35049
  • Gascan #22715
    mit lehet tenni ha az emberek ezt veszik?
  • tpM
    #22714
    Igen, ez az egyetlen előnye Armával szemben, hogy konzolra is kidobják, ott meg nincs konkurenciája ugye...
  • Solt
    #22713
    Szánalmas... és ez mind a szemét hülyegyerek képző doboz miatt van... ott ez az igény! Jól nézzen ki, és könnyű legyen... no meg lehessen irányítani azon a nyomkodó biszbaszon...

    Nem sajnálom én tőlük, de nagyon rossz megoldásnak tartom, hogy a PC-s játékokat is ebbe az irányba viszik...
  • tpM
    #22712
    má alig várom h ezzel a sppéci célonmaradós m4a1 autoamta gépfegyverpuskámmal ircsam a zellent!!!!11


  • Solt
    #22711
    Ahol látom az igyekezetet ( legalább valamennyire ) a fejlesztőknél, azok szimulátorait ( próbálkozásait ) mind megveszem... de ez számomra vicc kategória! :D

  • Gascan #22710
    Ez most aztat jelenti hogy te nem veszed meg :D
  • Solt
    #22709
    Aztakurvatatabánya! :D Most nekem van még korán, vagy tényleg az olyan játékokra van igény, ami alapból abból indul ki, hogy aki játszik vele, az totál analfabéta?

    Ezek olyan kis gyöngyszemek:

    "A visszajelzések szerint a Dragon Rising játékosok 90 százaléka imádta a programot és csak 10 százalék talált benne kifogást" - állítja Sion Lengton, a sorozat kreatív igazgatója."

    10%? Baszki... ez már a sírjak, vagy röhögjek kategória!!! :D Kiket kérdeztek ezek meg??

    "Ők is többnyire azt kifogásolták, hogy a Dragon Rising nem volt elég nehéz. Mindenesetre Skira nyitott világa tesztnek jó volt, ám a Red Riverben számos változtatás lesz látható."

    Tehát mivel nem volt elég nehéz, a biztonság kedvéért még könnyítenek rajta:

    "Távoli célzásnál például lelassul a célkereszt, ha ellenfélhez ér (vagyis kicsit rajta marad és nem fordul velünk), míg középtávon a Call of Dutyból ismert módszert használják. Ez annyit jelent, hogy befoghatjuk az ellenfelet a célkeresztbe és addig rajta is maradunk, míg meg nem hal."

    Édes nem? :D Asszondja, rajta marad a célkereszt amíg meg nem hal! :D :D

    Még jó, hogy ez kikapcsolható... egyelőre... ha így haladunk, pár év és csak a tűz gombot kell nyomogatni... az nyer, aki adott idő alatt többet klikkel... :D

    Tudnám mi a szarnak erőlködnek ezek... csináljanak inkább autós játékokat... azok sem eget verőek, de ahhoz legalább értenek valamennyire...


  • m1c1mack0
    #22708
    induljon a flém red river
  • tpM
    #22707
    Hát ezeknek a fegyvereknek... RPK, RPG, PK, AK stb
  • Gascan #22706
    minek kellett volna hangja?
  • Neoncsoves
    #22705
    végülis 10/9 pilóta képes inteni akár egyet is, de Ő nem. lehet stresszes volt, azért nem. egy integetés miatt nem akadok ki, csak na.. :)
  • repvez
    #22704
    ha egy kicsit belegondolsz talán egy kicsit több dolga is van néha olyankor egy pilotának mint hogy neked integessen.Pl:A torony mondja neki az utasitásokat vagy rádiozik valakivel és közbe ellenörzi a müszereket hogy minden rendben van e és nem utolso sorban irányitani a gépet a gurulón hogy ne menjen neki semminek, ha ezt mind átgondolod már nem is bunkoság ha nem int vissza.
  • Neoncsoves
    #22703
    lószart! majd legközelebb te is eldugod az orrod Kecskemétre :D
  • Neoncsoves
    #22702
    T72-be inkább nem szálltam be, mert féltem hogy nem bírok vagy kijönni, vagy bemenni :) a 186 centimmel nem vagyok éppen kisdarab :D

    RPG-t azért nem fogtam mert mire eljutottam azokra a részekre, amiknél ilyesmi volt addigra a nyakam, karom, arcom le volt égve és semmi hangulatom nem volt fegyverfogdosáshoz :D
  • tpM
    #22701
    Vettetek fel nekem hangokat? :D
  • Neoncsoves
    #22700
    Tiszteletadásról. Tegyük fel színész vagy, eljátszol egy darabot a színházban, tapsvihar van, te meg meg se hajolsz a közönségnek, le se szarod őket csak mint ki jól végezte dolgát lesétálsz a színpadról. kb. ez is ilyen
  • Neoncsoves
    #22699
    én AK-t fogtam csak, egész jó volt szivesen elrohangálnék vele :D
    Nekem sem ez volt a lényeg, hogy foglalkozzon a közönséggel, csak tudod illik foglalkozni velük, ha Ők is foglalkoznak veled.


