176613
banner
  • Harlekin
    #136438
    Ja és akkor ezek szerint Te is nyertél,mert magadra ismertél.
  • Harlekin
    #136437
    Te is aztán ezzel kinect kényszerrel...Az úgy fog képezni 1 egységet mitől kényszer csak a kinect mag az egész akkor 1 kényszer nem a kinect...
  • Harlekin
    #136436
    Amúgy meg Te írtad ide be ,hogy az xbox one forum mekkora 1 szar (létjogosultsága sincs). Majd ott leírtad hogy az ott lévők és a hozzászólások 90 % dilettáns és társai erre Te vagy a porond mester ott,hogy lehetne ez mellett elmenni szó nélkül,de most komolyan!?
    mellesleg semmi,de semmi bántót nem írtam csak tényeket.
    Tegnap ide nem írtál...TÉNY!
    A tiéd az utolsó 50 hszből 11 ...TÉNY
    A végén tényleg több hszed van mint az elején... TÉNY!

    Látod Én már mondtam hogy átpártolsz máshova el is kezdődött...
    Szimplán csak az aggódás
  • Harlekin
    #136435
    loál de érzékeny valaki...
  • Moby
    #136434
    De bizony nem. Konkrétan telibeszarom a játékokat is, amíg kinektkényszer van. Ezen nem tudom mit tudna javítani az e3 :)
  • DarkSector
    #136433
    Figyelj, te magaddal foglalkozz, ne azzal hogy én melyik topikba kinek, mit, mikor és hol írkálok.
  • Moby
    #136432
    Ejj de kurvára beleuntam én ebbe az új metroba, amilyen jó volt az 1. harmad, akkora nihil a folytatás ezzel a sehovase vezető végtelen darával, amiben a sztori ráadásul nem halad lófaszt se.
    Egyszermajdhanyugdíjasleszekbefejezem/10
  • Renjike
    #136431
    Ha a gépem monitorhoz akarom kötni a picike headseten tudom csuff-csuffot hallgatni? :o
  • Harlekin
    #136430
    Nyert!

    Ez az... Pont ugyan annyira semmi értelme a mellette korteskedésnek mint ellene.Semmi másra nem jó mint a meddő vitát tovább mélyíteni.
    E3 után se fog változni a helyzet érdemben.Jelenlegi pár dolog bizonyosságot nyer és még egyszer annyi bizonytalanságot eredményez.Lassan 10 éves a mostani gen és a mai napig hasonló eszmecserék zajlanak pedig itt aztán most már minden napvilágot látott...
  • Mr Manson
    #136429
    Dark?

    OFF:
    Az a baj egyet kell kicsit értenem vele. Se a ONE-t se a PS4-et nem látta senki működni, és mégis fikáz mindenki mindent. Röhej!
    E3-után, utána lehet osztani az észt ... addig csak ...
  • Harlekin
    #136428
    Nem hiányoltok valakit???1 egész napig nem írt az xbox 360 fórumba!!!

    Segítek ontja magából a hszeket az új fellelhetősége az xbox one topic.
    Jelenleg vesztésre áll mert az ucsó 50 hszből csak 11 az övé,mentségére legyen mondva,hogy a végén azért erősen belehúzott.
  • Renjike
    #136427
    ne rontsd el az örömöm , bármi megtörténhet :DD várom már ezt az E3 dolgot :DD eldől mit is veszek :DD ez a fizetős live tol el magától csak .. még mindig nem a barátom .. most is befizettem és semmi kedvem játszani , olyan irritáció van bennem amikor leülök a gépem elé hogy én azért fizetek hogy online játszak hogy huhh....
  • Totti5
    #136426
    Kétlem hogy PCre Halo játék jönne ki. Minek, kinek? max MMO szerű dolgot tudok elképzelni, vagy valami online lövöldét, ami mondjuk PCn is elérhető.
  • Macccy
    #136425
    Amúgy egy HALO 2 ANNIVERSARY -tól feldobódnék de durván ám!!
  • Macccy
    #136424
    Sajnos nem áll fel tőle, mert PC ... Semmi kedvem a PC elé ülni szabadidőmben. De azért figyelemmel kísérem a dolgot, hiába, HALO az HALO ;)
  • Renjike
    #136423
    adja isten !!!
  • orichalcos
    #136422
    Hm, ezt figyi Halo fanok. (Macccy!!!)

    féligoff:

    Halo Bootcamp
  • Harlekin
    #136421
    Ez a fuse egész kis hangulatos game lett!
  • Totti5
    #136420
    Gamer365 cloud hír alatt hszek... megint a fika és a fika és csak a fika.

