1369
  • Darth Vader123
    #1209
    okés megkeresem
  • Darth Vader123
    #1208
    mail: [email protected] de most teszem fel ujra kongot mond h. hol vannak a mappába a magyar filék betömörítem és feltöltöm valahova
  • Mayorpapa
    #1207
    a magyar fájlokra keress rá a játék könyvtáraiban, hátha megtalálod, biztos van egy HUN rész benne :)
  • Mayorpapa
    #1206
    hova küldjem a mentést?
  • Darth Vader123
    #1205
    ha valaki elmondja h. hol vannak a magyar filék feltöltöm a rapidsharera de akkor valaki pls egy 100%-os mentést
  • Rash87
    #1204
    Jó üzlet,ez nekem is tetszik,bár kételkedem,hogy meglennének neki a magyar fájlok :D:D
  • Attila8805
    #1203
    Te meg tobvábbíthatnád egy ftp-re vagy torrentre.:D
  • Mayorpapa
    #1202
    nekem van 100°-os mentés, elküldöm, ha elárulod, hány mb vagy kb a magyar fájl a játékhoz
  • Darth Vader123
    #1201
    üzletet ajánlok:aki ad mentést anak odadom a magyar filékat! :P
  • Darth Vader123
    #1200
    brühühühühüh pls mentééést :P 100%-osat :P
  • vmisi94
    #1199
    Már meg van (a film)
  • vmisi94
    #1198
    NAGYON KÉNE A FILM
  • vmisi94
    #1197
    én fordítva
    moziban láttam
  • vmisi94
    #1196
    amúgy köszke
  • vmisi94
    #1195
    végigjátszottam
    de valakinek megvan a film?
  • Desert
    #1194
    egyébként most én az első Kongos résznél vagyok este félkómásan nem nagyon akart menni :) így hanyagolom egy picit de nagyon nagy játék :)
    először játszottam utána néztem meg a filmet
  • Desert
    #1193
    az nagyon jó kis rész :D lehet vele szenvedni is de okosan is csinálni figyelni kell merről jön a T-rex :D és futkározni a tutajon felalá nah ügyes vagy hogy tovább jutottál :)
    GRAT
  • vmisi94
    #1192
    már tovább jutottam
  • vmisi94
    #1191
    Hy!Elakadtam, ott tartok, hogy megyünk a tutajon és jön a T-REX.Lelövöm a madarat, de nem megy utána.Meg Rálődtem a T-REXre, az feltartotta de aztám megevett.
  • Desert
    #1190
    Elkezdtem újra a játékot már a 6.pályán vagyok :) ha segítség kell írjatok nyugodtan :)
  • Desert
    #1189
    írj csak nyugodtan :)
    próbálok felnézni minden nap többször is ha segítségre van szükség :)

    meg sztem felrakom újra a játékot és mégegyszer végigjátszom :)
  • vmisi94
    #1188
    kösz, akkor ha elakadok ide írok :)
  • Desert
    #1187
    az oszlopot mikor elsőre nem tudod ellökni ellőte dühíteni kell Kongot :) görgővel és mikor elkezdi verni a mellkasát ütemesen kell gördíteni az egeret és mikor üvölt akkor már egyszerűen ellöki az oszlopot hasznos még a T-REX ellen is meg a denevér ellen is :D
  • Desert
    #1186
    gratulálok :D csak így tovább :D én billentyűzetről meg egérrel vittem végig :)
  • Desert
    #1185
    minek magyarosítás a King Konghoz? ha elakadsz leírod ide hol és segítek neked :)
  • vmisi94
    #1184
    egyszerűbb: kinek van meg magyarul a king kong?
  • vmisi94
    #1183
    aki tud adni az kérhet tőlem valamit cserébe,de nem biztos hogy tudom teljesíteni
  • vmisi94
    #1182
    kéne egy magyaritas a king konghoz akinek van az eltudná küldeni?

  • zoliii
    #1181
    én karácsonyra kaptam meg a jtékot de még csak a játék 7% vittem végig.Még
  • Kongy
    #1180
    Hát ha valaki szeretne továbbjutni a "Kong" pályán vegyen 1 GAMEPAD-ot!!!!! Én karácsonyra azt kaptam...és nagy mázlimra leirányítottam Kong-ot a szakadékba! ÉS ÉN MARHA LE IS MENTETTEM A JÁTÉKOT EZÉRT GYŐZHETEM LE ÚJRA A DENEVÉRT ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Pedig az oszlopot 1cerű lett volna felemelni Joystick-al!!!!! Nah mind1 dolgozok a game-en...
  • Hompi01
    #1179
    Má nem kell de azé köszi má megtaláltam a GAmeCopyWorld.comon nagyon jo oldal na csácsá
  • Hompi01
    #1178
    Szevasztok egy kis help kéne mivel elakadtam az indításnál nem találok cracket szerintem az lehet a probléma nem tuom de valami szar jön ki inditás közben valami PROTECTION SYSTEM vagy mi valami bigyó valaki segítsen léccííí :!:!!?!?!? előre is köszi
  • Kongy
    #1177
    ******ÉN MÁR MINDENHOGY PRÓBÁLTAM FELEMELNI AZ OSZLOPOT DE NEM MENT!!!!!!******
  • Kongy
    #1176
    Megtod mondani h hogy kell felemelni az oszlopot a 11.-edik (Kong) pályán??? PLZ Segíts! Könnyű lenne a játék ha nem lenne benne ilyen marhaság!!! Te hogy csináltad? Gépen van meg,nincs gamepad-om (de lesz) lehetőleg billentyűzeten mondd meg h hogy csináljam de az se baj ha joystick-en mondod el!
    köszi!
  • zoliii
    #1175
    a crack-et hol találom segitsetek lécci elöre is köszi
  • Darth Vader123
    #1174
  • Darth Vader123
    #1173
    HY!Nekem nem magyar a game sajna:( No a Kong rész után voltam de véletlen kitöröltem a profilom:S Valaki külgyön plz 100%-os mentést! Emailom: [email protected] aki küld annak talán tok szerezni magyar filéket
  • painkiller25
    #1172
    már semmi!!csak bírni kellett meg pár repcsit szedni!!!monduk mikor én vok repcsivel az megszivatott!!:D
  • painkiller25
    #1171
    HY all!!!énmegscináltam a játék 100%át meg megvannak a pontok amivel felnyitottam egy úgynevezett alternatív befejezést!!na most ha arra kattintok ugye bejön az a rész mikor a repcsiket kell leszedni!!!de mikor vége mindennek ugyanaz a befejezés mint az eredeti játékmenetbe!!!akkor most mi is va???
  • Kongy
    #1170
    ---->KATT<---- Nézd meg ahogy Jimmy-t elkapja a raptor