176613
banner
  • Muttley
    #137598
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyébként meg csak úgy halkan mondom
    ahogy elnézem itt a környezetet
    a warez él és virul - köszöni szépen jól van
    könnyen előfordulhat, h lelkes csapatok nekiveselkednek
    és debütálást követő 1-2 éven belül
    kiütik a g.cibe gépekből a
    - kötelező 24 h-s online ellenőrzést
    - játékok gépregisztrációját, azaz normális üzemmódban mehet a használt game adás-vétel-csere
    - kötelező kamera használatot

    egyébként meg így 1. blikkre, ami engem érdekelhet az előirányzott játékokból,
    az mind multiplatform
    azaz telibe sz.rom az Xbox exclusive játékokat
    egyelőre :)
  • DarkSector
    #137597
    Cell-nek talán annyi előnye volt hogy megszülettek olyan játékok mint a Last of Us. És pár másik. :)
  • Macccy
    #137596
    LÁTOD, a hibát ott követed TE is el, hogy az utolsó előtti sorban leírod, hogy ezek alapján NEKED mi kell de ahelyett, hogy itt elkussolnál, azért csak beírod, hogy "mazochisták és Microsoft sznobok meg ..."

    Miért?
  • Macccy
    #137595
    HOPPÁCSKA! Ez igaz. Szaros bluréj lejátszót se használta ki sok emberke, (használta max 2x, kölcsönfilmmel ;) mégis drágább volt tőle és a Cell miatt.
  • Muttley
    #137594
    ez egy nagyon-nagyon rossz példa :)
    benzin helyett nem tudsz mit tölteni a tankba
    ezért kénytelen vagy megvenni
    plusz szállításban, közlekedésben sokaknak nélkülözhetetlen
    és nem tudja sem a tömegközlekedés sem az emberi által hajtott alternatív eszközök helyettesíteni

    ha ez így marad, a lenti ábra alapján, nálam eldőlt a dolog
    mazochisták, meg Microsoft sznobok azt csinálnak amit akarnak

  • Macccy
    #137593
    Booooooooooooring ... :()

    Várja ki mindenki mi a fene lesz decemberben. Ennyi! A játékok (egy forrás szerint) olcsóbbak lesznek rá. Ha mégse akkor mégse. Kész.
  • DarkSector
    #137592
    Lehetne hogy papírból legyen minden műanyag alkatrész, akkor olcsóbb lenne.
  • Totti5
    #137591
    Ha az egyén szabadsága alkotná a piacot, akkor nagy bajban lennénk.

    Amúgy mi szükség van a tapipadra, fénylő múv utánaztra a PS3 kontrollerben? ettől nyilván NEM LESZ OLCSÓBB, sem ugyan annyi az ára mint az előzőé, hanem drágább. Mi szükség volt Blúréjre anno? plusz költség volt, de kellett hogy a technológia elterjedjen. Csak így lehet egy technológiát sikerrel célbe juttatni. Mindenki ezt csinálja mindenhol.

    Persze nem kell egyetérteni, ha a te szemszögedből nézem akkor neked is igazad van, de a világ máshogy működik.

    Számtalan dolog ami manapság kényelmi funkció pl a konzolozás terén, ha az egyén választhatta volna ki, akkor még mindig PS2es időket írnánk. Egyén nem akar semmi újat, az jó neki amit megszokott. Ezért kell hogy az új dolgokat rákényszerítsék, amik idővel a gyártókat igazolják javarészt.
  • Moby
    #137590
    Nagyjából pontosan ilyen szempontok szerint válogatok vásárlásnál, igen.
    Itt egy jelentéktelen különbség adódik: nem adnak nekem, csak elvesznek.
    A 200ft-os fagyi, a benzin, vagy akár a live esetén mérlegelhetem, hogy ez jóe, drágae, kelle.
    A drm szopásért, az eladhatatlan játékért, az onlány kényszerért pontosan mit kapok? Olcsóbb lett a konzol tőle? Vagy a játékok? Nem sajnos semmit. lófaszt. a 200-ért legalább kaptam egy kibaszott gombóc fagyit. Vagy milyen mikromnyi érdekemet szolgálja ez? Ha már fizetnem kéne érte. Vagy ha már meg lesztek rakva giantdildoval, az az ideológia, hogy nem akkora baj, mert óvatosan csinálják, így nem fáj annyira?
    Mikor jöttök le a szerről? Ideje lenne.

    /nyugika, akár a sony, akár más csinálja ezt meg, ugyanígy szemköztcsulázom, és ugyanekkora nyugalommal fogok elsétálni a szarjuk mellett. Sajnálom, én dolgozom a pénzemért, méghozzá sokat, nem áll módomban mindenféle kéregető érdekcsoportoknak adományozni. Ennyi erővel beléphetek a scientológia egyházába is.
  • ABTeam2008
    #137589
    Talán mert másolt játékkal próbálkozol?
  • koncsihancsi
    #137588
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy miért írja ki az xboxom a játék(FIFA 13)indításánál ezt: Disc is not supported ?

