176613
banner
  • Macccy
    #137199
    De nekem ez ... holnap ... kell!!! :))
  • DarkSector
    #137198
    Castlevania LoS 2
  • DarkSector
    #137197
    Nem tudni milyen lesz, ez csak egy trailer...de mikor nyúltak mellé egy exclusive-al ugye? Az exclusie játékok amolyan garanciát adnak a minőségre, ha mástnem látványban.

    Ez igaz minden platformon.
  • orichalcos
    #137196
    Mivel ott van Cortana üres chipje, mindenképp folytatás lesz. Tippre Halo 5, csak még placeholder a cím, vagyi lesz alcíme is később.
  • Macccy
    #137195
    De tesóka, mivolt ez? Én azóta remegek! Milyen HALO lesz ez? Nekem kell, most! Mi eeez??
  • DarkSector
    #137194
    Én megnéztem volna mozgás közben is...de mindenképpen szuper a trailer.
    Komolyan azt hittem ez egy varázslós-szörnyes MMO RPG lesz. :DDDDD

    Mondhatnám Magicka 2
  • Macccy
    #137193
    OFF Mennék az apple developer oldalára, hogy bezsákoljak egy iOS7 bétát, de annyira izzanak a vonalak Californiában a konferencia óta, hogy a weblap se jött még föl :D

    Arnie helyében szóratnék a földkábelekre már most egy kis vizet, nehogy lángra kapjon a narancsvidék a nagy hálózati load miatt. ;)
  • DarkSector
    #137192
    Igen ha választani kéne az első BF bemutató jobb volt, itt csak mert 3 repcsi legurult az orrunk előtt, még nem lett valami nagy szám, biztos vannak szép részek benne, ez a hajós rész annyira nem mutatta meg a grafot.
    Szerintem legalábbis...sötét részek, semmi látványelem, a sok lámpafényen kívül.
  • orichalcos
    #137191
    "Halo - tréler ütött, tudtuk hogy lesz, a kérdés hogy a Halo 4 végének türkrében merre mozdultak el. Az mindenkép jó hogy az enemy nem változik, még jobb, még nehezebb még taktikusabb harcokat!"

    Nem változik enemy, erről már szó volt, hogy a Halo 4-gyel egy új Forerunner trilógia érkezik, vagyis már ott tudható volt hogy ők maradnak az enemyk.
  • Macccy
    #137190
    Elfogulatlanul (nekem súter-súter) mondhatom, hogy szerintem is jobb volt a Call of Dog bemutató. Biztos kurvajó lesz a BF is, de nagyon szar bemutató anyagot hoztak el erre a showra. Hozzáteszem az EA konferenciára biztosan (!!) jobbat tartogatnak ...
  • Macccy
    #137189
    Mondom nemmindegy! US ára 499 bucks, EU ára 499 juró és 499 angol font! Kurvanagy különbségek már HA jól értettem! Nálunk valószínűleg (!) 149.990 Ft lesz ...
  • Totti5
    #137188
    Halo - tréler ütött, tudtuk hogy lesz, a kérdés hogy a Halo 4 végének türkrében merre mozdultak el. Az mindenkép jó hogy az enemy nem változik, még jobb, még nehezebb még taktikusabb harcokat!
    Killer Instinct - 360 Dead or Alive 4el indult, itt ez a klasszikus lesz. Nem különösebben érdekel.
    Ryse: Son of Rome - meglepő volt hogy kinect nélkül lenyomták a nem rövid bemutatót. Crytek grafban odatette magát a hangulat ott volt, a játékmenet kérdéses hogy mennyire változatos. Ha a harcok nehezek lesznek akkor rendben lesz ( nyilván a konfon a látvány volt a cél a sok lassítás, QTE nem a nehézség )
    Forza Motorsport 5 - semmit nem mutattak, várom a T10 külön prezijét az ujdonságokról...
    Quantum Break - ezzel sem jutottunk elrőébb, de baromi jól nézett ki a kátszín
    Project Spark - MS megcsinálta a Xbox LittleBigPlanet-ét. Ötletes, aranyos, szép, csak nem én vagyok a célközönség.

    Dead Rising 3 - no itt elég nagy arculatváltás volt. Tetszik az új dizájn. Reálisabb, komorabb. Jól nézett ki, millió zombi a képernyőn még mindig rettentő hatásos. Várós.
    Sunset Overdrive - nincs hozzáfűzni valóm
    D4 - no ez ordenáré módon festett... most már tudom miért. Deadly Premonition fejlesztői -.- könyörgöm vegyenek már fel programozókat akik tudnak grafot csinálni. Kínos volt.
    Minecraft: Xbox One Edition - 6 millió 360 példány... itt is meglesz.
    Crimson Dragon - kontrollerrel ment ha jól láttam, pedig kinect cím ez is. Remélem opcionális mint a Child of Eden, mert mind a kettővel akarom játszani. Szép volt, látványos, várós.
    Below - kis indie csapat játéka, még PCn nem vittem végig a Superbrothers: Sword & Sworcery EP-t de belenéztem anno és elég frankó.

    Metal Gear Solid V - RDR feeling, talán nem véletlen volt így. Nagyon szép, egész jó gameplayyal.
    The Witcher 3 - talán ez volt a összességében a legszebb, ami egyátalán nem meglepő... mászthev.
    Battlefield 4 - szóra sem érdemes. Olyan semmitmondó, villogások mindenhonnan és rattata hogy ennél unalmasabbat a DICE ha akart volna sem hoz össze. ( COD prezi milliószor jobb volt, változatos helyszínekkel, gyönyörű víz alatti felvételekkel stb... )
    TitanFall - WOW, ütött, ezzel játszani akarok. Mechek, látványos scifi multi, elég jó kis gameplayyal és lehetőségekkel. ( reménykedek hogy lesz benne single is... )
  • DarkSector
    #137187
    150 ezer ha külföldön veszed.
  • Harlekin
    #137186
    Ne már semmi fika nem jó ez így...
    Használt játék???
    Egész jó az ár Én 160e re tettem a voksom anno tehát kicsit öröm a 150e
  • DarkSector
    #137185
    Ps3-ra valaki meg tudná moondani hogy ezekből hány játékhoz van demo?

