176613
banner
  • DarkSector
    #136999
    Vagy 30.BF-be. Vagy éppen MoH...és még ahány ilyen játék létezik.
  • TDC Geronimo
    #136998
    Hát mondjuk ezt a slowmo baromságot elfelejthetnék, mert évek óta minden egyes fpsbe beleteszik és baromi unalmas már. Elsőre látványos volt, másodjára még elment, de amikor a 20. codba is ugyanezt látod már zavaró.
  • Totti5
    #136997
    Igen.
  • DarkSector
    #136996
    Ez csak a vízalatti, még ezután sok volt.

    És igen jön de nem ilyen látvánnyal, nézd meg majd a hegyen játszódó másik felét, hogy néz ki. :)
  • arty
    #136995
    a kutya valóban az.

    és ez továbbra is egy FPS. mégis mit kelljen benne csinálni??
  • davidka003
    #136994


    Ez jön Xbox 360-ra?
  • DarkSector
    #136993
    Volt CoD Ghost demozgatás, nagyon szuper lesz, 60FPS lesz megint.
    Ja meg távirányítós kutya...:D
    Kemény ötlet, érdekesnek látszik....

    Sok jelenetet bevágtak, nem tudnék olyan helyszínt, vagy környezeti elemet felsorolni amit eddig játékban láttunk már és ebben nem lesz benne.

    Romos épületek-dzsungel-raktár-oceán ménye-toronyházak-alagutak...meg amit csak akarsz, minden lesz, legalábbis a bevágott jelenetek alapján.
    Nagy kaland lesz megint. :)
  • Harlekin
    #136992
    Még szerencse hogy a kisebb részébe tartozom...
  • Totti5
    #136991
    Call of Duty Ghosts : All Access
  • davidka003
    #136990
    Nem látnám, hogy bárki is belinkelte volna. Miről van szó?
  • TDC Geronimo
    #136989
    slowmo breach, távirányítós kutya. Nagyon eredeti :D
  • arty
    #136988
    majd amikor látod a tánci táncit, meg az ugrabugrát, gondolj bele, h ez mégis kit érdekel.... (mert az itt forumozo gamerek nagyrészét aligha)
  • Macccy
    #136987
    Na. Ez a CoD megint nagyon nem lesz szar (single campaign szemmel nézem csak)! (elismerően bólogatok)
  • Harlekin
    #136986
    Hát ki?Mert képtelenek elfogadni a VANT!
  • DarkSector
    #136985
    Persze hogy nem, eddig sem így volt. :)
  • arty
    #136984
    Előre borítékolható, h ha sírás lesz, arról nem a sírók tehetnek majd :P
  • Harlekin
    #136983
    Holnaptól ismételten újult erővel kezdődik a sírás-rívás E3 után.Már úgy várom ezaaaazzz lesz itt móka kacagás...
  • Macccy
    #136982
    Igen amúgy ERRŐL az internet tehet, hogy ennyi egysejtű posztol. Hmm ... jobban meggondolva ... Tényleg nem kéne netre menniük. Felhívom Steve-et, hogy lefújva!
    ;D
  • arty
    #136981
    hordozhato xbox :PPPPPPPP
  • arty
    #136980
    (azért az az MS akció remélem megvan, h anno a külszolgálatos katonák kaptak xbox360at a "fronton" ... nyilván nem ÁLTALÁNOS a probléma, de sok-sok apró kellemetlenséget ígér az új rendszer :( )
  • Harlekin
    #136979
    A nagyobb baj,hogy nyitva maradt a kapu és kiszabadultak...
    Mindig lesz valami ok az aggódásra és az értetlenkedésre náluk.
  • 0Diaz0
    #136978
    Forza MS 3-4 eladó! Ha valakinek kéne...
  • Moby
    #136977
    A halo4 stáblistánál lett vége. Azóta egyszer már nekifutottam az eladásnak, de felbaszták az agyam.
    Háthamajdmost :)
  • Totti5
    #136976
    Várjál most azon ment az aggódás hogy mi lesz a katonákkal a fronton, hogy fognak konzolozni! ( ez nem vicc, ez volt most reggel az ellenér az online ellen ), aztán most előkerültek megint azok akik egész nap a PC előtt neteznek, de 6 évig használtak boxot net nélkül és ezután sem akarnak mert na most kapaszkodj, mert macera! Az az egy kábel ( vagy wifi ). Aztán még egy érv, hogy nincs normális net. Tudtommal betárcsázós net már nincs, szerintem 1 mega alatt már nem is lehet netet venni, ami min. 3szor több mint amit igényel a dolog. S még egy kedvenc, megkezdődött az aggódás hogy mi lesz akkor ha az profil sérülni fog...elveszik midnden.

