35048
  • Icebird
    #23557
    Akkor ide válaszolok, az oldalon úgysem működik nekem a privi.
    Csak a keddi Frontlines amivel kapcsolatban tudok infót, azon több mint 20-an vagyunk Magyarok és ez a szám szerencsére nő, főleg ha ti is jöttök!
  • Gascan #23556
    ha megy az angol akkor külföldi szerókon is van TS
  • Ulvar
    #23555
    hali!

    Azt szeretném megkérdezni hogy körülbelül hány magyar játszik rendszeresen ezzel a játékkal, ugyanis megszeretném venni, de had ne vegyem már feleslegesen úgy hogy megint (mint OFP1nél) össze vissza mindenféle külföldi szerveren, ott is csak nagy nehezen és semmi összjátékkal.

    köszi a válaszokat előre is.
  • Hogthar
    #23554
    uhh és most a windows 7 ed áll le a játék indítása után, vagy a játék fagy ki miután elindítottad?

    Kicsit Cinikusnak tűnhet a kérdés, nem annak szántam, de tényleg nem egyértelmű.

    Leírhatnád a pontos konfigod, a játék verzió számát, esetleg tört verzióval próbálkozol?

    Ha a windowsod fagy ki, leírhatnád a pontos hiba üzenetet. Próbálkozz Driver frissítéssel, Vírus és egyéb kártékony program kereséssel és töredezettségmentesítéssel.
  • kifli
    #23553
    ha dsound.dll-t törlöd a játék könyvtárából akkor megy?
  • m1c1mack0
    #23552
    Hello!

    Nálam is win7 x64 van, de ilyen problémával még nem találkoztam, ha tovább részleteznéd a problémát segítene. Pl mikor lép ki, milyen patch, OA vagy alapjáték? stb.
  • zsimborgo
    #23551
    Sziasztok.
    Nem tudom hogy jó helyre írok e de a játék nálam kilép egy olyan hibaüzenettel hogy: az ARMA2 rendes működése miatt leállt Windows 7 X64-et használok a konfigom is jó a játékhoz.Mi a probléma segítsetek plz.
  • Gascan #23550
    kell csinálni olyan foldert Arma folderbe, hogy Campaign vagy Campaigns és oda tedd bele a PBO fájlt

    hogy tetszett a PMC?
  • JanáJ
    #23549
    Kampányt hogy tegyek a játékba? Pl Bárdossy féle.
  • Hogthar
    #23548
    Új operation flashpoint?

    A legviccesebbnek az találom hogy Jakistanon játszódik, ami végül is az arma térkép nevének a lelopása, és a helyszín is teljesen ugyanúgy néz ki.
  • Rc panzer
    #23547
    Kockák :D
  • tpM
    #23546
    Utána mit szólnál egykis kalovgyuti 7 multihoz?
  • Solt
    #23545
    Csak, ha végig tolta a sims3-t...
  • tpM
    #23544
    Akkor WoW-ozni! Naaaaa lécccííííí
  • Solt
    #23543
    Nem megyek csézni... hagyjál...
  • DrRadon
    #23542
    Ugye, hogy bízhatsz bennünk? ha lesz jobb, szólunk majd.
  • Solt
    #23541
    Célkereszt nélkül egyébként tényleg élvezhető... sokkal rosszabbra számítottam... ;)
  • Scottt
    #23540
    Török testvérpár a főmufti a cégnél,hmm hmm :D

    Az alap szabadabbnak tűnik+vannak a neten hozzá pályák azok meg teljes szabadságot adnak,olyan sorrendben oldod meg a feladatokat meg úgy, ahogy akarod :D
  • Solt
    #23539
    Látványos, túl lineáris, és egy kicsit gyerekes! :) A szinkron sokat dob rajta, de azért remélem, hogy Ábrahám többi ivadéka nincs benne!!! :D:D
  • Scottt
    #23538
    Solt-Solt... Amúgy, hogy tetszik?=)
  • tpM
    #23537
    :D
  • DrRadon
    #23536
    Hiába, nagy úr a donor biznisz :)
  • tpM
    #23535
    Már foglalt a szívem...
  • Solt
    #23534
    Na erredjé csajozni... kell az utánpótlás! :D
  • tpM
    #23533
    Amíg alapjátékban 100m-enként lehet állítani a mesterlövészfegyverek távcsövét, valamint nincs hatással a szél a lövedékekre, addig ne komolykodjon itt... :D
    Tessék, én is írtam mesterlövészes leírást régebben...
  • Solt
    #23532
    Hogy ne csak mindig off legyek:

    AI irányítása

    Mesterlövész alapok

    tpM: Fordítás, feliratozás! Kész van? :D
  • JanáJ
    #23531
    Miért nem tudok loadolni PMC-ben? Másnak csinálja?
  • Gascan #23530
    :D
  • Solt
    #23529
    Na kipróbáltam ezt a crysis robbanófej bigyót... Ti most szopatok engem? Há baszki, ez rögtön azzal kezd, hogy szólítsam izmáelnek!!! Nem valami jó nyitány...
  • Rc panzer
    #23528
    Az OA lesz magyar nyelv valaha?
  • Rc panzer
    #23527
    ez a steames hibák a gyári lemezeknél voltak csak. Az 1.08 javításnál nem voltak meg az utolsó OA nál sem. Hogy lehet beállítani magyar szerót?
  • kifli
    #23526
    nekem arma 2 cd-s oa pedig steames, patcheket magától felteszi kérdés nélkül, mikor épp nem játszok (beállítható hogy ne tegye fel magától), 1 hibája, hogy nem működik vele minden laucher, 1-et találtam ami működik, de ez tud is mindent úgyhogy ez sem gond. Először azthittem gond van a combined operation részével, aztán rájöttem, hogy úgy jó ahogy megcsinálták, és nemkell hozzányúlni :D
  • JanáJ
    #23525
    ?
  • JanáJ
    #23524
    Steamtől tartok. Patchelés, kiegészítők kompatibilitása, stb.
    Aztán lehet hogy alaptalan.
  • tpM
    #23523
    fck yea
  • kifli
    #23522
    steamnél nincs ilyen gond :D
    patch is magától megy fel...
  • JanáJ
    #23521
    Én biztos tökön szúrom magam, ha újra kell telepítenem. CSak az alap Arma2+OA+arma2 patch+OA Patch egy fél nap. Azóta kijött a BAF és PMC, meg még egy kör pach és akkor még ACE... :-)
  • Rc panzer
    #23520
    Gondolom. De csak pusztán érdeklődés végett ment kérdésem. Most jön le az 1.8 patch az armához aztán hagy szóljon hát. :) Azt este már nem bírtam leszedni. Marha sokáig telepített az Oa mire minden sz*r sz*rt felrakott ami kell.
  • macleody
    #23519
    Mi ez valami steames izé?
  • Rc panzer
    #23518
    Update 1.04-1.05\ADDONS\ROCKS2.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\ROCKS2.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\SIGNS2.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\SOUNDMISSIONS.PBO.BI.BISIGN.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\SOUNDMISSIONS.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\SOUNDS.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\STRUCTURES.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\TRACKED2.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\WEAPONS.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\WEAPONS2.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\WHEELED.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.04-1.05\ADDONS\WHEELED2.PBO.UPD.#STEAM cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1

    ezek nektek is voltak?