176613
banner
  • davidka003
    #137039
    Fable 3 GOLD acc-al dashboard-on tényleg 0 Ft.
    Meg is vettem. Ingyen elfér az acc-on. :D
  • TDC Geronimo
    #137038
    EA ma este 10kor lesz, UBI meg éjfélkor
  • arty
    #137037
    tuti megint kell majd venni egy eleinte "drága" kütyüt :(

    érthetetlen*, miért nem képesek szabvány bluetootht használni :(

    (*nyilván nagyon is érthető, csak eszement macera a pluszkütyü)
  • arty
    #137036
    Majd ha egy COH-ot látok értelmesen gpadra szabva - miközben a játékmenet nem butul - elfogadom, h erre is perfekt tud lenni ez az irányító.
    Addig azt mondom, hogy a HW egy konzolos RTS, ebből adódóan perfekt gpados irányítással.

    Egyébként ha lenne időm, letolnám -> demo nagyon tetszett. Csak míg az extrém kedvenc COH egyik kiegjével évek óta adós vagyok magamnak, nem állok neki más stratégiának :) ( + rome total war, ahh.... kéne fél év munkanélküliség :DDD )
  • Moby
    #137035
    Rettenetesen izgulok, hogy működjön pécével officiálisan.
  • Totti5
    #137034
    Pontosan, mert konzol only. Más PC-s portok, már több sebből vereztek.
  • orichalcos
    #137033
    Halo Wars is tökéletesen irányítható xbox joy-jal.
  • arty
    #137032
    ... és megszületé' a _TÖKÉLETES_ (!!!!!!) játékirányító* eszköz :)

    (*kivéve rts)
  • arty
    #137031
    merre jársz? én most épp egyedül sunnyogok az oroszoknál :)) nincs AI társ -> ÉLVEZET! :D
  • arty
    #137030
    Nincs olyan, hogy újraírt motor.
  • arty
    #137029
    GRFS-ben viszont amikor "bebrícselem" az ajtót, nincs semmi. Két lövés és tovább.
    Konkrétan vártam, hogy belassuljon a kép és lődözhessek - erre semmi. Nekem hiányérzetem volt minden eset után.
    Mióta a társainkat nem mi irányítjuk a játékokban, csak "ez marad", ami néha feldobja a játékmenetet.
    (visszasírom az egyesek szerint már szintén végletekig butitott R6Vegas1-2 betöréseit... meg h GR-ben én irányíthassam a ZSÍRGYÖKÉR(!!!) AI társaim, hátha ugy nem lövetnék AGYON magukat - uj részben legnagyobb visszalépés eva' :((( )

    Új MOHA-ban is igen élvezetes (és egyébként helyenként igencsak nehéz is) volt.
  • vg
    #137028
    Ez már az én értelmi színvonalamat meghaladja.
  • Macccy
    #137027
    Mitnemértesz???! ... Január 10! :D
  • szega96
    #137026
    ma
  • Totti5
    #137025
    Dpad most lett tökéletes.
  • szega96
    #137024
    Szerintem a 2. volt a legjobb aztán az 1. és a 3. marad a végére :D
  • davidka003
    #137023
    Számomra:
    Az első 9/10.
    A második 7,5/10
    A harmadik a legrosszabb sokan mondják. 6/10
    Persze ha nincs más akkor egyszer végig lehet vinni de én megbántam, hogy rászántam az időt.
  • orichalcos
    #137022
    Anno az elsővel játszottam, az egynek elment, ez rosszabb nála?
  • davidka003
    #137021
    Nem jó játék. Nem olyan nagy szám.
  • orichalcos
    #137020
    No, egy ideig ma reggel ingyenesen letölthető volt a Fable 3 live-ról. A teljes játék persze. Most újra 8k az ára, de én azért beszereztem egyet. :D
  • vg
    #137019
    EA - június 11. (kedd), 00:00

    Ez ma éjfélkor lesz? Vagy holnap éjfélkor? Mert ea oldalon az van, hogy 10/01
  • Macccy
    #137018
    Tudom már rájöttem !!! Ez a kontroller és a doboz is, olyan F117 lopakodó design - akar lenni kicsit. Gyerekkoromban az F-117 formáját nézve hittem azt, hogy whooaa és most itt is erre építhettek a tervezők, újra divatba jön a szögletes (lásd nokia, lg, sony telefonok, tévék például)
  • Macccy
    #137017
    Nem is tudom, nem is tudom ... valamin kéne már morognom nekem is ...
    Szóval az a D-pad az fura, nem lesz az gáz, hogy lesüllyesztették?
    Szerintem gáz lesz. Szar, nemjó, elbaszták ...

