35049
  • w77d
    #18420
    ma egy furcsa és bosszantó dologgal találkoztam. sniperkedni akartam és be is céloztam szépen az emberkét. Nem vagyok profi, messze is volt hát elhibáztam. Erre a manák lefeküdt és 2 lövésből leszedett az AK-jával. Mindezt olyan távolságról, hogy szabad szemmel alig vettem észre. egy cseppet profi AI nem???? XXD
  • [NST]Cifu
    #18419
    Milyen körülmények között? SuperAI bekapcsolva, Vörös Aratás küldi? Ott nem. Egyébként tényleg a memóriakorlát öli meg a játékot, sokat nyúl a vinyóhoz....
  • Hogthar
    #18418
    Egyébként valakinek ment már fullon a játék? stabil 50 fpssel? vagy egyáltalán gép amin elfut fullon 50-60 fpssel?
  • tpM
    #18417
    Isten hozott
  • bootsector
    #18416
    Üdv néktek, dicső harcosok! Megvettem én is eredetiben, remélem tudok majd veletek nyomulni multiban...persze ha befogadtok. Egyébként nem is tűnik olyan borzasztónak a gépigény. Ati 4870-es karival, 2 magos E8600-os procival, meg 4GB ddr3 rammal szépen elfut, majdnem tök maxon...
  • m1c1mack0
    #18415
    Sajnos igaz.
  • Scottt
    #18414
    Amúgy ezek a genetikai hulladékok még mindig jobbak mint az átlag mert a való világban nem mászkálnak az utcán csak kockulnak otthon.De bezzeg akik az utcán lófrálnak na azokról tényleg egy balta jut eszembe...:/
  • tpM
    #18413
    Énmeg egy doboz agyérgörcs oldó tablettára.
  • [NST]Cifu
    #18412
    Én meg a baltára... :)
  • Scottt
    #18411
    Kapufa gyerekek,Pcdome-n találtam ezt a gyöngyszemet a felhasználói értékelések között,látom Modern Warfare 2 98% megnézem és egyből rátok gondoltam..:)
  • w77d
    #18410
    hát nem XXD
  • [NST]Cifu
    #18409
    Az már nem a számítógépasztalra rakott TV esete. :D
  • w77d
    #18408
    én autóversenyezni szoktam a nagyszobai 52"-os fullHD-n. hát egen.... van egy fílingje XXD
  • [NST]Cifu
    #18407
    Azt irják Arma2 user guidba, hogy minél kisebb monitoron nyomjuk...

    Valahol a garázs mélyén még van egy 14" Daewoo CRT-m, lehet előveszem... :D

    Viccen kívül, a képátlóból a pénztárca által megengedhető legnagyobb, szerintem. Megalománia, tudom, de aki játszott már 32, 37, 40/42 colos TV-n, az tudja, hogy milyen különbség. Kb. mintha a TV-n nézett filmet hasonlítjuk össze a Mozivászonnal. :)
  • Gascan #18406
    Én is közép kategóriásnak gondoltam... Azt irják Arma2 user guidba, hogy minél kisebb monitoron nyomjuk... speciel nekem 17" van - úgyhogy 1280*1024 a max.
  • [NST]Cifu
    #18405
    Per pillanat ár/értékben a helyén van, de inkább közép kategóriásnak lehet tekinteni, persze a kérdés az, hogy milyen igényeket támasztasz vele szemben. ArmA2 esetén 1280x1024-as felbontásig bőven jó, 1680x1050-ig jó, e fölött viszont már gyenge lehet.
  • Gascan #18404
    Ami nekem van gyári tuningos ATI 4850 zalman hűtős az korrektnek számit? Mert mostmár elég olcsón lehet kapni, és elégedett vagyok vele...
  • [NST]Cifu
    #18403
    A Dx11-ből valószínűleg ugyanúgy, mint minden korábbi generációlépésnél, először a csúcskártyák jönnek ki, csúcsáron. Ezt is vedd figyelembe a döntésnél.

    Ha anyagilag belefér, akkor igen, jó választás egy korrekt közép kategóriás kártya most, aztán majd egy Dx11-es később.
  • csige791
    #18402
    Sajnos a gépemben egy HD3450 van amivel 640x480-as felbontáson tudom a játékot ideálisan sebességgel futtatni. Miután meghalt a 8800GTS-em , kénytelen voltam a barátnőm Still Life és egyéb nagy gépigényű játékok futtatására használt gépéből kikukázni a videokarit. :)
    A lényeg, hogy égető szükségem van egy normálisra. Vagy vegyek mosr egy közepes árkategórisat és később meg egy jobbat ami mar dx11 es ?
  • wardogzombie
    #18401
    Solt a nanotechnológia lassan elavul.Íme a bizonyíték.
  • DOGMAN
    #18400
    ofp2 váró topikból van sztem :D
  • DrRadon
    #18399
    A Modern Warfare 2-re indult be ennyire:)

