176613
banner
  • vg
    #136959
    Installálva úgy 5GB körül van mindennel együtt.
  • davidka003
    #136958
    The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Legendary_Edition_PAL_XBOX360-STRANGE 15.44 GB
    Szép mérete van. :D
  • DarkSector
    #136957
    Mielőtt megfeledkeznél róla, másoknak is írtam, a konzoloknak az optimalizálás-exclusive játékok az erősségük, nem hogy net on-off meg használtjáték.

    Ha a pénz beszélne nem vettem volna konzolt.

    A PC erősebb hardver, hiszen tunningolhatod orrba szájba, a szoftverekkel lesz a különbség, mint egy Killzone 4 pl, amihez hasonló FPS-el egy ideig nem játszol PC-n, vagy a Halo mert az is tutira ütni fog.

    Hiába teszel össze 2x akkora konfigot, ha a játékokból mondjuk a multiplatformokat kapod rá.
    Egy optimalizált Exclusive játék tuti hogy 1-2-3 évig odaver majd, mert azokba rengeteg pénzt melot ölnek.

    PC-re jön egy multiplatform cím, akkor abba max egy erős jót alkotnak, nem fognak annyit foglalkozni mint a Sony-Microsoft a saját kis védett projektjeivel.

    Gondolom értesz?

    Nem akarok a PC ellen beszélni, felőlem maradhatsz PC-n, de azért nem egészen pikk-pakk annyiról szólnak a konzolok, amit írsz.
  • Muttley
    #136956
    nehogy kiderüljön, h bonyolultabb és körülményesebb lesz
    játszani konzolokkal, mint PC-vel...

    már pedig most ezt feszegetik

    lemez ki, lemez be, net-on, net-off? - menjenek a f.szomba
    nem adhatom el akárkinek a megunt, kijátszott, nem-jött-be játékomat - menjenek a f.szomba
    mentésrendszer zavaros, vagy meglesz, vagy nem - menjenek a f.szomba

    marha 1szerű a képlet
    a konzolnak 2 nagy előnye (van még most) - 1) insert game and play 2) olcsóbb, mint 1.5 évenként PC upgrade

    ha ezt pofán sz.rják,
    az értelmesebbje meg fogja találni az 1szerűbb megoldást

    napi 2-3 órát vagyok neten, de azért, mert AKAROK lenni a neten
    ha nem akarok, akkor lejövök - az én döntésem
    ha én OFFline akarok játszani, engem ne kényszerítsenek, h X időnként jelentkezzek be a netre ELLENŐRZÉSRE
    azt nem akarják ellenőrizni esetleg, h mikor megyek pisi-kaki-fürcsi stb.??
    ha nem finomítják és a PS4-nél megmarad az egyszerű felhasználás, akkor megyek SONY-ra át, PS4 beficcen
    ha ott is játsszák a kemény péniszt, akkor marad a PC

    mert hogy, ugye azt senki nem gondolja, h a PC ipar csak úgy annyiba fogja hagyni, h konzol oldalról lefölözzék a piacot?
  • Macccy
    #136955
    Most mi? Természetes reakció ...
  • DarkSector
    #136954
    üdv zavvi kód valakinek?
    jöhet privátba.
  • Myselor
    #136953
    barm
  • Totti5
    #136952
    A slim alapjaira épül az elrendezése. Hűtéssel nem lehet gond b@szott nagy, hatékony venti van benne.
  • Totti5
    #136951
    A kép persze a hatás kedvéért mint sok más cossplay ( majd olyan válogatást is teszek be holnap ), de ez hivatalos. Nem hommade. Ő állt modellt ebben a ruhában, az ö cickóival:D
  • Myselor
    #136950
    én is ezen a véleményen vagyok 1-2 évet még várni kell ezekkell az új konzolokkal.addigra kiforrottabbak és olcsóbbak lesznek:)
  • Macccy
    #136949
    Az az egész top az árnyékával együtt furcsán néz ki ...

