35048
  • Rc panzer
    #23517
    Kösz kösz. Jó éjt mindenkinek.
  • macleody
    #23516
    Aha.
  • Rc panzer
    #23515
    Az nagyon jó és akkor gondolom mert így nyilvánvaló akkor külön külön ki lehet játszani mindkét kampányt.
  • macleody
    #23514
    Arma2 magyar marad, az OA angol lesz.
  • Rc panzer
    #23513
    Ha most fogom felrakni az arrowheadot akkor nem fogja felül írni a magyar nyelvet? Mert az kell nekem a magyar. :) arma 2 Oa 1.56 jön is már le.
  • Hogthar
    #23512
    Arma 2 1.08 as verzió az utolsó
    Arma 2 Operation Arrowhead 1.56
    Arma 2 British Armed Forces 1.02

    Ha az arma 2 őt egybetelepítetted az arrowheaddal elég csak az 1.56 os patch is, mert az felteszi az alap arma 2 es fájlokat is.

    Repvez: Az OA patchek(beleértve a bétákat is) nem működnek sima arma 2 vel. Azért írja ki a wrong cd-key hibát, mert az arrowhead cd kulcsát keresi. A jó hír számodra hogy az 1.56 os patch-et egy időben adták ki az alap Arma 2 höz készült 1.08 assal így a javítások benne vannak.
  • Rc panzer
    #23511
    Milyen verzió számok az elterjedtek? Csatlakozni szerettem volna szerverekhez de nem engedte. Mik kellenek a netes játékhoz?
    Újra kezdtem az egész játékot mivel még elején voltam a tankos nyűggel. Remélem nem lesz több ilyen.

    vicces volt mikor megjelölt egy célpontot az égen a játék. :D

    Meg a doki elején kúszva ment a kis házhoz.:D

    Meg a csávóm nyögdécsel mintha sebesült lenne de nem. :)

    Meg az is egy vicc alapból milyen nehezen rakja le a táska bombát és nem is mindig lehet észrevenni mikor rakta le.
  • macleody
    #23510
    Javítja az alapjátékot de OA nélkül nem fog felmenni.
  • repvez
    #23509
    akkor hogyan kéne inditani, ha már az armalauncherrel em jo eddig igy müködött.

    A patchekröl mit tudtok mondani?Mert az 1.56os patchnél mintha irták volna hogy javitja az alapjátékot is de a telepitésnél wrong cd-key uzenetet kapok pedig eredeti.
  • tpM
    #23508
    Akkor nem indítod rendesen ACE-t. Azok a by xy dolgok meg a készítő kiírások. Mindig más-más addont ír ki, hogy ki csinálta, az nem hiba. :)
  • repvez
    #23507
    arma launcherrel inditva minden mod bepipálva ami az arma hu oldalán az addonsyncell felrakott.
    Azzal indit hogy a ACE_animns csak az 1.54es verzioval kompatibilis.
    aztán a fömenünél
    HARPC_C_ECHO explodes by tpm, harcu stb...
    HARPC_C_ECHO MG by mindig más név
    A fömenünél nincs ACE háttérkép ami eddg volt a bal felsö sarokban HARPC-DSS101 a bal alsoban ACRE1.014.224, jobb alsoban 1.08.74450
    Ha rákattintok a kampányra akkor:
    no entry/campaign/pullercamp/description.ext.campaign.
    no entry/bin/config bin/cfgvehicles/AH6_base_EP1.scope.

    meg volt egy tele ablak acex kiterjesztésü fájlok sorozatával amikor esc-el kiléptem a kampány elsö küldéjéböl a menübe majd vissza a folytatással amirol készitettem egy printsreent, de nem találom hova mentette el, mert a paint vágolapján nem volt.
  • tpM
    #23506
    Mit sipákol?
  • repvez
    #23505
    kérdésem a következö ha csak az alap arma2 játékom van akkor arra csak az 1.08as a legutolso javitás vagy rámehet az 1.56os OA patch is?
    És a mostanában megjelenö béta patchek azok is szintén kompatibilisek az alappal , mert mindegyik mögött ott az OA kifejezés.

