176613
banner
  • Totti5
    #136919
    Sajnos a magyar ( meg lehet máshol is ) törvények szerint 72 óra alatt kell nekik elhárítani a hibát. Szóval hiába megy el a neted, lehet ott ülnek és eszik a fánkot 60 órán át, majd utána állnak neki és átnyonak 2 kapcsolót amitől visszajön a net ( sarkított példa, de lehet igaz is ).

    Nekem ilyen még nem volt. max 12 óra után visszajött a net, de főleg inkább kevesebb, már amikor elment... 5 év alatt pár alkalom volt mondjuk.
  • arty
    #136918
    ez a gond, h mindenki ezt fogja tenni :)))

    (leszel az öcsém? :D )
  • Macccy
    #136917
    "Nektek" az se lenne jó, mert ha most felhívnám Steve-et, hogy te figyelj Steve, azt mondják itt a fórumban, hogy 3-5 nap, legyen random, oké? Erre Steve beállíttatná, aztán meg másnap az lenne a baj, hogy DE MIÉRT 3-5 NAP, MIÉRT NEM CSAK TELIHOLDKOR ELLENŐRZI, MEKKORA GECI A MS!



    # 136900 Totti: Az utolsó ember ezen a sárgolyón, aki offline játszott, az szerintem Bin Laden volt, de ő rá is baszott, mert a Microsoft és a CIA ráküldték a kommandósokat a pakisztáni kecójára, pont tegnap előtt láttam filmen! (Zero Dark Thirty) Szóval ha valaki golyót akar, akkor csak kapcsolgassa a routert!
  • arty
    #136916
    napjainkban van kölcsönadva vagy 5 játékom. amit vissza is fogok kapni... :)
  • ABTeam2008
    #136915
    Milyen neted van, hogy több, mint 24 órára elmegy?
  • Totti5
    #136913
    Be kell venni a családba:))) ( tudom ez nem oldja meg az alapproblémát )
  • arty
    #136912
    szvsz a 10-es családtagosdival sokan vissza fognak élni, aztán a kiadók bekeményítenek, ms meg szétteszi a kezét, h "nem mi akartuk" :(
  • arty
    #136911
    pont az volt mindenhol az érv az ellen, hogy 1 játék=1 acc, hogy nem lehet se kölcsönadni, se eladni... most az "eladást" megoldották... de ha haver kölcsönad nekem egy játékot, már nem adhatom vissza neki :( így miért adná bárki kölcsön nekem a játékát? el még oké, de kölcsön kizárt :(
  • arty
    #136910
    csak nem érted :)

    én most is online vagyok, de van amikor elmegy a netem, ezért ha kötelező a neten lenni, az nekem SZAR, mert akkor nem tudnék játszani - holott valójában SEMMI nem igényli, hogy neten legyek. csak a tetves MS ... nekem ez a 24 óra sem tetszik igazán, anno pécén volt védelem, ami véletlenszerűen, néhány naponta nézett fel netre - lám, meg lehet így is oldani :) (pl random 3-5 naponta, de ha nincs net amikor épp csekkolna, akkor is ad mondjuk 2-4 óra türelmi időt és "visszaszámol" )
  • Harlekin
    #136909

    eddig az volt a baj,hogy nem lehet majd a használtat eladni.Most kiderült,hogy mégis csak lehet esetleg.Egyből előugrott a "kalapból"az az a baj,hogy kölcsön viszont nem!?
  • ABTeam2008
    #136908
    haha!
  • Totti5
    #136907
    Nem egészen:

    "A Microsoft Studios megengedi, hogy kölcsönadd a megunt játékodat egy barátodnak, vagy eladd azokat a Microsofttal kapcsolatban álló kiskereskedőknél (viszlát, sufniboltok!). A third party kiadók egyéb üzleti feltételeket is választhatnak, tehát pénzt is kérhetnek a viszonteladók nyereségéből a játékok után. A Microsoft által kiadott játékok esetében nem kérnek plusz kompenzációt a használt játékok után. Ezen kívül a külsős kiadók is lehetővé teszik, hogy kölcsönadd a játékot egy ismerősödnek. A játékkölcsönzés és bérlés még nem lesz elérhető a megjelenés idején, a redmondiak jelenleg is tárgyalnak a partnereikkel."
  • Harlekin
    #136906
    Nekem aztán semmi gondom az online dologgal 5 éve minden nap online van a boxom...Pedig aztán...
  • arty
    #136905
    "Ebben az esetben az adott játékot odaadhatjuk neki, de ez végétvényes, nem kaphatjuk vissza."

