35049
  • tpM
    #20543
    Mondjuk a -nosplash az nem muszáj. Csak átlépi az indításkor látható logókat/egyebeket.
  • tpM
    #20542
    Feltelepíted, és egy Arma 2 ikont felruházol a következő paraméterekkel a cél mezőben:
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\beta\arma2.exe" -mod=beta -nosplash
  • tiburon26
    #20541
    föltettem es a beta mappabol inditottam,de lefagyott es azota nemtudom elinditani.az angolom eleg gyenge.leirna valaki hogy kell felrakni?köszi
  • tpM
    #20540
    Beta patch-ben ki van iktatva a lemezvédelem, így nem kéri a DVD-t.
  • tiburon26
    #20539
    sziasztok.eredeti lemezemet szeretnem kimelni de a crack-et amit letöltök(copyw.) kapasbol kitörli a virusirtom.van valami mas alternativa esetleg?
  • fkubi
    #20538
    Hogy hasznalom, az tulzas.
    De az eredeti DVD tolem parezer km-re. Es kulonben is, tiltja a vallasom, hogy betegyem a meghajtoba, mert a jatek progetni akarja...
  • bricsi01
    #20537
    Sikeresen kiküszöbőlve a probléma egy reinstall után.
    Köszönöm a megoldást, bár tény egyszer rávettem volna ugyis magam, de ily módon kényszerítve lettem.
    Amugy van még valaki rajtam kívűl aki az eredeti játékát crack-el használja? Meg van ennek valami kockázata?
  • bricsi01
    #20536
    Ilyen konvertálásokra nem gondoltam soha, majd elkészítik 2-be is a jó cuccokat. :D
    Köszi a választ, utánanézek, bár én nem szoktam az alap addons-ba tenni, szal a reinstall lehet a kivételes megoldás.
    Köszi mégegyszer, majd meglátjuk. Max a BI-nak írok legközelebb.^^
  • Cactus73
    #20535
    Szori :) Onnan gondoltam elsőre ,h rosszul illeszted, mert irtad ,h a gyári térképek működnek. Egyébként meg amit sikerül beilleszteni, ott is jönnek a hibaüzenetek, h ez nincs meg az nincs. Na ezeket általában leokézza az ember, mert mást nem tehet vele, ha nagyobb baj nem történik. De mikor kihajigál desktopra az már valóban bosszantó. Én már találkoztam olyan szigettel ,aminek a beillesztése meghaladta a képességeimet. Konkrétan az "Avgani Iraq & Afghan Village" még Arma1 alá.
    Viszont Hogtharnak igaza van. Mindenképpen ujra kéne raknod, főleg h irtad h valami crackelt szarokkal operáltál, mixelve az eredeti dvdvel.
  • tpM
    #20534
    Nem, ahhoz sajnos várnunk kell Operation Arrowhead-re.
  • Hogthar
    #20533
    Tényleg Ace 2 ben láttam hogy belehet kapcsolni a fegyver lámpát, az IRillumationt is be lehet majd?
  • Hogthar
    #20532
    nekem is volt már ilyen és a galibát egy addon okozta amit véletlen nem @izébizé mappán belül tettem hanem bele az addonsba. Miután megcsináltam utána később megint csinálta, viszont mindent rendben találtam, de mégis csinálta, szerencsére reinstall megoldotta.

