176613
banner
  • Macccy
    #136398
    Te egy minta fórumozó vagy! ;)

    A kölcsönadott- és használtjáték téma az erősen gázos terület!
    Persze biztos ez a jövő, de azért ez így hirtelen jött. Mondjuk a használtpiaci gyökerek kiszűrésén ez segíthet (tele van velük minden netes "piac") és a játékok bevizsgálása is megtörténik a boltba vételezéskor. Nyugaton ez a használt játékok bolti értékesítése sokkal elterjedtebb ... Ha az árak jók lesznek akkor mehetne ez.
    Csak ez a kölcsönjáték dolog nem tetszik.
  • DarkSector
    #136397
    Mármint mire érted? Hogy a játékokat accounthoz kötik, meg hogy napi 5 percik legyél online?
    Meg a folyton figyelő kamera...ne nevettesetek már. :D

    Ez max 1 dolgot jelent, hogy valakit zavar hogy a sok idióta mendemondákat kiforgatják, net-re meg aki nem használja online, azt manapság 2013-ban nem értem minek akar játékgépet.

    Ez ha netán, talán valakinek gondot okoz, 2 dologra nem ad okot.

    1. Bukásnak nevezni. Bukás az hogy őt nem érdekli, a bukás egy folyamat, ami nem indult még el, ahoz tudni kell mit tud, mit nyújt, ezt egyik gép sem mutatta meg élőben, csak egy paravánon videóztak.
    2. A topikjába a sok idióta a semmit tényként kezelő poénos szarokkal szemetelésre nem ok.

    Nem kell kedvelni a Microsoft dolgait, ha kell van 2 másik út-> PS4 vagy PC, de az idiótaság meg a topik szemetelése az más dolog.

    Láátál már engem a PS topikba úgy bemenni hogy szemeteltem meg csúfolódtam? Pedig 1x-2x történt olyan ami nekem sem volt szimpi, de nem érdekel, mert nekem a mentalitásom nem ez.
    BF3-ról is van egy véleményem tapasztalatom, nem a szívem csücske, de nem látsz a topikjába szart ontani.
  • Macccy
    #136396
    Azért most be kell látni, némi okot adtak is rá, hogy szarozzák. És nem a design vagy játéktok amire gondolok ... :(
  • DarkSector
    #136395
    Persze, ez megy, érdekes a Forza 5 piszok szép játék, csak ugye autós az nem számít.

    "a következő generációba utolérik a GT darabszámát." :)

    Régebben azt hittem hogy a GT azért készül 4-5 évig mert annyi idő kell a minőséghez...hááát lehet ezt gyorsabban is...
  • Waczkor
    #136394
    Szánalom amúgy ami megy mindenhol.

    Szidják,hogy miért nem játékokat mutattak,meg hogy persze mindenki pártatlanul állt hozzá,de mekkorát csalódtak.
    Bezzeg a ps.

    Aha.Lófaszt.Ugyanaz megy mint a 360-ps3 témánál,playstation az elit,ms a fos szar húgy birkáknak meg igényteleneknek való.

    Ugyanez volt mindig is és lesz is.Hatalmas ps exkluzív gémek,xboxosak szarok mind,ha valakinek az ms oldal tetszik az igénytelen.

    Nem az hogy ráhagyják a másikra,nem, fikázni kell.

    Ha ms bemutatott volna egy teljesen más dizájnt(mellesleg olyat nem lehet ami mindenkinek tetszik),több tíz vadiúj exkluzív játékot,forradalmi újításokat,akkor is lett volna mibe belekötni csak mert ms,meg live gold előfizetés.

    Ennyire egyszerű.


  • DarkSector
    #136393
    most ezen csak mosolygok.
    Még ha arról lenne szó hogy lenne 4-5 hónapja kint a 2 konzol és fizikai TAPASZTALATOK lennének, de ez olyan mintha most volt egy trailer a Quantum Break-ből, és tegyükfel egy cikkiró, gondolna egyet és most írna egy részletes cikket a játéktesztről, milyen a látvány-hangzás-történet -szavatosság.
    Mindezt 1 trailerből ahol bevillantottak 3-4 képet.

