176613
banner
  • DarkSector
    #137719
    Ha ez hivatalos akkor nem lesz itten problemo.

    Vicces azért.
  • Renjike
    #137718
    a qte gombnyomkodós elbénázása xp levonást meg pénzvesztést fog eredményezni nem halált stb.
  • Renjike
    #137717
    "- minden autó egyenlő bánásmódban részesül, egyetlen autó külső-belső modellezése hat hónapnyi munkába kerül" aztakibebaszottjóistenit
  • arty
    #137716
    egyik szemem sír, a másik irigykedik :)
  • Totti5
    #137715
    Forza 5:

    - Drivatar technológia ( AI felhőtechnológia )
    - 60 óra karrier versenysorozatokra szeletelve, rivális márkák egymás ellen stb...
    - Jeremy Clarkson, Richard Hammond és Capitan Slow végig kommentálása a karrier folyamán, saját kézzel írott szövegeik alapján ( sírva röhögés garantált:D )
    - új fizika, ami nem szerepelt egészében az E3as demóba
    - McLaren mint hivatalos partner, akik telemetria adatokkal és szakértelemmel látták el a fejlesztőkat ( nem mellesleg a játék reklámarca az új Mclaren szörnyeteg )
    - Calspan cég szálítja az adatokat a gumikról ( gumitesztelésekkel, kutatásokkal, töréstesztekkel és sok minden egyébbel foglalkoznak )
    - nyittott kerekő autók, Indycar, Formula 1 ( talán lesz Ariel atom, KTM és a többi )
    - ÖSSZES jármű AUTOVISTA, lemodellezve gyári tervrajzok / lézerszkenn alapján kívül s belül, motorikusan, az utolsó csavarig
    - több 100 autó ( 4-hez képest valszeg csökkeni a szám, a nem lemodellezett autókat kukázzák, csak a csúcsminőség lesz elérhető )
    - Top Gear szerves része lesz az Autovista módnak is. ( infók mondókák, viccek... stb )
    - többrétegű festékek, lakkozás tökéletlenségei, csiszolt fém alkatrészeken megjelenő karcok, bőrök, műanyagok, üvegek, kárpitok és varrások valóságnak megfelelően nyeli el, szórja vagy veri vissza a fényt
    - szélvédő, valós tükeöződéssel
    - minden versenypálya lézerszkennelt, milliméter pontos mása a valósnak
    - Spa-Francorchamps!!!
    - 1080p natív felbontás 60 fps
    - Porsche nem kíván a jövőbrn szerepelni a sorozatban ( hatásos volt az EA bőröndnyi pénz )
    - bővülnek a festési lehetőségek, fényes, metál, matt, króm fényezéssel is elláthetóak a vasak
    - festésekért, tuningokért nem a letöltések, hanem a használat után kapjuk a pénzt. Minél többen és többet használják az általad létrehozott fényezést, annál több pénzt kapsz
    - dedikált szervereket ( mint ahogy Xbox One-on az összes játék )
    - minden autó egyenlő bánásmódban részesül, egyetlen autó külső-belső modellezése hat hónapnyi munkába kerül
    - lesz DLC
  • davidka003
    #137714
    Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara

    Engem megnyert. Persze max 400 pontért húznám be.
  • DarkSector
    #137713
    Ott is magától fog játszani a játék?
  • ABTeam2008
    #137712
    Kérdésedre a választ itt találod: Katt!
  • Renjike
    #137710
    Ryse Son of Rome multi : 2 fős coop Gladiátorharc a Colosseumban ! Na ha ez összejön akkor nem piskóta lesz a hangulat :DDDD
  • arty
    #137709
    ha jól értem, csak emailt akarsz cserélni a gamertagot (account) "mögött", így van?

    ezesetben amire váltanál, azt az emailt kell előtte felszabadítani, azaz amelyik gamertaghoz (accounthoz) az van rendelve, ott kell egy harmadik emailt beállítanod!
  • orichalcos
    #137708
    "a mostan accountot át akarom váltani egy másik már létező Microsoft accountomra"