    Lassan a "Maraggyámá' vazze" akadémiai magyarnak fog számítani ehhez képest. A multkor már megszóltak, hogy sz-el írtam a b@szdmeget.
  • Solt
    #18398
    Ez Ő volt fiatalabb korában! Várta a CS-t! :D:D:D:D:D
  • DrRadon
    #18397
    "Meg vok löve sztem nem taáom a gyé betüt a bilimen tuom ho valszeg ez naon ciki de ez van XDXDXD"

    Hol találtad ezt a gyöngyszemt?
  • kokos
    #18396
    Kösz!De valahogy nem jövök rá!Elérek a kómuníkációig de ures nem tudok választani!
  • Scottt
    #18395
    Van valami tüzérség modul és ha azt valahogy összekötöd az emberkéddel akkor tudsz tüzérséget hívni:)
  • Scottt
    #18394
    Nesztek köcsögök bűnhődjetek aki először megfejti, hogy ez mit jelent kap egy kockacukrot

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem ez a Game naon jólesz lesz benne brazilia oroszorság havas hegycsúcsai vízalatti küldetés és természetesen Afganisztán.
    A videoban látottakból és más infokból tuom ho pár dolgot átraktak multiból az egyjátékosba pl,hogy a fegyokra tehetünk szerelékeket egyedi izlés szerint.
    Remélem,hogy lesz Coop-mod meg Arcade és zombi-mod igaz a fegyverek listáján az M16A4 nem szerepel de sztem lesz benne mert a poszterén meg a boritoján is rajtavan az ürgének a kezében.
    Én csak ennyit tuok mondani,persze tudnék meg de lusta vook. :-)
  • kokos
    #18393
    Hali!Van valami módja annak,hogy lehet tüzérséget beletenni a szerkesztőbe?Pl:x-y helyre,vagy térképen kijelölni a helyet,hogy hova menjen a tüzérségi támogatás!
    Ha valaki tudja megoszthatná tudását.Kösz!
  • bricsi01
    #18392
    Hali!

    Aki játszik az ArmA2-vel, attól kérdezném, hogy a Badlands nevü pályán, mikor CDF-esekkel vagyunk, hol tudom befejezni a missönt?
    Előre köszi.
  • Solt
    #18391
    Ja-ja... pont azért gondolkoztam el rajta. Csak Vista + ArmA2...

    Itt egész nagy a választék...
  • Bucser
    #18390
    Nagy fileoknál lassul le kicsit (700 mega méret felett).

    Márpedig az Arma-ban rengeteget számít szerintem a vinyó olvasási sebessége...
  • Solt
    #18389
    Hmmm... na karácsonyra nagy gyűjtésbe kezdek... :)
  • Bucser
    #18388
    Edit: Bocs írásban nem annyira, de elhanyagolható a különbség és olvasásban meg jelentős. A köv generációból már érdemes lehet venni egy 128-asat rendszer+játék célra... tárolásra meg ott vannak a tárcsás vinyók.

    Nagy SSD teszt

  • Bucser
    #18387
    Steamen accounthoz van kötve a játék. Ha fognám és vennék egy új gépet és arra fel akarnám rakni a a Steamen aktivált Empire total war-t pl akkor símán megtehetem, hogy nem a dvd-ről telepítem, hanem megkérem a steamet, hogy töltse le nekem újra.

    Szerintem ArmaII ugyanez.
  • Solt
    #18386
    Már írásban is??
  • Bucser
    #18385
    Az MLC chippek közül is van jó pár ami megfelelő sebességet tud elérni. (pl Intel X25M lapkái oda vissza veri az összes klasszikus hard-drive-ot)
  • Solt
    #18384
    No igen... karácsonyra szerintem feleződik az SSD-k ára... 30 körül egy márkás 64gigás már elgondolkodtató...
  • [NST]Cifu
    #18383
    A HD4870X2-ben is Crossfire van, csak ugye egy kártyán...
  • Amery
    #18382
    Én is most gondolkodom a q9550-en, de nyáron olyan keveset ülök a gép előtt, hogy nemtudom megéri-e nekem. Asszem várok augusztus végéig, addíg hátha olcsóbb lesz.
    SSD-vel meg még várni kell szerintem, a használható sebességűek 70 ropi körül kezdődnek. Persze lehet kapni 25k-ért is, de az olyan is...
  • Solt
    #18381
    Processzor kell ide! Én is most ügyködöm egy Q9550-n... Jobban számít mint a VGA. A 4890-l meg várj... nyár végén jön a HD58xx széria... tuti jók lesznek, ha mást nem leverik a 48xx árait...

    Egy 4GHZ környéki 4 magos, meg egy 1GB-s VGA-val már jó lesz...

    Mondjuk, ahogy nézegetem, lehet inkább SSD kéne... :S