176613
banner
  • Macccy
    #136478
    FigyelaKinect ??! :D :D :D Ez egy ellenérv? :D :D :D
  • Macccy
    #136477
    Át lehet valahogy baszni DX10-be? Mert hiába húdekurvajószépeffektes a DX11 ha nem lehet vele tovább játszani.
  • arty
    #136476
    de mi is az a koncepció? hogy az alapgéphez jár egy kinect, ami pontosabb és reszponszívabb, mint a korábbi szett? (tévé az ugye itt nem játszik)

    oké, értem én h a kölkökkel elvagytok (és ellesztek vele), az nyilván sokat nyomhat a latba... de neked ennyi egy konzol? ugrabugra és pont?
    a mennyéonline, figyelakinect, nohasználtjáték "koncepcio" sem zavar egyáltalán?
  • Macccy
    #136475
    Nem ismerem az Intel szarokat már jó ideje, annyira se mint az AMD szarokat. Lehet, hogy quad-core az! :)
  • DarkSector
    #136474
    Kicsit érdekesek a dolgok, nekem 1280x720-ban megy a játék, mindent kivéve hogy az élsimításból kb 2x-et enged a 4x helyett.
    Egyik haverom tegnap írt, az ő 4 magos 4gb-os 4870-es gépén a legkisebb minőségben is szaggat.

    Ki érti ezt, ez szerintem totálisan support probléma.

    Mármint nem az hogy nekem nem fut 1920x1080-ban hanem hogy háveré szaggat minimumon, ő dx10-es srác, de paraméterekben erősebb tudtommal az ő gépe, lehet a Metro nem szereti a dx10-es karikat.
  • DarkSector
    #136473
    Én mit hajtogattam egyfolytában (?), hogy semmit nem láttunk még egyikből sem, de engem a játékok érdekelnek majd, nem az hogy a gép hogy néz ki meg hogy egy műanyag darabkát pluszba rá kell dugni.
    Eddig is ezt mondtam hogy kár elhamarkodni a dolgokat.
    De nem baj az sem mint írtam ha valaki ez által leírja a konzolt, szíve joga, csak ne hajtogassa hogy bukás, meg hogy a Microsoft ezzel leírta magát.

    És ha egyeltalán nem csacsogtak volna most az extrákról, hanem ezeket is az E3-ra halasztották volna?
    Más lett volna a helyzet?
    Hogy nem 22.-én nyomtak el mindent az ekkora nagy probléma? Én csak ezekre írtam hogy szerintem eléggé primitív gyerekes dolog.

    Egy szóval nem mondtam hogy mi jobb mitől, stb. Én sem tudom 100%-ra, lehet maradok PC-n.

    Nem tudni, majd kb 2014 elején lehet némi képünk hogy melyik hová tart.
    Én így gondolom.
  • gduck
    #136472
    Szerintem jól össze volt rakva, persze a +2 óra nyálcsorgatós grafikás játékbemutatók kimaradtak, lehet sokaknak ezért nem tetszett. ;) No meg a doboz se egy rózsaszín Barbie ház volt és nem bocsátott ki 3D-s XBOX hologramot :D
  • Moby
    #136471
    Igen, közben már láttam az előzőben :)
  • gduck
    #136470
    Jaja, szeretek is ugrabugrálni a gyerkőcökkel :D :D
  • gduck
    #136469
    Pont a "cable box" része nem igazán izgatott fel, hiszen nálunk hol lesz IPTV? Nem hiszem hogy a megjelenéskor mi bármilyen csatorna nevét is kimondhatnánk :(

    Mivel a játékélményben számomra a grafika nem a legfontosabb tényező, jelenleg úgy látom, ha beruházok az új boxra, akkor egyértelműen a KINECT miatt fogom ezt megtenni ;) Most is nagyon szeretem, de az új verzió iszonyú jónak néz ki :D

  • Moby
    #136468
    Currgen kinected van?
  • TDC Geronimo
    #136467
    Én elhiszem, hogy E3 a játékokról fog szólni meg boxra is ugyanannyi multiplat game lesz, mint PSre, DE azt kérdeztem, hogy a bemutató "show"-n mi tetszett neki. Mert, hogy épp ésszel nem tudom felfogni, hogy egy európai embernek ott mire állt a bré. TV, skype, NFL? Ki a rákot érdekel ez itt őszintén?

