LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8257
egyébként most nézem az LG az tényleg monitor és 16:10-es, de az Acer az rendes TV, 16:9-es.

#8256
értem, és az mennyivel rosszabb mint ha rendes tv-t vennék? 😛

#8255
mi a véleményetek a hama 1,5m-es hdmi kábelekrõl?

vagy akkor már ez:Delock 84333
Csabesz100
#8254
Ezek valójában LCD monitorok, beépített tv tunerrel! Azért ilyen a felbontásuk és azért nem 16:9, hanem 16:10-es a képarányuk!

PS3 ID: Csabesz82

Klemice
#8253
szerintem te 22 colos kategóriában monitorokat néztél, tv funkcióval

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8252
Sziasztok!
Sokat olvasom a topic-ot, de mindenki csak nagy tvkrõl ír, a kisebb lcdkrõl semmit sem hallani. Sajnos nekem nincs annyi pénzem hogy 100e-t költsek egy tv-re. Nézegettem a 22"-os kategóriát, a 26"-osokat is vizsgáltam.
Amit megfigyeltem, hogy a 22"-osok álalában 1680 x 1050 felbontással vannak, míg a 26-osoknál 1366 x 768 felbontásúakat találtam.
Ez mennyire tûnik szembe? Van egyáltalán itt olyan, aki tud mesélni a 22"-os lcd-krõl?

Ezeket néztem:
- LG Electronics M228WA
- Acer AT2245-DTV

Xbox360-t szeretnék majd venni, ez lenne az egyik elsõdleges szempontom. HD adások meg ilyesmire nem tervezek. Persze sima adásokat is néznék 😛

Csabesz100
#8251
www.sony.hu

PS3 ID: Csabesz82

Sippie
#8250
sziasztok! valaki fel tudna világosítani hogy a sony tv szériák között mi a különbség, illetve mit jelentek a számok? (tudom az elsõ a képátló, de mondjuk hogy 2000 2500, 3000 stb?) vagy hol tudok errõl részletesen olvasni? esetleg hogy milyen szériától felfele érdemes venni? max 66 centis tv-rõl gondolkodunk, akkor fér el 😊 elõre is köszi a válaszokat
#8249
HY.Van egy samsung lcd tv-ém és nem tudom rajta bekapcsolni a pip funkciót hogy kell?
arty
#8248
monitor kiváltása : csak LCD! (plazma beéghet)

250 ezer nem kevés, abba simán belefér egy samsung 40A656, sony 40W4000.

Forza.

#8247
"8193"
valaki válaszolna?

Intel® Core™2 Duo Processor E6750 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz, Nvidia GTX560 TI OC 1Gi, 4GB Ram, Asus p5k lga775 :)

arty
#8246
Jackson problémája abból adódik, hogy a medialejátszója overlayre adja ki a filemt, az pedig csak az elsõdleges kijelzõn jelenik meg.

Forza.

#8245
Kedves DoubleB! Csak annyit mondanék, hogy nekem a Sharp mindig a szívem csücske volt, de ha ezt az új, 2008. júliusi sorozatot (D65) nézed, akkor csakis a DH65-ben gondolkozz, mert azt szinte azonos áron "hibrid" (innen a H jelölés) tunerrel szerelik, vagyis képes az Mpeg-4 vételére is.
Én legalábbis ilyet veszek a hálónkba. Nagyon jó a Sony W4000-es a nappaliba, de ez a Sharp végre ugyanazt tudja. És már mondtam, szeretem ezt a márkát! <#vigyor0>

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8244
jackson, figyeld, hogy "clone" módban hány Hz-re állítottad a kijelzõket, 60 Hz fölött nem nagyon jelenik meg a mediaplayer kép. Szerintem 50 Hz-en futtasd.
#8243
Értem, köszönöm mindenkinek a segítséget!

#8242
LG7000-es megéri a pénzét?
nagyon korrektnek tûnik leírás alapján,valaki látott már ilyet élõben?

#8241
Nincs valakinek Samsung A551-es LCD tv-je?
#8240
Ha jól emlékszem ez clone modban mûködött. A media playert compact módban húzd ki a képernyõ szélére, (bal-jobb)hogy legalább a fele lekerüljön az asztalról és ha minden igaz az lcd-n látszik a másik fele. Ha teljesen áthúzod és fullscreen-be rakod akkor az lcd-n megy a film a monitoron marad az asztal.
Klemice
#8239
><
képernyõbeállítások

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#8238
És ezt a media player-ben kell beállítani valahol?

tep
#8237
fõoldalon hírdeti a Tesco 80-ért, két áruházban voltam megnézni az elsõ napon......egyikben sem volt....szal kapják be, biztos csak csalinak írták, hogy ha már ott vagy vegyél vmit.

\"SLICE of LIFE\"

Guer
#8236
ne cloneba használd hanem dualviewba

#8235
Ezt pontosan ,hogy érted áthúzni a tv-re?

#8234
8228-ra ment.

#8233
Azt nem tudom, hogy a Samuhoz képest hol áll, de itt egy teszt.

#8232
Szia. Szerintem a videókarártya beállítás. Próbáld meg "áthúzni" a média playert (balra vagy jobra) a tv-re.
#8231
Sziasztok. Összekötöttem a pc-t lcd tv-vel. Minden szépen be is jön de ha egy filmet elindítok media player-rel akkor a kép nem jön be a tv-n . Mi lehet a gond? Videókártya driver vagy PC-TV felbontásából adódó probléma lehet?

arty
#8230
Marketing.

Forza.

