176613
banner
  • Harlekin
    #137638
    Azért érezted a törődést,hogy nem PS fan hanem fun remélem feltűnt.
  • Macccy
    #137637
    Igen Mr Szun-Ce, magasvót. Tessék hát érthetően beszélni a földműveshez, nem olyan nehéz az! ;)
  • Moby
    #137636
    Én nem beszéltem harmincezerről, meg is toldom harminccal, ha kapok érte valami fasza stuffot. Bár én azzal szàmolok, hogy decemberig elesik a forint, és a ps4-el is a 150- re készülök lélekben.
  • Harlekin
    #137635
    Szerintem tökéletesen rendben van.És ne ezzel gyere már hogy a 30000 forintnyi különbség lesz majd a döntő a fizető képes vásárlóknál.Akkor amikor azon megy az agyalás hogy szegény bakák tudnak-e a homokba boxozni. Pontosan ugyan úgy nincs még neked se ps 4 ed előrendelés ide vagy oda,mint ahogy itt megy a civakodás,hogy mi mitől miért jobb.Ne legyél már most elborult PS fun úgy hogy még nincs is.Elhiszem tudom miről beszélsz,de miért nem lehet ezt a dolgot feketén fehéren kezelni.Akinek nem kell annak nem kell és kész lényegtelen,hogy mi miatt nem kell.Itt megy a ps4 fényezése és arról se tudunk szinte lófaszt se

    Amúgy meg mi faszt csináltok?Gyertek ki fürdeni 27 fokos a víz a medencébe...
  • Moby
    #137634
    A saját szavaim értelmezèse viszonylag jól megy, de jól ráéreztem ,hogy ez a léc ide magas kesz :P
  • arty
    #137633
    Nem véletlen vettem csak 2010-ben ps3-at. És nem voltam egyedül, sokaknak csak másodgép lett a ps, sokára.
  • arty
    #137632
    Az igaz, hogy az egyén fél az újításoktól, ez ad a nextgen fícsöröknek mindkét oldalon kb 1% esélyt a szememben.

    Az a gamepad még mindig a boxos mögött van, kétségtelen.
    Igen, a tapi miatt is - basszus, hát telefonon se jó, erre kapjuk oda is, ahol nem vagyunk rákényszerülve... nooormális???
    Nemond, hogy kitalálnak rá valami jót, mert nem lehet, ott a mobilos tapasztalat.
    Szerintem a move se lesz jobb ps4-en: nem oldották meg a folyamatos tévére kalibrálódást, így sose lesz az igazi.

