4184
  • SpeedXHUN
    #3984
    köszi szépen!

    ps3 játékok itt a legolcsóbbak?
    Vagy melyik a legolcsóbb konzolbolt/ok?
  • Tibi7
    #3983
    Szia!
    Ez az alapjáték, és ez ami tartalmazza a DLC-ket. Az academí is megéri ezt az árat, de szerintem mindenféle dlc nélkül is óriási élmény a játék. Ezt már csak a pénztárcád dönti el.
  • SpeedXHUN
    #3982
    Értem,köszi így már kezdem átlátnia dolgot.
    Most a legtöbb helyen az Academyt látom ez a legújabb verzió?
    Ez végül is az alapjáték+rakat dlc?
  • Yoda001
    #3981
    A Prologue az a teljes játék "bemutató" verziója, amit hivatalosan kiadtak, ízelítőnek is mondható... jóval előbb kint volt mint a GT5, nem teljes játék :)

    akkor a sima lesz a te játékod, ha meg érdekelnek a dlc-k, akkor store-ról úgyis tudsz szedni dolgokat hozzá, ráadásul egyáltalán nem drágán :)
    sőt, tippre jobban megúszol mindent onnan, mint egy egybepakkot itthonról
  • SpeedXHUN
    #3980
    Ami fontos,hogy online játék legyen,dlc-k egyelőre nem érdekelnek.
    Sima GT5 öt vegyem?
    Prolouge miben tér el?
  • Yoda001
    #3979
    az a kérdés, hogy milyen igényeid vannak a játékkal kapcsolatban, mikre van szükséged? ezt itt senki nem fogja megmondani, nézd meg, hogy ár/értékben neked mi a legjobb :)

    az alap játék is teljesen jó egyébként
  • SpeedXHUN
    #3978
    Hali!

    Vettem ps-t nem rég,és nem tudom melyik GT5 vegyem több változatot találtam.
    Tipp?:)
  • JGTC
    #3977
    csak neten játszom már jó ideje
  • Vadnokedli
    #3976
    Honda új hangja Egy rakat szar az előzőhöz képest (ha még ez reálisabb is)
  • SylarHun
    #3975
    Sziasztok!

    Én is beszálltam a a GT5A világába!
    SylarHUN a felhasználónevem.
  • Yoda001
    #3974
    örömmel hallom, úgyis elhanyagoltam szegény GT5-öt mostanság... :(
    köszi az infót!
  • Akey
    #3973
    Ingyenes lesz az új Corvette DLC! link Ráadásul a videó leleplezte a Willow Springs pályát. link
  • Vadnokedli
    #3972
    az hogy megkapjad a trófeát az 1000 akárhány autóval. Amúgy nem tudom. De amúgy az F1 es event nél 10 körért kapsz 2 milliót kb ami 12 perc mondjuk. Szóval autókat eladni értelmetlen.
  • fook
    #3971
    De ratyi. És ennek mi az értelme ?!
  • Vadnokedli
    #3970
    1 millió feletti autókat nem enged eladni. ahogy átküldeni se havernak. (azt hiszem)
  • fook
    #3969
    mindig azt irja ki:this car cann not be sold remove it from your garage?
  • fook
    #3968
    sziasztok.miért nem lehet eladni a Bugatti Veyront csak eltávolitani?
  • Yoda001
    #3967
    csabush-nál és Laceee-nál a pont, annyi kiegészítőssel, hogy a nem Premium autók között is vannak igen szépen kidolgozottak, na meg tényleg kissé gagyik :)
    de nincs velük probléma, minddel élvezhető a vezetés, Premium-mal kifejezetten belsőből, a simáknál pedig akár a motorháztető/tető nézetből, akár ha nem zavar a kidolgozatlanság a belsőben, akkor belülről is :D
  • Laceee
    #3966
    200 kidolgozott autó van, a többi 800 PS2 szint...
  • csabush
    #3965
    Igaz, nincs kidolgozott belsejük. A fizika tudtommal ugyanaz, a hangok terén meg vannak gondok az egész játékkal, ezen a téren lenne hova fejlődni, a motorhangok elég lagymatagok, 1-2 kivételtől eltekintve, mindemellett a külsejük sem annyira kidolgozott mint a "premium" modelleknek. Van egy-kettő ami rém gagyi, de a legtöbb szerintem bőven elfogadhatóan néz ki. Én mint GT rajongó, játszottam a Forzával is (a fórumokat olvasgatva te abba beleöltél némi játékórát), véleményem szerint a két játék egyvelege lenne a kánaán (forzába jók a hangok, viszont nekem fura a fizika, és túl színes az egész, a gt a fakóságábal jóval életszerűbb):D
  • w77d
    #3964
    Sziasztok! Az Xboxom mellé tervezgetem PS3 vásárlását is, főleg a GT5 miatt. Azt olvastam, hogy a játékban a legtöbb kocsi nem rendelkezik kidolgozott belsővel. Ez igaz? Ezeknél a kocsiknál a külső is gagyibb? Illetve ezeknél a hangokkal és a fizikával mi a helyzet?
  • sanyiute
    #3963
    köszike! most vettem meg a játékot ismi-től 6000 pénzért aztán oda adta és különbséget nem láttam bár kaptma hozzá kódokat azokról leszedtem a cuccokat kaptam vagy +35 autót meg ugye pályát most néztem
  • Al Age
    #3962
    2.07-ig minden frissítés benne van, alapból jár hozzá sok DLC, meg valami online versenyen is részt vehetnek az Academy tulajok.
  • sanyiute
    #3961
    Srácok a sima GT5 és az Academy Edition közt mi a különbség?(Borítón kívül):D
  • Yoda001
    #3960
    elég sokan :)
  • Vadnokedli
    #3959
    Én igen ha,van kivel játszani. És driftelni szoktam
  • The Protector
    #3958
    elvétve
  • fook
    #3957
    Játszik valaki neten ?
  • The Protector
    #3956
    Még lenne kérdésem.
    A specben egyáltalán nem is lesznek időjárási effektek?Mindent verőfényes napsütésben kell megcsinálni?Nekem ez annyira nem jön be.
    A B spec az tényleg arról szól h indítasz egy AI által vezérelt versenyzőt akinek tudsz utasításokat adni és közben nézed a versenyt te te magad nem is mehetsz?Ha igen akkor ez nem az én világom,ez nagyon nem jön be.
  • Yoda001
    #3955
    akkor ajánlom a cruise/freeride szervereket, talán a legegyszerűbb módja ennek a verseny típus szűrése, baloldalt tudod állítgatni, hirtelen a pontos nem jut eszembe :)
    lényeg hogy nem drift, meg race vagy shuffle race, hanem a legalsó emlékeim szerint

