35049
  • tpM
    #22675
    Az egyik ACE fejlesztő modellezőként dolgozott a BIS-nek egy ideig. Az ACE 1-es SCAR-okat adta el OA-hez, továbbá ő modellezte a Lee Enfield-et, M249 változatokat, M79, M32 gránátvetőket, M3-at meg még pár dolgot. Hangot tuti, hogy nem vettek. :)
  • GCsab
    #22674
    Szerintem gyere fel TS-re és ott érdeklődj. Könnyebb elmagyarázni a dolgokat.
  • repvez
    #22673
    most meg még ezt is kiirja:
    Include file userconfig\acre\acre_clientside_config.hpp not found

    nem találom sehol sem hogy hol kéne lennie vagy honnan lehet leszedni, az addonsync nem ir semmit ami hiányozna a frissitésnél.
  • repvez
    #22672
    az miért van ha a arma.hu serveréröl frissitem az addonsyncel a játékot és csatlakozásnál kiirja , hogy nem jo verzio.
    arma2+1.07 és minden mod ami az oldalon fenn van.
  • JanáJ
    #22671
    Ez tiszta asor. CSak korábban említette valaki, hogy az ACE1-ből cak pak vettek meg dolgokat a BIS-esek (asszem fegyvert, hangot, fényt).

    Amúgy mindig szídjátok a grafika/gépigény párost. Én meg tegnap röpködtem valami tó felett amikor asszony rácuppan a monitorra, hogy "DE széééééép"
  • Gascan #22670
    hát mivel a communtiy elég sok cuccot csinál, ezért nem egyszerű eredeti ötlettel előállni a fiuknak
  • JanáJ
    #22669
    Az OH-ben megjelenő plusszok egy az egyben az ACE2-ből lettek elemelve, vagy csak az ötlet maga? (Telepített fegyverek mozgatása, hátizsákok, stb.)
  • JanáJ
    #22668
    Most ezt miért?
  • fkubi
    #22667
    A szo, amit keresel: muszaj.
  • JanáJ
    #22666
    Telepítheted egymásra őket, sőt ha megteszed akkor CO lesz a parancsikon neve. :-) Időt szánj a telepítésre. :-)
  • bricsi01
    #22665
    Üdv, tiszteletem!
    Ha nekem megvan és fent is van az ArmA2, és megveszem az OA-t, akkor azt muszály külön máshova telepítenem, vagy lehetséges a régi OFp-s megoldás?
    És valamiben különbözik az OA és az ArmA2 külön megvétele és az ArmA2 CO megvétele egymástól? Valami plusz van benne vagy ilyesmi?
    Nem tudom igazából, hogy minek a gyík-jaiban találnám meg ezekree a választ, és remélem nem sokadikként kérdeztem, ha mégis, utólag elnézéseteket kérem.
    És válaszotokat előre köszönöm.
  • JanáJ
    #22664
    Csak tippeltem, mert mi másért nem lehet kiugrani. :-)
  • smusher
    #22663
    ace 2 gyári kampányban?
  • Gascan #22662
    na ezt akkor kipróbálom amint hazaérek.. és a másodpilótával mizujs? :)
  • JanáJ
    #22661
    Ha nem ace2-zöl akkor van "katapult". :-)
  • Gascan #22660
    de ha lelőnek ott akkor lezuhanok, meghalok és restart mission kell :)
  • JanáJ
    #22659
    Szerintem akkor, ha az ezt megelőző helis küldiben lelőnek. Mert a From Hell-ben elvileg pilótát szabadítasz. (asszem)
  • Gascan #22658
    mikor van az az OA kampányban, hogy a "From hell" misszió is bekerül a kampányba? A high commandos tankos missziónál és azidáig minden opcionális küldit teljesitettem de a túszok még most sincsenek megmentve, mégis valamiért kihagyja nekem ezt a missziót és mindjárt zarabagadba vagy hova tesz
  • smusher
    #22657
    Igen.
  • Gascan #22656
    ez a scenario missziok között van, ugye?
  • smusher
    #22655
    Nem annyira lassú, hiszen csak 6 vagy 7 falu van, fel kell robbantani egy épületet, stb. A baj az, hogy lehetetlen megcsinálni, akkora a ruszki túlerő. Ráadásul asszem nincs engedélyezve a heavy factory építése, a vörösök persze T-90-el is rendelkeznek :-) Szóval gerillaharc ide-oda, kíváncsi lennék, létezik-e ember, aki ezt végigvitte.
  • JanáJ
    #22654
    Ez az utolsó küldi, nem? Ahhoz nekem nem volt türelmem. Ha én rohangálok akkor visszafoglalják a falvakat. Ha csak kommandírozok, úgy meg dög lassú. :-S
  • smusher
    #22653
    Én 19. századi vagyok, mert még az alap ArmA II kampányt, küldiket is előveszem néha Ha már ide terelődött a szó, egyetlen fájdalmam van az alapjátékkal kapcsolatban, és az a Freedom Fighters (Szabadságharcosok) küldetés, egyszerűen képtelen vagyok sikerrel megcsinálni. Az első falu felszabadítása után annyian jönnek az oroszok, hogy igen hamar lebontanak. Túljutott már ezen valaki?
  • GCsab
    #22652
    Kösz! Én is gondoltam rá, hogy azzal kell befejezni, de a pályaszerkesztő előnézeténél nem működött. De most, hogy misszióként mentettem le a pályát így már jó.
  • Petko
    #22651
    igazándiból, pont csak triggerrel lehet befejezni egy missiont, a legördülő menüből kell end#n actiont kiválasztani a trigger beállításainál
  • Solt
    #22650
    Megértem, és sajnálom... :( Velem eddig tényleg korrektek voltak...
  • Hogthar
    #22649
    jó neked, lehet nekem nem volt szerencsém és mivel nem vagyok pesti az összes garancia huzavona szívás volt, nem kívánom másnak.
  • Solt
    #22648
    Nekem kiváló tapasztalataim vannak az IPON-l! Eddig szó nélkül cseréltek mindent amivel nyűgöm volt! Szóval az én tapasztalatom az, hogy igenis nem keveset ér az az IPON-s garancia... ;)
  • Hogthar
    #22647
    Iponos garancia semmit sem ér, nekem volt egy Nvidia 9800 as kártyám ami gyári hibás volt, 3 szor vittem vissza ott crashelt be a kártya előttem, erre aztán makogott valami olyasmit hogy biztos a gép amibe rakták volt a szar de elküldik azért további tesztekre, hát csak nem cserélték ki.
  • Solt
    #22646
    Off

