176613
banner
  • Macccy
    #136798
    ... akiknél már csak a használt játékosok rosszabbak. (aaarghh)
  • Macccy
    #136797
    5-10 percet. Ennél az átlagos váróteremben úgyis többet vársz. De bele ne halj! :P
    Komoly problémák ezek, na. Köszönjétek a warezolóknak.
  • arty
    #136796
    jéé, ezek egyike se free2play! (és a cuttheropet én is megvettem, csarébe akkor és annyit nyomom, amikor csak akarom)
  • arty
    #136795
    Tehát előkapom a váróteremben (ahol várnom kellene, de szerencsére van mobilom, játékkal is elüthetem az időt!) a realracinget, akkor végre játékon belül VÁRHATOK!?

    ez tényleg kurvajó!! :D
  • Macccy
    #136794
    Najó nem adok nekik zseniális ötleteimből, nektek viszont adok jópofa okosteló játék tippet, ha még hozzám hasonlóan nem játszottátok volna: (egyik sem EA)

    Cut the Rope, Cut the Rope Experiments és Cut the Rope Time Travel, valamint szintén a ZeptoLab munkája a Pudding Monsters! Ezek marhajók, ajánlom a lentiektől függetlenül! ;)
  • Macccy
    #136793
    De várj még picit ... röhögtetlek! :) Tudod mikor lenne igazából geci az EA, mikor lenne igazából hátrányod a részletfizetős modellből? Ha az ingyenes játékhoz 15€-ért meg kéne venni a kormánykerekeket! :D Na az tényleg geci lenne! :P
  • Macccy
    #136792
    Húha! Bocs, nem tudtam, hogy olyan kurvára fontos sietni az autós játékkal, hogy gold legyél mindenhol délutánra mert ... Tényleg miért is?? Nem bírsz ki 5 percet amíg az olajcsere vagy a motorgenerál lefut? Dehogynem.
    Az EA kihasználja azt hogy így sietnél végigversenyezni az eventeket és türelmetlen vagy. Ne legyél.

    Én ezt a zombis szart nem ismerem, de ugyanaz, nehezebb lesz a zombifültépő szupervirágok nélkü, de ha májer játékos vagy valószínűleg megoldod, a gyépések meg úgyis perkálnak.
  • DarkSector
    #136791
    Mondjuk más helyen lehet vannak szfogyatékosok, itt korrekt emberek vannak ahogy én ismerem őket, csak néha eltúlozzák a dolgokat.
  • Myselor
    #136790
    egyetértek
  • Totti5
    #136789
    Az már engem nem érdekel, max warezba ránézek. Innentől fogva a popcap felejtsen el, ha ennyit érünk nekik.
  • Myselor
    #136788
    eléggé elszomorító az ilyen,de tuti hogy lesz pcre is,csak jóval később bár ez ne mváltoztat a helyzeten hogy mocsok egy dolog amit művelnek.kezdjük ott hogy pcről indult minden és most meg mi a fasz.
  • Totti5
    #136787
    F2P? apple only? mi a fasz történik??????????
  • arty
    #136786
    semmi hátrány?? naneröhögtess... egy örökkévalóság a játék, ha nem fizetsz.
    emiatt eleve baromi értelmetlen is (szvsz a forza4 is kissé hosszu, nade EEEZ?), emiatt pl neki se állok
  • Macccy
    #136785
    Neecsináldmár, nem világvége az. Nem kell venni semmit. A Real Racing 3 miatt is ment a hiszti, hogy mekkora geci az EA, nem értem máig miért, mert semmit sem kötelező venni és semmi hátrány sem származik belőle.
    Amúgy milyen iOS cuccod van?
  • Macccy
    #136784
    Ha minden jól megy ("Kopogja le főnök!" - Oscar) akkor Dávidkával nyélbe ütöttük az év, ha nem az évtized csalását, ez nagyobb talán mint a Watergate! Vettem egy alighasznált Ghost Rekönt! ... Szólna valaki ennek a nyomorult Daks-nak, hogy küldheti a NAV-ot?
  • Waczkor
    #136783
    Ájáj:(


    Az EA és a PopCap megtörte a csendet és leleplezte a Plants vs Zombies 2: It’s About Time-t, amely - mindenki legnagyobb megelégedésére - free-to-play cím lesz és július 18-án érkezik iOS-es eszközökre.

    Habár a Plants vs Zombies 2: It’s About Time alapeseteben ingyenes lesz, az EA mikrotranzakciókból remél bevételt. Vásárolhatunk ingame elemeket, ha túl erősnek érezzük a vánszorgó zombik "rohamát".

    A játék egyfajta időutazás lesz a történelemben, megfordulunk az ókori Egyiptomban, de a vadnyugaton is, lesznek kalózos pályák és jövőben játszódóak is. Ha nagyon elakadnánk, bármikor segítséget kérhetünk Őrült Dave-től, bárki is legyen ő.

    "A Plants vs Zombies 2: It’s About Time-ot imádni fogják a rajongók" - fogalmazott a producer, Allen Murray. Kapunk egy csomó új tartalmat, de a fejlődés a megjelenés után sem áll meg.