    még valami ha te magad próbálsz meg konvertálni az arma 1 ből szigeteket megbolondítja az arma 2 őt hiába nevezed át ne is próbálkozz vele a legtöbbet átkonvertálták már egyébként vagyis azok közül mindet amiket jobbnak találtam, ( nagy sziget fan vagyok)
  • fkubi
    #20531
    Szoval az Everon se megy. Akkor valami van...
  • bricsi01
    #20530
    Ez most másodlagos, mivel jelenleg témám, hogy nem tudom használni a bele tett pályákat, de jó tudni, köszi.
  • fkubi
    #20529
    http://www.armaholic.com/page.php?id=7913
    http://www.armaholic.com/forums.php?m=posts&q=8751
  • bricsi01
    #20528
    Bírni ziher bírja, mert már 1-szer végig tóltam a kampányt, most csinálom másodjára. Meg nem csak HQ pályákat néztem...van ilyen sivatag, amihez 10km-eres látótávot ajánlanak, meg ilyenek. Az se működött, csak az alapok.
    Térképig eljutok, preview, aztán kidob az asztalra.
    ArmA2-be van Everon? Az egybe tudtam h van...
  • fkubi
    #20527
    Az addonok elve ugyanaz. Eleg hozza a geped?
    Probaldd meg az everon-t, azzal meg nekem se szaggat annyira :)
  • bricsi01
    #20526
    Régi OFp-s, ArmA-s személyiség vok, szal igy ezeket vágom. Ezért nem értem, hogy miért nem akar működni. Readme-k se tartalmaznak semmit, meg az armedassault.info-n se írnak semmit mellé, hogy "request".
    De nem egy bizonyos sziget nem műxik, egyik se egyáltalán.

    Most igy perpill beleolvastam Readme-kbe, de mind csak azt írja, hogy "ArmA2 1.0 or higher".
  • Cactus73
    #20525
    Sokféleképpen lehet rosszul csinálni ezt a dolgot.
    A jó megoldások közül az egyik:
    Létrehozol egy könyvtárat a szigetnek. célszerű így: @szigetneve.
    Ezenbelül létrehozol egy "addons" nevű könyvtárat.
    A "szigetneve.pbo" mindenképpen ebbe kerüljön. Belehányod a többi szart is izlés szerint. Ez az adott szigettől függ. Kell benne lennie egy read me nek is, és ott le fogja irni ,h mit kell tartalmaznia pontosan.
    És valami arma2launcherrel megeteted.
  • JanáJ
    #20524
    Haver próbálta az SLI-t és a CF-et is. Az SLI-nél nem láttak jelentős teljesítmény növekedést, a CF-nél igen. Két HD4890-es nyektette a játékokat. Armánál nem volt kiemelkedő a plusz, pláne hogy csak úgy lehetett mérni, hogy ha 200%-ra rakta a 3D felületett 1920X XXX-ben...

    Én úgy látom nincs értelme pörögni a dolgon, mert 10km-es max látótávolságnál is lehet leszed egy 3km-re lévő BMP amitől a fejed a falba vered mert te még nem látod...
    MEg elvileg ez DX9...
  • bricsi01
    #20523
    Halihajó.

    Nekem lenne egy olyan problematikám, hogy van eredeti ArmA2-öm, inglish ráadásul, de ha teszek bele plusz szigeteket, azoknak csak a térképéig jutok el, vagy addig se, mert kidob a Windows-ba. Olvasgattam h valamit kell zsugázni az ilyen-olyan parancsokkal, vadásztam h mit kell még a sziget mellé betenni h működjön, de semmit se találtam. Gondoltam -mivel itt nálam okosabb emberek vannak-, hogy ti tudjátok a megoldást.
    Feltételezek egy olyat, hogy crack volt a játékon utolsó peccselés közben és talán valamit elgányólt, de bízok benne ,hogy nem.
  • blash
    #20522
    Van ra idod, megcsinalhatod.
  • tpM
    #20521
    Miért kéne ahhoz megnyitni az alap modellt? A saját fegyvereket nyilván meg tudjuk, a fegyverfogás A2-ben pedig egy álló "statikus" anim, amiből aztán csak a kéz állását olvassa be.
  • Hogthar
    #20520
    Ace 2 höz egyébként ti mivel csináljátok a modelleket mert, én pl az arma 2 es modelleket nem tudom megcsinálni igaz elfogadja a régi modelleimet de az animációk nem müködnek?

