35049
  • DrRadon
    #20503
    Azokon a teszteken a 3.single missionnal tesztelnek, ami legjobban fekteti meg a gépet. Az összes többin elég a kétmagos is. Multiban meg pláne.

    A látótávod nem lessz több 2GB VGA-val, az a része inkább procifüggő.

  • ceaser
    #20502
    Én is kérek szépen egy kis segítséget....

    #20497; #20496
  • Neoncsoves
    #20501
    És MIKO jön már az ACE2?
  • tpM
    #20500
    Nem, mivel ők úgysem mennek olyan közel hozzájuk.
    Elméletileg holnap/vasárnap hajnalban.
  • Scottt
    #20499
    Tempi:A géppuskák,stb hanghatások az AI hallására is negatív hatással lesznek majd?
    Meg mikor jön az ötödik videó?
  • Bagoly81
    #20498
    vannak benne tanok meg helikopterek nekem enyi elég a hasonlatra.
  • ceaser
    #20497
    A Richie Speed által készített videók már az operation Arrowhead előzetesei? Vagy ez egy addon pack lesz?
  • ceaser
    #20496
    Sziasztok!
    Több kérdés merült fel bennem a játékot illletően...
    Olvasgattam teszteket és elég siralmas FPS-eket produkál a játék még a brutális hardverekkel is a háttérben.
    Azt tudom, hogy ez az a játék, amelyik meghálálja a 4 magos procit...
    Viszont azt is tudom, hogy sem a CF, sem az SLI rendszereket nem támogatja...
    Kérdés:
    Valaki játszott már ezzel a játékkal CF, vagy Sli rendszerrel?
    Ha igen kipróbálta egy kártyával is? A CF, vagy SLI rendszer nem okozott olyan problémát, hogy esetleg gyengébben teljesített a két VGA az egynél?
    Valamint van valakinek olyan tapasztalata, hogy számíthat ha VGA nem 1 GB Vrammal, hanem kettővel rendelkezik? Esetleg nagyobb látótáv érhető el egy dupla rammal rendelkező vga-val?
    Előre is köszi!
  • blash
    #20495
    Shack Tactical - Unexpected training ambush, November 11th 2009





    Richie Speed megint aktivkodott:

    Arma 2: Atmosphere

  • tpM
    #20494
    Egyáltalán nem hasonlít BF-re.
  • Dark Geo
    #20493
    még annyit, hogy NAGYON SOKAN játsszák, úgyhogy emiatt ne aggódj!
  • Dark Geo
    #20492
    Én a helyedben elsőnek letölteném az Arma 2 demo-t, ami ugyan túl sokat nem mutat a játékban lévő lehetőségekről, de legalább meg tudod, hogy milyen is :) másodsorban ez egy szimulátor, de ne ijedj meg ha elsőre nem menne, majd belejössz!:)
  • Bagoly81
    #20491
    kicsit elentétes amit mondtam, :S de ezt 2 játékott vettem meg. ez lenne a 3. 2. ba csalodtam ebben nem akarok.
  • Bagoly81
    #20490
    hány játékosok a szerverek? van sok szerver?



    csak a multi miatt venném meg előtte a bf2 vettem meg. ezt is azért mert "hasonlonak "tartom.


    ott vannak sokan . az teszik benne.

    azért kérdem mert megvettem a unreal 3 at azt a kutya sem játszik vele. szoval sajnálnám ha itt is ez a helyzet.
  • Amery
    #20489
    Katonidőm alatt a laktanyánk tartotta az akkor új lövészeti oktatás bemutatóját a fejeseknek. A vaklőszeres bemutatón én toltam a PKM-et, annyit lőhettem, amennyit akartam. Fél méter magas fű volt előttem, 25-50 es sorozatokat nyomattam, a fű kb 4-5 méter hosszon vízszintesbe feküdt előttem :). De amint abbahagytam a lövést, szépen visszaállt egyenesbe. Na ezt modellezzétek ACE 2-ben, ha lősz, látsz, aztán megint nem.
  • JanáJ
    #20488
    "ACE2-ben azért is használhatóbbak az ilyen fegyverek, mert le tudod támasztani őket"

    Igen, erre gondoltam. :-)

    Nem lenne gond a fűvel ha nem csak taposni lehetne, hanem szétlőni is. :-)
    Még ha vaktölténnyel tolnék egy rövidet akkor is elfeküdne, nemhogy élessel. :-(
  • tpM
    #20487
    ACE2-ben azért is használhatóbbak az ilyen fegyverek, mert le tudod támasztani őket. Nem kell feltétlen a fűbe hasalnod, ha sorozatot akarsz lőni.