    Felejtsd el, ilyen nincs.
  • DarkSector
    #137707
    Ha migrálsz elméletileg régebben elvesztettél mindent, ha letörölted a tartalmakat migrálás után nem tudtad letölteni újra, tudtommal most is ez van.
  • High end PC #137706
    kérdés!

    ha a mostan accountot át akarom váltani egy másik már létező Microsoft accountomra, akkor az MS pontokon kívül, amik áttöltődnek, hozzá tudok majd férni a játékokhoz megvásárolt DLC-ékhez is? Mert ha nem, nem változtatom meg

    a másik kérdésem, hogy már próbáltam a konzol menüjében megváltoztatni a Microsoft accountom, de nem engedi, mert mint kiderült avval az email címmel is xboxoztam már, nincs valami trükk, hogy lehetne megszüntetni az asszociációját az új emailemnek a xbox-al? mert akkor át tudnám cserélni, és akkor egy emalen lenne minden eszközöm.
  • orichalcos
    #137705
    Már elkezdtem 8as szintű vagyok.
  • Harlekin
    #137704
    Szerintem az nem frém probléma azzal valami gríz van.
    Próbáld ki,hogy lenézel teljesen és a sticket csak félig tolod ki és úgy tartod ahogy nézel felfelé.Ha nálad nem csinálja akkor beszart a kontrollerem"idén a másidik"
  • Totti5
    #137703
    Nem vettem észre ilyet. Frémmel nem volt eddig gondom, stabil 30. Ep 2 elején vagyok...
  • Harlekin
    #137702
    Neked is akadva mozog a kamera?Tehát tartasz 1 irányt és belassulva megakad majd újra gyorsul többször is 1 kimozdítás alatt?Na nálam ez volt és ez baszottul zavart.Mivel Én nagyon sokat szarakodok a keresgéléssel"acsik miatt" így hatványozottan észrevehető.
    A game nálam az elmegy+ os kategória lett ez is csak az "újítás" miatt a mem. baszakodás.
    Elkezdtem a Hunter Modeba,de a 3 ep után átraktam csirkére,mert valahogy nem éreztem rá erre kombózásra és úgy haltam mintha szükségszerű lenne.
  • Totti5
    #137701
    Fraknó ez a Remember Me. Zene, grafika, város látképe az eléggé ott van a köbön. Még a harc is bejön, habár nekem ez a Batman style nem igen tetszik, de valahol érhető hogy át kellett mennie a mezei akció püffölős játékoknak is egy evolúción, amit a Batman alkalmazott a legjobban ebben a genbe mások meg azt másolták. Minden esetre ha sok jó kombó lesz később, akkor megbarátkozok vele. Memória kutatás, visszaktekerés/belekotnyleskedés is jópofa dologs nem mellesleges rettentő látványos.

    Ami viszont el lett cseszve, az az irányítás. Késik, pár tizedet, fél mpt? ( nem a harcoknál ), hanem a platofming és a sétálás ftás közben. Érezhető és nagyon zavaró, ráadásul átmenetek sem lettek jól megoldva. Ez mindenkép nagy baki. Egyik tesztelő sem szólt és verte az asztalt hogy nem megfelelő?

    Minden esetre ez erősen végigjátszom kategória. Sotry az elejétől kezdve érdekes, a világa kreatív scifi, főhősnő szimpatikus, harc élvezets.
  • arty
    #137700
    engem már csak egy dolog érdekelne: ez ennyi vagy újrakezded?

    nekem nem lenne hozzá lelkierőm...
  • Muttley
    #137699
    engem is érdekelt volna
    de ezek után...

