176613
banner
  • kalimpa
    #136718
    Közben megtaláltam a tévé menüjében a gaming módot, így már jó. Megjegyzem jól el volt dugva. Köszi a segítséget!
  • Moby
    #136717
    "Játék mód"-ot kapcsold be a tévén
  • davidka003
    #136716
    Magas az input lagja a TV-dnek. Van ilyen.
    A TV-den a beállításokban kapcsolj ki minden képjavító hatást vagy keress GAMER módot szintén a beállításokban.
    Ha így se jó akkor ez ilyen lesz. Vásárlás előtt kellett volna megnézni, hogy milyet veszel.
    20-30 ms-es input lag még oké afelett már zavaró lehet.
  • Macccy
    #136715
    XBOX ONE warez miatt már nem nagyon szipognak, ha megnézed már itt sem sűrűn van warez melldobolás. Szerintem a látásmód is tisztul, az emberek is öregszenek ... (és szívből remélem, hogy a személyes gazdasági helyzet is emelkedőbe váltott már) De ha ilyen fene büszke Verba-huszárok hülyeségét keresed, biztosan találnánk hamar ...
  • Macccy
    #136714
    Az első három mondatoddal tökéletesen egyetértek! Tökéletesen! El nem tudom mondani mennyire csalódott és egyszerre mérges voltam a mellüket csapkodó Steam akciós vásárló Pistikéken (aki csöndben megvette és nem arcoskodott azt nem is bántom!), akik hangoztatták tavaly márciusban, hogy kihúzzák a szarból az Alan Wake -et ...

    Viszont a használt piacot nem sorolnám feketébe, szürke az inkább, egy legális velejáró lehetőség. Ha olyan játékok készülnek, amik borzasztóan nagyon kellenek, kellően jól vannak trailer-ezve, demózva, jók a kritikák, akkor a vásárlók első vonala azonnal rácsap 0day és teljes áron a termékre, mert kell, mert megér annyit! Ekkor a használtan vásárlók szerintem nagyobb eséllyel az kevésbé érdekelt, vagy szűkebb pénztárcájú rétegek, de legalább ők is megvásárolják és élvezik a jogtiszta terméket. A gond az, ha fel akarják fújni a problémát és a rossz játékok sikertelenségét is a használt játékra vezetik le ...


    De az eddigieken nem változtat: szemétre ezzel a cikkel és az ilyen hülye felfogással!

    # 136704 Moby: Ez sajnos így van. De a legrosszabb most szerintem az ilyen sérült cikkíró és a bégető olvasói! 400+ komment már ...
  • DarkSector
    #136713
    Hát az a baj hogy az első rész után sokat vártam, erre kaptam egy DÖRT+MOST WANTED+BORNOUT keresztezést.
    Mindenből a szar részeket. Amit egyedül pozitívumként meg tudok említeni az az hogy nem fizettem érte.

    Ja és kurvaéletbe miért ilyen világos fakó-ocsmány szar minden autó?
    Komolyan nem tudom milyen engine, milyen efektek vannak a játékban de a szép luxusautók is kb ps2 szinten vannak sokszor.
  • DarkSector
    #136712
    Érdekes, ilyen nem létezik hogy CSAK FPS-ekenél, az nem függ össze a játékkategóriával, ha technikai akkor mindenhol jelentkeznie kéne. :D
    Szerintem ha valóban zavaró akkor a géppel lesz valami, vagy kontrollerrel.
  • Macccy
    #136711
    PONT ilyen volt a hűdepécén is hűdekormánnyal-pedállal ... Árkéd. Ráadásul már ebben is poros a kamera lencséje, ó hogy törne el a keze az ilyen Frostbite-demó majmoló designereknek!
  • kalimpa
    #136710
    Üdv! Biztos előfordult már a téma, amiben segítséget kérnék. Nemrég vettem egy smart tvt, és néhány játék (jellemzően az fps-ek) csak késéssel futnak, egészen pontosan azt tapasztalom, hogy a kontrolleren ha nyomom a kart, vagy gombot stb. akkor a játékban kb fél másodperc késéssel történik meg a mozdulat. Eddig is "lapostévém" volt, de ezt nem tapasztaltam, gondolom valami beállítás lesz a megoldás. A mostani tévém egy 46"-os Samsung. Esetleg tud valaki segíteni?
  • DarkSector
    #136709
    Bemész STORAGE->Játék neve-> Savegame-> MOVE/vagy COPY-> megadod azt hogy hová másolja és ennyi.
  • davidka003
    #136708
    Beállításokban nem nézted? System/Storage részen lesz. Fejből írtam de majd csak megtalálod.
    Aztán megkeresed a pendrive-ot, azon a mentéseket és move to hdd.
  • Gostmen55
    #136707
    Üdv! Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehet pendrájv-ról HDD-re másolni a mentéseket? mert azt használom vinyónak, csak már felgyűltek a játékok és kellene a nagyobb tárhely. :))
  • DarkSector
    #136706


    Kontrollerrel próbáltam PC-n, elvileg ugyanúgy kellene viselkednie boxon is, de lofaszt nem érdekli a gépet vagy játékot hogy analog az a kar, olyan mintha a billentyűzetes nyomnád a nyilakat, picit elhuzod az analogot, kifaral tiszta idióta fizika, az utón sem driftelni nem lehet, de még csak normálisan kanyarodni sem.