#8229
Hali
Kíváncsi lennék a véleményetekre e két tv felõl:
Sharp LC-32D65E
LG 32LG5600
Persze ha ebben az árszegmensben tudtok jobbat, az is érdekel.
Köszi
üdv
Ombika
#8228
En irtam 1 szoval is szerinted? Kerdesem masra utalt aszem!

#8227
Köszönöm szépen a válaszokat. AMint írtam nem nekem kell,hanem egyik ismerõsömnek. Elmondtam a ismimnek hogy miket ajánlottatok. Köszönjük szépen.
bp
#8226
A Philips tévékben mi az az öregedésgátló áramkör?

http://www.bitlombik.hu Sablonmentes grafikai megoldások kifőzdéje!

#8225
ha figyelmesen olvasnál rájöttél volna,hogy nem ledes.
Ombika
#8224
Basszus eleg korrekt ar!! Samu 40a656-hoz kepest hol all sorrendben?

arty
#8223
szerintem meg nagyon szar a 330 (és a 431 sem túl nagy szám)

akkor már inkább egy LG, ebben az árban! (vagy akcios sony, ha még van L4000)

Forza.

Csabesz100
#8222
A Samsungnak az alapmodellje! Ha van rá lehetõséged, vegyél inkább 32A431 vagy 32A451-et! Azok szerintem lényegesen jobbak, bár az A330 sem annyira rossz!

PS3 ID: Csabesz82

#8221
le32a330 srácok ez milyen tv? Köcce
#8220
Okés hirtelen kerestem a linket igazad van. Most megint átfutottam a Digitális házimozit , és tényleg benéztem IPS paneles, a lélegzõ LED világítás kifejezés kicsit megtévesztett, sorry.

#8219
már ott gyanus volt,hogy "csak" 50.000es lednél meg a gyártók pófátlanul magas értéket adnak meg kivétel nélkül....1millió fölötti.....
a másik gyanus pont ,hogy a kényelem funkciónál van és nem a képnél....

szóval szerintem benézted,de az is elõfordulhat,hogy tévedek...(csak kicsi az esélye)
#8218
ne haragudj,de szerintem az nem azt jelenti 😄
#8217
Igen ledes . Specifikációk
KÉP
Full HD-felbontás
TruMotion 100Hz
Dinamikus kontrasztarány: 50.000:1
Intelligens adaptív fényérzékelõ
24p Real Cinema
AV mód (Mozi, Sport, Játék)
Expert mód / ISF Ready

HANG
Rejtett hangsugárzók
Mark Levinson úr beállításával
Clear Voice (Párbeszéd kiemelés)
Dolby Digital
SRS TruSurround XT, 10W+10W

KÉNYELEM
4 x HDMI (1.3 verzió)
USB 2.0 (JPEG/MP3)
CU:V (Egyszerû és könnyített menürendszer)
SIMPLINK
Innovatív „Slim” stílusú design
Bluetooth
Változó fényû LED

#8216
ez ledes???? Mert sehol nem látom feltüntetve.
#8215
ja, basszus, már 200e is "über" határvonal nálam, nem hogy 800e. Bár én csóringer vagyok. 😊
#8214
Érdemes lesz figyelni az LG új ledes sorozatára, elég agresszívan árazták be õket.42LG7000

Klemice
#8213
nézd szerintem egyértelmû, hogy 100-120 körül keres a srác tv-t te meg ajánlasz neki egy 750-800 ezreset, ennyi

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#8212
hali. én arra irtam kicsi szivem, hogy a CCFL es világításos LCD tv-knél nincs rendes fekete szin. az elõzõ tv-m egy samsung 40M86-os volt. és sötét jeleneteknél, sötét szobában foltos volt a kép. annyira hogy a középrésznél oylan volt mint ha egy gyengébb fényerejû elemlámpával világitottam volna a tv-re.

samsung LE55A956, sony kivetítő, harman kardon 635, tvix HD4100, hangfal B&W, xbox360, HD kábelvevő, LG dvd-hdd író sherwood deck EQ, stb...

FeketeFény
#8211
Valakinek tapasztalat: Samsung LE 40"(vagy 46") A 656 szériában vagy LG 47"LG6000 ? 5 üzletben voltam(!!!) mindegyikben egyenként 1 órát minimum beszélgettem a srácokkal, és 80% ban úgy látom, hogy én jobban értek hozzá mint a kedves eladók, de az a tapasztalat ezt leszámítva, hogy ezek a készülékek ár/érték arányban a legjobbak mind filmezni, számgépezni és tvre is egyaránt.. más vélemény? Van valaki esetleg (rajtam kívül) aki olyan elvetemült hogy 100cm felettit vesz számgépre? 😄DD

-----][----www.di.fm-----][------

Ombika
#8210
Egyetertek! 😊

#8209
Üdv. Nemrég vettem egy SAM. LExxA551 LCD tv-t. És az a gond, hogy az Audio kimenetén (2xRCA) késik a hang a hangszóróéhoz képest, kb 0.5-1mp-et. Tapasztalt már valaki hasonlót illetve ez most hiba?
Klemice
#8208
jól van babám.. neki 32 colos kell nem 55, a 4es szériát nézte ami hd ready, te meg ajánlod neki a 9es szériát
ez a hozzászólás számomra olyan értékû volt hogy igen nekem nagy, mindent tudó drága tv-m van

Devergo neked meg ajánlom a 32a451-et amiben samsung panelt is ki lehet fogni és nem sokkal drágább a gyengébb paneles tesójánál

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;