    A válaszokat előre is köszönöm!

    Üdv.: Koncsihancsi
  • DummyBoy
    #137587
    Én sem, úgysem értenéd ... hagyjuk ...
  • Harlekin
    #137586
    amugy a drága benya miatt volt már nem egy tüntetés, taxisblokád, stb - kit mi érint jobban, ugye ;)

    És lett változás?NEM!vagyis de mert 3x anyíba kerül.
    Több embert érintett?IGEN!Na akkor mi ehhez képest a box
    Mi marad?A piacos példa kell vagy nem kell!
  • arty
    #137585
    Ezaaaz, gyere csak a facsart példáddal. Ird legalább azt, hogy kilós kenyér egy zacsi mazsolával! És csak 80 forintal drágább! Wow, az évezred üzlete! Mosdathatod ahogy akarod, attól még számomra felesleges baromsággal növelték az egyébként is magas árat.

    Pécé - driver. Konzolon van driver?
    Egyszerüsítek: meg tudod ugy tuningolni az opel astrát, hogy legyorsuljon egy ferrarit?
    És ha mondjuk igen, a ferrarit nem lehet tovább tuningolni? ;)

    pár kellemetlenséget :))))
    nem tudni mit jelent, h az egyik erősebb :)))))
    ezekre már nem reagálnék ujra.
  • DummyBoy
    #137584
    Komolyan úgy érzem ez az egész a trollkodásról szól már csak.

    Neked a kilós kenyér is félkilós kenyér, mert le se szarod a másik fél kilót, kenyér - kenyér csak drágább?

    A PC driver annak szemléltetése lett volna, hogy lehetséges a fizikailag gyengébb HW-en gyorsabban és szebben futtatni ugyanazt, SW-ek (driverek) kérdése.

    Semmit nem tudunk csak pár kellemetlenséget meg pár számot. Ezek SEMMIT nem jelentenek. Majd mikor pár ezer júzer leírja a véleményét megjelenés után, majd akkor lehet agyalni ezeken.

    Az hogy ugyanolyan architektúra a két doboz, de az egyik erősebb, az még semmit nem jelent. Majd kdierül mit hoz ez élőben.
  • arty
    #137583
    majd ha a fagyisnál meg KELL vennem a vaniliásrudacskát is a gomboc fagyi mellé és nem adhatok kóstolót se belőle a páromnak, elkezdek ott is háborogni ... :P ok?

    (amugy a drága benya miatt volt már nem egy tüntetés, taxisblokád, stb - kit mi érint jobban, ugye ;) )
  • Harlekin
    #137582
    Figyú annyira de annyira egyszerű ez az egész.
    Gondold azt hogy kint vagy 1 piacon előtted 2 stand 1iken répát árulnak 400 ft-ér a másikon szintén répát de hozzá csomagolnak 1 fehér répát is 500-ér.
    Döntesz odalépsz és megveszed ami kell és nem kezdesz el meditálni azon,hogy vajon az miért adta 100 al többér és miért csomagolt hozzá fehér répát.Majd aki mögötted állt a sorba az megveszi a fehérrépás csomagot mert levest akar főzni as szüksége van a fehérrépára is.Ennyi kész snit...
  • Harlekin
    #137581
    Ugyan már úgy húzzátok kényetek kedvetek szerint erre az egészre a vizes lepedőt mintha ez 1 kirívó eset lenne.1 autó gyárat vagy 1 autó kereskedőt érdekel az,hogy mennyiért és hogyan fogod használni az autódat,ha teszem azt 1000 ft lesz decije az üzemanyagnak,vagy figyelmeztetne majd arra,hogy Te ne vedd ezt meg,mert valószínűsíthetően jövőhéttől bezár az összes üzemanyag töltő állomás mivel elfogyott az összes olaj.Vagy elgondolkodtál azon hogy mi a geci kerül 220 ft ba 1 gombóc fagyiba és ha kérsz rá habot akkor az +50,meg cukórmázat még+50,jah és édes tölcsért szintén +50 és van ahol ezek nem opciók,mert így kapod.Ugyan arról a nyamvadt 1 gombócról beszélünk birkoidizmus ide vagy oda működik vagy sem.
  • arty
    #137580
    kétségtelen, hogy az xbox divízió iszonyat minuszban áll összességében... de azt is látni kell, hogy a 360 utolsó 3 évét már párszázmillás nyereségekkel zárták.

    lehet h a kinect miatt? oké, de akkor miért nem lehet ezt kommunikálni?
    inkább megy a bullshit a nextgen irányítási módokról, amit természetesen élőben nem mernek demozni, mert nyilván ez is annyira jól működik majd, mint az elődben... nem azt mondom, hogy a pódiumon kell elmondani a helyzetet, de nemigaz h nem lehet elküldeni egy píárost azzal az utasítással az eurogamerhez, hogy őszintén beszélj a prevgenek financiális problémájárol, h az a modell nem működik, de a kinekt igen és ez egy kiut lehet, blablabla.