    Ellenfelek szeretnek kilökni, te őket NEM TUDOD.

    Ha picit a fűre mész ami sokszor lesz, azonnal véged, nem lehet visszahozni egyenesbe a kocsit.

    Ellső versenyen 2 óra próbálkozás után sme tudtuk sógorommal megoldani EASY-ben hogy elsők legyünk, max 3.-ak.

    Látvány az inkább átlagos, közepes, semmi extra, meg merem kockáztatni hogy talán az első rész láátványosabb volt.
    Ott is csúsztak a kocsik de irányítható volt.

    PÉNZT NEHOGY KIADJ ÉRTE.
  • Harlekin
    #136705
    Ja és akkor még 1 apró dolog.Ami tényszerű...
    Látott itt valaki warezost fikázni azon,hogy az xbox one-on nagy valószínűséggel nem lesz warez???Mert Én nem...
    Ellenben a nagy mellénnyel büszkélkedő tiszta játékosok zúgolódnak rendre,hogy megszorításokat akarnak eszközölni a használt piacban...
    Ha a warezos eltudja ezt tényszerűen fogadni és nyugtázza azzal,hogy nem lesz warez és pont.Akkor Pistike aki él hal a tiszta dologér nem tudja megemészteni,hogy kicsit drágábban de később hozzájuthat a hőn áhított termékér...Kicsit visszás neeemm...
  • Moby
    #136704
    A warezzal nem az a fő baj, hogy pistike nem veszi meg a játékot.
    Az az egyik baj.
    A valódi baj, hogy előállít egy olyan piacot ami viszont semmi hasznos terméket vagy szolgáltatást nem állít elő, viszont busás hasznot húz, ami viszont sokkal inkább a studiókat illetné. Valójában ingyenwarez nincs, sosem volt.
    Azaz a warez nem valamiféle szabadelvű underground mozgalom, csak egy pénzszivattyú, ami egy vezetéket meglékelve a bűzös pocsolyába szivattyúzza az értékes kőolajat.
    És ez sokkal nagyobb kár, mint hogy pistike nem veszi meg a játékot.
  • Moby
    #136703
    A piaci működés szempontjából tökéletesen irreleváns.
    Én értékesítek szolgáltatást, és szoftvert is, ezek mellett eszközöket is ezekhez.
    Tökéletesen ugyanúgy viselkedik a piac ezekkel szemben, ugyanazok a paradigmák vezérlik, ugyanúgy kell terméket fejleszteni, ugyanaz minden. Ugyanaz.
    Az már egy belső dolog, hogy az most történetesen passzív jövedelmet állít elő nekem, vagy miként tervezek vele.
    Ha síkhülye vagyok hozzá, paprikát ugyanúgy nem fogok tudni eladni, mint szoftvert. Aztán hibáztathatom én a vevőimet, de amíg más jó pénzt csinál ződségbő, addig garantáltan én vagyok a hülyefasz, nem a piac.
  • Harlekin
    #136702
    De senki nem is ezt mondja Én se hisz tisztába vagyok vele,hogy a warez NEM jó!!!!
    De ezzel ÉRDEMBEN semmit nem tudnak jelen pillanatig tenni.A másik résszel viszont igen amibe még mindig ott van Pistike aki veri a mellét,hogy na őőő aztán a tuti frankó gyerek,mert nem flashelt a boxa,nyugodtam livezik de életében nem vett 1 darab bontatlan játékot se.De tudom virágoznia kell a használt piacos "fekete" kereskedelemnek is ami pontosan ugyan úgy ellenőrizhetetlen keretek között zajlik...Pont mint a jól megfogalmazott kisebbségi megélhetési bűnözés fogalma...
  • Macccy
    #136701
    Így ahogy mondod ... ráadásul ... hogy kicsit Maúnikasósan a személyes érintettségemet is elővegyem ... kézzelfogható kárt okoz a warez, lásd Alan Wake és Dante's Inferno!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Most Pirated Games Xbox 360
    1) Dante’s Inferno (1,280,000) (Feb. 2010)
    2) Alan Wake (1,140,000) (May. 2010)
  • Macccy
    #136700
    Nincs. A cikk hülyeség. Attól, mert azt próbálják baszogatni most, amit feltételezhetően tudnának (használt játékok) attól még nem lesz a Warez téma egyszerre felmentve. Ez a cikk ahogy van szemétre való ...
  • Renátó1985
    #136699
    Autók, ruhák? Szellemi termékek kicsit más kategóriába tartoznak szvsz. Persze a ruhát és kocsit is meg kell tervezni meg ki kell fejleszteni, de akkor is :).
    Macccy: persze egyet értünk nem normális a srác.
  • Harlekin
    #136698
    Annál csak többet mint az állandó használt játékos aki a goldra is sajnálja a pénzt...Amúgy meg pont leszarom az egészet a legjobb lenne ha ez az egész szemfényvesztéses iparég bedöglene tokostól vonóstól.
    Remélem így meg te vagy megelégedve!?
  • Moby
    #136697
    A kész tény az, hogy kizárólag a warez okoz valódi kárt. Az viszont öblöst, és kimutathtatót. De ahogy nézegetem a trackereket, ez leginkább a pécés világot sújtja.
    Bár a perdarab kár konzolon mindenképp magasabb.
  • Harlekin
    #136696
    Őszintén szólva erős túlzás,hogy tolom.Feltelepítettem elindítottam azonnal 1 versenybe találtam magam.Majd a 40. restart után se tudtam az elsőt megelőzni második kanyar után a második helyen voltam végig és ez mind a 40 azaz 80 körbe így is maradt.Majd egyszer csak befutottam 2. ként és kezdődött volna a játék vagy mi 1 garázsba kezdett valamit mutogatni.Na ekkor vettem ki a lemezt...
  • arty
    #136695
    tudjuk, a warezos akkora bevételt generál, hogy az vetekszik az uj eladásokkal. valahogy. fel vagy mentve, tiszta lehet a lelkiismereted!