    Kinectre se lehet mit kitalálni, ott a Kinect 1.0-s tapasztalat.
    Dance Centralra vszeg jobb lesz, de amire eddig nem volt jó, arra most se lesz. Nem lesz jobb integetni a lapozáshoz, sem beszédirányítással szórakozni, ha ott a lényegesen gyorsabb és megbizhatobban működő kontroller.
  • Mr Manson
    #137631
    Ez sajnos nem jó kép, nézd csak meg a PS4-et? Ott csücsül a kamera, azaz így már nem 399 hanem 458 dollár.
    Szóval nem megetetni senkit ;)
  • Macccy
    #137630
    Hát ezt szerintem magad sem érted. Most akkor kitaposták a szart vagy még bennevan ... a gépben? :D :D :D
  • Moby
    #137629
    Nem hazudtak, csak az ok-okozati összefüggés más. Nem azért szép, mert kitaposták a szart is a gépből, hanem azért szép, mert mindentől fontosabb volt nekik, hogy szép legyen, ezért kitaposták a szart is a gépből..
    Nem várom, hogy megértsd a kettő közti különbséget.
  • Macccy
    #137628
    Adja magát, de ha megint beszósz' +B-lak egy független wii nunchukkal az összes létező pózban, mindegy hogy akarod e vagy sem! ;))
  • Harlekin
    #137627
    Itt is ez van,mert van alternatíva kell vagy nem kell és.
  • Macccy
    #137626
    Nem, neeee legyél rosszhiszemű! Őket is meg-ve-zet-ték a markecingesek. ;)
  • Moby
    #137625
    Temetni én sem temetem. Csak elskippelem. Nem a gép miatt, nem az ms miatt. A rendszer miatt, az irány miatt.
    És velem pl day1 vevőt buktak. Nyilván túlélik, nem erről van szö. Ez rólam szól, nem róluk.
    A ps4-et előrendeltem.
    Engem ez az egész vásárlóként érint. Fizetőképes, szándékkal rendelkező, day1, early adopterként. Nekem ezt a maga valójàban kell végiggondolnom, nem ködös majdok, meg háthák alapján. Nem véletlenül írtam tegnap este a posztot. És ez áll most is. Aki szerint itt minden rendben van, az legyen már annyira legény a gáton, hogy ideposztoja az xbone számlát day1.
    Mer ingyen, vagy pláne más kontójára én is osztom az eszet bárhol, bármikor, szívesen :)
  • Muttley
    #137624
    egy időben írtunk és innen az "áthallás"
    pörög a topic :D
    kb egyetértünk a lényegi szempontból
    a többi meg adja majd magát :D
  • DarkSector
    #137623
    Oks nem akarok ujjal mutogatni ezt asszem tavaly még itt irta 1-2 ember, akkor magyarul hazudtak.
  • DarkSector
    #137622
    Nem dőlök be már ismerem, mit gondolsz mire tartom a Crysis sorozatot? :D
  • DarkSector
    #137621
    Nagy fenét nem. :D
  • Macccy
    #137620
    Így van
  • Macccy
    #137619
    Híresen szar a kommunikációjuk, a múltban is az volt. Nincs bizalmam, ez nem is arról szól. Pusztán végiggondoltam ÉN a játékeladás részét még május 25 körül, aztán meg jött ez az állítólagos névtelen MS akárki, aki ugyanezt mondta amire én gondoltam. Ja és ő nem én voltam!! Csak ennyi! Fura ... De amíg nem jelenik meg és nem látom a bolti árakat és a visszaforgatást, addig nem temetem egyik (!) gépet sem.

    Bár amint mondtam, venni se fogok egyiket sem még jó darabig ... :)
  • Moby
    #137618
    Nem. Kizárólag azért szép, mert olyanok csinálták, akiknek fontos volt, hogy szép legyen.
    Vagyis ez volt a legfontosabb. Ez egyik platformon sem technikai kérdés.
  • Myselor
    #137617
    én nekem meg elég ez a szint is grafikában xd de komolyan állati jól tud kinézni csilivili nélkül is valami.
    mai napid a kedvenc játékom,és most is épp ezzel játszok^^ hátha valaki ismeri,am jön az új boxra az új része

  • Renjike
    #137616
    hát azért annyit nem ad hozzá mint ahogy felfújják , persze a karakterek legyenek rendesen kidolgozva de a legtöbb ember olyan apróságokon akad fenn...
  • Macccy
    #137615
    Nekemis kell, de akkorse annak köszönd, ne dőlj be a marketing-csodáknak ! ;))
    Ettől függetlenül elég szép szerintem is, meg is fogom venni magamnak.
  • Moby
    #137614
    Ezt értem, csak a bizalmi alapot nem.
    Azaz, ha képesek bevezetni a valaha volt legecibb drm rencert kizárólag a maguk, és a kiadók hasznának maximalizálása okán, akkor ebből hogy következik, hogy a játék viszont olcsóbb lesz?
    Miből? Miért? Miért nem mondták? Miért nem ezzel vették el a dolog élét?
    Vagy csak könnyebb azt gondolni, hogy ilyen kecik nem lehetnek? Hápedigde. Ezek ilyen gecik.
  • Macccy
    #137613
    Ne fordítgass te le nekem semmit Mardel, amit te tolsz az a te véleményed, hiába jössz most hogy "meg másik sokezer emberé", ne! Ne mondj meg általános dolgokat mások helyett és aki X-et akar venni (nem tudom mikor írtam olyat, hogy veszek?!) azt ne degradáld a tieddel nem egyező döntése miatt mindenféle "sznobbá" és "mazochistává"!