    Most szerinted mennyire néznék hülyének?
  • Macccy
    #136392
    Nemcsak ott gyűlnek a gyökerek, a hírek alatti hozzászólások se kutyák. Mikor a Forza 5 borító hír alá odaírja az egysejtű hogy "ebben semmi újítás nincs" ... Nem tudom elképzelni a hülyegyerek milyen újításra számított a tokkal (!) kapcsolatban. A "flat" dizájnon is úgy megvannak lepődve, mintha nem ez lenne az irány már legalább 1 éve.
  • Harlekin
    #136391
    Tervbe van titkon,de jelenleg E3-ig kivárok a terv megvalósítás előkészítésével(asszonynak beadagolni,tarcsi boxot eladni stb),mert amit eddig game szinten láttam attól nem ámultam el.Nincs itt akkora előre mint amire még ha hűvösen is,de számítottam.A kinectre viszont nagyon kíváncsi vagyok mit hoztak még ki belőle.A többit meg leszarom az csak maszlag...
  • DarkSector
    #136390
    nemrég néztem valaki nyitott Xbox One névvel topikot, de minek is?
    Idióták gyülekezete, csak a sok idiótaság megy, simán zárni lehetne, vagy gumitopikba tenni.

    Ezért kár volt.
  • DarkSector
    #136389
    Bazze még1 reklámREG
  • Moby
    #136387
    Te annyira érdeklődsz a téma iránt, mintha terveznéd a beszerzését :D
  • Moby
    #136386
    Tudok ajálani egész jó módszereket :D
  • Macccy
    #136385
    Le kéne fogyni! :D :D
  • Harlekin
    #136384
    Nem Éppen ez az hogy mint eszközök tökéletesen működtek 1üt led nélkül is.
    Csak a profil mizéria volt...Ezért is írtam amit írtam.
  • Moby
    #136383
    Ok. Eddig gondolom manuálisa kellett összepárzani, mostmeg majd megy automatikusan.
    Csuhajj dejó (a régi kinekt sem érintett, az új pláne nem fog) :)
  • Harlekin
    #136382
    most is van...
  • Moby
    #136381
    Gondolom lesznek olyan játékok, amik egyszerre használják a kinectet és a kontrollert. Fogalmam sincs mire, meg minek, de más haszna nem nagyon van.
  • Harlekin
    #136380
    Akkor miről ha nem arról hogy a látott személyt azonosíthassa a kezében tartott kontrollerrel?
  • DarkSector
    #136379
    Zsír. :)
  • Moby
    #136378
    Ez nem a profilról szól, nem amiatt kell tudnia.
  • Totti5
    #136377

  • Totti5
    #136376
    Itt van a használt piac mikéntje:

    A használt szoftvereket kizárólag azok a boltok vehetnék át a tulajoktól, akik partneri kapcsolatban állnak a Microsofttal és részei a felhő-alapú Azure-rendszernek. Erre azért van szükség, mert a játék átvételét követően az rögtön törlődik az előző tulaj profiljából, letiltva ezzel a hozzáférést.

    A kereskedő ezt követően bármilyen áron értékesítheti az adott szoftvert, a Microsoftot, valamint a játék kiadóját azonban automatikusan megilleti egy bizonyos százalék az így szerzett bevételből - a maradék a kereskedőé.
  • Totti5
    #136375
    Nagy ívben teszek az animációra. CGI-t nem szeretem mert semmi köze ahhoz amit játékban fogsz látni. Max ami látványos azt végignézem pl AC. Batmant is megnéztem, de csak a CGI minősége miatt, mert a játék nem érdekel, és az sem hogy Batman valakit püfföl x percig.

    Destiny videóban a scifi univerzum ezen szelete, ötletek, a cuccok, karakterek, a bolygó, az enemy meg a zene stb... tetszett nagyon, mint ahogy eddig minden egyes Destiny képen, videón.
  • Harlekin
    #136374
    Szomorú,de jelenleg is az a séma,hogy hiába 1 profil van bejelentkezve a kinect nem veszi készpénzek azt hogy valóba ő az.Tehát jelentkezhetsz ott is be...
  • Macccy
    #136373
    Ez valami hatalmas awesomness lesz bakker!! Állat! :))
  • orichalcos
    #136372
    Akkor a képen viszont csak egy prototípus található? Vagy nem értem. Mert az tuti hogy nem AA elem amit látunk.
  • Muttley
    #136371
    nem szeretem a komolytalan játékokat
    de a duma és válogatott gyilok miatt
    ez tecccccccccc :)



  • grebber
    #136370
    Ez csak az én véleményem de ezektől hányok mindig.Nekem inkább mutassan 2 másodperces ingame anyagot vagy 2 db ingame képet az többet ér mint ilyen fos!
  • vg
    #136369
    "Elképesztő mennyi árad belőle az igényes scifi hangulat."

