176613
banner
  • DarkSector
    #136758
    Jah, persze.
    Na hagyjuk, ne zavarjon hogy ezt Totti-nak poénból írtam, de tényleg ez volt, mondták hogy egy PS4 teljesítményű PC-n futottak a játékok.
    De hagyjuk, itt nem szabad ilyeneket mondani.

    Semmi gond ezekután te is tartsd meg magadnak a sok fals rémhireidet, meg gúnyos kommenteket, ennyi.
  • TDC Geronimo
    #136757
    Én csak tényeket közlök kérlek
  • DarkSector
    #136756
    Ezen nevetsz mi a te baromságaidat meg tényként húzod rá másra.
  • ktomi22
    #136755
    amugy te hany eves vagy, ha nem titok?
  • TDC Geronimo
    #136754
    "nyomatnak pc-ről pár trailer-t vagy demo-t"

  • DarkSector
    #136753
    Sony-ról nem maradsz le, már most tudni lehet, nyomatnak pc-ről pár trailer-t vagy demo-t, meg mindenek az ellenkezőjét mondják majd mint a Microsoft.
  • Totti5
    #136752
    MS ideális időpont. Sonyt meg nem megint nem fogom nézni, mert reggel meló... hülye japánok.
  • Myselor
    #136751
    tales of vesperiát végigjátszottam:) az nagyon tetszett a többi nem nagyon fog meg az a baj,a lost odysseyben tetszik a harcrendszer a régi körökre osztott dolog,az újak már nem jók.viszont ott meg a karakterek és a helyszínek annyira nem fognak meg,nemtudom mivel játszak.:)
  • Muttley
    #136750
    a teljes cikk elolvasása után
    a csávó, egy többszörösen ellentmondásos logikára építő,
    közveszélyes, értelmi fogyatékos bércikk író
  • TDC Geronimo
    #136749
    Nintendo direct lesz 11én 16:00kor. Ott lesznek a játékok
  • davidka003
    #136748
    Osztom ezt a véleményt.
    Illetve Lost Odyssey után tehet egy próbát a Tales of Vesparia-val és a Resonance of Fate-el is.
  • Myselor
    #136747
    oh értem köszönöm,amúgy totálisan ez jött le a videókból nekem is,annyira nem tudni hogy mikor mit,meglesem mert nem ismerem a lost odysseyt-t:) köszi mégegyszer
  • Seth
    #136746
    10 óra után eluntam, úgyhogy sztoriról,karakterekről nem tudnék sokmindent mondani,de addig egy nagy nulla,kliséhegy
    A harcrendszert nagyon nem bírtam,bár nem is volt minden tiszta vele kapcsolatban :) Nem szeretem amikor nem tudom mikor fejlődik egy karakter, itt semmi nem mutatja hogy mit kell adni neki, meg mennyit,hogy szintet lépjen. El lehet vinni különböző irányokba a karaktereket,attól függően mit adsz neki, de nem tudod leírás nélkül,hogy merre fejlődik. Szar ez a rendszer,elvette a kedvemet a további próbálkozástól. Játsz inkább Lost Odyssey-vel,ha még nem tetted
  • Seth
    #136745

    Konami pre-E3 show - június 6. (csütörtök), 19:00

    Microsoft - június 10. (hétfő), 18:30

    Ubisoft - június 10. (hétfő), 22:00

    EA - június 11. (kedd), 00:00

    Sony - június 11. (kedd), 03:00

    Meg mintha SquareEnix is tartana valamit,ami az eddigiekkel ellentétben élőben nézhető, nem valami zártkörű orgia lesz :)Ennek az időpontját nem tudom.

    Nameg Nintendóék ,akik ugyan hagyományos konferenciát idén nem tartanak,de biztos lesz külön blokk nekik is valahol
  • Myselor
    #136744
    the last remnantrol kinek mi a véleménye?:)
  • vg
    #136743
    én már túlléptem e3-on, azért e4
  • vg
    #136742
    6-án lesz konami pre-e4 is, sok jóval, itt
  • Seth
    #136741
    10.-én ,hétfőn lesz a 0day
  • teddymac
    #136740
    kiváncsi vagyok a héten mit adnak akcióba marketen .

