35049
  • fkubi
    #20583
    Ezek szerint meg mindig sikitozva fel-ala futkarozas megy, mert fingjuk sincs rola, hogy hol vannak :)
  • w77d
    #20582
    próbáltam úgy sem jó. Lehet az a baj, hogy nem oda telepítm az arma-t, ahova a telepítő akarja, hanem másik helyet adok meg neki???
  • DrRadon
    #20581
    De vannak, vazze:D
  • tpM
    #20580
    Nem véletlen, hogy Csernaruszon nincsenek hidak :D
  • fkubi
    #20579
    Es ebbol mi valosul(t) meg? Atmegy mar a hidon?
  • tpM
    #20578
    Itt egy fejlesztői bejegyzés az A2 többmag használatáról.
  • tpM
    #20577
    Kapcsolódás előtt telepítened kell az AddOnokat/Modokat.
  • ToMy_
    #20576
    Az utolsó hivatalos nembéta patch az 1.04 volt, igaz?
    A multinál ez is hasonlóképpen működik, mint pl. a CoD szériák? Értem ezalatt, hogy ha olyan szerverre megyek, ahol custom map/mod fut, akkor onnét letölti, vagy azoknak még connect előtt installálva kell lenniük itt nálam?
  • Hogthar
    #20575
    hát szerintem, csak idétlenségből mondták az álcahálós katonákra:D
  • Falcon87
    #20574
    Mondjuk, aki gamestart olvas...
  • Falcon87
    #20573
    jaj nekem
    gémsztárban olvastam, de akkor azoknak sem szabad hinni, idióta egy banda :D
  • wardogzombie
    #20572
    tessék
  • Hogthar
    #20571
    jah van és a szemét tud fegyvert is használni általában m24 el vagy m107 el nyomul jó hokon is löttem erre mindenki panaszkodott hogy miért ölöm meg a bázison a csapattársakat, micsoda megtiszteltetés, hogy a Jetik a mi oldalunkon vannak, erre kiderül az ellenségnek meg wuckiei vannak, tehát ez a játék már rég nem egy katonai szimulátor hanem egy scion fiction játék:D
  • Falcon87
    #20570
    A játékban tényleg van jeti?:D
    Koordinátákat, infót, képet azonnal :D
  • Cactus73
    #20569
    Én is kérdeznék olyantól aki már többször hosztolt sikeresen, mint NEM dedikált szerver. Szóval ezt a legprimitivebb megoldást kezdtem el gyűrni
    a napokban jobbhíjján,h " Többjátékos / Uj ". Igazából müködik is tök jól, igy két három emberrel, akik beesnek. De engem az érdekelne,h hol a határ ? Tehát nagyjából hány játékosra érdemes nyitni ? Hányat tudhatok kiszolgálni anélkül, h a nagyon laggolna náluk?
    Nagyságrendileg értem, 4 et, vagy 34 et ?
  • Hogthar
    #20568
    Természetessen már néztem, a Freetracket tiltották le konkrétan és ezzek a fixerrel kiunlockolja még a tört verzióhoz használtam azóta meg nem jutott eszembe, tehát mindenképpen kellene hozzá ez a program csak nem tudom lesz e belőle galiba, bár bannt érte nem hinném hogy kapnék csak max újra kell tennem a játékot.
  • DancZer
    #20567
    Ja már látom, Vista 64bit. A legújabb patch alatt az 1.04 érted? Béta patch-el próbáltad már, úgy tudom ott nem vizsgálja Addons könyvtárat.
  • DancZer
    #20566
    Milyen rendszered van?
  • Amery
    #20565
    Szerintem nem kell semmi a TrackIR korábbi verzióihoz, nekem 3-as van 6DOF kiegészítővel és tökéletesen működik, csak be kellett kapcsolni a játékban a játékvezérlőknél, ahol a joy-ok, kormányok vannak, mert alapból kikapcs van. Freetrack-nél nem tudom mi a helyzet, de én előszőr megnézném a már említett helyen, hogy engedélyezve van-e.
  • Hogthar
    #20564
    Viszont nekem is lenne egy kérdésem tánha valaki tudja a választ, nekem van Freetrackem a webkamos fejlámpás megoldás ami ugyebár müködik arma 1 hez de a 2. hoz nem mert az már az 5 ös verziót támogatja csak, viszont van arma 2 höz egy TrackIRFixer1.2.0.6 program amivel modosítja az exe fájlt hogy támogasa a 4 es verziót is de ez nincs kihatássan az eredeti játékora ugye?
  • Hogthar
    #20563
    Hát elméletileg ha már leszedted törli a reg bejedzést is de ha nem törölné még akkor is mikor telepíted már az eredeti cd kulcsod írodik be a regbe tehát nem lehet belőle gond.