    Az XBOX golyó forma az itt már csak egy badge, nem gomb? Mert ha nem gomb akkor ez visszalépés!

  • Totti5
    #137016
  • DarkSector
    #137015
    Ez a másik fele:



  • Macccy
    #137014
    Azt néztem elég rendesen megszakították a Szent Bandi törésvonal mentén a nyugati partot, gondolom valami James Bond style földrengés generátorral. Ki lesz az ellenség vajon, akinek ilyen technológiája van? Kína? Mostanában az a divat, nem? Vagy valami splinter cell?

    Tolom ezt a Ghost Recon Future Soldier -t, hát egyre több apróság van benne, ami elszomorít, tényleg bugos, pedig jó a kommandós téma. Nagyon nagyon remélem, hogy lesz co-op kampány ebben a CoD -ban, mert rákattantam a "szellemkedésre".
  • Macccy
    #137013
    Na, látod. Íme ismét igazam lett. Az internet ereje és hogy az embereknek sose lesz semmi se jó. Megjelent egy 30 perces bemutató egy játékból, máris jönnek a komoly problémák:
    - miért irányítod a kutyát?
    - miért lassított felvételben törnek be (ki) a kommandósok?
    - nem-elég-eredeti



    # 136989 Jerry! Ha időben szólsz nekik, biztos lesz hozzá egy DLC, amiben kiveszik a lassításokat, csak ezt nem lehet betenni base verzióba, mert a hozzám hasonló vén szarok csak kapkodnák a fejüket, hogy miafaszomtörtént! Ja és a kutyát meg maximum úgy oldanák meg, hogy context menüből kiválasztod neki a True Evil parancsot, aztán ülsz a kerítés lábazat tövében öt percig, hátha végzett a kuvasz. Ha közben a sarkon túl ráugrott egy szukára, vagy simán lelőtték, majd úgyis kiderül.
  • Totti5
    #137012
    Látvány része amivel csuda jeleneteket lehet osszehozni, minden játékban szerepel.
  • DarkSector
    #137011
    Ja hát akkor cumi.
  • orichalcos
    #137010
    Valakinek nincs esetleg egy eladó Halo 4-e? :)
  • davidka003
    #137009
    Nem akarom PC-re, mert ott nincsenek acsik, ráadásul a gyökér egérrángató kockák ellen esélyem sincs multiban.
  • DarkSector
    #137008
    Semmi nem lesz lebutítva, maga a hardver korlátai okozzák a butulást látványban.
    Vagy vedd pc-re, ott biztos szebb lesz.
  • davidka003
    #137007
    Csak az a kérdés, hogy fektetnek-e elég energiát a 360-as verzióba és nem lesz-e mesterségesen lebutítva a graf, hogy sokkal jobbnak tűnjön az Xbox One verzió?
  • DarkSector
    #137006
    Ez legyen a LEGNAGYOBB hiba a játékban hogy bulet-time részeket raktak bele...ettől nagyobb baj soha ne legyen. Ámen.
  • davidka003
    #137005
    360-ra tuti beszerzem majd használtan 1-2 hónap után.
  • Myselor
    #137004
    persze,tudom.de a lényegen nem változta:)
  • DarkSector
    #137003
    "a 20. codba is ugyanezt látod már zavaró."

    Ez az irritáló, most helyén van a látvány, most olyanba kötöttél bele, ami már száz éve feltűnhetett volna, de most pont most zavaró mert a cod-ba láttad, amikor a BF4 videóját nézted nem zavart a belassítás?

    Nem geciségből de most egy fulll annyira átlátszó ürügybe léptél, ami tényleg csomó a kákán.

    Miért kell ezt.
    Ha eddig nem zavart évek alatt nehogymár itt ródd fel a fejlesztőknek 200 játék után. Már bocs.
  • DarkSector
    #137002
    CoD engine a régi engine egy felhúzott változata, a Frostbite 2 egy újraírt motor.
  • TDC Geronimo
    #137001
    " mert évek óta minden egyes fpsbe beleteszik"

    Ebbe szerintem beletartoznak azok is nemde?
  • Myselor
    #137000
    hát nekem a bf4 videó még mindig jobbnak tűnik,élethűbb és komolyabb.:)