    Uncharted 1-2-3
    God Of War 3-4
    Last of Us?
  • DarkSector
    #137184
    :P
  • arty
    #137183
    4-ben is van havas pálya :P
  • Macccy
    #137182
    Heheheh :))
    Ma a tech ördöge vicceskedik, odaát az Apple konferencián is megállt egy mikroport :)
  • DarkSector
    #137181
    Na forza 5 lesz hátha lesz havas pálya. :DDD
  • DarkSector
    #137180
    Ja bocs ezt nem néztem, azt hittem venni akasrz gold-ot. :)
    Biztos az AC3-al tezstelték nemrég ezt az ingyenjáték funkciót. :D
  • Macccy
    #137179
    Érdekesség emellett, hogy az Xbox Live Gold-előfizetők július 1-től kezdve a PlayStation Plushoz hasonlóan két játékot kapnak ingyen havonta. Az akció az új és a már előfizető tagokra is vonatkozik, a sort az Assassin's Creed II és a Halo 3 nyitja.
    forrás: GK
  • DarkSector
    #137178
    Hát igen, lenne még mit kisajtolni, de ezt most is megteheted...egyszerűen annyi hogy nem kell rohanni 0day nextgenért, meg kell várni míg kifullad a mostani generáció, és nem lesz már semmi érdekes játék.
  • davidka003
    #137177
    Mondom, hogy nekem augusztusig van. Így is úgyis jár nekem a Halo3/AC2.
    Nem is ezek miatt vennék. De látom nem esett le.
  • davidka003
    #137176
    Szerintem az lesz, mint most, hogy GOld kell, hogy megvedd. De akkor is lelehet majd tölteni ha már nem lesz GOld-od.
  • DarkSector
    #137175
    Ahogy érzed, én ez a 2 játék miatt tuti nem veszek előfizetést.
  • davidka003
    #137174
    Igazából nekem a jelenlegi graffal sincs bajom. Ha jönnének olyan jól kinéző FPS-ek, mint a Halo 4 akkor semmi gond nem lenne itt még egy 2-3 évig. :D
    Sejtettem, hogy nem hagyják veszni a 80 milliós felhasználó bázist.
    COD részek talán még 2 év múlva is lesznek 360-ra.
  • DarkSector
    #137173
    Hát legyen igazad. :)
  • Macccy
    #137172
    És ha bérlés? 1 hónap alatt végigversz egy AC2 szart ... mondjuk a HALO 3 az valóban újrázós nekem is, de mivel multi már nincs ...

    Namindegy, csak hangosan gondolkodom, nem bérlés lesz amúgy, ez biztos!
  • davidka003
    #137171
    Totál kész vagyok néha rajtad.
    Én eleve multizok is. Gyakorlatilag így már mégjobban megéri számomra GOLD-ot venni és 8k az 1 éves PH-ról.
    Megnézzük milyen címek lesznek következő hónapban. Talán majd nem csak ingyenes címek lesznek hanem 990 Ft-os akciók is néha.
  • Totti5
    #137170
    Persze hogy jó. Itt az új 360 is, lesz még rakat gém. 10 millió embert megmozgató GTA5 stb... nincs még vége a gennek, nagy hajrá van.
  • Myselor
    #137169
    de most csak 1 éves goldal müködik majd ez a havi 2 ingyen game?am még nem ingyenesek ezek néztük ,vagy nemtudom
  • Waczkor
    #137168
    Nekem is tetszett alapvetően minden.Dead rising,Ryse meg Titanfall főleg.
    Nalam is 0day One lesz,Pgr ért viszont nagyon mérges vagyok,Forza minimum mutasson esőt es éjszakát ezek után.


    Kis szünet es jöhet az EA conf.
  • Macccy
    #137167
    Meg meg, de kínos lehetett ... oda kell ám a pókerarc, nem az éjjel nappal Bukarest pókerszarba!
  • DarkSector
    #137166
    Vegyél mert az AC2+Halo 3 nagyon drága.
  • DarkSector
    #137165
    De a Halo 3 és AC2 csak kezdet, ahogy írod, ha nem bérlést jelent, nem fognak 0day címeket odaadni. :D

    kérdés hogy a generáció végén ez jó?
  • davidka003
    #137164
    Veszek is éves Gold-ot szerintem köv hónapban.
    A jelenlegi úgyis lejár augusztusban.
  • Macccy
    #137163
    Igen igen baszki, ott a Quantum után másodszor rázott ki a hideg basszus!!! :O
    Mikor nézem: "What tha ... Miazott a kezében? Dögcédula? Bedobja? Mi lesz? Ez a Bungie féle izé? Mi?? ... HALO!!!"

    És mekkora már, hogy a Cortana pendrájvot rászúrta a dögcédula láncra!
  • Totti5
    #137162
    Technika ördöge, élő adás. Ezen nem kell fennakadni. Megoldották.
  • DarkSector
    #137161
    Lehet direkt csinálták...:D
    Activision emberkék szabotálták a szerverpc-ket, meg lenyomták a kivetítőket...hiába, egy mozifilmet megállítani egyszerű. :)
    Biztos beszer a windows player. :)
  • arty
    #137160
    nembaj ha régiek, tuti lesz 1-2 cím ami kimaradt!