    Ráadásul következőben írtam, hogy exkluzívokkal még egyet is értünk. Write only??!
    B+
  • DarkSector
    #137612
    Baromi sokat hozzáad a játékmenethez, emberi érzések tükrözése az arcokon, az atmoszféra megteremtése, nem mindenáron, de FONTOS, és nekem igen is kell, és ahogy látom lesz is fejlődés rendesen! :)
  • Renjike
    #137611
    egy játék nem a grafikától lesz menő :) szvsz felőlem leragadhattunk volna 2008-2009 körül , nekem már az ottani szint is tökéletesen megfelelt grafikailag :D
  • Macccy
    #137610
    Amit odaírtam papa, a játék árak, a pénzügyi rendszere ennek még szinte egyáltalán nem ismert, lefogadom még nem is betonba öntött.
  • Moby
    #137609
    Nagyon remélem ez ebben a genben nem fog megtörténni egyikkel sem.
  • DarkSector
    #137608
    Lehet majd itthon is használni az Xbox One-t úgy tűnik.
  • Muttley
    #137607
    aszavaidat válogasd meg, brumikám :)
    ha ez alapján te Xone-t fogsz venni
    meg is érdemled

    lefordítom, h eljusson a koponyádba :D
    van 2 kib.szott jó nő
    mindkettőt megszúrhatod, ahogy csak akarod
    a különbség annyi, h az egyikre normál szinten kell költeni
    a másik meg 24 óránként nyűglődik, bizonyos pózokba nem akar veled
    álmos, fáradt
    körülményes mire felizgul
    tükröt kér a szobába, h orgazmusa lehessen
    na, te melyiket fogod választani, mackó tesó?
    ne feledd, mindkettővel ugyanolyan jó b.szni :D :D
    ja és mielőtt kitalálod: mindkettő tud olyan EXclusive dolgot, amit a másik nem
    de az egyiknél az excl. tudása, kínálata k.rvára hidegen hagy
    így máááá érted, B+ ??

  • DarkSector
    #137606
    Nem azt mondták régen hogy az exclusive-ok azért szépek mert a sony játékokban a cpu besegít a grafikus chip-nek?
    Vagy akkor most hogy van ez?
  • Macccy
    #137605
    Naananananaa! Ezt ne vedd készpénznek, meg senki!! Kár ilyesmit kérdezni 6 hónappal előre a Support-tól, a döntéshozók sem teljesen biztosak még sok kérdésben, ott meg egyszerű helpdesk matyik dolgoznak, mint te vagy én. Ne tessék előre inni erre! ;)
  • Totti5
    #137604
  • Totti5
    #137603
    Ha fel is törik, akkor lájv nem lesz használható, onnantól kezdve meg az MS hetente csinálhat egy frissítést amit rápakoltat a kiadott játékokra és már is nem megy sehogy sem.
  • Moby
    #137602
    Ebben a kérdéskörben mi változik decemberig? Komolyan érdekel mi adja a bizalmi alapot.
  • Macccy
    #137601
    Egyelőre én is letojom ami van.
    Na látod, hogy tudsz te negatív általánosítás nélkül is véleményt írni.
  • Renjike
    #137600
    épp most akartam írni :DD

    na de : Gamer365ön egy srác:

    "Sziasztok!
    Beszéltem az xbox ügyfélszolgálattal és azt mondták, hogy lehet majd itthonról használni a gépet,

    Venus: Do you already have an existing account?
    Norbert: yes i have
    Norbert: a Hungarian profile
    Venus: Is that an offline profile?
    Norbert: no that is a profile with xbox live gold
    Venus: Oh, really?
    Norbert: on Xbox360 xbox live is supported in Hungary
    Venus: Well, if that is the case you can always use the same profile for your XBox One.
    Venus: It's not necessary to create a new one.
    Norbert: so i can use xbox live on the xbox one even its not coming to Hungary in 2013?
    Venus: Yes, you should be able to."
  • Macccy
    #137599
    Naaaa ... Ne hidd. Azt a fejlesztőknek köszönd, ne a cellnek. Nincs benne semmi, ami Cell only. Az a játék jöhetett volna PC-re, de még Boxra is, semmi hardverhez köthető dedikált csoda. Ahogy a HALO4 sem Xenos vagymiafaszom miatt olyan kurvaszép, az is mehetne Cell-en ...