176613
banner
  • ktomi22
    #136878
    thx.. :)
  • TDC Geronimo
    #136877
    óhogyaza... nekem még 1 hét mire jön :(
  • orichalcos
    #136876
    Mindenképp érdemes letolni, most tartok a háromnegyedénél, rohadt jó cucc.
  • Harlekin
    #136875
    Bővült a lista!
  • DarkSector
    #136874
    Gondoltam elküldeném neked. :)
  • DarkSector
    #136873
    Ja. :P

    Amúgy nem.
    Csak viccelek.
    Elsőnek ugyis van mit bepótolni, addig megvárom hogy a TLOU lemenjen az ára, nem akarok warezolni...
  • ktomi22
    #136872
    xboxot kidobod-e?
  • TDC Geronimo
    #136871
    Remélem last of us-szal együtt
  • DarkSector
    #136870
    Fasza 7-8 napon bellül érkezik a PS3-am.

    Lesz mind3 platform.
  • Muttley
    #136869
    eszembe jutott erről:

    "elmentem egy verekedésre és hirtelen kitört egy jéghoki meccs"
  • DarkSector
    #136868
    Most hallom a Diablo 3 jön PS3-X360-PS4-Xbox One-ra.

    Androidra mikor lesz?
  • DarkSector
    #136867
    Az hát, fel van fújva a ingame a végén van, igazából ennyiből minden játék igéretesnek tünne. :D
  • Kandurex
    #136866
    először azt hittem nextgen, legalábbis az első 10-20 secből,...aztán láttam, csak, hogy jól belőtt render
  • Waczkor
    #136865
    Íjj ez állatnak tűnik,jöhet
  • DarkSector
    #136864
    Ja értem.
    Fura is lett volna. :)
  • Totti5
    #136863
    Ez? nem és nem is lesz. 360/PS3. NHL 15 lesz nextgen.
  • Totti5
    #136862
    Xbox.com

    "A tartalmi licenceket átviheti egyik konzolról a másikra négyhavonta egyszer."
  • orichalcos
    #136861
    Na visszatértem, lett újra boxom. Gyors kérdés hátha itt előbb kapok választ:

    Március 3-án volt egy másik gépnél liszensz transzferem. Most hogy új gépem van meg kell várnom a 4 hónapot, hogy a digitális játékokat letölthessem és használhassam az új konzolon?
  • DarkSector
    #136860
    nextgen?
  • Totti5
    #136859
    Itt az új Fight Night:D



    Mielőtt azt hinné valaki hogy ez nem élethű



    Hosszú évek óta ez lesz az az NHL amit játszani fogok, mert végre ebben is impact engine fizika van.
  • Totti5
    #136858
    Forza 5 1080p@60fps
  • Totti5
    #136857
    Square Enix nyomozós akció-kalandjátékában egy meggyilkolt figurát irányíthatunk TPS-nézetből. Átjárhatunk a falakon, árulkodó nyomok után kutathatunk a tetthelyen, kihallgathatjuk a rendőrség eszmecseréit. A hangulat kellően nyomasztó, amolyan kifordított L.A. Noirral van dolgunk



    Ígéretes.
  • davidka003
    #136856
    Fiú avatarhoz jó lenne de ahhoz nem jó a kód.
  • szega96
    #136855
    Diablo3 jön X360-is!:D
  • BoneDragon
    #136854
    Female World of Warcraft póló, aki kapja marja:

    TFRKP-49HPV-WRHG6-WYFWD-JTY3Z
  • Waczkor
    #136853
  • Waczkor
    #136852
    State of Decay

    Videókat már néztem róla korábban is.
    IGN 8.9-et adott rá.

    Válasz #136785-re:

    Nem rég vettem 5-ös iphone-t mert nagyon jó áron jutottam hozzá,amúgy maradt volna a régi 3g-m amin nem futna el.
    Nem akarok várni ha játszok 5-10 percet egy kurva tankolásért,kerékcseréért vagy bármiért.

    Előző PvZ nagy siker lett mindenen,ezért sem értem ezt a lépést.De mégis, úgy hívják EA.
    Megvenném full áron,nem akarok reklámokat a pofámba,meg egy pályán szopni mert várnom kell arra hogy teremjen valami.Ilyenkor persze egyből felugrik hogy lehet venni.