    A játék július 18-án jelenik meg - első körben iPhone-ra, iPadre és iTochra. Bővebb részletek a jövőheti E3-on várhatóak.

    Forrás:Gamekapocs

    Csak ezt ne,ezt a buzeráns mikrotranzakciót ne.Megveszem teljes áron 0day olyat nem lehet?
  • Macccy
    #136782
    Engem a "lollerek" idegelnek, az olyat személyesen meg is szoktam ütni. "Magyarvagybazmeg, plusz azt se tudod hogy rövidítés, de használod te gecii te!!?"
  • Waczkor
    #136781


    Jaj de várom már!!!
  • Harlekin
    #136780
    Mostanában mintha kicsit frusztráltabb lennél és érzékenyebb a szokásosnál, baj van a hormonháztartással?!
    Ezeket az akadályokat régebben simán vetted most meg...
  • DarkSector
    #136779
    Én semmit nem veszek komolyan, szavak amik max fél nap múlva eltűnnek a 2. oldalon, de ne ilyen gifekkel nevesetek, ez eléggé irritáló.
    Mondhatnám hogy engem zavar.

    Sértőbb mint egy smile, jelentése is más.

    Persze sokaknak ez lehet hülyeség de nekem nem.
  • arty
    #136778
    mondjuk most én is megijedtem, mert ennyi erővel a nyugdíjazós-ás-ós-om-at is komolyan veheted... vehetted volna... de.... ugye... nem? :)
  • DarkSector
    #136777
    Neked is anno szép higadtan válaszoltam. Ebben igazad van.
  • DarkSector
    #136776
    Azt hogy ilyen gif-mame-eket nekem senki ne küldözgessen.
    Amúgy más nem gond.

    Ez mondjuk részemről poén volt, de azért azt tudjuk hogy abban van igazság miképpen a sony mindig megvárta míg a microsoft bejelent valamit, vagy csak kiderül egy pletyka szinten valami, és akkor erre reagálják a fodítottját.

    Engem nem zavar, csak poénkodtam, de hülyeséget nem írtam, inkább csak kicsit túloztam.
  • Seth
    #136775
    Bezzeg mikor elküldik a véleményével együtt melegebb éghajlatra,akkor higgadtan tud válaszolni(mint egy profi troll) , de egy ilyen vicces, komolytalan gif-en halálra van sértődve :D
  • TDC Geronimo
    #136774
    De miért veszed ezt ilyen komolyan? Meg mi volt azon a hszen sértő? Épp most írtad, hogy ismerjük egymást, akkor meg nem értelek :)
  • DarkSector
    #136773
    Túl sok, mit el kell viselnem addig.
  • DarkSector
    #136772
    De basszus mikor egyfolytába nyomtad már ne haragudj hogy szerinted mennyire vége a microsoft-nak, engem nem érdekelt, irtam neked de azért nem nyomtam ilyen idóta sértő hsz-kat.
    Szerintem megegyezhetünk hogy ismerjük egymást, veled is meg a többiekkel is annyira hogy nem csinálom másnak, akkor elvárom fordítva is.

    Ha nem tetszik, nyugodtan szolj nem gáz, vagy inkább el se olvasd de pls ezt ne.
  • arty
    #136771
    mit is mondtől amugy, hány éved van nyugdijig?
  • TDC Geronimo
    #136770
    ne adj ilyen magas labdákat, mert erre tolhatnék most megint egy gifet
  • DarkSector
    #136769
    Nem sértenek meg, csak faszt kell Geronimo-nak itt nekem gif-ezni.
    Azért ezt már ne.
  • DarkSector
    #136768
    Nem értem, ott a steam...csekkold meg :)
    de miért kérdezted?

    A poénkodás év kérdése?
  • Myselor
    #136767
    értem,mondjuk nekem kölcsönbe is jó lenne játékaim.hu-n láttam 2k-ért de már régi...
  • Myselor
    #136766
    passz,akkor lehet hogy én tévedek xd
  • arty
    #136765
    én coopoztam vele ghost reconban, lehet h akkor a nagyapjával beszéltem?

    ráadásul lassu volt mint a dög, állandóan élesztenem kellett... senkinek nem ajánlom a csávót. max VS játékra, ha épp sikerélményre vágyunk :D

    (no para, DS nem sértődik meg, fel se fogja... szegény már szellemileg se olyan friss, mint 30-40 éve volt)
  • davidka003
    #136764
    Tinman-nek van bontatlan ha jól rémlik. Nem tudom, hogy leakarja-e tolni még az életben vagy megválna tőle. :D
  • Myselor
    #136763
    amúgy van itt valakinek Eternal Sonata játékja?sajnos nem igen találok olcsón,egy ideje keresem:)
  • Myselor
    #136762
    dehogy,azért nem ilyen öreg szerintem xd dupla sincs,nemtudom hányéves pontosan,de szerintem annyi sincs.
  • arty
    #136761
    ugytudom DS már tápkedi a naptárt a nyugdíjig - ha 20 éves vagy, lehet nem is dupla, de tripla az eltérés a korotokban ...
  • ktomi22
    #136760
    csokolom? amugy miert nem publik a profilodban?
  • DarkSector
    #136759
    Tiedét szorozd be 2-vel.