35049
  • Gascan #22635
    az van hogy nincs battleeye mappa sem..
  • Icebird
    #22634
    Egyébként ugyanazt éritek el ha innen ArmA 2\BattlEye bemásoljátok a BEClient.dll-t (vagy valakitől elkérni).
    Az install is ezt csinálja csak plusz még 3 fájlt bele pakol amivel el is tudjátok távolítani:), és régebbi is mint az oldalról letölthető!
  • Gascan #22633
    szia.. igen, azt kell csinálni hogy letöltöd az 1.05 peccset - ez a fájl két dolgot tartalmaz, magát a peccset és az új battle eyet -... ezután winrarral megnyitod társitással.. és akkor ott megtalálod benne a battleyet.. azt elég kicsomagolni, és akkor úgy telepited

    mondjuk szvsz jól eltolták h az 1-1.07 peccsbe nem tették bele a battleeyet
  • m1c1mack0
    #22632
    Hi ezt a battle eye problémát hogy is oldottad meg? mert másnak is van baja vele és mivel neki 1.07 van ezért az 1.05-t nem hagyja újra rakni.
  • bbchris
    #22631
    Szeretnék kérni tanácsot tőletek pályaszerkesztés ügyben : Hogyan lehet küldetés szerkesztőben azt megcsinálni hogyha egy csoport létszáma egy bizonyos szint alá esik Pl 3 alá akkor aktiválódjon a trigger ?

  • Solt
    #22630
    Ja ja... :)

    @Scott: Nem! :) Sokat szidtam őket, úgy gondolom okkal. 8800GT-ig semmi gondom nem volt velük, amit viszont azóta műveltek, az tragédia volt. Viszont a 460-s úgy néz ki a 8800GT sikerét fogja megismételni...

    Alapon is a 5850 közelében van, és több mint egy tízessel olcsóbb! Nagyon tuning barát ( +25% ), és ezzel már a fogyasztás, hang is jobb.

    Szóval ez már jó alternatívának ígérkezik... szívem szerint igazából 5870-t vennék, de annyi pénzem most nincs. Szerintem ezzel elleszek a HD6xxx szériáig, aztán meglátjuk, hogy a BoB-nak mi kell! ;)
  • Scottt
    #22629
    Nem anti szennyvidia párti voltál?=)
  • Gascan #22628
    460-at?
  • GCsab
    #22627
    Ja, tényleg rosszul emlékeztem. De az úgy már teljesen reális.
  • Solt
    #22626
    Asszem kipróbálok egyet... :) Köszi...
  • JanáJ
    #22625
    Teljeset nem, csak felet...
  • fkubi
    #22624
    Gyász
  • tpM
    #22623
    Tessék, nincsmit koma. ;)
  • DrRadon
    #22622
    Tessék soltibácsi!
  • GCsab
    #22621
    Van benne igazság. Én ma vettem meg az Arma 2-t. A játék már fennt van, most rakom az 1.07-es patchet ami 39%-nál tart és másfél órája kezdtem. Ehhez még hozzá jön az OA úgy az is még plussz két óra kb, de hát azért egy teljes napot nem vesz az el.
  • Solt
    #22620
    Na húzzál bele vazze! Így jó? :D
  • tpM
    #22619
    Majd ha bocsánatot kértél azért a kakaós nyelvtanos beszólásért.
  • Solt
    #22618
    Tempi!

    Nézz már nekem légy szíves ArmA2 tesztet GTX460-l... már, ha van... Köszi!

    ( mobilnettel beleőszülök... :S )
  • Gascan #22617
    én már az elején tudtam :) nem kell félni, codemaster ehhez egyszerűen nem ért .. .semmilyen tapasztalata nincs ilyen téren
  • tpM
    #22616
    Irónia.
  • GCsab
    #22615
    Ugyan már. Az OFP 2-vel is ez volt, hogy "fúú mekkora játék lesz.", de aztán mégsem lett nagy durranás.
    Vagy csak én érzem ezt így?
  • Icebird
    #22614
    A vén trotty, ja tényleg megkerült a járókereted?

    Végre bezárhat a BIS, ez az OFP3 nagyot üt majd, mehhehe!
  • JanáJ
    #22613
    Apropó BMP, hétvégén mászókáztam egyen és az jutott eszembe, hogy hogy hogy (három "hogy", grat magamnak) nem tudnak a hátra bestokizott gyalogok oldalra kilőni az egyéni lőfegyvereikkel az Armában. Ha már szimulátor vagy mi.
  • JanáJ
    #22612
    Értem én a viccet, csak hülye vagyok hozzá. (legalábbis így néz ki)
  • tpM
    #22611
    Jó, az még fiatalkoromban volt, azóta sokkal bölcsebb és érettebb lettem. :D
  • fkubi
    #22610
    A sok verpistike addig se itt rohangaszik sikitozva a BMP-k elott.
    Ugye...
  • tpM
    #22609
    Az a rossz vicc, hogy jön az OFP3...
  • DrRadon
    #22608
    Vicc akart lenni, mivel a "fél nap" is vicc. Rossz vicc :D
  • JanáJ
    #22607
    Mondom, full eredeti. Tehát DVD-ről, de az AH eleve feltesz pár patchet, amit tovább kell patchelnem. :-S
  • DrRadon
    #22606
    Pendriveról telepítetted, vagy mi? :D
  • JanáJ
    #22605
    Wazz! Egy fél nap az instal. Arma, Arma AH, az felrakja a 1.06-ot, de erre még tegyem fel az 1.07-et, meg az AH 1.52-ét.
  • GCsab
    #22604
    Én kedden fogom megvenni az Arma 2-t. Szerdán már szerintem fel is nézek, majd erre a szerverre. :)
  • Gascan #22603
    ha leveszed a puskát a válladról .. ennek a folyamatnak semmi hangja sincs

    szintén igaz ez a vállról inditható rakétavetőnél, a maroklőfegyvernél stb.
  • JanáJ
    #22602
    Én az AH-et megvettem. már csak a hőkép miatt is.
  • GCsab
    #22601
    Mit kell azon változtatni?
  • Gascan #22600
    hogy áll a javaslatom a puska, gránát, pisztoly, rakétavető le/felvét hangjának fejlesztésre?
  • tpM
    #22599
    Semmiben, engem teljesen hidegen hagy ez a DLC-sdi. Arrowheadet sem vettem még meg.
  • Gascan #22598
    most tényleg lesz benne motor újitás? nem csak üres szöveg mint máskor? miben reménykedsz? :)
  • tpM
    #22597
    Szerintem nem érdemes, az ilyen motor újításokat/fejlesztéseket megkapjuk majd patchként.
  • JanáJ
    #22596
    Urak: Tudja valaki a brit kiegészítő mivel lett okosabb tűzérség terén? Értsd érdemes-e pénzt őlni bele.

    Más: Arma 2-ben a howitzerrel nem lehetett "célozni" az AH-ben meg igen. Szerintetek kvázi rájöttek hogy elb@szták?