    (így akkor msot rendben vagyunk? :D )
  • Harlekin
    #136694
    Én hasonló eszmefuttatást már évekkel ez előtt leírtam ide.Ugyan így nem kapott osztatlan sikert,de a kész tényeket vegyétek a warez a mai napig működik nyugodt lagymatag kerékvágásba.A használt piacot meg a folytonos kerékakasztás fenyegeti pont azoktól akiknek ez érdeke(készítők,jogtulajdonosok,stb,stb).Na akkor van létjogosultsága mind a cikknek,mind a meglátásnak!?Kérdem félve...
  • arty
    #136693
    fizetőslájv - ennek megvételét nem a játék generálja? mint pl a (téli)gumi szettekét az autó?
    seasonpass, azaz délcgyűjtemény - kötelező szervizek

    szerintem kb ugyan az a termék mindkettő, csak egyiknél széles tömegeket érintene és háboritana fel a használtkereskedelem kitiltása, egyáltalán: abszurditása miatt képtelenség lenne átvinni, a másik oldalon pár geek vergődik - ki nem szarja le?
  • Macccy
    #136692
    Radásul a 'seasonpass' vagy online pass-ok eddig is fogytak ahogy fogytak. Arról itt nincs szó, azokat meg kell venni és kész.
  • Macccy
    #136691
    DLC - talán, ezt megadom, ha van
    Fizetős Live - biztos nincs köze a játékokhoz, játékfejlesztőkhöz ... maradjunk a témánál
    Seasonpass - ez is max a kiadó "Live szerű" rendszere, nincs köze a játékhoz, kiadó inkább de egyre hidegebb ...

  • arty
    #136690
    alkatrész=dlc/fizetőslájv/seasonpass

    más?
  • Macccy
    #136689
    Ne vezesd le, mert semmi értelme: az autó távolról sem végtermék, ott az alkatrész ellátás a nagy biznisz, mint telefonéknál a sok szolgáltatás, vagy mint a konzoléknál a hardware melletti szolgáltatások.
    A játékszoftverek akkor már inkább a benzin-gázolaj-autógáz termékekre lennének levezethetők ... de nem kell, sületlenség ez ahogy van. Legszívesebben levetetném, de hát nem vagyok BANführer ...

