LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8207
Devergo Boy: arrón nem tudok semmit. de kb. 1 hónapja vettem egy samsung LE-55A956 LCD TV-t. és csak ajánlani tudom. nagy on szép a képe, rengeteg szolgáltatást tud. és a fekete tényleg korom fekete. nem úgy mit a CCFL-ek nek.

samsung LE55A956, sony kivetítő, harman kardon 635, tvix HD4100, hangfal B&W, xbox360, HD kábelvevő, LG dvd-hdd író sherwood deck EQ, stb...

arty
#8206
én hd65öt venném 😊 (hd70esem van, az az 'elõdje')

devergo boy: ha mindenképpen samu, akkor inkább a 451 (minimum). de ebben az ársávban van lg és sony is, nézegesd meg valahol õket!

Forza.

#8205
Hali! Van vkinek véleménye a Samsung LE32A431 tipusú tv-rõl? Egyik ismim szeretne venni és nem tudja hogy megéri e az árát. Tv nézésre dvd-zésre, ps2-re használná,meg esetleg összekötné a pc-vel. Válaszokat elõre is köszönöm a nevében.
#8204
szia!

nézd meg Makón a Spart, ott szoktak lenni Orion-os cuccok. Nekem régi TV-m volt orion (plusz volt ilyen videónk is - mindig ezt a márkát kaptuk karácsonyra ajándékba 😊), és nem volt velük semmi gond. Azt nem tudom, hogy LCD-ben milyen a minõségük. Itt Pesten az összes Interspar tele van Orion LCD tv-kel.

üdv
#8203
Az edigital-nál 120, az euronics-nál 125... Az utóbbinál vettem, mert nem kellett annyit utaznom...

TV: Samsung 32B450, HD Player: WD TV HD, Merevlemez: WD MyBook Essential 2.0 1TB, Erősítő: Denon AVR-1705, 5.1: JBL SCS-178, Kábelek: Inakustik

Klemice
#8202
fú nem tudom :S
én a képet ugye a tvre kötöm a hangot meg hifire
ha az 5.1-en van aux bemenet akkor a gépet arra is rá tudod kötni csak nem tudom hogy jön át az 5.1-es hangzás

amúgy mennyiért kapható most egy 32a451?

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8201
Az is megoldható, hogy 5.1-ben tudjam hallgatni a házimozin? Mert ez így csak sztereó. Vagy tévedek? HD-s filmek miatt kérdezem...

TV: Samsung 32B450, HD Player: WD TV HD, Merevlemez: WD MyBook Essential 2.0 1TB, Erősítő: Denon AVR-1705, 5.1: JBL SCS-178, Kábelek: Inakustik

Klemice
#8200
nekem is ugyanilyen tv-m van, tényleg látható a különbség a két tv között
van aux-os pc audio innevezetû piros fehér csatlakozó a hátulján
a képet meg ugye hdmi-n

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8199
Sziasztok! Végül is a Samsung LE32A451 mellett döntöttem... Szerencsére az Euronics-ban a 451 mellett a 431-es is ki volt rakva és látható volt a különbség! Tudom, hogy nem igazán vág a fórum témájába, de lenne még egy kérdésem: Hogyan tudom összekötni a Pc-mel úgy, hogy hang is legyen? Házimozim: Sony DAV-DZ230. PC-m: GeForce 7600 GST videokártya (2 DVI és 1 S-VIDEO csatival), Gigabyte 965P-S3 alaplap (integrált 5.1-es hangkártyával, nem alsó-kategóriás). Elõre is köszönöm segítségeteket!

TV: Samsung 32B450, HD Player: WD TV HD, Merevlemez: WD MyBook Essential 2.0 1TB, Erősítő: Denon AVR-1705, 5.1: JBL SCS-178, Kábelek: Inakustik

#8198
Ha van valakinek konkrét tapasztalata az Orionokkal, az bátran irjon már! De érdekelne a Videoton L42W20-AV-as vonal is! Tehát mi újság HAZAI fronton? Továbbra is várok teszt eredményeket, linket e két tipussal kapcsolatban. Lehet, hogy a végén nem ilyet veszek, de mostmár szeretnék a végére járni, tényleg olyan rosszak-e, mint az eddigi hozzászólások. Mivel Makó a kedves szülõhazám, igy nehézkes a szemrevételezés konkrét készülékeknél ( megfelelõ üzlet közelségének hiányában), ezért hagyatkozom szakértõ hozzászólásotokra. Ha valamelyikõtök épp egy ilyen "multiban" jár, gondoljon már rám, és nézze meg ezeket a típusokat, és mondjon véleményt, de ne csak azt, hogy sz..! Köszi
FeketeFény
#8197
A kiszemelt áldozat: LG 47LG5000

