176613
banner
  • Tcsm
    #137678
    A halo 5 szerintetek megjelenik xbox 360-ra vagy csak one-ra?
  • davidka003
    #137677
    Amúgy én meg a game.co.uk-val jártam úgy, hogy kétszer vonták le az összeget, mert lefagyott a szar oldal.
    Emailt leszarják. Chat-en meg nem lehet elérni őket, mert folyton túlterhelt.
  • Totti5
    #137676
    Semmi... nem is foglalkoztam vele már egy ideje, de elkezdem megint szpemmelni a zavvi supportot, hogy vagy mondják hogy konkrétan : leszarják a dolgot vagy ha nem akkor tegyenek már valamit.
  • davidka003
    #137675
    60 dollárért jönnek majd az Xbox One játékok
  • davidka003
    #137674
    "Tales of Vesperia"

    Megérte 20 fontért.
    Még mindig nem lett belőle semmi?
  • Totti5
    #137673
    Asura's Wrath
    Ace Combat 6: Fires of Liberation
    Dead or Alive
    Soul Calibur
    Mortal Kombat
    Injustice
    Tekken
    Virtua Fighter
    Dead Rising
    Top Spin
    Fifa Street
    SSX
    Silent Hill Downpour
    Battlefield: Bad Company
    Bayonetta
    Child of Eden
    Crackdown
    Deadly Premonition
    El Shaddai: Ascension of the Metatron
    Epic Mickey 2: The Power of Two
    Lollipop Chainsaw
    Metal Gear Rising: Revengeance
    Midnight Club: Los Angeles
    Nier
    Shadows of the Damned
    Skate
    Vanquish

    jrpg:

    Blue Dragon
    Eternal Sonata
    Lost Odyssey
    Final Fantasy XIII
    Final Fantasy XIII-2
    Infinite Undiscovery
    MagnaCarta II
    Resonance of Fate
    Star ocean 4
    Tales of Vesperia
  • davidka003
    #137672
    Halo: Reach
    Halo 3
    Halo: ODST
    Gears of War 1-2-3
    Forza 4
    Red Dead Redemption
    PGR 4
    Battlefield: Bad company
  • Renjike
    #137671
    sorolnátok pár eléggé olcsón beszerezhető konzol exkluzív címet? Lehetőleg ne a leg retekebb címeket :DD
  • Totti5
    #137670
    XOne - PS4 méretek

  • Totti5
    #137669


    Nem voltunk sokan tegnap, mert este 9es vetítés volt, de a végén csak pár ember rongyolt ki, amint jött az első felirat, a többi nyugodtan meghallagatta a zenét is! Fanok:D
  • Totti5
    #137668
    Furcsak volt elősre, hogy miért az ővé kellett, de ha belegondolsz, akkor érthető, mert:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Khan vérét tesztelték, megvoltak az adatok, vizsgálatok eredményei, az TUTI hogy működik


    Aztán persze lehet hogy simán csak dramaturgiai szempontból, de ez volt a leg kézenfekvőbb szvsz.
  • davidka003
    #137667
    Doom 3 BFG eladó ha érdekelne valakit:

    LINK

    Abszolút megérte beszerezni. Fix 60 FPS az egész. Kontrolleres irányítás dob az élményen, mert gépfegyvernél keményen rezeg, plazmafegyvernél meg gyengéden. Ez nagyon tetszett.
    Apróság de mégis PC-hez képest többet nyújtott.
    Jatekaim.hu-n 6k-ért árulják, annyira azért nem akarok nyerészkedni. :D
  • Seth
    #137666


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszett a szerepcsere , hogy mist Kirk halt meg. Bár semmi feszültséget nem éreztem,mert kapásból vágja az ember, hogy majd Khan vérével újraélesztik. Mondjuk az nem volt világos,hogy a többi kapszulában lévő csóka vére nem volt jó, muszáj volt Khan vére?
  • Totti5
    #137665
    Sajnos én sem találtam origi nyelvet:(

    Volt benne 1-2 wtf jelenet, de tetszett a főboss. Aki nem látta az nézze meg a Star Trek II: Khan haragját, hisz annak az újragondolása ezen az új idősíkon ( ugye amikor felbukkan Leonard Nimoy és Spock kérdezi őt pl ).

