176613
banner
  • Harlekin
    #136678
    A durva az,hogy Pénteken jelenik meg elvileg ma került ki virágboltba.És van olyan gamer akinek 1000 GS a játék úgy hogy 5/24-én már játszott vele!!!
  • Harlekin
    #136677
    Nálam semmi gond nem volt pedig nem 1x nyomtam végig...
    Az acsik véget szinte minden lehetséges módon(öléssel,ölés nélkül,futva bujkálva...)
    Maga a játék hangulata elvisz minden ilyen és hasonló szarságot...
  • Totti5
    #136676
    Na! Pénteken jelenik meg. Letolom gyors a Metrót eladom és veszem is meg. Legalább lesz miért végignyomni ezt a bughalmaz szemetet, aztán soselássamtöbbet.
  • Moby
    #136675
    A médiával nem törődöm. A médiában mára - vélhetően valamilyen járulékelkerülési szempontból - kizárólag szellemi fogyatékosokat alkalmaznak.
  • TDC Geronimo
    #136674
    Pedig ennek sincs sok média visszhangja. Lehet jó alkotás lesz, de elvész a többi nagyobb név között.
  • Moby
    #136673
    Nah, világ cyberpunk rajongói ide gyűljetek, ez megbasz a kategóriában mindent szárazon. Látványban, hangulatban, sztoriban.
  • davidka003
    #136672
    Game.co.uk-n van egyet fizet kettőt kap akció használt játékokra:
    LINK

    Doom 3 BFG meg Battlefield 3 nem olyan rossz. Gyakorlatilag az egyik ajándék.
  • Tinman #136671
    Az 1. részben meg elmebeteg mód könnyen megláttak... nem megy ez a része a fejlesztő srácoknak sajna :-(

    Na most én a Commandos összest örömmel, igaz néha megizzadva toltam le. Ott azért nem keveset kellett sunnyogni... a Metro 2033-ba is órákig próbálkoztam pl. a frontvonalnál, de sok óra után feladtam és mészárszéket rendeztem.
  • Tinman #136670
    Látom jól tettem, hogy nem vettem meg Day1. Bétateszterkedjen más helyettem. Szóval, izé... köszi :-)
  • Totti5
    #136669
    Feltekertam a brájtnesszt, hogy lehessen látni mi történik.

    Hibás a lopakodás, inkább hagyták volna ki, ha ilyen debil módon van megoldva. Kedvencem hogy 1 méterre áll egymástol 3 katona. Egyiknek behúzok egy embereset, ő még elereszt egy FUCKot, összesik csörömpölve, eldoja a fegyvert, stb... és SENKI SEM HALL SEMMIT. Viszont ha sarokba vagyok és bekapcsolom 1 pillanatra a zseblámpát már fejvesztve rohan mindenki hoy úristenmitörténik!

    Eddig az első rész kategóriákkal jobb volt, mert ez nem hogy javult gameplayban, még gyengébb lett. Ezen már csak a story segíthet. Letolom és eladom.

    Volt olyan rész is ahol a csekpoinbt úgy rakott vissza lámpával a kezembe hogy nem tudtam lopakodva megoldani a részt, mert hiába tettem el fél mp alatt gyorsan már megláttak. Teljes csőd az egész.
  • Seth
    #136668
    Én sem a 360 verzióban, problémamentes volt a végigjátszás. De ha ez a hiba nem volna, akkor is síkhülye az AI,mikor csak idle módban van. Olyan,mintha rossz lenne a bevilágítás is. Túl világos, és az ember azt hinné,hogy normális katona ott simán meglát, közben ha az órádon nem világít a figyelmeztető jelzés,akkor az orra előtt is ugrálhatsz ,akkor sem vesz észre
  • ABTeam2008
    #136667
    Én ilyenekkel nem találkoztam a PC-s verzióban.
  • Moby
    #136666
    Megdemóztam.
    Valami elképesztően kikúrtmódon jónak néz ki.
  • Myselor
    #136665
    jól teszed:)
  • Totti5
    #136664
    Nem tudom, kikapcsoltam. Játszok mást.
  • Myselor
    #136663
    beteg
    na és most mi lesz,újrakezded majd valamikor?:)
  • Totti5
    #136662

  • Myselor
    #136661
    az szép,akkor most lehet game restart.ilyen azért elgondolkodtató.képzeld én meg úgy jártam tegnap a Van helsing játékkal hogy,lefagyott a gépem,lépek vissza,ugye ebbe automatikus mentés van kb minden másodpercben na mindegy a lényeg,lépek be,nincs folytatás.mondom mivan,erre a karakteremre azt írja hogy korábbi verzió így nem lehet betölteni,wtf?:) nem is értem,játék felénél járhattam kb,kicsit elszomorító az ilyen,eleve az hogy ilyentől megsérülhet egy mentés,már jártam úgy is,és szerintem most is ez történhetett,a box is bármi lefagyhat akármikor,és akkor most kezd előről?hát kicsit emésztgetni kell a dolgot aztán esetleg:) attol függ megéri e a játék,ja és megoldás erre sincs.
  • Totti5
    #136660
    Naszóval a restart sem oldotta meg. Jön a videó. Komikus és egyben elszomorító. Ilyennel még nem találkoztam konzolon.
  • Myselor
    #136659
    pff.na az ilyen bug elég durva:)
  • Totti5
    #136658
    Metro LL. Lopakodok, 20 katona mellett elmegyek, teljesen büszke vagyok magamra hogy milyen jól kihasználtam a béna lopakodást és a hülye AIkat. Aztán véletlen úgy álltam hogy szembe egy őrrel a fényben. Semmi reakció. Egyszerűen befagyott az AI az összes úgy volt már egy ideje... Semmire nem reagáltak. Egyiket megakartam őlni, erre én is befagytam.