-----][----www.di.fm-----][------

FeketeFény
#8196
Tiszteletem az informatikus kollégáknak és a házimozi kedvelõ közönségnek egyaránt! Kérdésem tökéletesen egyezik "dbdadi" barátunkéval.. 250K-t szánnék rá max.. elvárásaim: Full hd, min 107cm, max 5 ms elérés, tudjon beszélni és vigye el a gyereket oviba! Felhasználási célja elsõsorban monitor, másodsorban filmlejátszás géprõl ( 720,1080,simadvd) harmadsorban TV. Tévére ez használható, vagy hiú ábránd? Elõre is köszi a hozzáértõ választ! Instixx

-----][----www.di.fm-----][------

#8195
Még annyit hogy azokat a filmeket amiket letöltök 720p-s,megtudom nézni rajta(PC-n)"8193",nem kell hozzá semmilyen lejátszó ugye?

Intel® Core™2 Duo Processor E6750 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz, Nvidia GTX560 TI OC 1Gi, 4GB Ram, Asus p5k lga775 :)

dicehater
#8194
Elsõsorban Xbox 360, másodsorban pc-rõl filmek vetitése, sötétítés nem gond mert fõleg éjszakai mûszakban melózóm, igy "estére" is esnek a szabadnapjaim, nappal meg csak döglök 😊 Egyelõre a "környéken" csak az Optoma 65 vagy Optoma GT 7000 elérhetõ, és igen a 32' lcd kijelzõket tényleg kicsinek találom 😞

#8193
Hali!
Szeretnék venni egy LCD/Plazma tv-t csak nem nagyon tudom milyet lenne érdemes venni mert fõleg a monitoromat akarom lecserélni ebbõl kifolyólag
játszani,filmeket nézni,szeretnék rajta PC-n keresztül,csak azt nem tudom hogy HD Ready vagy FULL HD legyen,és 250e ft-nál többet nem tudok szánni rá.
Esetleg tudnátok ajánlani nekem párat?
Elõre is köszönöm!

Intel® Core™2 Duo Processor E6750 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz, Nvidia GTX560 TI OC 1Gi, 4GB Ram, Asus p5k lga775 :)

cloud.strife
#8192
Mar az elejen is irtam hogy nalunk is 1080i HDTV adassal mennek a tv-k regota, azota mar vagy 15db 40W tv is volt a polcon, de egyetlen egynel sem jelentkezett a gond.

www.digimomentsvideography.com

[NST]Cifu
#8191
Nincs deinterlance probléma! Vegyél egy W4000-eset, nézd 3 hónapig és utána mondd azt, hogy akadozik! Honnan veszed?

Van, 1080i HDTV adásnál, legalábbis bizonyos körülmények között. 4 készülékbõl négynél láttam én. Mondanám, hogy az UPC miatt, de akkor tucatnyi más TV-nél miért nem jelentkezett, ugyanarról a beltérirõl, ugyanott?

Ha neked nincs 1080i forrásról akadozás, akkor hurrá, örülj neki.

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

arty
#8190
mire vennéd? mert ha csak filmeket akarsz nézni, a vetitõ jó választás (feltéve hogy be tudsz TELJESEN sötétiteni)
ha viszont játszanál is sokat, meg tévéznél akkor szerintem nemigazán ...

viszont 4-500 fontból a vetített képhez képest elég kis méretû kijelzõket kapsz 😊 32-37" max.

tényleg jo lenne tudni, h mire kell

Forza.

#8189
Ha a kártyádon van DVI, akkor sokkal szebb képet kapsz DVI-HDMI-vel

Walk the Talk.

Ewergo
#8188
VGA - HDMI átalakitóval. Vagy pedig a "CV" széria amiben van VGA csati.

tep
#8187
pc-vel hogyan kötötted össze?