    Következő a Man of Steel lesz, de azt mindenkép eredetiben akarom.
  • Renjike
    #137664
    egyetértek a film nagyon jó volt :)

    Sötétszektor : ezt a képet még nem is láttam , apánk szemét örökölted :D
  • arty
    #137663
    ( nem volt rossz, de az első időutazós sztorija szvsz jobb volt :) meg nekem fura volt a légiakrobata spock is ;))
    ami tragédia: szinkronnal kellett néznem, mert sehol nem vetítik felirattal :( most egy ideig megint nem látogatok magyarulbeszélő filmet... kapjákbe!)
  • Totti5
    #137662
    Amilyen szar lett a Star Trek játék, annyira odavágott a film!!!
  • DarkSector
    #137661
    Nekem ez a tablóképem.

  • Harlekin
    #137660
    Anyád te marha taknyon nyálam folyik a röhögéstől beteg állat...
  • Harlekin
    #137659
    De fasz vagy menyé mán ki a kert végibe az árnyékszék mellé ásott jégverembe ott jó hideg van...

    "amúgy meg mi van beszart a klíma mobybá?"
    megtaláltam a tabló képed
  • Moby
    #137658
    Facebook profilomrú:

    Az ott mellettem Harlekin, amint épp a ganyén bazseválunk. Nálunk nem ritka ez. Ha nagyon nyavajog, majd leszedem.
  • Harlekin
    #137657
    hát ezen tényleg beszartam
  • Renjike
    #137656
    semmi rosz szándékom nem volt , csak olvasom amit írsz és egy ilyen kedves pöndörített bajszú pirospozsgás bácsika jut eszembe miközben mosolyog !

    a kérdésedre pedig : régen azok voltunk de eladtuk egy tevéért meg egy terítőért
  • Macccy
    #137655
    Nehogy eecsapjon az ekhós a fődúton hazafelé, vigyázzá'! :D
  • Macccy
    #137654
    Most már azért utálsz mert buzi vagyok???! :P

    Nem. Nemvagyok. De ha a "kussoltál volna" olyan mélyen érző szívedbe vájt vón', hát ... elnézésedet kérem.
  • Moby
    #137653
    Baze szédülök én a porban is a kadarkátó ebbe a picsamelegbe, főleg amikor itt húzzák a fülembe a megaszárosok a falunapi búcsún :(
  • DarkSector
    #137652
    Nem. Tisztelettel megjegyzem, és mielőtt megkérdezed nem én buzdítom hogy ilyet kérdezzen tőled, nem szoktam mást felhasználni. :D

    Amúgy télleg érdekes egy stílusod van meg kell hagyni, nem paraszt stílus, csak egyszerűen durva vagy kicsit, mintha mindenkit a seggedből rángattál volna ki.
  • Harlekin
    #137651
    Szédülsz a beton járdán mi?Gec ez tényleg baszott jó ami itt megy.
    Most már értem,hogy amikor oviba jártunk miért permetező volt a jeled.
    Geci beszarok és most mond azt,hogy nem éri meg itt lenni az SG-n.
  • Moby
    #137650
    Lebuktam:(
    Az említett szavakat ebben a kontextusban csak vidéken használják, ahol is a parasztok élnek. Én is csak akkor használom, amikor nyári estéken felolvasóestet tartok a gulyának. Persze néha kiesek a szerepemből, mint ahogy az előbbi példán is helyesen rámutattál. Köszönöm az észrevételt a vidéki parasztok nevében is!

    /:ASSADASFFFAAASSD tegyétek már ki a totyikot a főoldalra! A gumi ehhez képest kiskutyafasza! LOÁLLDHDGDGDHDH

    Renjike! Amúgy neked nem testvéred/barátod/osztálytársad Darksector?
  • DummyBoy
    #137649
    Hmm ... be kell vallanom töredelmesen, csak Forza 3-at és Horizont próbáltam, a 4-et pont nem :)

    Nekem volt itthon FreeTrack és TrackIR is, semmi gondom nem volt vele, főleg repszimekben használtam, ott azért nagyon nagy előny, de kipróbáltam pár autószimben és ARMA-ban is, és ott is nagyon jó volt.