    JanáJ: persze, bunkóság amit csináltam, utólag bánom, de. Ha egyszer megtapsolnak téged integetnek neked, legalább biccents vagy valamit csináljál ne leszard a közönséget.


    1 valamiben egyetérthetünk: a pilóták remek formában voltak ma!

  • Gascan #22698
    érdekes még h az RPK-t se éreztem nehéznek, pedig az is kb. annyi kg mint az RPG
  • Gascan #22697
    Én is voltam, este 7re értem haza vácra... mondjuk engem nem nagyon érdekelt, hogy melyik pilóta foglalkozott a közönséggel, mert szerintem nem az a lényeg hogy engemm szórakoztasson, hanem hogy mutasson valamit ... az h ez szórakoztat-e engem az már az én ügyem

    ilyen szellemben nekem is tetszett a repülőnap...

    Armához visszatérve sikerült kézbe fognom végre egy RPG-t, nekem elég nehéznek tűnt - pedig nem tartom magam gyönge gyereknek :D 7,5kg.. kb öntött vasra emlékeztetett az egész, szóval hoszzú távon egy vállon egész biztos haza vágná a vállam :)

    az Ak47, Dragunov azok rendben voltak... fogtam még Thomsont, meg M1 Garandod, meg BAR-t :D mondjuk a BAR szintén tömör vasra emlékeztetett, szép kis súlya volt...

    ültem T72-ben, még 1x nem biztos hogy akarok... annyi hely sincs benne, hogy megigazitsam a lompost ha félre áll :D nem is beszélve arról, hogy klima nix :) 50 fokban az ivóvizen kivül csak a szent lélek hűti a legénységet.. látni szart se lehet, és kb. 5 perc mig kikászmálódok belőle.. egy egészséges találattal tuti úgy bevágnám a fejem valamibe, h már kimászni se tudnék :)



  • JanáJ
    #22696
    Off:
    Bocs de nem bírom ki: Ha díjjazod a kölcsönös tiszteletet, akkor ne mutogass be másnak.
    Az összetartás nem meglepő egy ilyen zárt közösségben, mint a pilóták.
    A román 21-es lancer felújjított, valószínű jobb állapotban van mint a mi Flankereink...
    A Spartan és hasonlók tudtommal "motor fékkel" tudnak így lassulni, nem "kerékkel". ;-)
  • Neoncsoves
    #22695
    Nem nagyon illik ide, de mivel feltételezem, hogy van aki szereti még a repülőket meg heliket meg a katonai dolgokat az szívesen elolvassa a beszámolómat :) nem nagyon nevezném offtopiknak, se de ha úgy tetszik akkor:
    OFF:

    Voltam a repülőnapon, eszméletlen milyen élmény hallani ahogy Mi-24 felpörgeti a motort majd elkezd repkedni, igen durva manőverekkel. A pilóta szerencsére szembe is állt velünk a helivel és így belegondoltam, ha így felbukkanna egy domb mögül velem szemben tuti beszarnék...

    A heliről ennyit kb... a másik ami tetszett még azok a vadászgépek voltak! Amikor a hangsebesség határát súrolják és alig hallasz valamit a nagy zajtól, valami eszméletlen! Aki még nem ment el egy repülőnapra se, annak ajánlom mert - legalábbis elsőnek - felejthetetlen élmény. Sajnos a Grippen vs MiG29-ről el kellett mennem, de hihetetlen micsoda feeling látni állatkodni ezeket a nagyon profi pilótákat.

