35048
  • Solt
    #23477
    Erre van az internet. Nem baj, ha cimbid nem melletted ül!
  • Rc panzer
    #23476
    Nincs ilyen cimbim a közelben.
  • Hogthar
    #23475
    Szerintem társaságba próbáld meg 4 fős coop bele van építve a kampányba, tehát ha van egy haverod akinek megvan végig tudjátok játszani.
  • Rc panzer
    #23474
    Köszi megnézem mit lehet tenni.
  • Gascan #23473
    akkor nyomj neki egy restart from latest checkpointot és csináld végig újra.... esetleg a következő is teheted, ha már nagyon nem tudsz mit csinálni

    ilyen előfordul, mert lehet az, hogy egy meghatározó egység nem arra megy amerre kéne és ezért kimegy a látószögből... vagy ha nem abban a sorban csinálod a dolgokat, ahogy az bohémiánál gondolták, akkor is gond lehet

    elég nehéz nyitott játékot fejleszteni... ahol az egységek dinamikusan gondolkoznak

    szóval: bal oldali Shift + minusz billentyű a keypadon, nyomd le... majd utána csak gépeld be, hogy "endmission" ekkor befejezi a küldetést, mintha teljesitetted volna
  • Rc panzer
    #23472
    egy volt beásva egy shilka. Ami le volt takarva álcahálóval. T-72 megint volt az az úton. De annyiszor végig páztáztam már. :(
  • Gascan #23471
    elég nehéz megtalálni az utolsó tankot... ha jól emlékszem hogy igen, mintha be lenne ásva valahova, egy kissebb camp is ott van.. nem messze az uttól... sokkal közelebb hozzád, mint például ahol a házat kellett felrobbantani vagy a mozgó tankot ... az út és a tenger között
  • Rc panzer
    #23470
    Az embereket elején még nem tudom vezérelni? Nekem továbbra sincs semmi páncélos amit meg kell festeni de egyedül tudok csak lejönni a hegyről egyedül meg sz*rt sem érek. A többi emberem csak fent szobrozik a hegyen. De meg még él az a küldetés hogy jelöljek be célpontot. De hogy az istenbe? El van ásva az uccsó tank? :D
  • Scottt
    #23469
    Hatalmas a Magyar szinkron,meg az egész játék,látszik, hogy hazánk fiai csinálták..^^
  • Gascan #23468
    két külön sztoriról van szó..

    egyébként visszatérve a PMChez, van ez a misszió ami már a PMC mapon történik, 4. vagy 5. tankokat kell lőni nagy puskával... az egész bejövős nekem :)
  • Rc panzer
    #23467
    Így már más a leányzó fekvése. :)

    Itt vigyorog előttem az OA így hogy tudom hogy ez annak a rövidítése. Mert azt is megrendeltem az alappal együtt csak még nem raktam fel, mikor az arma jött meg. Csak legyen már meg a kieg is ha alap megvan, na meg ha megfizethető nekem is. Akkor egyszer majd találkozunk a neten az armában.:)

    Még egy szösszenet a kampánnyal kapcsolatban, lehet hogy másik szerint híg.... de érdekel a story meg a vég kifejlett. Ezt kinyomom és rakom fel kieget, mert nem tudom meg e változtatja a storyt.
  • Hogthar
    #23466
    Az arma 2 a nagy területből és realisztikusából származó lehetőségek tárháza miatt jó. Nos gondold el ezt társaságban, ahol mindenki ezt kihasználja a saját adottságainak megfelelően, és máris a lehetőségek kínálata szinte végtelen.

    Az OA az arma 2 független kiegészítője az operation arrowhead (működik egybetelepítve az alap arma 2 vel is és nélküle is elfut). Sajnos ez a verziója már angol, de ha egyszer társaságban szeretnél játszani akkor érdemes beszerezni.
  • Rc panzer
    #23465
    Oa? Így rövidítésből még nem tudom mi is az. Alapvetően tetszik az arma nekem. Meg hogy én hadilábon állok az angollal az arma azért jó mert magyar a küldetések is. Akármilyen híg fos is .:)
  • JanáJ
    #23464
    A risztóra figyel! Cirkumveniálni kell!
  • JanáJ
    #23463
    Az elején még vezényel de később te leszel a raj pk és akkor már te ugráltathatod őket. Nem akarom elvenni a kedved de szvsz az arma2 kampánya egy híg fos... Inkább a OA-el játssz, vagy tölts le egy bárdossi kampányt...

    Az Arma ilyen. Lesz még olyan, hogy a grafika lesz a legkisebb gondod. :-)
  • Scottt
    #23462
    De amúgy mond valamit a gyerek..Na mindegy megyek is vissza Crysisozni :)
  • Rc panzer
    #23461
    Köszi!