    Nagy az isten állatkertje.
  • Macccy
    #136975
    Én tehénfejéshez, egyéb agrármunkákhoz gondoltam az új boxot, deaz ma már nem elég extrém, hell, ma a traktorokban is van klíma, wifi és gps. ;)
    Hasonló hülye érvekkel jönnek amúgy, mi van ha elviszem a nyaralóba, a telek végébe tákolt fészerbe stb. Nos nem tudom, kezdenek reális igények körvonalazódni, a végén még meghátrálnak a kiadók (!!), csökken a nyomás és a Microsoft bejelenti, hogy kiveszik a védelmek lehetőségét. Aztán hipp-hopp ingyen lesz minden játék ...

    Én meg már unom ezt a témát, mert hiába látjuk mi át a miértjét a dolognak - még ha épp úgy ellenezzük is, mint mindenki, hisz a saját pénztárcájának ki lenne ellensége - ha a minket birkáknak nevező fogalmatlan birkák csak annyit látnak, hogy korlátozás. Már érvelni sincs kedvem, értelme úgy sincs mert nem vagyok érdekelt az EA-UBI-MS-SONY részvényekben ...
  • arty
    #136974
    készvége, ennyi volt a 360? (vagy ebből is lesz egy másik, maradandó darab, álá ps3?)
  • Bartn73
    #136973
    Sziasztok Valaki próbálta már a Defiance című játékot? Mert nézegetem, de nem bírom eldönteni hogy ez most jó vagy nagyon rossz..Aki játszik vele annak tetszik Szóval ha valaki mondana valamit megköszönném
  • Harlekin
    #136972
    szimplán csak 1 elgondolást ecseteltem...
  • Moby
    #136971
    Jut is eszembe, van egy eladó rgh-s slim boxom.
    Ha valakinek éppen kellene.
  • Totti5
    #136970
  • arty
    #136969
    szerintem itt nem kiszdhető gombelem lesz :) (+garinak annyi, nehéz a szétszedés, stb stb stb)
  • Moby
    #136968
    A 24 óravalszeg nem abszolutidőben értendő, tehát semmiféle valós idő nem kell.
    De még ha abban is kell, akkor isösszejön legrosszabbesetben üzemidőből.
  • Botond #136967
    Csak olyan gyakran, mint desktop PC-t. Soha. :) Utazni ott az iPad.
  • Harlekin
    #136966
    ha jól gondolom jelen pillanatba minden időmérő eszköz a pontos idő mérésre energia ellátást igényel.
    Teszem azt mint a PC(gombelem az alaplapon)
    Jelenleg a boxok nem rendelkeznek ezzel mivel ha leszeded netről és kihúzod a hálózatból beáll 2005 re a dátum és az idő,majd hálózatba visszaállítva live csatlakozásnál frissül a dátum és az idő.
    Új boxnál gombelem eltávolít 24 óránként áramtalanít és nagy valószínűséggel újra indul a 24 órás procedúra ami sose éri el az ellenőrzési ciklust...Ez is egy eshetőség,igaz itt live kilőve totálisan,de itt nem is lesz hiánya annak aki nem tud netem 24 óránként frissíteni...Vagy esetleg a csúnya warez...
  • Totti5
    #136965
    "24 óránként netrekötés, hogy ellenőrizze a szoftvereid, meg ilyenek? Gyakorlatilag ha elmész 1 hónapra valahova ahol nincs net és te szeretnéd használni ezt a 150-160 ezres "csodadobozt"

    Körkérdés. Ti hova szoktátok vinni az asztali konzolotokat? földkörüli hajókázás? kempingezés? hegymászás? barlangászás? erdei túra? vadvizi evezés? ahol nincs internet.

    ( most attól tekintsünt el hogy mobil nettel bárhol bármikor lehet kapcsolatot csiholni / ha nyaralni megyek akkor szállodákban már szinte mindenhol van net, s eleve olyat helyet választok, ahol mondjuk a HDTV is adott ami manapság már alap funkciók egyike )

  • JackTar
    #136964
    Üdv! Van-e valakinek Dragon Ball Z for Kinectje (használt is:D) eladásra, vagy cserére. Adnék érte Forza Horizont.
  • Macccy
    #136963
    Szóval habszivacs. Sejtettem ...
  • arty
    #136962
    az dummy data a wrz iso-ban
  • Macccy
    #136961
    Miért kapcsolod ki a netet?
  • Macccy
    #136960
    A többi 10Gé mi? Videó? Vagy digitális habszivacs? :)