    tehát eladhatjuk, de kölcsön nem. röhej.
  • Harlekin
    #136904
    Tudod,hogy szeretem sarkítani a dolgokat,mert úgy jobban érthető(percenként cserére értem)
  • DarkSector
    #136903
    Nem vettem, nem fizetek semmit érte. :)
  • Harlekin
    #136902
    Nekem ez volt a 70. DLC nélküli maxos game.
  • ABTeam2008
    #136901
    Most is állandóan online van. Volt, hogy sz*rakodott a LIVE, míg meg nem javították inkább nem is játszottam. Engem már csak a játékfelhozatal aggaszt, de remélhetőleg E3-n villantanak.
  • Totti5
    #136900
    Perceknént cserélsz akkor percenként lépsz fel, de ez olyan hülyén hangzik... totálisan valótlan helyzet, hogy valaki így cselekszik ( de biztos van ilyen hülye a földkerekségen... ). Ha van neted akkor az be van dugva / wifin csatlakozva ami mindig online, ha használod a gépet. Net nélkül pedig a mai világban ilyen luxuscikkeket használni egyszerűen nem lehet, sem telefont, sem PCt, sem tabletet, sem laptopot, sem konzolt... ( erre is biztos van példa, hogy valaki barlangban lakik és bevásárolja a 150-250 ezres termékeket, és OFFLINE nyomul )

    Mentéseket akkor szinkronizálja amikor éppen online vagy, ez így lenne logikus, az elegáns pedig az hogy felcsatlakozás után a háttérben, max egy buborék jelzi, ha kész.

    "az Xbox One rendszerét úgy tervezték, hogy naponta ellenőrizze a telepített játékok és alkalmazásokat - van-e szükség frissítésre, vannak-e új játékaink, eladtuk-e az egyiket, vagy kölcsönadtuk-e a haverunknak. Ha a játékok mentéseit a felhőben szeretnénk tárolni, szükség van internetkapcsolatra - ez világos. A sikeres ellenőrzés után 24 órán át offline is nyomulhatunk a játékokkal."

    "Az Xbox One-hoz szükséges minimum szélessávú kapcsolat sebessége 1.5Mbps, amely jóval a globális átlag (2.9 Mbps) alatt van. A redmondiak szerint mobil-szélessávon is használhatjuk a masinát."

    Ebből úgy veszem ki, hogy játék indításához nem kell net, de a profilt és a gépet KELL csekkoltatni a központal 24 óra után, a köztes időben pedig szabad a gazda...
  • Harlekin
    #136899
    Amúgy ez a nem kell állandó online kapcsolat dologhoz csak annyit.
    Akkor hogy fogja menteni a felhőbe a mentéseket a dolgokat,ha nem vagyok online teszem azt ha percenként cserélek gamát...
    Vagy mi lesz ennek a dinamikája képes lesz valaki arra ,hogy teszem azt reggel frissíteni akar a box bekapcsolja a netet majd ki,majd ha másnap kicsit később akar de ő előbb kezd gamálni akkor majd közbe megy online...
    A most rettentően kardoskodók is állandóan online lesznek ez ziher...
  • Myselor
    #136898
    jah,mer nekünk vetted igazából
  • Botond #136897
    Nekem egy kimaxolt játékom lesz kb. :)
  • Harlekin
    #136896
    Fogadok veled,hogy az első hónapba a megjelenésük után több box fog fogyni mint ps...
    Megy a sírás-rívás,de mindenki titkon úgy várja mint a messiást!
    Vinni fogják ezt mint a cukrot pedig arany ára lesz az is biztos...
  • Harlekin
    #136895
    thx!Csak elkezdeni nehéz utána meg jön a függőség és nem ereszt.
  • Mr Manson
    #136894
    Mi ezzel a baj? Szerintem minden teljesen megfelel napjainknak.
  • Botond #136893
    Szép, gz! Én is itt leszek mindjárt, ma átléptem a 2500 GS-t! :D
  • DarkSector
    #136892
    Persze. :P
    Mindenkinek körbeadom. :D
    Én nem is akarok játszani vele...:D
  • Myselor
    #136891
    na grat,majd kölcsön adhatod a ni no kunival együtt
  • Totti5
    #136890
    Megiint mi a baj? nem kell folyamatos online kapcsolat, sőt, lényegében offline játszol majd mindig! ( indításnál kell csak net nyilván ), mint ahogy most is offline vagy egész nap ( NOT ). Kinect nem figyel, mint ahogy most sem. Digitális játékokat lehet cserélni, eladni, megosztani... komolyan kérdezem mi a baj??????? ennyire ne legyetek meg lököttek...
  • Totti5
    #136889
    Sok sikert hozzá. Ezeket a Sony is meglépi. Egyrészt kiadói nyomás, másrészt semmi ördögi nincs ebben a formában. Persze szarminden.
  • DarkSector
    #136888
    :D