    Ettől függetlenül már kétszer kivertem rá, tehát működik a photoshopp is, csak mondom, hogy gyanús ;)
  • kakaoskalacs
    #136948
    Ez mind szép és jó, de inkább azon dolgozzanak, hogy az első generációs Xbox One ne legyen hibás. Aztán ugyis jön majd az xbox One Slim meg stb jobb hűtéssel pl.

    Csak az exclusiveok miatt vagyok rá kiváncsi de inkább , úgy vagyok vele ,hogy én az x360al is eljatszogatok még 1-2 évig aztán a köv. generáció arra ugyis olyan lesz ,hogy egyértelművé válik melyik oldal a kiforotabb és szimpatikusabb.
  • ABTeam2008
    #136947
    "photoshop gyanúsan" az egész kép shoppolt.
  • Totti5
    #136946
    Nem, az valódi:)
  • Macccy
    #136945
    A megánfoksz azokkal photoshop gyanúsan átlátszó cicikkel és a Transformers-es nyitva felejtett szájjal
  • arty
    #136944
    Fura, mert mondom: számtalanszor jön az üzenet forzában, h leestem lájvról, vagy bekapcsolom és eleve nem lájvon vagyok, szal offline játszok és mégis mindig jó eventet kapok - ami legutóbb jött volna!

    Szal erősen tesztelem :)))

    (azt nem feltételezem, h játékfüggő lenne)
  • arty
    #136943
    Ezt aláírom.

    Pláne h nekem sokszor, sokmindennel van gondom :D
  • Macccy
    #136942
    Jegyezd meg: nincs olyan, hogy nincs internet ... :)

    "Az Internet hatalmas ... Az életből árad, ezért nagy. Körülvesz valamamennyiünket. Összeköt és megvilágosít minket. Nem az izmaidban, magadban, magad körül kell érezned az Internetet. Mindenütt. Közted és köztem. A fákban, a kőben. Mindenütt. Igen." /Yoda 25:17/
  • ABTeam2008
    #136941
    A Gears-es csaj!
  • Totti5
    #136940
    Újabb válogatás ( ha zavar szoljatok, akkor abbahagyom... az egy dolog hogy nekem tetszik:) )

    Ez egy kicsit nagy, meg merész is, ezért LINK de eléggé nájszos! :))


    Megan Fox







  • ktomi22
    #136939
    az a baj hogy a sok nem hivatalos bejelentes elott felerosodtek bennuk a tevhitek..es most mar el van itelve.. már ha ingyen adna a gamekat akk is az lenne.. fuuj vhs xbox.. kell allando netkapcsolat..hiaba adja igye' a gamekat.. boztos kemlelenek kozbe azert van ingyé'.

    szal buta emberi lenyek.. majd meglathatjak hogy kb ugyan ezek lesznek ps ben is csak nem ennyire kiforrottan mer 2 lepessel elottuk jar az xbox..

    teny hogy a peltykak miatt en barati koromben is van aki valtani akar ps4 re.. de mire megjelennek kb mindenki rajon a tevhitekre..

    szemely szerint leszarom ki it vesz.. en nem azert veszek majd boxot mert box fan vagyok, hanem mert volt ps3 egy ideig a birtokomban es valahogy nemjott be + sony ellenes vagyok.. (kiveve TV)
    mondht barki barmit.. az is lehet hogy megjelenes utan par evvel veszek csak nextgent.. 360-nál is kibirtam :D
  • Macccy
    #136938
    A felhős mentés pont hogy egy félkemény szar és nem értem miért, az offline file-okat ugyanis szarik használni! Az lenne a rendszernek a dolga, hogy az offline, tehát a HDD-n tárolt 500 MB Cloud Save fileokat rendszeresen szinkronizálja a felhővel, Live kiesés esetén pedig csak az offline file lenne írva. De nem, ha nem vagy fenn Live -on, akkor valamiért az offline adatot sem olvassa föl, pedig ezt automatikusan meg kéne tegye.