\"SLICE of LIFE\"

#8186
Hátha ha te a metróból akarsz tévét venni szakértõ eladóktól,akkor nincs több kérdésem,gondolom jól fel volt nyomva a kontraszt,meg fel voltak turbózva a színek stb,otthon meg majd lesz a nagy meglepõdés amikor teljesen más képet látsz,de mindegy,ha neked tetszik vedd meg.Olvasgass el pát tesztet stb,én 6 hónapig kerestem a megfelelõ tévét míg júniusban megvettem a sony46W4000 emet és nem bántam meg.
dicehater
#8185
Srácok valami ötlet hogy milyen lcd-t esetleg plasmat (nem tudom lehet-e szépet kapni ilyen árban) vagy projektort (ezt nézegettem, elég jó véleménnyel vannak róla - ) vegyek 400-500gbp környékén? Valtani szeretnék év végén minden hozzászolást szivesen várok - jelenleg egy Samsung tft-n tolom az ipart, elsõdleges szempont a kis fehér X360 projector

#8184
Az MM-ben néztem én is Oriont, meg Videotont, semmivel nem volt rosszabb képük, mint a kategóriatárs, olcsó Samuknak, LG-nek, meg a noname egyebeknek. Nem babráltam velük, nem tudom hogyan voltak beállítva, de nem hiszem, hogy az Orion ótvar lenne. De aztán ne engem szidj! <#ejnye1><#nevetes1>

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8183
Scooby87! Nincs deinterlance probléma! Vegyél egy W4000-eset, nézd 3 hónapig és utána mondd azt, hogy akadozik! Honnan veszed? Egy tesztben olvastad? Nem értem. Egyfolytában ezzel jöttök. A Sony-nak egy baja van, hogy drágább mint a Samu. Szerintem jobb is, Azon viszont tényleg lehet vitatkozni, hogy megéri-e a tudáskülönbség és megbízhatóság az árdifferenciát. Ezt elismerem, mert a japán tényleg drága. Nekem megérte, másnak nem. Ízlés és pénztárca kérdése is. Ráadásul a V4000-es tesztjét hivatkoztad, nem a W4000-esét - ott még véletlenül sincs szó ilyenrõl - és ugyanezen az oldalon a TV választónál elsõ helyen ajánlják a W4000-eset (nem pedig pl. az A656-ot)...

Kaszi46! A felsorolt paraméterekkel (MPeg-4, FullHD) 220-ért kizárólag egy 82 centis Sony W4000-et kapsz. 106 centiset biztos nem.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8182
Ennyire rossz a helyzet? Neked már volt, és minden nap elromlott? Vagy a fekete helyett véletlen fehéret mutatott? A metróban láttam a képét, a többi mellett, amiket említessz, de nem az ORION (az a sz.r)volt a legcsúnyább! Az ára viszont pont egy százassal kevesebb! Persze megértem, ha rossz, de miért? Meg tudod magyarázni ellenszenvedet, vagy csak "azért mer mán csak!"?
#8181
ORION AZ MI?<#confused> a te érdekedbe inkább ne<#ejnye1> szerinted iért nem tud senki tanácsot adni,azért mert mindenki azt vett és el sem tudnak mozdulni elõle<#nevetes1>.az én véleményem inkebb más márkák felé nézegess,pl:sony,samsung,sharp
#8180
Halihó! Továbbra sincs, aki látott már ORION LCD Tv-t, vagy tud valamit a T42 LCD Full HD-s változatról? Vélemények, tanácsok?
Guer
#8179
itt van spancinak 32" es már egy éve bámuljuk lassan és nem egy nagy szám sztem
nekem 32R71 van ahoz tudom hasonlitani és hát jóval fakóbbak a szinei és életlenebb (csak box megy rajta ugyhogy másrol nemtok véleményt alkotni)

#8178
Nekem toshiba 32av500p-m van. Még 100e vettem. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Kisszobámba tökéletes, design is klassz, és 2*20 Wattos hangcucc szépen szól. Következõ amit nagyszobiba néztem az 42"-es full hd-s toshiba lesz. Maradok márkahû.
Ewergo
#8177
Biztosabb ha saját szemmel vállasztod ki.: Ha pesten vagy, Saturn vagy MediaM ahol a legtöbb a tv. Elöbb azokat vállasztod ki amik max 220 ezer. Azon belül a 106cm-seket. És azon belül amelyiknek neked a legjobb a képminösége. Több csatorna közzül navigálhatsz hogy ne csak promo müsort láss mert az csaloka. De ugyan igy kereshetsz a veboldalakon is.