    A másik láttam hogy vannak hand gripes fegyverek ace 2 ben és ugyebár ez az 1. részben nem lehetséges mivel nincs olyan fegyver amit úgy fogna viszont arma 2 be már van pl az mk 48 as viszont ahoz, hogy jól belőjem kellenének sample modellek csak arma 2 höz nincsenek ezért gondoltam ,hogy Ace 2 nél a modellezők megtudják nyitni az alap modelleket.
  • wardogzombie
    #20519
    Szerintem nyugodtan használd a nocd patch-ot ezmiatt nem fog senki bannolni
  • tpM
    #20518
    Megnyitod az animokat és minden képkockában a megfelelő helyre teszed a fegyvert. Ha kész szólj :)
  • repvez
    #20517
    Lehetséges lenne az hogy uj animáciokat betenni a játékba ugy hogy azt az alapjáték is használja és nem csak speciálisan egy videohoz megrendezett szituácioba ?Ugy mint az OFP-s időben a Sanctuary's Replacement Anims addonja volt.
    Hamár ilyet tudnak csinálni akkor értelmesebb dologra is fordithatnák a belefektetett munkát .
  • blash
    #20516
    Tempike a bloomot kikapcsolhattad volna...

    Es az ace-ben sem volt me'g kepes senki sem megcsinalni, hogy tavcso es rpg hasznalatakor ne a haton feszitsen fugglegesen az elsodleges fegyver, hanem a hasanal legyen, mint a letrara maszaskor vagy a granat dobaskor?

    Szoval ehelyett ilyenek: letran esgranatozaskor.
  • tpM
    #20515
    Újabb ACE 2 vid
  • Akeritius
    #20514
    Nekem csak akkor indítja, ha beolvasta a SecuroM a lemezt, ennek megkerülésére szedtem le noCD patch-t. Régebben sok olyan játékom volt ami csak CD-vel indult, ma mindegyik olvasófelülete olyan mint a korcsolyapálya, pedig nagyon vigyáztam rá. Szerintem ugyan olyan DVD van mindkettőnknek, bár nem értek hozzá ennyire. Ha jól tudom a termékkulcsot a Keys/bi.key néven tárolja, így elvileg nem lehetne semmi gond. A noCD verziója meg pont ugyanaz mint az eredeti exe-nek. Talán beválik, gondolom, jobban tudjátok.
  • wardogzombie
    #20513
    én nem vettem még ki a dvd-t telepítós óta de gyanitom hogy nem kell ehhez sem semmilyen nocd/dvd hülyeség ahhoz hogy lemez nélkül elinduljon csakúgy mint az első rész esetében sem.próbáld ki elindul e ha nincs semmi a gépen/ben csak maga a játék.emiatt tuti nem bannolnak nyugodt lehetsz de szerintem a nocd patch miatt se fognak
  • Akeritius
    #20512
    Ha noCD patch-t használsz, én a GAMECOPYWORLD-ről pl. az ugye nem okoz galibát a gémedben, online? Gondoltam megérdeklődöm, mert ha bannolnak az jól fog esni.
  • wardogzombie
    #20511
    a sajátja
  • Bagoly81
    #20510
    na megvettem az arma 2 öt 576 ba ötösért feltettem a 1.04 javítást mit érdemes még feltenni? vagym i javasolt? van valailyen szerver kereső progi?
  • blash
    #20509
    De angolt csinalhatsz belole:




    Language mod for 'locked' language versions:
  • ceaser
    #20508
    Szerintem ezért a nem magyar verziókra külön nincs magyarosítás..... De javítsatok ki ha rosszul tudom!
  • ceaser
    #20507
    Magyarul jelent meg...
  • bigiboi
    #20506
    Hellosztok
    Csak annyit szeretnék kérd hogy nem tud valaki a játékhoz magyaritás? /arma2/
  • Hogthar
    #20505
    arma 2 Beta patch build 60141:link
    elöző bétához képest:
    [60129] Fixed: AI subordinates now move faster (use less cover) to catch up when leader is way ahead of them.
    [60102] Fixed: AI subordinates should now respect formation more when moving in combat.
    [60101] Fixed: Group leader was often running far ahead alone in combat.
    [60092] Fixed: AI leader did not wait for a player to cover him when moving in combat.
  • ceaser
    #20504
    Danke! Ennyi pont elég is, hogy meggyőzzőn!

    Hihetetlen, hogy hiába van tele a net mindenféle teszttel egy forintot sem ér.....