    Megemlíteném még az Olaszokat (igen nagybetűvel mert megérdemlik) akik egy C27-tel repkedtek, ORSÓ manővert simán benyomták, stb... Leszálláskor megálltak a kifutón, kitűzték egyik oldalra a Magyar zászlót majd mellé az Olasz zászlót is, majd elindult a közönség felé. Taps és integetés fogadta őket (jóval nagyobb mint a többi gépet), miután leparkolták a monsztát, kiszálltak a pilóták és egy magyar zászlót ketten fogtak. Nagy tapsot kaptak ismét, majd amikor teljesen rendbe rakták a gépet és elindultak a hangárok fele lazítani, akkor is nagy tapsot kaptak ismét. Egyszerűen nem értettem, először azt hittem Magyar pilóták voltak, de amikor kiszálltak a gépből láttuk hogy Olaszok. Jól esett, hogy kölcsönös tisztelet van - ha nem is a két nép között - de a pilóták és a közönség között. Hatalmas respect nekik, mert ilyen szimpátiát talán egyik kötelék vagy gép se mutatott. Nem várom el, hogy mind ilyen legyen, de szívesen fogadnám ha mind ilyen lenne :)

    Szégyen szemre az egyik Magyar sportgépes pilóta oda se tolta a képét a közönséghez, pedig nagyot alkotott (lehet nem engedték, bár mindegyik gép rajta kívül előbb-utóbb odagurult és integetett a közönségnek amit viszonoztunk is). Horvátokban csalódtam még nagyot, a kötelékből kb. 4en foglalkoztam a közönséggel, a többinek hiába integettünk le se szartak minket, éppen ezért befuckoltam az egyiknek, bár nem figyelt sajnos. A svájci csapat is eszméletlen showt csinált a népnek és Ők is megköszönték a figyelmet, integettek, stb.

    A másik kiemelt ember a szememben a Magyar Grippen pilóta volt aki remekül kihasználta a gép adottságait. A román MiG21-es pilótát is nagy taps fogadta, bár szerintem azért mert csoda hogy bele mert ülni :)

    Többet nem nagyon tudok kiemelni igazából azért mert az egész nagyon jó volt.

