35049
  • zmok
    #22755
    Iggggeeeeeeeeeeeeen, és tuggya!!! , de most komolyan, léééécci!
  • Solt
    #22754
    hunglish
  • macleody
    #22753
    ööö... vegyesfelvágott? :)
  • zmok
    #22752
    ARMA 2= magyar felirat
    OA= angol felirat
    ARMA 2 + OA= ?
  • Solt
    #22751
    No nekem olyan seggbirizgám nincsen... :D
  • JanáJ
    #22750
    Nekem angol feliratos lett(maradt).
  • zmok
    #22749
    Tiszteletem Uraim!
    Lenne egy kérdésem: Ha az ARMA2-re telepítem az Operation Arrowheadet, a játék magyar feliratos marad? (Egyenlőre külön mappában van.)
  • JanáJ
    #22748
    Robogó powa. Ha nem lenne lépcső a boltba is bemennék vele. :-)
  • Solt
    #22747
    Sűrűbben vannak mint az OA az biztos! :D

    @Janáj: Mert demszkyland közepén vannak, ahova épeszű ember napközben magától nem megy be! ( ilyen idegileg gyenge mint én, meg végképpen nem! :D )

    Futárra meg nem várok... bár lehet kipróbálom ezt a hírlapüzletes átvételt...
  • JanáJ
    #22746
    Budai Tesóban hétvégén néztem és még csak a sima volt.
    cdgalaxis mié' nem jó?
  • DrRadon
    #22745
    Órszósz Áládárra'??? Sokszó' mán!
  • Solt
    #22744
    Urak!

    Tescoban, MM-ben találkozott már valaki OA-val?
  • JanáJ
    #22743
    Korábban volt róla szó, de most nem találom. Van rá lehetőség, hogy a légi cuccok fegyvereit átkongoljam? Értsd a miből mennyit viszeket.
  • macleody
    #22742
    Na elcsesztem :) Szóval ezt használd: Arma II Launcher
  • macleody
    #22741
    Szerintem másold be a játék mappájába /@WarFX_Particles_Beta_1.41/ és használd az Arma launchert. Sokkal egyszerűbb így a modokat bekapcsolni.
  • ceaser
    #22740
    Köszönöm!

    Ezt kerestem!Csak nem tudtam mi a neve! Korábban már láttam videókat, és nagyon tetszett!
    Simán csak bemásolom a három fájlt az arma2 addon mappájába, vagy csináljak külön egy addon mappát (Pl: @WarFX) és adjam meg az elérését az exe parancsikonban?

    Köszi, mégegyszer!
  • macleody
    #22739
    WarFX Particles
  • ceaser
    #22738
    Sziasztok!

    Nem tudtok nekem egy olyan addon ajánlani az arma2-höz, amivel szebb lesz egy kigyulladt jármű? Konkrétan a robbanásra, meg a tűzre gondolok.
    Arma1-hez volt.
    Köszi
  • tpM
    #22737
    Augusztus van...
  • Scottt
    #22736
    Temp mikor jön már az OA-s ACE frissítés?Augusztusra ígértétek!
  • Solt
    #22735
    Nem, drága agyaggalambom! :D
  • DrRadon
    #22734
    " nincs is annál szebb mondat a ts-n, amikor csak ennyit hallasz: Óóóó... Solt, már megint te..." ... frendlizted le a csapatszállító helit? Hogy dzsalna át rajtad egy fékhibás Ikarusz!