  • DarkSector
    #137579
    Ezt én is így gondolom.

    Viszont láttam demo-zni az Infamous 3-at tegnap (régebbi videó de csak tegnap néztem meg), és az keményen fest mint sandbox, mondjuk úgy hogy meglepően néz ki, ahoz képest hogy nyílt világú játék, annyira durva a környezet minősége és bevilágítása, meg az effectek, hogy elismerésem a készítőknek.

    A Watch Dogs, és Dead Rising amik ilyen openworld jellegűek szerintem elmaradtak jócskán látványban....illetve rombolhatóságban.

  • Moby
    #137578
    Pontosan azzal. A MS-nak a kiadók ugyanúgy ügyfelei, mint a konzolt vásárlók. A drm húzások viszont kizárólag a kiadók érdekeit képviselik, akár a vásárlók érdekeinek sérülése árán is. Viszont a pénzt kizárólag a vevők adják ebbe a buliba, tehát az elvi háttér az az, hogy a vevők érdekeitnem kell védeni, felesleges, bármit megesznek, tömeg, birkoidok.
    Elnézve a totyikot tökéletesen működik a számítás.
  • Harlekin
    #137577
    "ha arra gondolsz h az ms lefizeti a fejlesztőket h ne nézzen ki jobban a game ps4-en akkor értelek"

    Szerintem ez így történne.
    Meg említik nekik ha ps 4 en szebben fog kinézni akkor az ő platformjukra NEM kell.Nem kell ide pénz és mennyivel humánusabban el lehet a célt érni,hogy mind a 2 platformon ugyan úgy nézzen ki.Az biztos,hogy a fejlesztők nem fogják hagyni az xbox one szegmenst veszni csak 1 ilyen aprócska orvosolandó dolog miatt.
  • Harlekin
    #137576
    Te az meg se fordul a fejedbe,ha ennyire szar lenne és nem fogyna és és nem akarná a véletlenre bízni és stb MS akkor szimplán nem is lenne hozzá kinekt.Ezt mind mind csak és kizárólag a kibaszás és szopatással lehet magyarázni,mert az Ms 1 olyan cég akinek fingja nincs a dolgokról.Nyilván annyira megy nekik,hogy azért hozták ezeket a döntéseket"torkon lenyomós kinect,használt piac 24 es online",mert túl nagy nyereségük volt és az elkövetkező 8 évbe nincs már rá szükségük.Ha ez valóban így van akkor örülni kell,mert nem lesz xbox one kinektestűl(se).Megszűnik az aggodalmaskodásra okot adó forrás.
  • AnuluWork #137575
    Mondjuk exkluzívok tekintetében a XB1 jelenleg jobban áll.
  • arty
    #137574
    1.) believe!!!
    2.) egy torkonszartnak nem elég, ha nem csak ő nem vesz!!! :D
  • arty
    #137573
    NEKEM nem több, mert le se szarom a kinekt kamerát. NEKEM csak drágább. (macccynak nembiztos)

    Ha nem találtál a millio tipusbol olyan laptopot, ami a ~ te igényeid fedi le, akkor nem néztél eléggé körül ;)
    Itt most nincs akkora választék, ezért a rinya.

    ps3 esetén a cellel kompenzálgatták a gpu gyengeségét, néha sikerült néha nem.
    itt nincs erről szó! ugyan az van a két konzolban, csak az egyikben jelentősen erősebb változatban!

    (pécédriver nemtom hogy jön ide, de ha arra gondolsz h az ms lefizeti a fejlesztőket h ne nézzen ki jobban a game ps4-en akkor értelek ;)))))) :DDDD viccelek! )
  • Moby
    #137572
    Fogalmam sincs ennyi infó után hogy a faszba nem világos még embereknek, hogy a két konzol közel ugyanaz az architekt, csak a boxé gyengébb. Ez ennyire nem bonya még egy laikusnak aem.
    Amúgy nem értem ami itt folyik. Se pro,se kontra. Akit torkonszartak emessék, az ugyis eltolja a biceklit. Akit meg nem bánt, annak tökmindegy. De ez az ideológigyártás ez kurvagáz. Tessesenek majd szépen elballagni az üzletbe, leszurkolni a motyóér a jelentéktelen száznyócvanat, hazavinni néhány el-nem-adható játékot, tehát inkább kétszázat, és akkor otthon, használatban már meg lehet mérni, hogy megéri-e, meg mennyire gáz, vagy nem mindaz, ami változott a currgenhez képest. Mer ez így csak lelátóról egymásnak üvöltözés, ami vérciki. Ha mán az ideológia ilyen perfektül megvan, fel köll húzni a csukát, ki köll menni a pályára, ott kell ám okosnak meg ügyesnek lenni.
  • DummyBoy
    #137571
    De látszanak ... Azt írod Macccy-nak hogy neked és nekem ... Az eddig 2 fő ... már látom is összeomlani az MS-t ...