    itt nyugi van, lehet lazán mendegélni bármelyik pályán, én rendszerint a Nürb.ring-en megyek a többiekkel, ellehet vele lenni, bár idő után unalmas lehet, ha pl. minden autóval már mentél 4-5-6 kört xy emberrel :)
  • The Protector
    #3954
    Most már egyre jobban megy a játék,van már sok tütüm és lassan az 1milliót is elérem.

    Eddig egyszer merészkedtem ki Online,nagyon nem is értettem még a koncepciót.Egy versenyt mentem ahol uccsó előtti lettem,alig volt esélyem olyan autók ellen amikkel voltak,egyedül egy srácnál voltam gyorsabb de ő még nálam is lassabb kocsival volt,de az elsők nem tudtak vezetni mert folyamatosan kipördültek de egy nürburgon nem sokat számít ez mert úgy lehagytak gyorsulásban és sebességben, hogy öröm volt nézni:)
  • Yoda001
    #3953
    bizony, Soft a legjobb :) (legyen az bármelyik típusú gumi egyébként)
    online viszont a racing softot nem szeretik néha, mert azt mondják a "lámáknak" van...
  • The Protector
    #3952
    Meg van mi volt a baj.......rossz gumik,gyakorlatilag majdnem mindenhol utcai alappal mentem,most még egy ford mustangis úgy veszi a kanyart mint egy versenygép:)
  • The Protector
    #3951
    Hali.Tudtok nekem ajánlani egy jó autót amivel labdába is rúgok?Alulról a harmadik,asszem professional szinten vagyok már,csinálnám a GT championshipet meg a Tuned Car Championshipet de nem nagyon megy sajnos mert csúszik a kocsim és nehezen vesz be kanyart.Egy MClaren F1-el tolom teljesen feltuningolva,beállításokkal nem szarakodtam ehéz én kevés vagyok pedig az angolom meglenne hozzá.Nehezen kanyarodik és túl sokszor kikapja a hátulját.
    Tudtok ajánlani olyan kocsit ami jól megy és az irányítással sincs gond?Vagy egész egyszerűen én vagyok béna,más autóval 300al tépek a nürburgon is akár de ezzel annyira nem megy.
    Előre is köszi.
  • a.carkey
    #3950
    Baromi igényes. Gratula!
  • Yoda001
    #3949
    nem semmi, köszönjük szépen!! :)
    láthatóan elég sok munka volt a pdf és ennek az egésznek az elkészítésében, ami szintén nem semmi :)
  • ballor
    #3948
    Megjelent az első BTH Magazin. Letölthető PDF formátumban. Kellemes olvasgatást mindenkinek!
  • pedobear
    #3947
    Gran Turismo 5 Signature Edition
  • pedobear
    #3946
    Gran Turismo 5 Academy Edition
    Gran Turismo 5 Platimum Edition
    Gran Turismo 5
    Gran Turismo 5 Prolugue
    Gran Turismo 5 Collector Edition

    Ezek között mi a pontos különbség, Vannak még más verziók, Melyik mennyit ér?
  • cloud.strife
    #3945
    1:11.853 levágások nélkül.