    A múltkor Batman Arkham City közben szembesültem ezzel, amikor a Calendar Man achievement miatt le kellett lépnem netről, hogy ne frissüljön az XBOX belső óráján a dátum (állítgatni kell 12 ünnepnapra, hogy megkapd az achievementet). Amikor azonban lelépett a box a netről és elindítottam a játékot, hiába mondtam neki, hogy Cloud Save, azt írta hogy ez nem elérhető XBOX Live nélkül. Ha viszont a Hard Drive -ot mondtam volna neki, akkor csinál egy új mentést a játék könyvtárába és kezdhetem az elejétől a játékot. Kénytelen voltam fellépni Live -ra, lemásolni a felhőből a mentést a HDD -re és újra lehúzni a netet. Grrrr ...
  • Harlekin
    #136937
    De de... Én értem,mert látsz Te engem itt aggódni valami miatt is tökéletesen elfogadom azt amit nyújtanak tömören kell vagy nem kell.Én szimplán jegyzem,hogy mindig lesz itt valakinek valami baja ezzel az egész metódussal.
  • arty
    #136936
    (cég ad páromnak 3g-t h tudjon dolgozni itthonról is ... megvettem a forza4hez az utolsó dlc autókat (xbox.com-on keresztül), fellőttem otthon a boxot erre nincs net...... nincs net = nincs uj dlc .... pedig de rákészültem :D és NEM(!!!) ugrott be, h szórhatnék 3G-s wifit.... ilyenkor ugye leszed kb 3 db 100kb-os fájlt a licenszhez és ennyi, nyomhattam volna.... ehelyett anyázás, ideges telefonálás téhómnak....

    nade mostantól királyság van! :D köszi! )
  • arty
    #136935
    egyébként a felhős mentés példásan jól megy nekem most ... kísérletképpen a forza mentéseim tárolom benne és volt bőőőven szakadásom, de mindig a legutóbbi állástól tudtam folytatni!

    (bezzeg az EA-s originen ..... volt már h buktam pár eventet shiftben mert valamit elkutyult az a hulladék rendszer)
  • Totti5
    #136934
    Támogatom az ötletet!
  • Macccy
    #136933
    Ne hibáztasd magad, nem lehet mindenki ÉN. Viccet félretéve ez nagyon cigány MacGyver megoldás, de arra jó, hogy kapj egy újabb 24 órás ticketet simán. A konzolokban úgyis van wifi szóval szerintem felszívják a netmegosztást, bár nekem még vezetékes dagi van otthon, nem próbáltam sose.
  • Totti5
    #136932
    Ezt csak megerősíteni tudom. Anno 386os Invitel ADSLel indítottam. Soha semmi baja nem volt. Olyan atom biztosan ment éveken át hogy félelmetes. 2 megáig mentem el velük. Aztán jött a thóm kábel... olcsóbb volt, nagyobb sávszéllel. Persze hogy váltottam. Aztán jöttek a gondok. Most megint invitel és ADSL 10 meg. Olyan atombiztos a rendszer és a sebesség hogy egy szavam nincs. Drága? az. Laassú? az... 1.1 mega/sec, a thóm 3+ megája után. A feltöltés meg nevetséges szint. De ez nem számít. Tökéletes!
  • arty
    #136931
    lesz 1-2 jófej kiadó, mint most is - nincs online pass pl., de meglesz a másik oldal is :(

    amugy remélem, ha lesz redeemelendő serial, akkor azt QR kódként felrakják a játék dobozára és nem kell 2014-ben és utána SOHA többet gépelnem! (ha már ott a kinect!!!)
  • arty
    #136930
    hm! mondjuk ez nemtudom miért nem jutott SOHA eszembe :D (páromnak van mobilnetje)
  • Totti5
    #136929
    Ezt így mostnem fogjuk megfejteni... lemezes, digitális, boltban rohadó lemezes, boltban használt árakat, lehetőségeket a rendszer felállta után tudjuk csak kitapasztalni, meglátni hogy hogyan is működik, hogyan alakulnak az árak, mik lesznek a lehetőségek. Ehhez 1 év kell biztosan...
  • arty
    #136928
    nem tudok, mert
    - itt csak az van
    - párom nekik dolgozik -> kapunk kedvezményt