    Ezekre a mondatokra gondolsz kicsicsíra?!
  • Neoncsoves
    #22733
    igaz
  • Solt
    #22732
    Én is... viszont makacsabb vagyok mint ingerlékenyebb... szerintem ezek ösztönzik az embert nagyobb teljesítményre, és így lehet fejlődni! ;)
  • Neoncsoves
    #22731
    ja csak ingerlékeny típus vagyok és eléggé fel tud idegesíteni amikor órákon át szenvedek 0 sikerélménnyel :D
  • Solt
    #22730
    Meg a fél órás kúszások egy lövésért, ami vagy sikerült, vagy nem! :D
  • tpM
    #22729
    Meg emlékszel mennyit gyakoroltuk azt a szeles izét? :D
  • Solt
    #22728
    Nem túl jó? Hmmm... az a legjobb része... gyakorolni kell! ;) Biztos vagyunk úgy egy páran, hogy a nehezen, sok gyakorlással elért siker édesebb... pár hónap kemény gyakorlás után jobb érzés lelőni egy ilyen veteránt, mint más játékokban halomra lövöldözni a sok gyíkot! :D

    Soha nem felejtem el, hogy első onlány armázásaim rendre úgy végződtek, hogy szinte azt sem láttam ki és honnan lő le... és milyen hatalmas élmény volt aztán borsot törni a többiek orra alá... nincs is annál szebb mondat a ts-n, amikor csak ennyit hallasz: Óóóó... Solt, már megint te... :D

    Szóval a szimulátor világ legszebb része az, hogy sok munka kell a sikerélményhez... ebben az a szép, hogy nehéz! :)
  • bricsi01
    #22727
    "Jól nézzen ki"
    Hát igen, de a vérpistiknek nem az tetszik, hogy részletesen van "cérnáról cérnára" megmodellezve, hanem a csili-vili fos fényeffektek(Amiket a DragonRising-ban is láttunk, és CoD-okban is elég jellemző)
    Ez csak arról jutott eszembe, hogy kiváncsiságból felraktam új kártyám miatt az OFp:DR demóját, és semmi szép nincs benne, fű és karakterek gagyi, és képeket nézve, Red River-ben se lesz jobb.(Bár ez úgy se érint itt sok embert.)
  • Gascan #22726
    és mennyivel lehetne ezt még fokozni ha még az AI is fájnul működne :)
  • JanáJ
    #22725
    Nem hibáznak, a konzolban már nagyobb a pénz. :-S

    Amúgy Armára visszatérve. Tegnap a Scenariok (?) közül játszottam az elsővel, ami teljesen hangulatos volt, csak hiper rövid. Tiszta Afganisztán filing. (Nem mintha lettem volna már ott. :-D)
  • Neoncsoves
    #22724
    Neten nem túl jó, én próbáltam. A sok nagy pró leszed pár percen belül, plussz a szar spitfirek állandóan leszednek :)
  • Gascan #22723
    hát igen, nekem csak a kalóz verzió volt meg... de a szingli az nagyon tetszett... de mivel anno még csak 16 éves lehettem - milyen gyorsan elszállt az idő :( - ezért csak billentyűzeten meg net nélkül toltam
  • Solt
    #22722
    IL-2? ;)

    Tökéletes program nyilván nincs... de nem mindegy, hogy mennyire nem tökéletes! :)
  • Gascan #22721
    láttál te már ilyet? ami mindenkinek jó és tökéletes? :)
  • Solt
    #22720
    Az, hogy valami megjelenik-e konzolra, az már egy jó szűrő... ha igen, az jelenleg már igencsak kerülendő... legalábbis nekem! :)
  • Solt
    #22719
    Kis ráfordítással olyan játékot írni, ami egyszerre kielégít szimulátorost, és bohóckodót egyszerre... plusz jelentős különbséget tenni pc és konzol verzió között...

    Ott hibáznak a fejlesztők szerintem, hogy a konzol szinthez igazodnak...
  • JanáJ
    #22718
    Ezeket a könnyítéseket szvsz lehet helyiértéken is használni, pl: a Rainbow 6 sorozat első 2 része. Soha nem használtam, de sokan igen, ezért sokkal többen vették, több zsé volt belőle, többet pörögtek a játékon. Mondjuk aztán az is elment konzol felé.
  • JanáJ
    #22717
    Én kisAcekopaszka vagyok, de ez a kép nagyon ACE-es. :-)
  • tpM
    #22716
    Ez volt már? :)