Kaszi46
#8176
Sziasztok, szüleim szeretnének lcd tv-t venni, de nem nagyon értünk hozzá. Légyszíves írjatok pár tippet, hogy 220eFt környékén mi lenne a legjobb választás.

igények: fullhd, mpeg4, 106-os képátmérõ.

köszi elõre is!

*Posse*T.W.D*

#8175
Halihó! Látom, nem csak engem érdekel, mire képesek az ORION Tv-k, de úgy látom, nincs, aki segítene, Pedig komolyan érdekelne, mitõl olyan olcsó, és vajon ér-e annyit is? Valaki segísen már nekünk, de tényleg! Köszi elõre is!
#8174
Site:
német

Walk the Talk.

#8173
Sziasztok!

Jaja! Az Orion márkájú LCD TV-ket összevetve a dömpingárukkal (LG, Samsung, stb) mi ez eredmény? Tényleg annyival szarabb, amennyivel olcsóbb?

kifli
#8172
nemnagyon tudok mást ami támogatja az avivot <#zavart1>
arty
#8171
az egyik legszarabb lejátszo. de ez itt off 😉

Forza.

kifli
#8170
hát ezek már 260 körül vannak én max 230-240-et szánok rá semmivel sem többet. Szal samu lesz szerintem
kifli
#8169
a-a powerdvd szerintem az egyki legjobb lejátszó (ha ati kártyád van) mivel tartalmaz avivo támogatást ami az ati hd bizbasza 😄 szal szebb lesz tõl a kép de windows media player classik home cinema is jó (állítólag én nem hazsnálom) pont most írták le ati hd topikba hogy kell beállítani hogy jól mennyenek a hd filmek és ne terhelje a procit max 5-6 százalékba.
#8168
Sziasztok! Tud valaki az ORION T42" LCD Full HD Tv-rõl valamit? Szívesen olvasnék róla, vagy link, stb. Köszi!
chalezlopez
#8167
Ahamm! Köszi az infot.

Vamos Argentina!

poppe
#8166
bocs h ide írkáltam és kössz a pm-eket, megoldódott a probléma, a torrentet kell csak kikapcsolni 😄D
bemount, és power dvd viszi simán, bele is lehet tekerni akár 2 órát, meg se röccen
kössz és bocs

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

poppe
#8165
de ez egy 40 gigás iso és nem sok kedvem van kicsomagolni ha nem muszáj...
amúgy én is azt használom mindenhez...

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#8164
Én a KMPlayer-el nézek szinte mindent. DVD-t is.
Az HD-s filmeket (full-t is), és semmi szaggatás, a hang is jó.
Karim: GF 8500 GT

Walk the Talk.

Ewergo
#8163
Toshiba-nal belépö szintü az "AV500,-P" széria. Én hasonlót 37"-ben néztem ki. Elég nagy márka és nem "kér" többet a neve miatt mint a Sony. Képernyöje és a paraméterei is renben vannak. Én Xbox-hoz és müholdas adásokhoz használlom majd.
Mikulábáti hodda nekem. <#smile>

poppe
#8162
de mégis mit?
semmi nem olvas be 40 gigát...
(iso-ban van, kicsomizni nem nagyon van helyem)

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

arty
#8161
re-OFF
powerdvdhez nem kell kodek, az maga a "kodek"
és igen, ennyire fos! használj normális szoftvert, ha a géped erõs

Forza.

poppe
#8160
alig kapcsolódik ide, de hátha vannak itt emberkék akik szoktak 40 gigás filmeket nézni 😊
power dvd 8 ultrához milyen codec kell? szaggat mint a barom, pedig a vassal tuti nincs gond

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

chalezlopez
#8159
Toshiba 32 AV500P-rõl már hallott valaki? 80k a Tecsóban, kollégám ezzel szemez, lehet megvenné. Tudom, hogy az ára miatt nem kell túl sokat várni tõle, de mégis, ha valakinek van megjegyzése hozzá, szóljon. THX!

Vamos Argentina!

#8158
neked még ajánlom a philips 42pfl7603ast is ha gondolod(ambilight).....vagy 42pfl7403ast(100hz) ....de ezekrõl keveset tudok...bigdigit kollégát kérdezd ezekrõl...szintén jó vétel 240körüli áron...egyedül a 24p hiánya ami fájó lehet.

így senki sem vádolhat,hogy csak samut ajánlok...bár szerintem az éri meg leginkább az árát. 😊