35049
  • Cactus73
    #22515
    Jó hír !

    Végre beilleszthetem az aktuális darabot a gyűjteménybe.
    Köszönjük a tájékoztatást !
  • DrRadon
    #22514
    Egyszer már kiadták. Csak gyártási hiba miatt OA feliratos frizbik voltak a dobozban.
  • JanáJ
    #22513
    Miről maradtam le? Mi az hogy ismét?
  • JanáJ
    #22512
  • DancZer
    #22511
    Ez igaz! Én is gontoltam rá, hogy megveszem itt, csak 25€ nem adok érte, ha megvehetem fele annyiért magyarul is. :)
  • vandyke
    #22510
    Sziasztok!

    A hír igaz! Végre valahára beérkezik a jó DVD a raktárunkba. Azok az üzletek, ahová már ki lett korábban szállítva (CD galaxis, PC Dome) ők soron kívül megkapják, hogy cserélhessék a lemezeket, illetve azoknak, akik már megvették és küldtek igazolást én fogom postázni. Erről egyébként mindenkinek küldtem e-mailt is.

    Üdv,

    Tolnai G.
  • Gascan #22509
    szlovákiában már 3 napja kapható az angol verzió...

    egyébként megkérdezhetem ezt honnan tudod?
  • DancZer
    #22508
    Péntektől kapható lesz magyarországon ismét az OA, ami szintén megold minden problémát.
  • DrRadon
    #22507
    Ígérem, a karácsonykor esedékes gépbővítésemkor jutányos áron kapod meg a mostani vasamat, hogy rájöjj, nem kell ide több százezres konfig :)
  • Icebird
    #22506
    Egyszer mindennek eljön az ideje, nem menekülhetek.:9
  • DrRadon
    #22505
    Ez mind szép, de mikor kezdesz el játszani? :D
  • Icebird
    #22504
    Na ez is kijött
    Operation Arrowhead Demo
  • Gascan #22503
    van vitalitys OA 1.52 crack, lehet megoldja a kidobálást meg a pixel shadert az ATIsoknál
  • Gascan #22502
    a keresés leegyszerűsödik azzal, hogy ott keresem ahol be tudom szerezni, plusz ha problémám van a garanciát is intézik... igy erre a helyre jutott a választás


    Evo-ban lehet állitani a fű méretét? Miért van az, hogy a sima 1.07 szerók minden ok nélkül kivágnak épphogy belépek?
  • Solt
    #22501
    Nem jó helyen keresel! :)

    A különbség észrevehető abban, hogy nem 60, hanem 65 fps-d van! És? :) No, de mindegy is... használd egészséggel! ;)

    A vga teszteknél mindig a minimum fps-t nézd... az ott lévő különbség a döntő! A többi csak duma...
  • Gascan #22500
    én 93-ért nem láttam 5870-et, de 75-ért se 5850et.. a legolcsóbbat azért semmiből nem választom, úgyhogy ami még szóba jöhető ár lett volna az a 83000 forint egy 5850-ért, de +9e forintot nekem megért az, hogy tudom, hogy mit veszek. csendes, meghizható kártyát, amit használtan is jó áron tudok eladni

    az 5870 a játékok nagy részében 2-3-5 FPS-el tud többet a toxicnál... mivel én nem játszok 1680 felett, ezért ez elhanyagolható

    a marketing, vagy inkább a reklám ott befejeződik, hogy valaki kipróbálja a terméket, ami a videokártyák esetében egy teszt... ha megnézel egyet kettőt, akkor azért észrevehető különbség van a toxic meg a referencia kártya között.

  • Solt
    #22499
    Ez csak marketing! A referencia hűtő éppen olyan jól teszi a dolgát, mint ami a toxicon van. A gyári tuning, meg minimális! Ennyit a referenciák 90%-a tud, ráadásul fps szempontból kb a nullával egyenlő! :) VGA-t tuningolni értelmetlen! Max annak jó, aki vantage-l játszik... :D

    93ezer a hardverkernél a referencia 5870-s! Az egy csöppet jobban teljesít, mint a gyári tuningos 5850... :)

