176613
banner
  • Seth
    #136838
    Nem írta,hogy ezzel baj lenne :)
    Amúgy én is várom, az első Fable volt szerintem a legjobb
  • Macccy
    #136837
    De mi ezzel a baj? Mármint a HALO anniversaryval mi vót? Máig egyik legjobb játékom, totál megért ~6000 forintot, a felújítás eléggé teljes körű volt, nem gagyi. Ha valaki szerette a Fable-t akkor hasonlóan fog érezni.
  • DarkSector
    #136836
    Kizárólag X360-ra!

    Halo Anniversary után Fable Annyversary. :)
  • Macccy
    #136835
    Be még nem akadtak sose, teszik a dolguk még ha néha vakmerőn is. Már a havas területen vagyok, észak Oroszországban, elég fasza ez a lépegető fegyverrendszer.
  • ABTeam2008
    #136834
    Most, hogy mondod, lehet, hogy valóban a FIFA került olyan sokba.
  • Myselor
    #136833
    ugyanezt gondolom én is,kurva nagy hülyeség volt.
  • Totti5
    #136832
    Amúgy nem értem a PopCap-ot. Itt van ez a baromi sikeres játék, ami telefontól, a konzolokon át a pcig mindenen hatalmas siker. Miért nem csinálták meg az EA nélkül? de melyik idióta találta ki hogy apple only? mennyi pénzt kaptak tőlük? de mindegy is. Érthetetlen hogy miért nem jelenik meg mindenre egyidőben egy fullos játék. 1 centért és 1200 MS pontért is vinnék mint a cukrot. Motor adott, mechanika adott, és mivel fless, olcsójani cucc. Erre bedobják a legrosszabb üzleti modellbe ami létezik.

    Semmire nem fogom megvenni, ezzel csak annyit érte el, tőlem egy fillért nem látnak.
  • arty
    #136831
    PSN-en tömegével voltak/vannak, de boxon is volt ilyenre árazva - talán a fifa, régen?
  • arty
    #136830
    Ez még mindig sehol nincs ahoz képest, amit az F1 2012 kritikus megjegyzéseidért vágtál zsebre :DDD Emlékszel? :D

    ---

    Macy: én nem tudom elképzelni, hogy annak ellenére h védték, vettek GOD-ot 15+ ezrekért. Akkoriban még akciók sem igazán voltak, csak max ilyen 6-7ezrekre értékelődtek le játékok. Értsd: motogp07 2011-ben :D És ez így oké volt.
  • arty
    #136829
    Én csak azt láttam, hogy a plants1 idején NAGYON szaladt a popcap(?) szekere.
    Még annál is jobban kéne mennie??? Mohóság. Dehát EA... csak ezzel pl én elvesztettem egy tapira is alkalmas, jó játékot (p2w-t bottal se, volt elég rossz tapasztalatom, nincs nekem erre időm...)

    Útkeresés: naezaz!!! Néha totál látszik az AI társ, de őt nem veszi észre az ellen! Illúzió ugrik. És nekem sokszor be is akadnak, ha pl kijelölök célt nekik.. :( (amikor ezután elindulnak fedezékbe vagy lövéspozit találni) sokszor kénytelen vagyok visszavonni a parancsot vagy én lelőni a katonákat.

    Amugy igen, ettől még szerintem is jó játék (de mindig le kell írnom: a GRAW1-2 jobb volt).
  • ABTeam2008
    #136828
    14-ért már láttam, 18-at soha. Persze nem azt mondom, hogy nincs, de én még nem találkoztam olyannal, ami annyiba kerülne. PSN-en igen.. :D
  • kakaoskalacs
    #136827
    Srácok tv-t szeretnék venni 40" LED valaki ért hozzá olyan szinten ,hogy honnan tudom melyik matt feluletű?

    A mostani pana viera fényes és valami iszonyat tukrozodik rajta minden.
  • Totti5
    #136826
    Vannak 14-18 közt játékok. Most meg nem mondom mik...

    Amúgy megzakkant a xbox.com nálam



    21k ! :)
  • ABTeam2008
    #136825
    Mi és hol kerül 18k-ba?