    Értem, hogy SZÁMODRA értéktelen és NEKED nem kell de ettől még egy PLUSZ a csomagban, egy PLUSZ szolgáltatás és PLUSZ HW, ami PLUSZ pénzbe kerül ... és amivel TÖBB mint az alap PS4 csomag. Emiatt nem fair az árak összehasonlítása.

    A laptopomban van webkamera, szerintem még drivert sem tettem fel hozzá, számomra értéktelen, + van benne egy valag olyan cucc, ami számomra értéktelen ... Viszont kifizettették velem. Lázadjak? A telefonomban is van, a mikróban is van, a sütőben is van ... A rendszer része volt. kifizettem, mert azt a típust szerettem volna megvenni és kész.

    Nem védem, csak nem harcolok ellene. Kicsi az esélye hogy Xbox One vagy PS4 tulaj legyek a közeljövőben, csak nem értem a hiszit.

    Az hogy a PS4-ben erősebb HW lesz attól még korántsem biztos, hogy az AC4 jobban fog kinézni és jobban fog futni mint Boxon ... (Láttunk erre példát PS3-360 ügyben ugye ...)

    Az "oprendszer" is egy SW ...

    PC-re vetítve a hajadra kenheted az I7-et és a quad SLI / CF rendszert, ha mondjuk Linux fut rajta ...

    Vagy élő-saját példa: Szimulátorok nagy része SZEBB régebbi nVidia kártyákon mint a mostani Atikon, mert nemes egyszerűséggel a driverek szarok és nem kezelnek bizonyos dolgokat normálisan.

    Majd kiderül az első pár hónap után (Vagy pár év, ki tudja ...), hogy mennyire van szükség a PS4 erősebb HW-ére. Vagy hogy ki fogják-e tudni használni a programozók. Addig viszont csak üres számok és SEMMIT sem jelentenek.
  • arty
    #137570
    Tehát vegyük el az egyén szabadságát, mert a hülye nem képes eldönteni, hogy mi a jó neki? :DDDD

    Ne röhögtess, mert sírok!
  • arty
    #137569
    És miért nincs az az opcio?

    Ugye, hogy megint a féreg MS-nél tartunk? :))
  • arty
    #137568
    Ha ennyire jól fogy a kinekt, hogyhogy az MS másodszor már nem merte a "véletlenre" bízni és erőszakkal nyomja le a torkokba?

    Szvsz másodszor kizárt, hogy akár a felét is eladták volna...
  • arty
    #137567
    "HW különbség? Csak egy dolog ... úgyis minden a SW-en múlik ... "

    Ezzel magadnak mondasz ellent.
    Tehát ha az AssCreed4 jobban néz ki, jobban fut ps4-en akkor számitott a jobb HW vagy sem?
  • arty
    #137566
    a "NEKED" és a "NEKEM" szavak nem látszanak a hszemben nálad?

    Tedd össze a két kezed, hogy ilyen kurva rendes veled az MS, de....
    ...ha egy mellszívót, egy kerti csapot, egy atomtengeralattjárót kapnál az xboxhoz, akkor is védenéd?
    Vagy akkor leesne, hogy mire értem, hogy számomra értéktelen?
  • DarkSector
    #137565
    :D
  • Moby
    #137564
    Jaja! És ha sikerül eladnom a bal felső négyes aranyfogam, meg a fiam használt pelenkáit, a fele már majdnem megvan.
    A többit meg majd összegitározom az aluljáróban, szerencsére elég időm van még rá.
  • DarkSector
    #137563
    Gyűjtesz PS4-re? :D

    Amúgy jó ajánlat. :)
  • Moby
    #137562
    Leendő xbonerek!
    Kihagyhatatlan ajánlat, az MS által is javasolt offline játék megoldásra!
    Vegyétek, vigyétek!
  • TDC Geronimo
    #137561
    Atyaég...
  • Totti5
    #137560
    Ne szarjon rá. Ennyi erővel sose legyen semmi új. Kontroller nélküli irányítás egy jövőbe mutató lehetőség.
  • TDC Geronimo
    #137559
    MSnél mégse ez a politika, mert lenyomják annak a torkán is a kinectet, aki magasról szarik rá az új boxnál