    Persze, hogy később tisztázódnak a dolgok és megkapjuk a valós képet én csak azt mondom, hogy a konzol bemutatót milyen szinten szúrták el és egy Amerikán kívüli átlag felhasználót szerintem teljesen hidegen hagy. Neten is "szépeket" lehet róla olvasni
  • Totti5
    #136466
    Hiába próbálod másra tukmálni hogy nem jó, felesleges. E3 után beszélgethetünk mind a két gépről a teljes kép, szolgáltatások, játékok, ujdonságok tudatában.
  • TDC Geronimo
    #136465
    Koncepció? Tehát tetszik a cable box? Azt lehet kapni most is.
  • gduck
    #136464
    Az egész koncepció amit bemutattak. Nekem tetszett ;) Sokakat zavar hogy inkább a körítésről volt szó, de hát a marketing ugyan miről szól?

    Nekem speciel az új kinecttől (paranoiások szerint az új megfigyelő rendszerről, bár szerintem ők a PC webkamera kábelét is kihúzzák, ha éppen nem használják :D) esett le az állam (igaz, ez a videó a show után jött ki)
  • TDC Geronimo
    #136463
    Na és mi tetszett a "show"-n, mi volt olyan meggyőző?
  • gduck
    #136462
    Na én beírok má (általában csak olvasni szoktam a topicot) :D

    Nekem nagyon bejött a SHOW és az XBOX ONE is, ahogy látom ezzel a kisebbik táborba tartozom :D
  • Muttley
    #136461
    szépen alakul a molekula...



  • bluesfool
    #136460
    Valaki próbálta már a Call of Juarez Gunslinger-t, ahhoz képest hogy Arcade cim lett belőle , nem is olyan rossz.
  • The Protector
    #136459
    Szépen szétzilálta a topikot és egy normális,összeszokott társaságot egy szaros prezentáció.
    Eddig semmi konkrétat nem lehet tudni a gépekről,játékokról.Eddig van egy balfasz elkeserítő üzletpolitika,de egyelőre olyanról szó sem volt olyanról ami miatt szeretjük a kis gépeinket, a játékokról.
    Úgy vélem szerintem meg kell hallgatni mindenki véleményét és nem Darkot kell baszogatni amiatt mert ő kiáll a kedvence mellett.
    Én mindkét konzolt szeretem,pedig csak ps3-am van.Én várok az E3-ig hogy döntsek afelől melyik szimpatikusabb.Ott majd lesz játék,bemutatók és minden amiről tényleg szól a két gép.
  • Moby
    #136458
    Szar gépen szarul fut. Boxon sem fut jól, pedig fix30 nélkül mozgásinterpolációm sincs.
    De nem ez a fő bajom vele.
  • Harlekin
    #136457
    Szerintem tök boldog lenne.

    Dark 1 kérdésre szeretnék választ kapni!
    Te az MS konfon láttál konkrét megmásíthatatlan dolgot arra vonatkozólag,hogy ott 1 működő xbox one-t láttunk.
    Értem ez alatt,hogy valaki bekapcsolta a vhs lejátszót vagy a kontrollert és látszott ahogy bejelentkezik a dash vagy csak indul a gép.
    Esetleg valaki gameplayezett 1 kontrollerrel a kezébe vagy a kinectel...
    Mert az hogy a kinect előtt hadonászik (tegyük hozzá hogy 1 szál vezeték se látszik hogy belőle kijönne)jó legyen az adatátvitel wifi,de a táp nem hiszem,hogy hidegfúziós technológia lenne.
    Tehát kinect előtt állva 1 jó háttér technikussal nagyon könnyű a "nemlétező" dolgot prezentálni.
    Pont mint ps 4 nél csak ott 1 nyeszlett kontrollert láttunk.
    Tehát itt pontosan ugyan úgy semmi konkrét MŰKÖDŐ dolgot nem láttunk...
  • Totti5
    #136456
    Xt?2mag? Ez köztünk szólva édes kevés, és ez már nem a játék hibája, hanem a gyenge hardware!
  • DarkSector
    #136455
    Persze tudhatnád már megint jöttem hogy tudjak vitázni.
    Szóltam Harlekin-nek.
    Jó pénzért hogy Írjon valamit, amin utána elvitázok 10hozzászólást, amit legközelebb felhánytorgathatnak.

