176613
banner
  • arty
    #137159
    jaja, ezt köszönhetjük a sonynak! végre lesz igazio értelme is, h mire fizeted a havi adót.... :)
  • Totti5
    #137158
    Gold előfizetőknek, havi 2 játék. Remélem ez nem bérlés, hanem végleges. Mondjuk a PS+ kvázi friss címeket vonultat fel, mert a Halo 3 és az AC2 már nem az, de 1 éves gold 10k ( sokat mondtam ), havi 2 játék, az így már megéri. Remélem ez köv genre is vonatkozik, azt nem figyeltem.
  • Macccy
    #137157
    Ja! Szóval ez a hangkimaradás és ~30-40 másodperc izzasztó csend azért tényleg kínos volt, nagyon szar lehetett az előadóknak ezután ott lenni, főleg a DICE csókának ... Nem tapsolják meg azt a technikust - legyen Microsoft, Expo vagy akármilyen rendezvényszervező alkalmazott - aki félrenyomott valamit VAGY méginkább azt az erősítő nemtommi kelléket ami esetleg elfüstölt.
    De ... shit happens
  • DarkSector
    #137156
    Most a multiplatformokat demozzák.
  • Totti5
    #137155
    Ha tippelni kellett volna 10et hogy ki van a lepel alatt, mindent soroltam volna, de nem Csífet. Amikor a Promethean nem össze illő részei kezdtek látszani már tudtam, de addig semmit. Eszméletlen ütős volt a csattanó.
  • DarkSector
    #137154
    Master Tief.
  • Macccy
    #137153
    Most tolok egy barna kábelt, mert már meghűlt bennem amikor megláttam MC John 117-et a sivatagban ... :D
  • Macccy
    #137152
    Jó ezt a havonta 2 játék dolgot ezt valami hasonló fizetős "live" formában Sony is csinálja, már nemtudom mióta, úgy hallottam, de ha tévedek pontosítsa valaki. Szóval nem unique, csak MS eddig halogatta, nyilván megtehette ...
  • DarkSector
    #137151
    Igen tudom, de aki a pixelmennyiségre élvez annak tökmindegy.
    :)

    most milyen conf következik? :)
  • Macccy
    #137150
    Nemtom, szerintem ebben a hónapban elkezdik, nemtom. Biztos jelzik, ez nem sunnyogós lesz mint a Fable 3 :) ... vagy az AssCreed3 :D
  • Macccy
    #137149
    Szokványos lesz az, annyira mint egy Gears vagy egy Crysis 2 ... lineáris akció fergeteg. Ez kell!
  • Macccy
    #137148
    DEAZMIVOOLT, Ori?! Miazhogy ... Áááá utálom az ilyeneket. Meg-tízelnek itt engem egy rongyokba tekert Master Chieffel és most kivagyok idegileg ... :)
  • Myselor
    #137147
    értem oké kösz,és a második az mikortol lesz?talán a fable 3 már ehhez tartozik?
  • Macccy
    #137146
    Ne légy hülye. :) Fizetsz mindenért ugyanúgy helyi való világ valutában.

    Játékot meg minden hónapban (?) kapsz 2 darabot, ha van LIVE előfizetésed. Ennyi
  • DarkSector
    #137145
    Látványban a Ryse szerintem a legszebb amit eddig mutattak, minden platformot összevetve...még ha nem is a szokványos játékmenet lesz benne.

    Heavy Rain-ben sem volt nagy szabadság.
  • orichalcos
    #137144
    Sírok srácok az örömtől. Tök király volt az előadás, de engem csak egy dolog érdekelt. Halo. 60fps, dedikált szeró? Váááá. Halo5? Nem biztos, mert csak simán Halo a cím. Hát kíváncsi vagyok. Remélem lesz tesztgép. :D
  • Totti5
    #137143
    Ja igen az élő stream, élő kommentár, videó felvételm vágás, dedikált szerverek!, 60 fps Halo, havonta 2 játék a gold mellé stb...
  • Totti5
    #137142
    Erről van szó. Ezért kellett heteken át görcsölni? megmondták hogy E3=játékok? meg. Betartották? be.

    60 fps Halo, dedikált szerverek. Erről van szó.

    Ami hiányzott az a Forzáról több. Nem tetszett a bemutató. Nem hogy esőt még éjszakát sem láttunk. Nagyon remélem hogy ez a köv napokban változni fog. Szélvédő már van, szóval jöhet az eső...

    EPIC sajnos nem mutatott semmit, pedig nagyon vártam egy Unreal engine állakoppintást:((

    Amúgy a játékok nagyon szépek voltak és ez csak az első fecsék, kezdőcímek.

    Eddig sem igazán volt kérdés, de ezek után egyértelmű 0day Xbox One JÁTÉKKONZOL vásarlása.
  • Myselor
    #137141
    és most hogy megszünik az mspont mi lesz?ingyen lesznek az avatar cuccok?valaki mesélhetne erről hogy fog müködni:) meg akkor mostantól havonta 2 ingyen játékot lehet letölteni liveről?bármilyet?
  • DarkSector
    #137140
    Pénzt én sem adnék érte azért, nekem sem ez a fő műfajom.
  • DarkSector
    #137139
    Mit sírsz, ez a generáció minekünk még 1-2 év mire meg tudjuk venni, mostani játékokal kell játszanunk, ez csak betekintés a jövőbe hogy majd mi lesz...:)

    Én ezen a héten kapom elvileg a PS3-at, a 3 platformmal elleszek. :)
  • Macccy
    #137138
    Nem lesz single!? Akkor lehúzom a listámról. ... Pedig baromi ígéretes csak a mech-ek lehetnének mekkesebbek, lassabbak ... :)
  • Macccy
    #137137
    Igen igen. Megszűnik az MS Pont! Saját dohányok, illetve ahol regelve vagy.
  • Mr Manson
    #137136
    Mintha azt emlitették volna minden ország a saját valutájával fizet,
  • grebber
    #137135
    Ilyet mér nem tudnak singlebe ez is multis lesz :(
  • davidka003
    #137134
    Milyen saját valuta?
  • Macccy
    #137133
    Ez a Titanfall ez miii meg honnét ...? Ez elégfasza. :()
  • ricsa008
    #137132
    kár volt megnéznem a konferenciát... nem elég hogy mostanában a Last of Us után csorog a nyálam most még az xboxtól is elvették a kedvem ... :(
  • Mr Manson
    #137131
    saját valuta veszi át a helyét
  • Kandurex
    #137130
    Hm, én azt értettem, hogy elsőnek arra jelenik meg, de nem only...
  • DarkSector
    #137129
    Mech-ek kurvajók. :)
  • davidka003
    #137128
    Megszűnik az MS pont rendszer. :D
    Nem nézem amúgy úgyhogy jöhet minden információ morzsa ide.
  • Renjike
    #137127
    Titanfall hmmm érdekes
  • Macccy
    #137126
    De akkor elvileg nálunk meg 499 Forint ...? :)
  • Macccy
    #137125
    Illetve 499 font!! Nem mindegy
  • szega96
    #137124
    150.000 FT :P
  • grebber
    #137123
    499dolcsi ill 499 euro lesz!
  • Renjike
    #137122
    nem jön PSre .... sohasem volt róla szó.
  • Macccy
    #137121
    NANEBASSSZZ
  • DarkSector
    #137120
    Na most Halo 5! :)