    Játszottam a facebookos PvZ Adventures-szel,az is ingyenes,csak éppen ültetni kell a növényeket amik ha megnőttek,akkor tudod vinni őket és használni.Na most ott is várni kell mert nem kapsz normál esetben annyi pénzt hogy folyamatosan tudjál ültetni,mert csak azzal hogy ölöd a zombikat nem kapsz.Persze pénzért egyből lehet.

    Első rész minden tekintetben jó volt,kellően nehéz,sok játékmód,csak rajtad állt.Itt pedig biztosra veszem hogy csak nagy kompromisszumok árán lehet majd letolni bizonyos részeket.Arról nem is beszélve hogy ha buszon vagyok és játszani akarok nem fogok 15 percet várni hogy kihajtson egy bab.Bár most nem vagyok box közelben már egy hónapja és mivel az utóbbi játékok kimaradtak nekem iphone-on sokat kell bepótolnom így elég sokat játszok vele itthon,de akkor is.
    Legyen opció hogy megveheted egyben vagy ingyenes és többször fizetsz.

  • Doog
    #136851
    Igen tudom hogy DVD csak nálam megszokásból ami kerek ilyen téren az cd. :D
  • Totti5
    #136850
    Dance Central fejlesztőinek nextgen játéka.

  • ABTeam2008
    #136849
    Fantasia: Music Evolved bejelentés
  • teddymac
    #136848
    Ez meg mi ?
  • Macccy
    #136847
    Valamiért így van, nyilván a lemezről játszás egy tervezett feature, a HDD szintén tervezett, a pendrive-ot valamiért nem tolerálja annyira. De tuti ez a baja, nálam is ezt csinálta egy Kingston pendrive-val, PQI meg kapásból szar is volt neki.

    Amúgy a lemez amiről játszol nem CD hanem DVD, csak for your info.
  • Doog
    #136846
    Éééértem köszi!
    Igen van amikor például "száguldozok" a kocsikkal megállok azt kell 5 másodperc mire betölti az utat házakat azaz a textúrát.

    De számomra érdekes az is hogy például pendrive-ról ha játszok sokkal rövidebb a töltési idő mint cd-ről.

    Bizonyára az lehet a baj amit írtál. : )
  • Macccy
    #136845
    Pontosan a pendrive megbízhatatlansága miatt van. Nem másolásvédelmi hibaüzenet, nyugi! Nem minden pendrive alkalmas arra, hogy HDD helyett használd, nem erre vannak kitalálva, nagyon jó kell legyen az olvasási sebesség, hogy ne fuss ki a világból ... mert fogadok, hogy ez is történik, mész-mész és egyszercsak már nem olyan az aszfalt textúra alattad és mintha 20 centivel az út fölött gurulnál. Na ez tipikusan ilyen hiba, sok adat kéne, nem tudja felolvasni ami kell időben és elveszti a fonalat. Később pedig kivág 'Disk Unreadable' hibával.
    GTA játék különösen érzékeny erre, vagy játszol lemezről, vagy venned kéne egy HDD-t ...
  • Bercy #136844
    Telepitsd fel a jatekot az xbox dashboardrol es akkor nem fog 'kopni' a DVD csak inditasnal ellenorzi le.
  • Doog
    #136843
    Érdekes kihúztam a Pendrivot most DVD-ről játszok és megy. Csak nem akarom koptatni...
  • Doog
    #136842
    Az miért van hogy eredeti az xboxom meg GTA IV Ballad of Gay Tony is eredeti szintén. Mikor belépek egy küldibe kiírja hogy "This disc is unreadeble."

    Játkot pendrive-ra feltelepítettem mivel a gépem csak 4 gigás hogy ne a dvd meg olvasó kopjon. dvd nem karcos egy hetes kb.
  • davidka003
    #136841
    Régen tényleg jó volt a Fable 1 de nulla motivációt érzek újra megvenni/letolni.
  • bluesfool
    #136840
    Nem sietik a Fable Annyversary-t , ha jól láttam csak karácsonykor jön.
  • DarkSector
    #136839
    Ellenkezőleg, ez jó. :)