    És ez így megy. Bocs ha elnyomlak :)
  • Macccy
    #136454
    Tegnap - nagyon örültem - szomszéd srácnál a PC-n megdemóztam a Metro Last Light -ot. Addig mentünk csak amíg elkapják a társunkat (megint) és mászkálok valami szellőzőben. Ott viszont - kevésbé örültem - iszonyatos játszhatatlan szaggatásba kezdett pedig addig se sokszor volt meg a 25-30 fps! Elképesztő. Pedig le is volt véve a grafikai részletesség, de nyomorult DX10-re nem tudtuk hogyan kéne visszamenni, pedig ráfért volna.
    Ja és bár nemtudom milyen AMD ATi XT Radeon hiper mega szuper videokártyája van, meg valami nem annyira új kétmagos procija, de más játékok általában folyékonyan mennek High-on. Szánalom volt ...
  • Harlekin
    #136453
    Bazzze azért írtam,hogy a legtöbb,mert némelyik meg nem...Na az ott pont nem a legtöbb,de hát kell is néha 1 shooterba,mert különben nem lenne shooter,de nem feltétlen kell belőle lövöldét gyártani.
  • Renjike
    #136452
    a vita megy ! De a csóringernek már senki sem válaszol?
  • DarkSector
    #136451
    Miért is kerülném. Állítólag . Kiürül majd a topik mert azt hallom hogy az új xbox megbukott.
    Enyém lesz mindkét topik.

    Most persze én leszek megint a köcsög mert a sértések miatt mertem szólni.
    Tudom hogy működik ez.

    Én ilyet mással eljátszanék, nem tudom hány embernek lenne vicces.

    Tegyük fel, ha viccből leírnám, hogy nem irsz sűrűn csak ha valakinek be kell dörmögni valami szépet.
    Akkor szerintem te öriülnél neki. Biztos vagyok benne.
  • Moby
    #136450
    Szerintem tökre igazad van! A helyedben én is megsértődnék annyira, hogy jódarabig kerülném az sg-t. Érthető lenne, minden okod meg van rá! Én veled vagyok!
  • Seth
    #136449
    "Adtam én okot bárkinek is személyeskedésre?"

    Egyfolytában :D
  • DarkSector
    #136448
    No problem nem para, csak szóltam hogy ez nem igazán humor kategória volt.
  • DarkSector
    #136447
    Te is magaddal.
    Hogy őszinte legyek rohadtul nem érdekel, birka nem leszek.
    Nem mástól teszem függővé hogy miről, mit gondoljak.

    Amíg nem embereket ítélek, kivéve 1-2 izé HD-t, de azt vállalom, addig lófasz joga nincs személyeskedni, még haveroknak sem.

    Ha valami személyes problem van írhattok privátba nics blockolva senki.

    Adtam én okot bárkinek is személyeskedésre?
  • Moby
    #136446
    Nemtom, lehet. Én ott hagytam abba, hogy harangoztam a tutajosnak, majd jött az éldtúlazenemywaveetamígmegérkezikaköcsög.
    Biztos ez is abszolválható lövés nélkül, de ennek megfejtéséhez nincs elegendő motivációm.
    Ahogy a lövöldéhez sem.
  • Harlekin
    #136445
    Metrra visszatérve...

    Az a baj,hogy abból a játékból a gamerek csinálnak lövöldét.A legtöbb pálya abszolválható 1 nyomorult lövés nélkül.És elég sok ölés nélkül is.
    És netovább ként szerintem pontosan ezek a dolgok miatt a gamerek 90% sose fogja a METRO RENDES ENDINGET látni.Mivel ahhoz 14 különböző dolgot kell teljesíteni és azok között számtalan olyan van amit lövöldeként használva nem lehet...
  • Harlekin
    #136444
    Dehogy érted a viccet.
    Így viszont akkor szánom bánom bűneimet és kérlek bocsájts meg a bűneimért...
    Remélem kicsi érzékeny lelkivilágodban most már kiegyenlítődött ez által a harmónia és a lelki béke és tökéletes hullámhosszra került a csi...
  • DarkSector
    #136443
    Max néha túl elnéző vagyok, de nem idióta.
    Lehet sokszor ez a baj.
  • Seth
    #136442
    Az a baj, hogy téged nem lehet nem észrevenni. Ahol megjelensz ott tutira vita alakul ki. Most írjam ide a végére, hogy ez TÉNY? :)
  • Moby
    #136441
    Nalátod, Pont az "egység" miatt nincs szükségem az egészre.
  • DarkSector
    #136440
    Majd ha én elkezdem számolgatni meg számontartani, hogy ki merre mit csinál, akkor majd én is elnézem mástól. Ijenekkel ne poénkodj. Értem a viccelődést, ez nem az.
  • Harlekin
    #136439
    Meddig mentél?