    Pálya restart. Valahogy most nem tudom sajnálni a fejlesztőket, hogy milyen embertelen körülmények közt dolgoztak ( NOT ). Attól hogy nem csilliárdból hozták össze, még nem kellene benne lenni gamebrake hibának.

  • arty
    #136657
    nagyon tetszetős :)
  • Muttley
    #136656
    aki már tolja,
    jöhetnek az első benyomások :)

  • Tinman #136655
    Kéne!

    SG-s kedvezmény Zsoltitól nincs? :-)
  • ABTeam2008
    #136654
    Zseniális cucc, vegyétek! :)
  • davidka003
    #136653
    Persze most nem rólad van szó, mert te is szoktál vásárolni rendesen.
  • davidka003
    #136652
    Annyira felcsesz a torrent oldalakon az emberek hozzáállása. Nem az a baj, hogy valaki leszedi a warezt hanem, hogy írják, hogy jó nagyon de amúgy egy forintot nem fizetnének érte. Én se veszek 0day játékot de azért a jobb játékok fent vannak a polcon olcsóbb áron. Én már komolyan szarul érezném magam ha minden csak warezban lenne meg.
  • Totti5
    #136651
    Szerdán jelent meg a ( magyar ) Zen studoi új játéka a Castle Storm. Valaki nézte?



    Metacritic 82%, csupa kimagasló pont
  • Totti5
    #136650
    Kint a Remember Me demó ( nehogy a demók közt keressétek... ). Megnézzük hogy érdemes e a későbbiekben pénzt áldozni rá.
  • DarkSector
    #136649
    Erősen megéri, ha kapós részedre ez a stílus.
  • davidka003
    #136648
    Vegyed. Duplát is megéri BŐVEN.
    Van benne co-op meg jó multi is.
  • Mr Manson
    #136647
    Ghost Recon: Future Soldier 600pontért milyen XBOXra?
  • DarkSector
    #136646
    Ja persze és ezekután majd nyitott leszek arra a vádakra hogy platformfan vagyok.

    PC pártiaknak konzolos voltam eddig, a PS pártiaknak Xbox fan, most majd kiderül ha meglesz a 3 platform akkor mit kapok a nyakamba. :D

    Viszont ha t-homokosoktól nem tudok szerezni, akkor kész, később már nem veszek, mert akkor kicsúszok a platform idejéből, így is itt a gen váltás sokat filóztam.
    De vagy most vagy soha.
  • DarkSector
    #136645
    Nem mintha számítana, de a 2 konzol annyiba kerül/kerülne majd mint amiből a PC-met megvettem, kb 120k :P
  • DarkSector
    #136644
    Hát úgy van hogy lesz egy kis melom, amiből a részletfizu összejönne, 1 vagy max 2 hónap és meglesz a 6 hónap t-home hűség, és akkor vehetek részletre.
    Mert Nextgen odébb lesz még mire eldöntöm melyiket, meg lesz elég zseton, addig 60k-ért lenne ps3. Persze 2499-es részletekben. 24 hó az pont 60K

    Így nem annyira gáz hogy nem egyben fizetem.

    és akkor nem kell válogatnom mivel hol tudok játszani, kijön egy játék oszt minden platform meglesz ps3-x360-pc, pár évig még biztos támogatva lesz, vagyis annyit megér, oszt később max eladom ha kell a lóvé, Nextgen-t 2014-ben max talán a végefelé ha vennék de lehet csak 2015-ben ezért vállalom valszeg be addig hogy legyen PS3-(is)

    :D
  • DarkSector
    #136643
    Úgy értettem hogy stílusban és feltehetőleg minőségben tartalomban GT/Forza szerű, nem ara gondoltam hogy versenyeztetni őket látványban, hogy milyen ...:D

    Csak hogy NORMÁLIS nem F2P GT versenyatus játék nem létezik eddig PC-re, talán ez az lesz, ha meg multi cím, az sem baj, lényeg hogy ezt a szintet PC-re is hozzák....:)
  • arty
    #136642
    miért, fogsz?
  • Totti5
    #136641
    Cars nem a Forza és nem a GT ellenfele senem a PCs megfelelője. Először is PCre kellene kiadni ami 2014 jelen állás szerint. Utána konzolra elkészíteni, ami 2014 végére? talán... el is készül. Mire is? 360 PS3 és WiiU. Egy évvel a nextgen után. Teljesen FAIL kategória, komlytalan. Aztán hiába hoznak össze valami portot, azt el is kellene adni, ahhoz egy kiadó kell, azt reklámozni kellene erősen, mert különben ugyan arra a sorsra jut mint a Race Pro. Akkora bukta hogy egy életre elvette a Simbin kedvét a konzoltól, de maximálisan megérdemelték, mert azokat is nagy ívben leszarták akik egyátalán adtak esélyt a játéknak.

    CARS autók terén, tartalom terén kb annyit hoz majd mint a Shift 1-2. Annak az alapjain nyugszik, kb azt fogja tudni, csak normális, szimes fizikával és persze full DX11 supportal, így grafban PCn, ennél szebb nem lesz egy ideig ( persze ki tudja hogy a nextgen miltiplat CODIe játékok mit fognak mutatni ).

  • DarkSector
    #136640
    Ki is volt nemrég az aki azt mondta hogy nem fogok úgysem venni PS3-at?
  • DarkSector
    #136639
    Ja erre céloztam.
    Gondolom a Forza GT-knek amolyan ellenpárosa pc-n, mert a stílusban nincs másik ami megközelíteni a 2 másikat.