    Vasárnap lesz a Microsoft konferencia ? (0nap E3 )
  • Macccy
    #136739
    Neeemszabad továbbadni, hát rosszabb vagy mint a drogbárók, fegyver- és szervkereskedők együtt véve! :) Amúgy hol vagy helyileg? Írd meg privibe pls ...
  • vg
    #136738
    Bár még az utolsó(általam nagyon várt) űrben játszódó pálya hátra van, nekem nagyon tetszik a Fuse. Nem értem miért írták páran, hogy gagyi... egyáltalán nem az. Ami nem jó benne, az az irányítás. Mintha direkt lassú lenne a kamerakezelés és a karakter irányítása, pedig a maximumon van az érzékenység. Ez nagyon nem tetszik, idegesítő. Zene az nagyon állat, vagyis az a zeneszerű hanghatás ami állandóan van. Grafika is jó. Szóval sci-fi témát kedvelőknek ajánlott.
  • davidka003
    #136737
    Ghost Recon: Future Soldier nem kell valakinek 3k-ért a dobozos verzió? Nincs felhasználva az online pass/tökéletes állapot.
  • Myselor
    #136736
    nagyon jók,kivéve a bioshock az valami nagyon béna.az utolsó az tetszik a legjobban,nem kell mondanom miért xd am bírom a csajt,jó cosplayer^^
  • Totti5
    #136735
    Portal

    FF

    Kratosné

    FF

    Bioshock Inf

    Big boobs akarom mondani Unchartedné
  • ABTeam2008
    #136734
    Nem lehet, biztos! :D
  • Moby
    #136733
    Jól hangzik! Kösz a tippet!
    Lesz mit nézzek 2018-ban. :D
  • Macccy
    #136732
    Moby! Tudom le vagy maradva a filmekkel meg minden, én is ... De hallod nézd meg az END OF WATCH c. filmet! Nagyon nagyon jó! Fél dokus LAPD buddy-cop movie a Kiképzés (Training Day) és a Nehéz idők (Harsh times) írójától.
  • arty
    #136731
    nekem akkor sincs :( ha kuszok, akkor sincs. ha gugolva lopakodok, azonnal elmulik, ahogy elmozdulok álló helyzetből.
    lehet, hogy a hardcore fokozat miatt? (legnehezebb)
  • DarkSector
    #136730
    Akkor elnézést
    :D
  • Myselor
    #136729
    én nem:)
  • DarkSector
    #136728
    Nem te kérdezted 1x hogy megéri-e? :D
  • Myselor
    #136727
    nekem biztos nem,úgy általánosságban esetleg:DD
  • DarkSector
    #136726
    ezt mondtuk neked. :D
  • Seth
    #136725
    Ha lassan haladsz csak akkor van álca. Ha sietsz,futsz ,akkor deaktiválódik. Nem ez a gond?
  • Myselor
    #136724
    nincs mit xd am nemtudom mi lehet nállad a gond,de megértem,nagyon zavaró tud lenni az ilyen
  • arty
    #136723
    fejbelövöm magam :D (thx az infot)
  • Myselor
    #136722
    igen nekünk jó az álca kuszás és guggolásnál is.:)
    szerintem nagyon klassz,totál megérte az árát
    amúgy az előzőt nem ismerem sajna:)
  • arty
    #136721
    kiváncsi vagyok: neket az álca marad, ha kuszol vagy guggolva lopakodsz?

    videokban van álca, ha lopakodsz, nekem meg nincs - ez egyszer meg is akasztott, de jött egy patch és valami változhatott, mert átjutottam
    tényleg nem rossz game, persze nekem GRAW1-2 marad a favorit :)
  • Myselor
    #136720
    srácok jó ez a future soldier simán megérte a 600ms pontot:))
  • arty
    #136719
    nekem nem fura, hogy a FIZETŐ vásárló olyan szolgáltatást vár el a PÉNZÉÉRT, ami nem szopatja - ha már megvette... dee, ez csak én vagyok ;)