    Új béta patch, már kiadhatnának egy tejest....:link
  • ToMy_
    #20562
    Addig is, amíg megérkezik, egy kérdés:
    Volt egy 'virágbolti' verzió a gépen, azt ha unistallom, az elég a FADE-mentességhez, vagy a registry-ből ki kell gyomlálni minden BI-ra és ArmA2-re utaló bejegyzést?
  • ToMy_
    #20561
    Ok, kösz, megrendeltem a CDGalaxistól.
  • Hogthar
    #20560
    hát ha használtan veszel mindenképpen egy olyantól akiben megbízol és tudod hogy nem fogja használni a cd kulcsot.

    pl meglehetne csinálni simán ,hogy eladod a játékod 5 ször úgy, hogy lemásolod az eredeti játékot és a borítóját rányomatod a cdre(spec íróval és cdvel meglehet) eredeti cd kulcs mindegyikbe bele, tehát csak óvatossan az ilyenekkel, de szerintem érdemes megvenni a cd galaxis oldalán házhoz szálítva 5500 és 2 nap alatt ki is hozzák.
  • ToMy_
    #20559
    Gondolom az meg úgy megy, hogy aki előbb online, az játszik, a másik meg nem. Szóval ez nem nyerő. Marad a bolt.
  • blash
    #20558
    Max annyi, hogy ketten hasznaljatok azt a kulcsot.
  • w77d
    #20557
    srácok mitől lehet, hogy egyszerűen nem tudom felpeccselni az eredeti játékomat mert mindig egy csomó pbo fájlt hiányol? az első peccset is csak negyedszerre tudtam feltenni, addig minden peccs telepítés abbamaradt pbo nemtalálós hibával és elbaszta az alap gémet is. Újratelepítés majd mégegyszer próba peccselni, negyedik ilyen fárasztó szarság után sikerült. Most viszont a legújabb peccs sehogy sem megy fel.. és az a fura hogy a hiányolt pbo-k mind ott vannnak az addon mappában...
  • ToMy_
    #20556
    Van annak veszélye, ha valakitől használtan veszek egy ArmA2-t? A multiplayer szempontjából kérdezem.
  • DancZer
    #20555
    A béta parancsikon létrehozásánál a cím:
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\beta\arma2.exe" -mod=beta -nosplash

    !!!FONTOS!!! futtatás itt(angolul: Start in:, enélkül a játék FADE-el indul)
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2"
  • ToMy_
    #20554
    Ok, köszi.
  • D00M
    #20553
    Az.
  • ToMy_
    #20552
    Ez oké, de nem kifejezetten az árakra vagyok kíváncsi, hanem hogy ez a magyar feliratos verzió visszaangolosítható vagy sem.
  • Hogthar
    #20551
    cd galaxis oldalán 4500 ft postai rendeléssel 5500
  • ToMy_
    #20550
    Meg akarom venni a ArmA2-t. Az a verzió, ami itthon a boltokban magyar felirattal kapható, egyszerűen visszaangolosítható, vagy inkább vmi online beszerzési forrást válasszak?
  • DrRadon
    #20549


    Az az M1-es méretü ott középen Andrea Gdanskból. Na kinek is kellett a telefonszáma meg az MSN címe? :D

    Jobb alul voY, a killer.
  • Hogthar
    #20548
    Új béta patch:D link

    elözökhöz képest: [60260] Fixed: AI soldiers moving in Safe/Aware could sometimes be stuck near a bush or other objects.
    [60234] New: Scripting function enableAIFeature to disable new AI features when old behaviour is required.
    [60220] Improved: AI covering units tend to stay close to each other.
    [60155] Fixed: MultiPlayer client crash caused by certain custom sound
  • marja
    #20547
    Az amit írtál tpM az igaz. Nálam azt eredményezte valami rejtélyes okból, hogy az így elkészített linkről indítva a játék úgy viselkedett mintha tört lett volna (össze vissza hordtak a fegyverek), hozzáteszem a gépemen soha nem volt tört verzió. A beta telepítésekor az ArmA2 könyvtárba lerak egy linket "Launch Arma2 Beta Patch.lnk" ezt kimásolva az asztalra már rendesen fut.
  • Hogthar
    #20546
    hát igen, vannak jó szigetek, de neten nem nagyon használatossak, és Ace mód viszont eléggé híres így ha lesz hozzá sziget akkor lesz a neten is sziget frissülés:D
  • tpM
    #20545
    1: 1-ben is valamelyik patchtől már volt "Weapon on back" gomb, amivel tudtál pakolni egy plusz fegyvert (géppuskát és rombolópuskát nem). A gond az, hogy az elrakott fegyver nem látszik a hátadon, de hát ez csak kozmetikai hiba :)
    2: 1 részhez "ACE Island Pack" volt, ezt nem mi intézzük. Egyébként van már pár jó sziget addon, ACE 2-vel is tudod majd használni őket.
  • Hogthar
    #20544
    Ace 2 vel kapcsolatban lenne még egykét kérdésem, bocs hogy ennyit kérdezősködök róla, de elég jónak igérkezik és így érdekelnek vele kapcsolatban dolgok:P
    Az egyik ,hogy pl meglesz e az oldva hogy ugyebár 2 fegyverhelyed van, de a 2. hoz csak rakétát lehet tenni és hogy esetleg majd lehet e mást?
    A másik hogy arma 1. részéhez voltak szigetek, lesz a 2. részhez is?

    tényleg bocs, hogy ennyi kérdésem van, a válaszod előre is köszönöm:D