  • heady
    #136688
    En ettol a bevezetestol mar rosszul vagyok... Eleg undorito, ilyet nem ir egy normalis ember szvsz:

    "Hazudsz, lopsz és csalsz. Az önámítás mestere vagy. Kirabolod a fejlesztőket, megölöd a kiadókat. Használt játékokat vásárolsz. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy jobb vagy annál, mint aki letölti, és kiírja ugyanazt. Mert ez nem igaz. Sőt. Rosszabb vagy."
  • Macccy
    #136687
    Nagyon távolra mész, ennyi azért nincs benne, divatos lufi csupán. Az a baj, hogy ilyen hülye cikkekkel tartják a víz felszínén, amire semmi szükség. Méghogy a használtpiac rosszabb mint a warez ...
  • arty
    #136686
    Vezesd le az analógiát használtautóra és lásd meg mennyire abszurd, h az egyik iparág lobbistái ellehetetlenítik termékeik újraeladását. Csak mert épp nem térül meg a számtalan, 50-100 millióért fejlesztett tucatszemetük... és akkor jönnek a talpnyalóik, akik a saját érdekeiket félretéve még éltetik is ezeket a patkányokat.
  • Macccy
    #136685
    Na de abban egyet értünk, hogy ez a 'Daks' ez egy értelmi fogyatékos, hogy ilyeneket kiír? Hacsak nem bér-írásról van itten szó, de erre inkább nem is gondolok. Egyik sem tesz jót, de ami a címtől elkezdődik az röhej azért!
    Az, hogy hova forog vissza ez a pénz természetesen egy feltevésem volt, de jó eséllyel a játékvilágba, saját példából kiindulva, néha veszek esetleg féktárcsát vagy óvszart!

    Moby: mert bármerre nézek ott vannak! Melóhelyen ülve pedig leginkább az internetes cikkekkel tartom ébren magam, de ez úgy látszik nem lesz sokáig.
  • Moby
    #136684
    A birkoidokon kívül senki nem akar résztvenni szabadpiac ellenes módszerekkel studiók, vagy bármi megmentésében.
    A filmeseket vagy zenészeket mér nem akarja "megmenteni" senki? Ugyanezért a zsírjukban sütné ki őket bárki.
    Vagy a ruhakereskedőket.
    Vagy az autógyárakat.
    Végtelenlista.
    Őszintén, ki a faszt érdekel, ha egy kiadó, vagy studió piaci körülmények közt nem tud gazdaságilag működni? Mármint a barmokon kívül persze.
    Mi lesz a következő lépés? Állami beavatkozás? Játékadó?
    NOOORMÁLIS?
  • Renátó1985
    #136683
    Nem mondanám, hogy rosszabb, de a kiadó szempontjából egyik sem jó. Működésben tartja a gépezetet? Igen is meg nem is. Nem garantált, hogy a használt játékot eladó játékos eredetit vesz helyette és az sem, hogy ugyanattól a kiadótól vesz akinek a játékát eladta. Ugyanakkor nem gondolom, hogy mi átlag userek okozzuk itt a károkat a használt csereberéinkel, inkább az erre szakosodott üzlet láncok. Ez is inkább külföldön megy nagyüzemben. Angliában pl ott van a CEX ami már majdhogynem a megjelenés napján árulja a használt játékokat.
  • Moby
    #136682
    Mér olvasol szellemi fogyatékosokat?

    Totti: az idejét nem tudom mikorvolt ilyen utoljára, alig várom, hogy hazaérjek, és játszhassak vele. Néha idétlenkedik a kamera, de visz magával az egész. Még a nyúlszex sem volt ennyire cyberpunk.
  • Totti5
    #136681
    Ég világon semmi köze a Forzához.
  • Macccy
    #136680
    Grid2 -t szerintem inkább ne hasonlítsd a Forza 4 -hez, nem azért mert utóbbit imádom, hanem mert előbbivel tegnap játszottam istencsászárkirályhúdejóplatform PéCén 80 ezer forintos kormánnyal és szar. Vagyis nem Forza kategória na. Valamire biztos jó.



    Más ... Srácok, ezt valaki elemezze már ki nekem, amit ez a látó írt itt: Használt játék: rosszabb, mint a warez ...??

    Hülyét kapok az ilyen okfejtésektől, főleg hogy a birka barmok azonnal 16 óra leforgása alatt 300x kommentálták, nagy része persze full hülyén. A gondom az ezzel a költeménnyel, hogy rohadtul hülyén indít és a cím sem szerencsés. Ettől csak Warez Karesz mégjobban ki fogja húzni magát, a keveset fizető használt játékos ellenében, pedig ha már minden áron ujjal akarunk mutogatni, akkor MINDKETTŐ EGYFORMÁN káros, DE a használt játékos legalább MŰKÖDÉSBEN tartja a gépezetet az átcsurgatott lóvéval, amiből az ÚJ vásárlónak megszponzorálja a sok sok többi vásárlását! Tudom, mert én is így csinálom (ÚJ vásárlóként) és kollégák is!

    Nem tudom mi ez a cikk, miért született, de úgy érzem forgalomgenerátor csupán ...
  • Muttley
    #136679
    látom tolod a Grid 2-t :)
    Forza 4-hez képest milyen lett?