    Egy értelmes komment volt:

    "Megint sok a birka... Sony - Cloud - PS3 jatekok, orom es tapsvihar. MS - Cloud - szebb jatekok, siras, kamu, hulyeseg. Ki erti ezt!"
  • Macccy
    #136419
    Jelen pillanatban megvallom sokkal inkább kíváncsi vagyok ezekre a tech dolgokra, mint az induló játékokra (kivéve persze ha HALO 5) ... Amúgy is le vagyok nyűgözve miket tud ez az X360 még mindig, most fejeztem be az Arkham City-t, lassan rászánom magam egy Tomb Raider-re vagy Metro-ra és a GTA5-re pedig rettenetesen csorog már a nyálam :))
  • Macccy
    #136418
    Érdekes dolgok ezek és baszottul kíváncsi vagyok a hardveres-szoftveres megoldásokra, Sony -éknál is! Nagyon nagyon érdekes ez, mit is tudnak a vasak a jövőre nézve.
  • arty
    #136417
    gondolom pl a forza videodat nem fél órán át konvertálja a géped, hanem felküldi a replayt a felhőbe és "lejön a video" (youtubet nem várok mstől)
  • Totti5
    #136416
    Ezis érdekes dolog. Nem mondom, hogy nics PS3 skynet rákkutatás, élien kutatás feelingje, de ha ilyenen is dolgoznak és működni fog akkor még akár hasznos is lehet.

    "Az Xbox One bemutatója során több ízben is elhangzott, hogy a konzol számításokhoz is képes lesz használni a felhőt, nem csak tartalmak eléréséhez és tárolásához. De mit jelent ez vajon számokra lefordítva?

    Az ausztrál Xbox részleg szóvivője, Adam Pollington azt nyilatkozta, hogy az Xbox One alapesetben tízszer erősebb az elődjénél, a felhő használatával azonban még tovább, ennek négyszeresére növelhetik a gép teljesítményét.

    Hogy aztán ez miként fog megvalósulni a gyakorlatban, az egyelőre nem tisztázott - a cloud ilyesfajta felhasználása mindenképpen jövőbe mutató dolog, kérdés azonban, hogy miként tudják lekezelni az egyes játékok a felhő meglétét, illetve hiányát, valamint hogy milyen kihatással lesz ez magára a játékélményre.

    Bízunk benne, hogy az E3 során ezzel a funkcióval is szemléletesebben megismerkedhetünk majd."
  • Harlekin
    #136415
    Sajnos a tömeg egyszerű mint az 1*1.

    Na de kell ennél több MS-nek vagy a Sonynak?Nem!
    Ha most mindent,de tényleg mindent kitálalnának akkor 1 hét múlva a kutyát se érdekelné ez az egész.Majd megjelenéskor az igazán nagy fanok megvennék és kezdődne az egész hisztéria elfogult mellébeszéléseken alapuló dolog.
    Így viszont csepegtettek valami némi infót,hogy legyen min agyalni, ácsingózni a megjelenésig és ha más miatt nem is de a bizonytalanok a kíváncsiság miatt is megvegyék.
    A most fikázók fele ugyan úgy meg fogja venni számtalan példa volt erre.Ne tovább a kinectnél az sg-n más se ment megjelenés előtt mint az hogy a kinect 1 rakás szar(Én is szapultam eleget)Senki nem mondta azt,hogy na ez nekem kell...Azt tessék mennyi mindenkinél ott figyel...
  • Totti5
    #136414
    Epikus Miki egér 2 is olcsósítva van!
  • arty
    #136413
    Nézd, a pletykáknak elejét lehet venni. Ha nem teszik, ki a hibás? :)
    Látnai kéne az MS-nek, hogy ha hallgatnak, az árthat a hírnevüknek.

    Csomó dolog bejött a kiszivárogtatóknak, nyilván ezután még jobban hisznek az emberek a pletykák valóságtartalmában.