    Viccelsz? Iszonyat gagyi az egész. Egy nulla az új Batman animációhoz vagy a The Elder Scrolls animációjához képest.
  • arty
    #136368
    röviden szép és jó (pécén néztem bele pár percre)
  • grebber
    #136367
    Topikjában olvashatsz róla pára végigvitték már!


    Bemutatjuk: Xbox One show röviden

    Már kezd a tököm tele lenni a sok fikázástól,de majd ha jönnek a szebbnél szebb game-ek mindenki elélvez majd.
  • Muttley
    #136366
    essssssssssztet teszteli már vki?
    néhány gondolatban - milyen lett?

  • Shan
    #136365
    Töltés után egy délután kicsit kevés. Melegedés természetes, az enyémek forrók szoktak lenni egy sütés (bocs, töltés) után.
    Ideje beruháznod egy Eneloop-ra.
  • Macccy
    #136364
    Na. A számból vetted ki a szót ;)
  • Moby
    #136363
    Ez az én olvasatomban annyit tud, hogy ez alapján azonosítja, hogy melyik játékos kezében melyik kontroller van, tehát ha egy kontroller, és egy player aktív, erre gondolom semmi szükség nincs.
  • Moby
    #136362
    HW geek sose voltam, sw dev valék pógárilag, de mióta megválasztottak a családok capo di tutti capi-nak már az se, csak egy kotnyeles. De valami kevés fingom azért van a hw-hez is.
    A közelében sem vagytok az igazságnak :) Az USB-nek egy "nyelve" van (bár ezt inkább protokollnak híjják), illetve annak van néhány szabványosított kiegészítése, mint pl a HID ami itt releváns, de ezek ebszolájte nem függnek a platformtól, pláne nem az ISA-től, nem is értem hogyan keveredik az ide örökké (a körülötte lévő csokoládék és cukorkák szempontjából totálkurvamindegy, hogy egy proci ppc vagy x86 ISA citálva valami hülye autóspédát egy autónak is tökmindegy, hogy benzin hajtja a mocit vagy dájzel, attó még tökugyanaz a kerék rajta, meg az indexbajuszkapcsoló). Itt egész másról lehet szó.
    A boxba a "védelem" természetesen ugyanúgy kiterjed a portokra is. Oda a géppel beszélgetni képes dolgokat csak bizonyos gyártók bizonyos feltételek mellett gyárthatnak (és kapják meg a kulcsokat), ezért kellett pl. az ilyen xfps és hasonlókhoz gyári kontroller (az pacsizik le a géppel, a kommunikáció már a szabványos protokollon történik). Látva, hogy a MS most mindent megtesz a warez ellen, simán elképzelhető, hogy toltak kettőt a titkosítás durcásságán (kulcsok bitszélessége). És ugyemivel az pl. RGH miatt kompromittálódhattak a 360 kulcsai, simán el tudom képzelni hogy semmilyen eddigi külső eszközt nem hajlandó beengedni az újba, nehogy az ügyes délamerikai vagy orosz gyerekek faszrahúzzák a portokon keresztül az xboxegyet. Demivel az ms eddig is tett kivétel az eszközök néhány körébe (keyboardmouse HID, háttértárolók) simán bepakolhat néhány kritikus(an drága) külső eszköz a régiekből a trusted deviceok közé. Persze nem kizárt az sem, hogy az előbbiek miatt kitiltanak mindent a gépből, de ezt nem hiszem. Ha ez egy médiacenter, oda a fotóapparáttól a videókameráig illenék beengedni minden ördögfaszát.
  • DarkSector
    #136361
    :D
  • Macccy
    #136360
    Ja várj!!! Nem kuka!! ... Szelektív gyűjtő! :)
  • Macccy
    #136359
    Igen a videón énis láttam, hogy más de nyilván egy prezentációs készüléket nem bízhattak a véletlenre, inkább megtömték akksival. De ha a végleges AA mignon lesz, nekem az se baj, sose volt vele gondom, semmi cikit nem látok benne hogy "miééé AA elemeeek"
  • Macccy
    #136358
    10-20 óra tőttéssel egy délutánt? - Gáz, kuka.
    Melegszik? - Nem feltétlenül gáz, de ha meggyullad az nyilván ártalmas a fogakra.