    Csúnya warez.
  • davidka003
    #136887
    Meg lesz ennek a böjtje. Mindenki majd meg a PS4-re.
  • Harlekin
    #136886
    na tehát akkor csak 24 óránként kell majd újra flashelni a boxot
  • DarkSector
    #136885
    Elég egy smile-t dobnod. :D
  • TDC Geronimo
    #136884
    Inkább nem kommentelem.

    Végülis, ha úgy vesszük ezzel mégiscsak kommenteltem :(
  • DarkSector
    #136883
    Nekem megfelelne ha lesznek fasza exclusive-ok.
  • Totti5
    #136882
    Hivtalos:

    Online mód

    Felhőbe tárolódnak a gémek, ezért 24 óránként be kell loginolni. Saját gépen tehát 24 órán át játszhatsz internet nélkül! Ez azt is jelenti hogy bármikor bármilyen gépen játszhatsz a saját accoddal, ilyenkor viszont csak 1 óra offline játék lesz így ott folyamatos internetkapcsolat kell! ( Saját vélemény: ezzel végkép nem tudom mi a gond... 24 órán át max akkor vagyok offline, ha nincs áram, vagy nincs net, de ilyen rettentő ritka, sőt egyre ritkább, ahogy fejlődnek a szolgáltatók is, és mára elértek egy stabil színvonalat... )

    TV, DVD, Blúréj nézéséhez nem kell internet kapcsolat.

    Játékok, használt piac.

    Minden játék ami megjelenik digitálisan is elérhető lesz. Kötelező install lemez esetében. Saját gépünkön akármelyik profil használhatja majd a játékokat single, multi stb... minden funkcióval.

    Családban?! legfeljebb 10 emberrel megoszthatunk minden játékot. Tehét 1 megveszi a többi pedig játszhat vele a saját gépén. Hogy ezt miként tudja a box hogy családtag kérdéses. ( saját felvetés: Talán itt lesz valami kinect arc-profil szkenn? )

    Barátok esetében lehet cserélni játékot, azokkal akkik 30 napja fent vannak barátlistán. Ebben az esetben az adott játékot odaadhatjuk neki, de ez végétvényes, nem kaphatjuk vissza. ( saját vélemény: tehát digitális tartalmat el lehet adni! s így cserélgetni gémeket ismerősök közt, ez mindenképp egy baráti funkció )

    Sajnos azért itt is van egy kiskapu... kiadó fogja eldönteni, hogy enedélyezi e ezeket a funkciókat. Szóval baffa meg.

    Kinect

    Ha egy játék vagy app nem igényel kinect funkciót teljesen kikapcsolható lesz. Engedély nélkül semmilyen adatot nem fog továbbítani, készenléti állapotban csak avezényszó funkcióra reagál, adatokat nem rögzít, nem gondolkodik, nem szövi a tervit nem skynet.( Saját vélemény : Tehát nem fog a drogdíler, gyilkos, strici, csaló, drogos ember lebukni. Élheti a kis paranoiás életét a kinect mellett, de a laptop, telefon és a műhold kamerákkal együtt. )

  • DarkSector
    #136881
    Megoldjuk méreggazdag vagyok. :D
    Pénz nem fontos csak neked legyen box. :D
  • ktomi22
    #136880
    jo is lenne.. de en hetedhet orszagon is tul lakom ..

    (nagy is lesz a postakoltseg amikor kuldod a boxot :D)
  • DarkSector
    #136879
    Nm. ha errefelé laknál eljöhetnél játszani. :)