    Mondjuk tökölni kell vele, mire rendesen beállítja magának az ember, az tény :)
  • Renjike
    #137648
    ne haragudj , semmi hátsó szándék nincs bennem de te most vagy nagyon vidéken élsz , vagy direkt írsz "parasztosan"? :D

    még egyszer : no offense
  • Muttley
    #137647
    szivárványos homokozó csávó vagy?
    vagy nem vetted észre a nagy hévben, h te kezdted a 'kussolást'? :) ;)
  • arty
    #137646
    Tudta a kinect1 és az FM4-ben használták is a fejmozgás-követést. Pécén a TrackIR-t sose tudtam összehozni, hogy jól működjön, a Kinect viszont - működésre - perfekt volt, viszont, hogy balra nézve, a szemem sarkából nézzem a képernyőt a kanyarokban, az nagyon nem buli. Szerintem ez a rendszer maga a förtelem :D (de lehet hogy csak én vagyok vele inkompatibilis, noha 46" -on játszottam, 80 centiről, szal kis fejmozgás még nem a falat adta egyből, de jobban "benézve" már hunyoríthattam :/ )
  • DarkSector
    #137645
    Háde egy szóval nem mondtam hogy akkor most a ps3-ból valami varázserőt húztak elő a fiúk, hanem hogy 1-2 eljárásra azt mondták hogy azt a ps3 felépítésének köszönhetően oldották meg. :P
  • Moby
    #137644
    Ezt őszintén, nagyon remélem is! :D
  • DarkSector
    #137643
    Tduom hogy nem a techno a cél, nem is lehetne a korlátok miatt.

    Te másról beszélsz mint én.
  • Moby
    #137642
    Egyszer azért meglephetnél :(
    Ok, megpróbálom totyikkompatiblissá tenni. Ezek a játékok nemvalamiféle öncélú teknóbuzulás miatt szépek. Van egy csomó olyan cucc, ami teknóban kurvára oké, a végeredmény mégis fos/középszerű. A nóti (vagy a 343 hogy ontopic legyek) nem teknót akar csinálni, hanem van egy szint, designvan, amiit elterveztek, kigondoltak, megcsináltak, az alá nem mennek, és a teknót ehhez csinálják, csak ehhez, kizárólag ehhez,csakis ehhez. Tehát itt a teknó nem cél, hanem egy nagyon alárendelt eszköz, amit viszont ugyanazzal a profizmussal csináznak, mint minden mást. Nem ettől szép, hanem a teknó és az art szimbiózisától.
  • DummyBoy
    #137641
    Nem is tudom. Most nem kötözködni akarok, vagy akármi, csak eszembe jutott valami: anno kifejlesztettek egy olyan kontrollert, amivel a csökkentképességűeknek, mozgássértülteknek is lehetővé tették az egér mozgatását ... Nem sokkal később ezt kicsit módosítva kiadták és mint fejmozgásérzékelő, és szimulátorokhoz qrvajó.

    A Kinect 1 ezt nem tudta, de az új elvileg képes ezt is lekövetni, ami FPS-ekben és Szimekben qrvajó lehet. (Példaként az ARMA pl. használja, valamint az összes normális autó és repülőgépszimulátor ...) Lehet hogy az MS kihagyja ezt a ziccert, de az bizony roppant nagy öngól lenne.

    És akkor nem csak a Dance Central rajongók használnák ki a Kinectet.

    Lehetőség az van benne millió, kérdés, hogy ki fogják-e majd használni!
  • DarkSector
    #137640
    :D
  • DarkSector
    #137639
    De éertem, csak azt nem értem amit írsz, ha nem azért szépek akkor miért mondod hogy azért szépek de mégsem azért szépek.

    Én sem azt mondtam hogy egy csúcs pc technikailag nem vinné el, én arról beszéáltem hogy pl xboxon nem tudnák megoldani mások állítása szerint, mert annyit ad hozzá ez a megoldás, meg valami extra élsimítási eljárásról is szó volt, ami a másik gépen a vga önnmagában nem elég.
    Vagyis nemtudom másképpen írni, a processzort bírják rá hogy besegítsen a videó chipnek, nem tudom ez mit eredményez, nem is érdekel különösebben, réágebben a sony is dobálozott hogy a God of War-ban van valami élsimítási eljárás, ami másik gépen nem menne, mégha átvinnék másik platformra is.

    Bár lehet azóta már változott a dolog, akkor ezt mondták.

    Bár lehet ez is olyan mint az EA-nál most ez az Ignite.