    Ja, a C17 alig pár méteren simán megállt, kurva erős fékek vannak rajta. Ugyanúgy rövid távon simán felszállt.
  • m1c1mack0
    #22694
    Ha unod az AI-t, akkor armahu TS-en a helyed, bár mostanában ritkábban van PvP, de ennek oka csak az, hogy kevesen vagyunk.
    Az AI-ról meg annyit, hogy pl. én is ofp-óta játszom ezzel a játékkal, de a mostani OA kiegészítőre jutottam el addig, hogy már ki sem próbáltam a single kampányt. Arma2 alap esetén még próbáltam vagy 30 percig (eddig bírtam ideggel a gyér játék élményt).
    Szóval marad a multi, sajnos ehhez kell a net, de ez már csak egy ilyen világ.
  • bricsi01
    #22693
    Üdv, most picit furcsa leszek, de kiváncsi vagyok, hogy mi a vélemény.(ha már ez egy fórum)
    Nektek mi a véleményetek erről az elkövetkezendő egy hónapban megjelenő Brit DLC-ről?
    Én őszintén örültem neki, de mikor leesett, hogy fizetős... :\
    Visszaolvastam előző üzenetekbe, hogy mi a vélemény az AI-ról, s tény nem profi, de néha fainul tud működni, s tény, hogy multiban sokkal élvezhetőbb egymás ellen, de én azért azt is szeretem ha Co-op van.
    De amit akarok mondani az lényegében az, hogy minek csinálják és építik fel a kampányt ha egyszerüen lehetetlen a botokkal együtt működni.(főleg hogy például a sima ArmA2-ben elég sok múlott rajtuk.)
    Mielött még valaki azt mondaná, hogy mennyek vissza CoD-ozni, annak azt mondom, hogy 10 éven át OFp-ztem és játszottam a többivel is.
    És tényleg az a baj, hogy ugyan azok a problémák állnak fenn az AI-val kapcs minden játék során, no meg engem az is zavar, hogy amit a közösség csinál, azt adják el és alig fejlesztenek valamit.(Mélyebben belegondolva ez erős tévedés, de látható eredmény nem sok van/volt, max graf, ami mondjuk egy kis optimalizálással, már király.)
    A negatív hosszásolásommal ellenben imádom, szóval félreértés ne essék, csak egyszerüen bosszantó, mivel szar netemmel ritkán van az, hogy ráveszem magam egy laggos neten játszásra, emiatt átlagban AI-val játszom.
    Azt is aláírom, hogy tény, hogy sok dolgot fel lehetne sorolni problémaként, de azokat nem reklámozzák, viszont régen ezzel reklámozták előszőr az ArmA-t ha jól emlékszem, hogy milyen faszántos az AI.
    Reméljük a legjobbakat!
  • JanáJ
    #22692
    Pláne, hogy ki/be kapcsolhatod a két játékot az utolsó menüpontban.
  • Gascan #22691
    én is egybe tettem... végül is ez csak kiegészitője
  • Hogthar
    #22690
    Én egybe raktam és így a jobb mert az arrowheadban előtudom hívni az arma 2 es egységeket és szigeteket is.
  • DAFFANGER
    #22689
    Ok köszönöm már sikerült így megy mindkettö.üdv
  • smusher
    #22688
    Bölcsen tetted.
  • macleody
    #22687
    Én külön mappába telepítettem.
  • smusher
    #22686
    Ha az ArmA II-re rakod az OA-t, és netán utána előveszed az alap Harvest Red kampányt, Cooper-nek a hangja az OA-s hang lesz, ami iszonyú béna és zavaró dolog. Ha OA után teszed fel az alapot, ilyen hiba nincs, de akkor (asszem) az új ficsőrök, mint pl. ULB modul, hiányozni fognak az alap ArmA II szerkesztőjéből. Csak gondoltam, szólok. Van itt még mit fércelgetni.
  • JanáJ
    #22685
    Próbáld meg a szűz 1.0-ás Armára rátenni a OA-et, akkor az majd feltolja 1.6-ra. Onnan kell 1.7-elned. Majd az OA-et meg 1.52-íteni. Röpke két hét és fent lesz. Ha a gugli szerverfarmjára telepítesz akkor csak 10 nap. :-)
  • Cactus73
    #22684
    Kéne neki müködni, mert én is rátelepitettem. Aztán az Arrowhheadet felpeccseltem 1.52 re. Ha sima Armát inditok, akkor az is megy gond nélkül. Az Arrowhwheadet meg azzal a "Combined Operations" vagy milyen ikonnal inditom, amit ő maga dobott ki nekem az asztalra. Semmit sem trükköztem és müxik.
  • DAFFANGER
    #22683
    Sziasztok.Én azt szeretném kérdezni hogyy msot hogyan van ez az OA mert nekem sima Arma2-fenn van na most rátettem az Operation Arrowhead-et és nem indul az OA.A sima Arma 2-öm 1.7 ig patchelve mikor telepitem az OA-et alapból ö teszi fel az 1.6 patch-et.Ha valaki találkozott ilyen problémával legyen szives irjon.Vagy irjátok le légyszives ti hogyan raktátok fel külön könyvtárba vagy valami?Hozzáteszem mind2 játékom eredeti tehát nem tom mi a gond.üdv
  • GCsab
    #22682
    Hát akkor itt. De ha van mikrofonod akkor érdemes TS-re is felmenni, mert játék közben elég rossz írogatni.

    De amúgy elvileg az Arma 2 gyökérkönyvtárában lévő userconfig könyvtárból hiányoznak az acre fájlai. Ennek a megoldását valami chat-en egyszerű lenne elmagyarázni, de mégegyszerűbb lenne TS-en.
  • repvez
    #22681
    És TS nélkül merre keressem a hiba kijavitásának a modját?
  • bakvarnyu
    #22680
    Valóban ez volt köszi! Mostmár beenged, igaz hogy utána 10 mp elteltével kibasz az asztalra, dehát ez az Arma
  • JanáJ
    #22679
    Kösz.
    Mindenesetre ha még nem tetted, nézd meg, mert elég sok dolgot "loptak" ACE-ből, mégha csak ötlet szinten is.
  • Scottt
    #22678
    Icebird,le töröltem a daemon toolst amivel betudtam mountolni a képet,azóta semmivel sem.Amelyik daemont fel lehetett rakni,az nem ismeri fel,a legújabb PowerIso összeomlik,az alkohol se képes megemészteni.Tudsz valami segítséget nyújtani?Lehet a kép a szar,pedig eddig jó volt..
  • kifli
    #22677
    battleye miatt, nálam sem tette fel az 1.07-es patch.
    TESS aszem ezzel fel tudod tenni.
  • bakvarnyu
    #22676
    Létezik, hogy az összes szerveren fut valami mod? Próbáltam belépni, alap ARMA2+1.07 patch és mindenhonnan kivág.