    Ha esetleg érdekel valakit...

    On
  • bbchris
    #22645
    Köszi a segítséget így már végre vége lesz a városmegmentős küldinek
  • JanáJ
    #22644
    cheat
  • Gascan #22643
    milyen cheattel tudom megnyitni az összes pályát? és hogy kell beirni? :)
  • GCsab
    #22642
    Na akkor még egy pályaszerkesztős kérdés:
    Hogyan lehet véget vetni egy pályának? Meglehet csinálni úgy, hogyha rámész egy triggerre akkor legyen vége?
  • JanáJ
    #22641
    OA-ról.
    Elkezdtem a warezban a kampányt és mikor meglett az eredeti nem mentettem le, ezért cheattel nyitottam a pályákat. Akkor vettem észre hogy - hasamra ütök - a 6. pálya sorszámát két mission is viseli.
    ŰHasználj cheatet, nem akarom részletezni, hogy ne legyen spoiler. :-D
  • Gascan #22640
    OA-ról beszélsz? Nem csak az utolsó 7.-ben vannak szabaditani való túszok? Milyen plusz pályák? Nem csak 7 van és kész? :D
  • JanáJ
    #22639
    Járnak ide olyan múltszázadi figurák akik még a kampánnyal is játszanak, nem csak multiznak? Ha igen, akkor kérdezném őket hogy a "spesölforszos" pályán, ahol túszt kell szabadítani, ott meddig jutottak? Nekem első körben rövidke volt a pálya, de vége lett, viszont tovább húzható, nyúzható. Értsd ha nem találod meg a túszokat, akkor így jártak, jön a következő küldi.

    Valamint ha cheattel nyitom a kampányt, akkor is vannak plusz pályák, amik nekem kimaradtak.
  • Petko
    #22638
    conditionbe:
    count units groupneve < 5
  • Gascan #22637
    :)
  • Icebird
    #22636
    Igaz, azt nem mondtam hogy ha nincs akkor kerálni kell!:)