    Egyébként hamarosan, kita... erhm... türelem rózsát terem. :)
  • Dark Geo
    #20486
    Igen ezért szoktam javarészt warfare szerverekre menni mert ott ki lehet kapcsolni a füvet és ezáltal használhatók ezek a fegyverek, de sajnos igazad van.
  • JanáJ
    #20485
    Nekem pont ez a legnagyobb bajom az Armával, hogy mióta van fű azóta használhatatlanok a golyószórók/géppuskák. Nevetséges, hogy ha hasalok akkor nem látok, állva meg ugye max a minimivel meg RPK-van lehet rövid sorozatokat lőni, de ezekre meg nincs optika. Pedig de jó volna egy Elcanos minimi... Tényleg mikor is jön az ACE2? :-)))))
  • Dark Geo
    #20484
    Én is játszom esténként, csak épp másutt, mert olyankor mindig offline a szerver és igen én is úgy értettem a "végigszenvedést":) Másodsorban van egy szerelmem az mk48 és mivel szinte ahol csak tudok ezzel harcolok, kicsit nehézkes számomra mikor egy m16 vagy társaival kell mozognom:) Elvégre mindenki azzal menjen amiben vagy amivel a legjobb és köszönöm a linket!
  • DrRadon
    #20483
    http://community.bistudio.com/wiki/squad.xml

    Itt megtalálsz mindent a logóval kapcsolatban
  • DrRadon
    #20482
    Oké, de amíg összeszeded, mi esténként játszunk helyetted is (www.arma2.hu) :)

    Egyébként meg nem végigszenvedni szoktuk a küldetéseket, hanem végig röhögni (persze ha koncentrálni kell, tudunk komolyak is lenni)
  • Dark Geo
    #20481
    Egyébként arma2-ben kicsit össze kellene szednünk a közösséget, gondolok itt arra pl ha valakinek van kedve, sikítson és coop-ban végig szenvedhetjük a kampányt (single-ben nem volt hozzá erőm,ha jól tudom másoknak sem), de akár szimplán multizhatnánk :)

    magam sem hiszem el, hogy így a délelőtti órákban milyen okos dolgok jutnak az eszembe...Iszom még egy kávét:)

    Másodsorban a kérdésem még mindig áll: hogy tudok logo-t megjeleníteni a járműveimen?
  • Hogthar
    #20480
    na Beta patch 60091 is van már az elözőkhöz képest:

    [60090] Fixed: Improved vehicles and motorcycles driving.
    [60068] New: Alt-Enter can be used to switch window/fullscreen while paused.
    [60015] New: Execute action with LMB can be unmapped.
    [60013] Fixed: Possible freeze under Vista/Win7 when Alt-Tabing out of the game during progress screen.
    [59999] Fixed: Player is no more target when commanding in external view.