    BTW Tomb Raider (2013) ma került fel LIVE-ra, 6 990 HUF elég baráti ár érte.
    Tomb Raider Xbox.com
  • Totti5
    #136824
    Az aurcukba ömlik a szar, a játék mechanika működésképtelen ( azt hogy bugos mellékes ), és senki nem látja... nem zavarja. Minek ide AI, minek ide valós lopakodás? nem kell. Jó a gagyi szar is.

    S az hogy ez a médiának sem tünt fel és senkit nem zavart és dobálták rá a 9 pontokat...
  • Macccy
    #136823
    Miért oda kik járnak? Képviselők kölkei? :D
  • Macccy
    #136822
    Azt te tudod? Ne haragudj, de kétlem. Simán lekapta az ilyeneket eddig aki akarta, most ezért kell őket kötni a store-hoz. Nyilván a pénz éhség a lényeg, de ezt mondani is kár, ez a kiadó dolga. Ha ezzel a modellel több zsetont kapnak, akkor elérték a célt. És a demó is meg van oldva egy füst alatt ...


    Nem mindenhol (!) mennek keresztül egymáson a Ghost-ok, inkább csak ahol fedezékben közlekednek a fal mentén. Most is megnéztem, ha nincs cover akkor megakad rendesen egyik test a másikon. A látványosabb a hullák belelógása a környezetbe és a test-test interakció hiánya, megborulás, falnak esés, fegyver leejtés fizikája. Nem rossz játék, sőt ... de az engine-re ráfért volna egy ilyen kiegészítés.
    Útvonalkeresés szintén jó eddig, viszont a társak Ai-ja néha vakmerően átfut a célpontok között miközben helyezkedik! Még jó hogy őket nem szúrja ki az enemy ilyenkor.

    Látszik a játékon, hogy 4 player Co-Op volt a főcél és nem a solo nyomizás.
  • arty
    #136821
    Bug nem jön elő mindenkinél, meg ami tetszik az embernek, ott szívesebben néz félre, ha gányt lát... gondolom.

    De gémeren azért is leugatnak, ha kifogásolod, h 17990ft egy nyitó cím GOD-on...... :D
  • Totti5
    #136820
    Dúrva hogy egyenesen félre lettem söpörve G365 "kiválóan fogy a Metro LL" hírnél. Senkinek, semmi baja az AIval, mindenkinek bugmentes a játék, remek!!! a gameplay. Remélem a készítőknek tömegeket írnak a hivatalos fórumra, hogy mennyire nagyszerűmunkát végeztek, csak így tovább, hasonlóan jót alkossanak a következő játékukban is.

  • Totti5
    #136819
    Az már sok lesz:D Forza Halo láncsra? bár ha ez összejön nekik akkor a siker garantált...
  • arty
    #136818
    gondolom boxon is hasonló, pécén SIMÁN keresztülsétának egymáson a katonák, pokoli illúzióromboló :(( persze így nem kellett útkereső algo-ra költeni :((((
  • arty
    #136817
    merthogy a NORMÁLIS árazású (=nem p2w) plants vs zombies szarul fogyott? :D

    nagyon nem.... tehát.... semmi másról nincs szó, mint az EA pénzéhségéről: hátha így még többet, még hosszabb távon ki lehet fejni a plants rajongókból :((((


  • Macccy
    #136816
    WOW!!

    http://m.gamekapocs.hu/hir/34795
  • Macccy
    #136815
    Nemnem. Nem a grafika a rossz! Az kurvára rendben van (kivétel az ingame karakterek kidolgozása) ... Ami nem jó az az engine test ütköztetése, a testek fizikája, a közelharcon is picit csiszolhattak volna és a UI itt-ott béna, bár gondolom ez ilyen Ghost Recon hagyomány.
    Tetszenek a gadzsetek is. Az első pálya nagyon CoD volt, a másodikat (Afrika, homokvihar) meg mégjobban élveztem. Ha ez ilyen lesz végig, akkor ezt le kell toljuk co-op módban is mégegyszer! ;)

    Remélem ezt a stílust megőrzik és a gyenge pontokon és átvezetőkön javítanak a nextGenre, basszus ez jobb lesz mint egy akciófilm. ... Na amúgy a poros kamera lencse ITT helyénvaló!
  • davidka003
    #136814
    Elején rossznak tűnik a grafika aztán lesz majd egy havas pálya, konkrétan az olyan brutál jól nézett ki, hogy percekig gyönyörködtem benne.
    16:16-kor jött SMS a pénzről. :D
  • Macccy
    #136813
    You're the MAN! :) .... Tényleg gyors voltál. Mikorra utalódott át a zsöci amúgy?