    Plusz a pletyka lehet igaz is, ami esetén az MS a felháborodás mértékéből következtetve akár változtathat is.... és ez viszont még akár jó is lehet - nekünk :)

    (És azt meg, h az MS-t sokan utálják, tény - ha linuxot használnék otthon, meloban, konzolon - azt utálnám :) )
  • Totti5
    #136412
    Sajnos a tömeg egyszerű mint az 1*1.

    Igazából az a szomorú hogy én gémer oldalakon látom a fikát és a sületlenségeket, amikor pont ott nem várnám ezt a hisztériát, mert valamennyire az ottani közönség átlátja a dolgokat ( ezek szerint nem ) és felülnek minden pletykánat és a negatív hozzáállás ragályos.

    --------------------
    A Microsoft szerint azonban a dolgok még közel sem tisztázottak, és az Xbox egyik nagy közösségi személyisége, Larry Hryb, alias Major Nelson is azt mondja, hogy a híresztelések pontatlanok.

    "A játék becserélésének is eladásának lehetősége a játékosok és az Xbox számára is fontos. Az Xbox One úgy lett megtervezve, hogy támogassa mindezt. Az ezzel kapcsolatos híresztelések azonban pontatlanok és nem teljesek. A közeljövőben részletesebben is beszélni fogunk a témáról."

    Na b+, megint a pletyka?
  • arty
    #136411
    Én se látom nagy értelmét ezeknek az egy órás show-knak, de nem értek hozzá, nem vagyok marketinges, biztos kellenek.
    Levonhatja belőlük a tévénézésre vágyó boxos casual, hogy ez neki jó, én pedig levonhatom h nekem nem.
    Nyilván az MS számolt a várható fogadtatással.... nyilván azt gondolták, még így is megéri.
    Rendben, de ezesetben vállalni kell a negativ következményeket is.
    Lehet, hoyg a nők lapja cafe forumain mindenki xboxot akar venni, itt viszont más a célközönség, érthetőbben több kritikával találkozunk.

    Ha az E3 a játékokról szól, akkor a keringő pletykák megerősítése/cáfolása csak ilyen istenhátamögötti lapokban, interjukban megy majd?
    Szerinted ez jó?
    Ez nem ujabb mémekhez, fikához, félreértelmezéshez vezet?

    De, láthatjuk. Ezért mondom, h elcseszték.
  • Totti5
    #136410
    Aztán lehet hogy nem, de az aggódást, majd az E3 után kezdem el, addig nincs mire és nincs miért a teljes kép hiányában.
  • Totti5
    #136409
    De nézd a dolgot az MS oldaláról. Nyilván a konzol konzol marad, ugyan azokat tudja majd, csak jobban, szebbet, többet. Mivel egy elég masszív szoláltatást indít el amit a konzol tartalmaz azt kellett bemutatni, elhinteni. Habár hülyeségnek tartom ezeket a pre shókat, mint ahogy a tízer tízerjének videóját is, az E3on ez a szolgáltatás csak a játékok rovására kapott volna teret. Így is lesz róla szó nyilván, de már az alapokat mindenki ismeri, a konzol mint játékkplatform pedig köztudott hogy milyen lesz, azt nem kell 0áról bemutatni, csak a kínálatot és a bővebb szolgáltatásokat változásokat.

    Nézd az MS oldaláról hogy mit akartak ezzel, és ne azt hogy te mint gémer csak játékokat akarsz látni. Ha nem lett volna olyan bemutató akkkor max azt hallaná az ember hogy a Sony győzött, az MSnek nincs KÉSZ gépe, le van maradva, elveszett stb... annyi sületlenség volt február óta hogy ha összegyüjtenénk akkkor ütne minden pletyka és szennylapot a sok baromság.

    Amúgy meg az exek csak egy dolog, mint mindig most is a multiplat játékokkal fogok a legtöbbet játszani, így ez E3 nem csak az MS és a Sonyról szól, hanem az egész géming világról. Ezt a 2 hetet igazán ki lehet bírni, és azért nem lehet ok panaszra, hogy az MS mennyire nem törődik a konzollal, hiszen induló címnek szán egy Forza 5öt és még ki tudja mit. Erős startot akarnak venni ez nem kérdés.
  • arty
    #136408
    amit tudunk: "ismert", GCN arhitektúrás AMD gpu van mindkét konzolban, az egyikben 12 számolóegységgel, a másikban 18 számolóegységgel, előbbi ddr3 memóriához kapcsolódik, utóbbi ddr5 memóriához, végül pedig az xboxosnál van egy 32 megabájtos extra ram, ami "kecigyors" - de ez aligha ellensúlyozza a számolók és a gyorsabb ram extráit