    link
  • Hogthar
    #20479
    nem már én sem:D de azért jó móka amikor még játszottunk vele(1 hónapja)
  • wardogzombie
    #20478
    Azzal csak te játszol már az országban.
  • 4850 hd
    #20477
    ha valakit érdekel c...k server:94.31.191.3:2302 ide jöhet mindenki 100-130 ping nem vészes bár itt is alig vagyunk meg inkább oroszok
  • 4850 hd
    #20476
    hello emberek tunnglén senkise tolja alig vagyunk 3 -4 fele nem is magyar ez így elég karcsú .. de ettől még jó játék csak kéne játékos hozzá .
  • Hogthar
    #20475
    ezért az írásoméret megfognak ostorozni és lehet te is, de szerintem próbáld ki az operation flashpoint 2 őt, nem enyire szimulátor egész jó hardcore játék lett és úgy, hogy csak így melóból hazaérve játszol egykét játékot singleben arra tökéletes és jó szorakozás.
  • Zoliii86
    #20474
    sikerült
  • marja
    #20473
    Egy ötlet. Próbáld meg a windows - ba az egér érzékenységét növelni.
  • repvez
    #20472
    nos igen ha valaki sokat és rendseresen játszik vele akkor lehet hogy megszokja, de mivel én csak singlébe tolom néha melo után egy kicsit igy nekem mindig is zavaro lesz .
    Amugy ehhez nem lehetne valami modot szerkeszteni hogy direktebb legyen az egér vezérlés?Attol még nem lesz egy árkád lövöldözös ha a fegyver pontosan azonnal oda fog menni ahova az egeret viszem.
  • Hogthar
    #20471
    hát igen mondjuk ez engem is zavart még régen, 2 éve kezdtem el az arma 1 el még játszani közösségben de fél év után már abszolut észresem veszel ilyeneket, pl engem az elején még az animáció is zavart, olyan merev volt az egész a fegyverváltás a mozgás legugolás is, persze ezt azért már arma 2 be javították.

    Zoliii86 én játszottam a kampányt, manhattan után még 3 pályáig jutottam de azt már nem volt türelmem megcsinálni, viszont azok alapján amit írtál nem tudom, hogy most hol is vagy pontossan melyik pályán vagy és mik a körülmények, írd le kicsit pontosabban és segítek.
    (te se tudnád hogy mit akarok pl cod4 . be ha azt mondanám mit kell csinálni annál a résznél ahogy van egy tank?)
  • D00M
    #20470
    Nem túl, nem túl sokan.
  • Zoliii86
    #20469
    MIvan mivan senki sem tolja a singlet ?
  • Dark Geo
    #20468
    Hogy lehet megjeleníteni a járműkön az általam kiválasztott logo-t?
    Osztag link helyére kell beszúrni a linket?
  • repvez
    #20467
    A kötélen valo mozgást ugy értem , hogy olyan mintha elmozditanám az egeret jobbra akkor érezhetö idökéséssel kezd elindulni a fegyver a játékba és amikor már megálitottam az egeret a fegyver még tovább mozdul.Igy nem lehet pontosan célozni, mert nem ál másbol mint az egeret ide oda mozgatása mire azon a ponton megáll ahova szeretném.Teljesen kiszámithatatlan hogy hol álapodik meg végül a célkereszt.És ezt a fegyver célzojára gondoltam, nem arra ami a levegobe van vetitve szálkereszt ami veterán modban tünik el .
    Az megértem hogy szimulálják a fáradság érzetét, de a valoságban is egyutt mozdul a kezemben a fegyver még ha fáradt is vagyok.
  • Hogthar
    #20466
    Hát ha a kötélen húzást úgyérted, hogy amikor mozgatod az egeret a képernyőn elmozdul a célkereszt, tehát nem középen van folyamatossan, akkor ez az opció kikapcsolható, arma 1-ben floating zone néven a contolsba, vedd le minimumra , arma 2 be a játék beállításoknál, a célzási holtsávot vedd le teljessen, egyébként egér javításnak az egér szürést javították ki, ez az alacsony dpis(egér érzékenysége) egereknél fontos, amikor megállítod kicsit berezeghez nem ál meg pontossan, de így ezt kijavítja viszont van így egy minimális időkésés az egér és a játék közt.
  • Zoliii86
    #20465
    Elején vagyok amúgy
  • repvez
    #20464
    látom hogy a mausos dolgokhoz is hozzányultak a patchben.
    Azt szeretném megkérdezni, hogy ezen azt kell érteni hogy most direktebb a fegyver mozgása az egérével?Mert eddig olyan volt mintha egy kötélen keresztül mozgattam volna a fegyvert.ARMA-ban is ilyen volt ott sem tetszett ez .