1369
  • Kongy
    #1249
    Miért nem tudnak csinálni olyan utcsó pályákat mint a POP 3-ban? Az utcsó pálya ott élvzetes is,jól is néz ki,nem is nehéz annyira...megcsinálható! Jó a King kong utcsó pályáját is meglehet csinálni de a POP3 utcsó pályája 100000000000000-szor jobb! Nah mind1. Ettől függetlenül a king kong 1 jó játék!
  • Kongy
    #1248
    ma én is kipróbáltam az alternatív befejezést,de addig oké hogy Konggal ütöm le a repülőket,de azén megérkezik Jack,és átveszem az irányítását (hozzáteszem egy repcsivel jön Jack is) A cél az hogy eltaláljuk a Kongot lövő repcsiket! De az ellenséges repcsik találnak el minket és nem mi őket! Ez a pálya nagyon nehéz!
  • Darth Vader123
    #1247
    Akkor nekilátok
  • Kongy
    #1246
    Ilyen nekem is volt mégpedig azért mert a meghajtó túl lassan pörgette a CD-t. Rakd be a DVD meghajtóba ott gyorsan betölti letudja csekkolni!
  • Kongy
    #1245
    Hagyd hogy a repcsik eltaláljanak,és lesz alternatív befejezés,hidd el én is kipróbáltam és bevált
  • Kongy
    #1244
    Nekem magyar felirattal van meg a King Kong,de nemtom hogy kell átküldeni,pedig szívesen átküldeném!
  • Maxtreme
    #1243
    Valami nem ok, szvsz még hiányoznak fileok. Fel sem ajánlja a nyelvválasztásnál az elején a magyart. Próbáltam hogy az magyar nyelvi filet átnevezem olaszra, de úgy sem ok.
    aA nem gond a nagy fileon kívül (KingKongTheGame.bf) feltöltenél mindent? :) Ez kb 10mb-t jelent. Ha így sem jó, akkor nem lehet mit tenni, a nagy fileba is van a nyelvre hivatkozás.
  • Maxtreme
    #1242
    Köszi szépen :)
  • Darth Vader123
    #1241
    Néha beírom nehogy nagyon elvesszen:

    Nah akinek kell a King Kong magyar file az itt megtalálja feltöltöttem!

    http://uploaded.to/?id=ie6a5n
  • Kongy
    #1240
    Azta! Nem gondoltam volna h a King Kong játék ilyen könnyű...nem volt nehéz kiakasztani...
  • bcrics
    #1239
    azt tudtátok hogy van 1 high-res verzió is a játékból ami állítólag kezeli a shadermodell 3 és minden egyébb effekteket!!!
    kb 5gigás??

    ezt próbálta már vki?vagy hallott róla?
  • Kongy
    #1238
    megvan a king kong game?
  • Kongy
    #1237
    Csak az a gáz h benne vok a King Kong mappában és nem látok semmi .HUN végződésű fájlt,pedig a játék magyar feliratos:S
  • Kongy
    #1236
    Igen, átküldöm,persze ha megtalálom.
  • feketeobeliszk
    #1235
    Helló! Nekem sajna nincs mentésem, de ha nem a 1223-ban leírt magyarításod van meg elküldenéd nekem a [email protected] -ra?
    Előre is köszönöm.
  • Kongy
    #1234
    Ha megvan vkinek a Prince of Persia,és elküldi a 100%-os King Kong mentést annak küldök egy 100%-os easy POP3 mentést...
  • Kongy
    #1233
    Valaki tudna küldeni egy 100%-os mentést? Na jó, nem muszály h 100%-os legyen csak a Kong pálya utánig is elég! Ha vki küldene írja meg priviben...meghálálom!
  • bcrics
    #1232
    én se nagyon vágom az angolt de mivel képek ius vannak mellete csak egyértelmú :lol:
  • Kongy
    #1231
    nah,végre sikerült elnyomtam a játékot az "On The Raft" pályáig...deh ezután jön csak a java,nem?
  • Kongy
    #1230
    ahan,és ki nem tud angolul
  • bcrics
    #1229
    végigjátszás angol nyelven de képekkel illusztrálva:
    végigjátszás
  • Kongy
    #1228
    megvettem:)
  • Kongy
    #1227
    Tud vki küldenki King kong-ra 50%-os mentést? nagyon kéne! adnék cserébe vmit,pl a magyarítást
  • Mayorpapa
    #1226
    no, működik?
  • Kongy
    #1225
    Nekem megvan magyar felirattal a King Kong. De 24%-nál tartok.
  • MaximumViolence
    #1224
    hey kösz!megis nézem működik-e?!
  • Darth Vader123
    #1223
    Nah akinek kell a King Kong magyar file az itt megtalálja feltöltöttem!

    http://uploaded.to/?id=ie6a5n
  • Darth Vader123
    #1222
    Nah elmonták hogy néz ki a nyelvi file telepítem fel és felteszem rapidra a mnegtalálom
  • vmisi94
    #1221
    én tok adni torrentet
  • szakipajti
    #1220
    csécsá tudna nekem vki 1 normális torrentet (sok seed + leech) v reloaded es v vmien verziójú oldalt ahonnan letudnám szedni a játékot?
  • Rash87
    #1219
    Mese habbal
  • Darth Vader123
    #1218
    vazz nekem télleg magyar ha megmonnyátok hol vannak a filék akkor felteszem pket/őt
  • KOVU
    #1217
    hi segitene valki,
    ott tartok ahol a kamerást és a niggert (^^)kell védeni nevüket nem tom de mind 1. nem na szoval védem öket és amikor egy helységben vagyunk jönnek rákok vagy mik ott le ölök mindenkit vagyis mindent kéne egy olyan kar ami abba kell amit tekergetni kell hogy kinyisa a ajtot látom hol van de nem tudom megszerezni mert körbe van véve olyan tuskés növényel és még tüz sincs sehol. pls help mi
  • Rash87
    #1216
    Mondom h nem lesz ebből sei se!Csak hülyéskedik! szvsz.
    Addig,még meg nem kapja a mentést...

    " © Darth Vader123
    2006. nov. 30. 18:36 | válasz erre | #1173
    HY!Nekem nem magyar a game sajna:( No a Kong rész után voltam de véletlen kitöröltem a profilom:S Valaki külgyön plz 100%-os mentést! Emailom: [email protected] aki küld annak talán tok szerezni magyar filéket "

    Ennyit erről.
  • Mayorpapa
    #1215
    az a helyzet, hogy én a gammát nem kezdtem el, csak akkor akarom, ha megvan a magyarosítás, így fogalmam sincs, mi hol van benne. Sztem a mentés vagy a főkönyvtárban valahol, vagy a dokumentumok mappában van. De hátha betoppan majd ide valaki, aki többet tud ezekről...
  • Darth Vader123
    #1214
    a mentést hova kell másolni?Sztem ott lesznek a nyelvi filék is
  • Darth Vader123
    #1213
    nem találom őket pls adj pontos helyet ahol a nyelvi filék vannak
  • Mayorpapa
    #1212
    OK, várom :)
  • Mayorpapa
    #1211
    elküldtem, nézd meg, jó-e
  • Darth Vader123
    #1210
    mindjárt felteszi megkeresem és feltöltöm