    azért ez nem 0 info :)
  • arty
    #136407
    miért nem lehetett ezeket a baromságkoat kivesézni a konfon? ;)
    hiszen láthatták, hogy mik a fő témák, amik foglalkoztatják a hallgaóságot....
  • Harlekin
    #136406
    Na tessék probléma megoldva,majd téged baszogatlak,hogy vegyed meg,ha már ennyire érdekel ez a része
  • Harlekin
    #136405
    ebay
  • Macccy
    #136404
    :D :D :D

    Fogjuk a kezét? Nem kell neki szerintem, ismeri a ZAVVI-t, onnét rendelte a farsangi reneszánsz késelős ninja pulóverét!
  • Macccy
    #136403
    Jaaaaaaj igen, dejó hogy mondod! Ez a "viszonylagos gyengesége"! Ezt ki mondta, honnan vélik tudni a Pistikák, hogy melyik mennyire szarja majd a Teraflops-okat? Meg egyáltalán, mondott bárki bármit az Xbox One GPU -járól? SONY-t se tudom igazából, ott a RAM-mal nedvesítették be a rajongók segglyukát ...

    Lehet volt már részletes hardware infó, én nem mentem nagyon utána na! Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nagyon megy a szakértés a fél információk nélkül is.

    Ui: olvastam a Square Enix-es srácokat, hogy mondták hogy gyakorlatban nem nagyon van különbség, max papíron. Hát nekem a papírt se mutatták meg :))
  • Moby
    #136402
    Nade várjávárjá!!
    Ahhoz nem lesz warez! Meg kell venni a játékokat! VENNI! Honnan fogod tudni hogy kell az ilyet, meg hol, meg ilyenek? Szóljál előtte mindképp, elviszlek egy játékbeszerző tanulmányiútra, csak hogy ne a hentesüzletben verd a blattot a gírzoffosnyócér :P :D
  • arty
    #136401
    senkit nem a dizájn zavar (ami izlés dolga, enkem legszebb induló kialakítás ever), hanem hogy a játékokról sz*rt se mondtak, rengeteg a "kötelező", a "lehuzás" .... sonynál játékokat mutogattak, LÁTSZÓLAG megengedőbb lesz a "védelem", stb stb stb. és ott van még a boxos hw viszonylagos gyengesége a ps4hez képest + a szokásos MS utálat (vindóz!)

    az xbox360 korai fikája más volt - az xbox1-ps2 után mindenki leirta a 360at is, valahol érthetően.
    csak aztán fordult a kocka, mert ezt a gent a sony elcseszte (eleinte legalábbis)
  • Totti5
    #136400
    Abba nem gondolnak bele, hogy ezen a bamutatón a legnagyobb ujdonságot leplezték le. Gémingről zagyváltak volna fél órát, hogy 8 giga ram, meg minden fejlesztő akit előkapratak azok szerint nagyon élvezetes fejleszteni rá, meg hogy fészbukon megoszhatom azt amit boxon már 3 éve meglehet.

    Teljesen feleslegesnek tartom ezeket a pre shókat. Persze egy dolog miatt vannak a hype, csak amíg az egyik oldal szopkodja a Sony tőgyeit, az az oldal a másik pillanatban ócsárolja az MSt.

    Mi baromságok mentek itt előtte. Az a hír hogy mindig online milyen hihetetlen ökörségek táptalaja lett. Aztán végül ennek csak a fele lett igaz mint ahogy a normálisabja számított rá, hiszen a mndig online nem az a mindig online amitől ment a tömeghisztéria.

    Nem tudom, de nekem ez az internet, cirkusz, negatív hozáállás, elégedetlenség, mindennek a leszólása nagyon nem tetszik. Előző gen elején ez nem volt ennyire erős, de ami itt az elmúlt években történik az elszomorító...
  • DarkSector
    #136399
    Az há, mesterminta. D:

    Na szóval használtpiacot megoldom, amiket veszek legtöbb esetbe nem szoktam eladni, valamint steam-en pc-re is ha veszek valamit tudom hogy pénznyelde, eladni már nem lehet.