    röhej, h amióta kábelem van, azóta day1 óta szívok (volt egy pár éves hibamentes időszak, de előtte és utána halál)
    előtte adsl t-től kb 5 év alatt 1 hiba, azt is megcsinálták 1 óra alatt!
  • arty
    #136927
    amugy, ha a használteladáskor a kiadó kapna valami REÁLIS, a megjelenés idejétől kezdődően csökkenő összeget, az szvsz talán elfogadható lenne (ha az összeg jelképes! nem mondjuk 3k egy 3 éves, boltban is 3k-s cím esetén....) - noha eddig azt mondták, hogy nem a magáneladások zavarják őket, hanem a gamestop meg a többi milliárdos bót. namostakkor mi az igazság?
  • Totti5
    #136926
    Thóm egy görény szolgáltató. Fél év alatt sikerült teljesen megszabadulnom tőlük ( pontosabban másfél hete tettem pontot az ügyre )!!! FÉL ÉV!!!! amikor 2012 novemberben szerződést bontottam. Sem a tv, sem a net, sem a telefonom nem thóm. Hála az égieknek.
  • ABTeam2008
    #136925
    Megértelek. Ez esetben a hűségidő lejártával válts szolgáltatót, ha kivitelezhető.
  • Macccy
    #136924
    Mondok egy nagyon extrémet, ezért nem fognak szeretni, de már megszoktam: ha ilyen adódna, hogy elmegy a net 24+ órára, viszont játszani szeretnék, akkor megtehetem, hogy megfogom az ájfónt (de bármilyen más telót is) és kiosztom Hotspot -ként a 3G/4G netet, pusztán az authentikáció idejére! Nem? Az szinte semmi adatforgalom szerintem! És akkor mehet a játék. ... De ez egy extrém tipp egy extrém disaster helyzetre, ha valaki extrémen nagyon játszani szeretne.
  • ABTeam2008
    #136923
    Nekem 1-2 óránál többre nem emlékszem, hogy elment volna. Szakadás se volt újabban, 2-3 éve még az is sűrűbb volt. Sokan osztják különböző fórumokon a T-Home-ot, de én maximálisan meg vagyok elégedve velük.
  • arty
    #136922
    az emlitet védelem PONT olyan volt, amit éltettem: nem kellett betenni a dvd lemezt, cserébe neten ellenőrzött random (heti ~1x) - de ha akartam, akkor a lemezt is elfogadta - offline - hitelesítésre!

    nem baszott ki velem, a VEVŐVEL!
  • Totti5
    #136921
    Épp kérni akartam:)

    Szerintem itt valami kinect szkenn lesz. Most hogy jobban belegondoltam 5 sec alatt ki is agyaltam a családi hálózatot. Azok lesznek a családtagok akik a kinect előtt veled! együtt tehát 2en odaálltok káz a kézben és elvégzitek a műveltet. Ez lehet arc szkenn, hang felsimerés, amit egymáshoz köti a prfofilokat. Ha nincs fizikai kapcsolat, akkor az nem család megkötés, annak ilyen címszó alatt semmi értelme nem lenne.
  • arty
    #136920
    20-120 percekre megy el (most délután is elment 30 percre, beszóltam, vasárnap MEGINT jön ki a Tréhóm, de akkor pont jó lesz, ahogy lenni szokott), tehát kicsi az esély h belefussak - de ha megtörténik, bosszantó lesz :(

    (ha elmegy a netem, a box ált. nem kapcsolodik vissza rá - nemtom miért! a laptopom igen! - s ha másnap amikor lejár a 24 óra PONT megint nincs net, akkor cumi... várok.... :) )