    A másik bajom hogy az addonsyncel feltettem az összes létező odot ami az armahu oldalán elöirt akkor ha el akarok inditani egy küldetést ACE-val akkor miért sipákol hogy valamilyen fájlok nem stimmelnek?
  • Rc panzer
    #23504
    Jópofák. :)
  • Solt
    #23503
    Szigorú a macsek! :D
  • Hogthar
    #23502
    Ezen a macskán mindig olyan jót nevetek ha felnézek ide
  • marja
    #23501
    Szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál. :-)
  • Solt
    #23500
    Jól tolja a mocsok kemper! :D
  • tpM
    #23499
    :D
  • Solt
    #23498
    Cica ghiliben...

  • DrRadon
    #23497
    asszem mi is ezt mondtuk, de kösz az info duplázást : )
  • kifli
    #23496
    az engin nem hazai, bár azon is dolgoztak magyarok, a warhead rész készül a crytek budapesti studiojában.
  • DrRadon
    #23495
    Naaa, ne túlozzunk, az engine csak kis részben hazai.
  • Scottt
    #23494
    Az intrón kívül minden magyar a Warheadben ^.^'
    Simán lehet Papa,lehet dobálni szinte mindent amiket mi szoktunk,még azt is amit nem szoktunk de hát a szuper erő az szuper erő :)
  • Solt
    #23493
    Melegen? Mindig is éreztem, hogy te MÁS vagy Radon! :D Meggyőztetek... de, csak azért, mert magyar kéz gyúrta! :D
  • Solt
    #23492
    Eldobod? Van közelharc? 3. félidő modot akarok!!! :D
  • DrRadon
    #23491
    Melegen ajánlom Solt. Ha már anno a GTA IV-et is kipróbáltad , ezzel is tehetsz egy kis kivételt. Itt is majdnem annyi golyótól (bocs marja) halnak meg az ai-k mint az armában. Viszont jobban mozognak. Ja, és egy része magyar alkotás. Tudod, mint az Ikarusz :)
  • Scottt
    #23490
    Már csak az AI miatt is,pl embernek látszik a mozgása alapján,kiabálnak,viszonylag taktikusan mozognak és élethűen sikítanak ha eldobod őket :D :D :D
  • Solt
    #23489
    Na, ha lesz egy gyenge pillanatom... :))
  • Scottt
    #23488
    Próbáld ki,vizsgálj meg mindent több szempontból is =)
  • kifli
    #23487
    *ts szerver akart lenni :D
  • Rc panzer
    #23486
    Nem vagyok über netes meg multis. :)
  • kifli
    #23485
    rs szerver az team speak szerver, az külön van a játéktól, és csak beszélgetni megyünk oda :)
  • Rc panzer
    #23484
    majd egyszer lehet róla szó. De még nem tudom hogy kell beállítani a dolgokat sem ha neten akarnám nyomni a ts szerveren mert gondolom mindenki azon nyomja.:)
  • kifli
    #23483
    én nemtudok se jól játszani armát, és armás ismerőseim sincsenek, de eddig ahányszor felmentem 7-8-9 körül a bannerban lévő ts3 ip-re, mindig volt fent valaki, és játszottunk, válaszolgattak a hülye kérdéseimre is :D
  • Solt
    #23482
    Hát ez komolynak tűnik... mondjuk viccnek elég durva lett volna! :D

    Én ne legyek konzervatív? Mintha a Dunát kérnéd, hogy álljon meg! :D
  • Hogthar
    #23481
    Szerintem Solt arra gondolt, hogy Gyere fel netre ismerkedj és ott is találhatsz magadnak Cimbiket.
    Az armás közösség szerintem jó, nem bunkók csak ha nagyon idegesíted őket(próbáltam).
  • Scottt
    #23480
    Tudom árkád,de én komolyan veszem,taktikázok szívatom az AI-t.Első dolgom volt kikapcsolni a célkeresztet,és a magyar szinkron elég fergetes,már csak amiatt is megéri végigjátszani,egyszer próbáld ki.Ne legyél konzervatív:) Az armát most hanyagolom..
  • Rc panzer
    #23479
    De tényleg nem ismerek olyan embert akinek meg is lenne ez a játék a közelből. Max innen valaki de jó nekem a egyedüli játék, még:)
  • Solt
    #23478
    Ez most vicc vagy komoly?