    Meg ah lementem a hegyről egy idő múlva nyomja a parancsnok hogy vissza az alakzatba. De ők nem jönnek utánam. Hát na még nagyon tanulgatom a játékot és ez tudom meg is látszik. A Bf-2 váltottam le vele, mert azt netes játékhoz vettem meg de ezt neten még nem is toltam. Bár az elsővel sem voltam nagy vadász.:)
    Szerintem nem rossz játék de grafika kicsit elavultnak tűnik, de tudom kompromisszumot kellett kötni a nagy bejárható terület miatt. (gondolom)
    De azt várom már hogy valami gépben legyek benne. :)
  • Gascan #23460
    heroes of stalingradra leszek kiváncsi... már most készül hozzá egy jól festő vietnam mod
  • bgreg
    #23459
    Éjféltől lelövik a szervereket,mert ekkora fost még nem láttak
  • Solt
    #23458
    Ja-ja... még a szart is elszarnák! :D
  • macleody
    #23457
    Áhh, mindegy. Úgyis csak egy félkész játékot adnának ki, aztán tolnák ki pénzért a DLC-ket. Nem is érdekel, kenjék a hajukra :)
  • Solt
    #23456
    Hmmm... az állagválasztás meg majd jön plusz kiegészítőként! Azé csak nem mindegy már, hogy kemény szar vagy, vagy híg fos! :D

    Az nem hagy még nyugodni, hogy a bélféreg itt barát, vagy ellenség? :D
  • macleody
    #23455
    Szerintem utóbbi. Aztán jön a karakter választás. Milyen színű akarsz lenni, milyen büdös. Karakter építés, szerves trágya leszel-e vagy csak egy csóri kis szarcsimbók :D
  • Solt
    #23454
    Azon gondolkozom, milyen lehet a szar szimulátor... csak kijutás közben kell a kulát irányítani, vagy onnan kezdődik, hogy szarrá kell válni!? :D
  • tpM
    #23453
    csibACE
  • bgreg
    #23452
    Bejelentették,hogy ekkora szar szimulátort még nem látott ember
  • Solt
    #23451
    Na jóóóó... de azért ennél nekem kifinomultabbak a módszereim!! :D
  • DrRadon
    #23450
    Hehe, akkor olyan mint Te :D
  • Gascan #23449
    huh? hol?
  • Solt
    #23448
    Ne reagáljatok rá... több topikban is kelti a feszültséget. Mici! Csibész...
  • bgreg
    #23447
    Bejelentették hogy egy trágya ez a játék.
  • Gascan #23446
    ha már nagyon ideges vagyok akkor levezetésnek nekem néha bejön :D
  • JanáJ
    #23445
    Nem azt mondja, hogy a hullák felett vannak varjak? Na most hulla az volt bőven. Mondjuk az tény, nem vagyok túl multitask, elég jól leszarom a rádiót. Bent a melóhelyen ki vannak bukva hogy nem hallom meg a telefont, ha olvasok. X-)
  • JanáJ
    #23444
    A tűznem váltó az a gomb amivel pl gránátra váltasz. Az M16 alap verziói nem tudnak pl sorozatot. De te über bőrnyakú vagy, ezért neked nem ilyen van. Amúgy a sorozat semmire sem jó, max a support fegyvereken.
  • Hogthar
    #23443
    Jelöld be a gyalogosokat is tánha, egyébként ez a pálya vége ha elpusztítottál minden vége a küldetésnek.

    A másik kérdésedre a válasz: de átlehet "fegyver mód váltás" néven fut.
    Angol verzióban "toggle weapons" néven.
  • Rc panzer
    #23442
    ezt az alap fegyót nem lehet semmivel sorozatra rakni? Nem találtam oylan kiosztást.
  • Rc panzer
    #23441
    Hát én nem tudok továbbra sem elmozdulni a hegytetőről. Már többször végig lestem a tájat de semmi. Egy t-72 az biztos, meg egy shilka. De semmi mást nem találtam.

    "Elnézést kérek nem tudhattam, van egy célpont balra a sziklák alatt(egy bunker)van, egy szembe kb 11 órára az úton, a hídon szokott átkelni(egy páncélos) és jobbra 1 órára egy épület körülötte gyalogosokkal."

    Szerintem nem egyre gondolok most. egy épület csoport egy uazzal meg egy teher autóval. Lejjebb van egy kupac gyalogos de ott semmi más nincs. Na még leskelődök.
  • Hogthar
    #23440
    Az első pályán ahol ki írja hogy találd meg az információt a cél az udvarra mutat, annak az udvarnak az északkeleti sarkán lévő épület tetején van egy öltönyös hulla, ha odamész, dumál pár sort a parancsnokság, majd megjelenik a hulla hátizsákjában egy dokumentum azt kell felszedni.
  • Rc panzer
    #23439
    Egy shilka meg aszem 2 db t-72 amit találtam. Ezen kívül semmit.:(
  • Gascan #23438
    mondjuk én a 3. pályát találtam halálinak... voltak tüntetők, föléjük lőttem aztán elmentek, ezt megcisnáltam még 4x és mission success :) ez csak kb arra lehetett jó, hogy kiirhassák, hogy up to 10 missions in campaign :)