    Ne érts félre, kiváló a toxic, csak szerintem nem éri meg azt a hatalmas felárat, amit kérnek érte... no persze, ha pénz nem számít... :)
  • Gascan #22498
    toxic volt az előző kártyám is... az előtte lévő pedig referencia.. mind sapphire... mivel a toxic gyárilag tuningolt meg jobb a hűtője ezért inkább ezt választottam
  • Solt
    #22497
    75-ért van referencia sapphire! Miért nem azt vetted?
  • Gascan #22496
    92
  • tpM
    #22495
    Harmadik szúrás?
  • Solt
    #22494
    Egy harmadik? :D

    No meg egy infó, hogy mennyi volt a toxic?
  • Gascan #22493
    ez már a második söröm... kéne még valami? :D
  • Solt
    #22492
    Akkor? :)
  • Gascan #22491
    mármint azt hogy azzal kell foglalkozni ami van, nem azzal ami nincs
  • Gascan #22490
    Én is mindig pontosan ezt szajkózom :)
  • Solt
    #22489
    Mennyi év? Ugyan, a nyugalom nem kor, hanem szex kérdése! :D Napi két alapos szúrás, és még a forint vs svájci frank diagramon is csak röhögni tudok! :D

    Mellesleg ez az "engedd el" hatalmas bölcsesség. ( no persze nem tőlem ) Minél görcsösebben ragaszkodunk valamihez, vagy akarunk valamit, az annál inkább nem lesz a miénk... meg kell tanulni azzal foglalkozni ami már van, és nem mindig azt hajtani ami még nincs! ;)

    Magyarul amíg ez nem jelenik meg, ott a RoF, vagy bármi egyéb ami érdekel! ;)
  • Gascan #22488
    aztán még néznek, hogy csökkennek a pc eladások.. a kalózok azért valahogy mindig hatékonyabban képesek megoldani a disztribúciót, a játék még meg se jelent de már a piacon van... én a helyükben teljesen rájuk biznám az egészet :)

    amúgy mennyi év kell ennyi nyugalomhoz?
  • Solt
    #22487
    Engedd el! :D Biztos oka van a csúszásnak, nem hiszem, hogy poénból saját pénztárcájuk ellenségei... ;)
  • Gascan #22486
    azért asszem ez már elég felháboritó, hogy egy-két ezer nyamvadt dévédét, amit eladnak ebből itt magyarországon nem képesek normálisan kiirni.. egy gépen ennyi idő alatt már egyedül régen kiirtam volna és mehetne időben a piacra a program

  • Gascan #22485
    Arrowhead Augusztus? Megőrültek ezek? :) cdgalaxis
  • m1c1mack0
    #22484
    Tipikus olyan probléma, amit TS-re jövetellel lehet megoldani. Azon szerveren elég sokat játszottunk már ;D
  • DrRadon
    #22483
    Jaja, tudod a marketing :)

    bakvarnyú: csak utólag visszagondolva rá brrr... akkor jó volt :)
  • bakvarnyu
    #22482
    Jaja ott lesz valami, de miért brrr? Annyira rossz volt ?
  • Solt
    #22481
    Persze, hogy jó... kell is. Csak azt akartam mondani, hogy ne húzd magad rajta, mert az viszont teljesen felesleges. ;)

    Itt van Radon mester, ő jobban vágja ezt... ( legalábbis úgy csinál! :D )
  • DrRadon
    #22480
    Amikor még evóztam (brrr) a homokzsákok mögötti zászlónál jött elő a teleport és az ernyős menü. De lehet, azóta már variáltak valamit.
  • DancZer
    #22479
    Mert csak bizonyos távolság után élesedik. Ha közvetlenül magad elé lősz, akkor belefúródik a talajba és nem robban.
  • steweee
    #22478
    miért van hogy a puskagránátvetőbőlkilőtt gránát néha csak pattog a talajon (kacsázik) ? ilyen az opflashban nem volt, ahol földetért ott robbant...
  • bakvarnyu
    #22477
    campány - kapmány
    ARMA 1 multiban van valami teleport lehetőség?Az Evolution 1-et jatszottuk tegnap es a gyerek csak elballagott a repter egy pontjara, aztan hirtelen ott termett a frontvonalon, en meg csak helivel tudok oda jutni.
  • Gascan #22476
    pedig van