    Jó jó ez a Ghost Rekön csak az engine-ből csinálhattak volna jobbat, meg egy Euphoria sem ártana neki. UBI nem erős ezekben a motorokban mostanság.
  • Macccy
    #136812
    Ne sajnálj sose, amúgy se akarom, hogy így legyen, ez az X360 még mindig leköt annyi a cucc rá.
  • Macccy
    #136811
    Téged sajnos a többiek miatt szopat ... :(
  • ABTeam2008
    #136810
    Fable Anniversary confirmed. Coming to Xbox 360 with updated facial animations, SmartGlass support, Lost Chapters DLC
    Fable HD
  • ABTeam2008
    #136809
    Discover the Magic of Music With Disney Interactive's 'Fantasia: Music Evolved' Video Game on Xbox One and Kinect for Xbox 360

  • ABTeam2008
    #136808
  • arty
    #136807
    én megvettem az elsőt is pécére és androidra is ... szal nemtudom engem miért szopat az EA ...
  • davidka003
    #136806
    Kézírás képem? :D hát te nem tudod mit éltem át tegnap.
    Fél 6-ig van posta én meg 17:10-kor kezdtem neki csomagolni. Kb 17:20-ra be lett csomagolva meg felöltöztem. Gyorsan rá kellett még írnom a nevet/címet és rohantam mint az állat, így értem oda a postára 17:29-re. :D Totál kifulladtam de nem akartam már, hogy +1 napot várj.
    Amúgy meg:
  • DarkSector
    #136805
    Ekkora nyalást! ;D

    Amúgy egyetértek, sőt az itteni rendszeres lakók is korrektek.
    Nem beszélve Rólam.
    Nálam megbízhatóbb, szebb, ügyesebb, okosabb és jóképübb srác nem létezik. :)
  • Myselor
    #136804
    olyan idegesítő ez a 0day-ezés
    amúgy most sajnáljunk?vagy mi legyen?
  • Macccy
    #136803
    Mi mi mi mi mi ???!??!? :O

    Új HALO? ... Oh, noo, I'm so lost! Ha 0day kiadják vennem kell 0day XboxONE -t! Ezt hogyan fogom kibírni?! :)
  • 0Diaz0
    #136802
    Banjo Kazooie 4, Fable 4 és új Halo az Xbox One E3-as listáján
  • Macccy
    #136801
    Dávidka (alias davidka003) a Magyar Postával közreműködve alig 17 óra alatt eljuttatta nekem az alighasznált, valóban kitűnő állapotú Ghost Recon Future Soldier játékát! Bár a kézírás-képe csapnivaló, a csomagolási technikája hibátlan! ;)
    Ajánlhatom mindenkinek a srácot!!

    [5 / 5]
  • Macccy
    #136800
    Megbocsájtok! ... Mit gondolsz golffal egybekötött zsebhokizás közben találják ki, hogy "Áááá túl egyszerű az ha csakúgy eladunk egy játékot, adjuk inkább ingyen és legyen piacos és tartsunk fenn hozzá adatbázist, amiben regisztráljuk a vásárlók egyenlegét brahiból mer az jó!!" ... Nyilván! Nem! Ez azért van mert ha nem kötnek magukhoz, akkor meglépsz a lopott szajréval tokkal-vonóval!! Így most nem adják oda neked a tokot és a vonót csak ha virítottad a lóvét az online rendszerben!

    És igen, ébredj fel és köszönd a wareznak, ami eddig ellopta a komplett játékot egyben!
    Leírnám ide, hogy "Tisztelet a kivételnek!" de akinek van ennyi esze az úgyse vette magára!

    Ja, mégvalami: nem kell minden szart megvenni! 'Fee2Play' kipróbálod és ha nem tetszik elmész biciklizni! Az ingyen van!
  • Myselor
    #136799
    hát bocs hogy nincs mindenkinek pénze az új játékokra:)
    most ezt nem gondolod komolyan ugye?
    se azt hogy a warez miatt van az,mindig könnyű ráfogni