    Totti, azért a WRC egészen jó let
    a tavalyi :)
  • Macccy
    #137698
  • orichalcos
    #137697
    Beszósz? :D Megyek dobom is ki, hívom a mentőket, hogy rehabilitáljanak a Nintendo felé. Már hallom is őket. ( WiiU, WiiU, WiiU )
  • Macccy
    #137696
    És ilyen kóklerek írnak cikkeket Xbox -ról ....
  • Harlekin
    #137695
    az sux...
  • orichalcos
    #137694
    Bazz csak profilt szedtem le, szoval buktam egeszet...2. vegigjatszas negyedenel voltam...
  • arty
    #137693
    de azt recoverelhette is volna... szal profilt felesleges menteni (ha lájvos profil), ugyis mindenképp kell a licensz transzfer is
  • arty
    #137692
    ezt se nekem kellett megnézni
  • teddymac
    #137691
    A heti akciókról tudd valaki nfo-t ?
  • Renjike
    #137690
    kölcsön maximum :D de annyi pénzem tényleg nincsen :DD
  • Harlekin
    #137689
    A játék mentést is leszedted?Mert ha nem akkor ennyi...Mert maga a profil nem tartalmazza a mentést,az csak arra jó hogy ne legyen corrupted a mentésed,ha vissza rakod.
  • DarkSector
    #137688
    Na leszophatsz, vedd már meg. D: Kiütöm a Boss-t és elviheted a játékot. :)
  • Renjike
    #137687
    ne is lássalak :D
  • DarkSector
    #137686
    Akkor szevasz kb 2 év múlva...:D
  • orichalcos
    #137685
    Na talán vannak itt nálam okosabbak:

    Regi gepemen jatszottam ugye Borderlands 2vel. Mikor az eladasra kerult lementettem egy pendrivera a teljes profilom. Most hogy lett masik gepem visszaraktam a pendriverol a gepre az accomat, meg leszedtem ujra a Border2-t. Mitol lehet hogy a jatekban ujra 1es szintu vagyok, miert vesztettem el az eddig elert szintemet?
  • Renjike
    #137684
    nincs annyi felesleges ezresem :) nekem az olcsó az 2-3 ezer forint :D
  • DarkSector
    #137683
    Én eladom ha kell.

    Mennyit adsz érte?

    Meg ezek vannak eladók:

    Forza 2
    Assassins Creed 2
    Dead Space
    The Darkness
    Castlevania LoS.

    ár megegyezés szerint, ne nézd a jatekaim .hu-n az idegeneknek van beárazva. :)
  • Seth
    #137682
    Szerintem Te vagy az egyetlen ,akit érdekelt :)
  • Totti5
    #137681
    MotoGP 13

    Hol kezdjem, hogy alázzam?

    Bélyeg jutub videón volt egy kis remény, vagyis szerettem volna hogy legyen.

    Irtózatosan ronda. Egy F1 2012-höz képest ez a grafikai színvonal prevgen s igénytelen. Shéderek nincsenek, esőben az aszfalt szinte matt szürke, valami ordenáré paintban odahányt textúrával, akkor a nappaliról ne is beszéljünk. Szaggat! Olyan akadások vannak a kanyarokban, hogy az irányítás látja a kárát és ha éppen nem akad, akkor sem 30 frém, egy pillanatra sem. Pályák rondák, a motor és a versenyző úgy ahogy elmegy, csak közelről ne kelljen nézni.

    Érdekes, hogy van benne fotomód, ahol lehet centikről vizsgálni az színvonalas kidolgozást, csak éppen képet nem lehet készíteni.

    Kamerakezelás nagyon gyenge, az is az irányítást hátráltatja, kontroller rezgés nincs benne, a fizika legnehezebb módba elmenne, de tele van rossz megoldásokkal, súlytalan a motor és versenyző.

    Hírdették hogy milyen faszán mósön kepcsörölták, még inszájder videó is volt. Namost ebből alig látszik valami, esetlen, súlytalan, bugos. Még mindig képtelen voltak megoldani, hogy a gumifalba ne tünjön el az ember és a motor objektum nyakig beleolvadva... ( miközben a Codemasters külön valós fizikával látta el a gumibálákat, csak úgy a miheztartást képest, már a Dirt 1ben is!!! )

    Motorhangok okésak, bár abba bele sem merek gondolni, hogy tűzcsóva a kipufogóból miért nem került bele... biztos a frém látta volna kárát.

    Kár volt rá a verba, kerüljétek nagyon nagyon messzire, beszéljetek le róla mindenkit!!!. Középkategóriás WRC után megint erőteljesen lejtmenet a nagyon rossz kategóriába. Remélem megkapja majd a 6 pontokat a médiban

    Milestone monnyon le
  • Renjike
    #137680
    MGSR nem olcsó sajnos :( pedig azt szivesen nyomnám :)
  • Totti5
    #137679
    Leghamarabb 2014 év végén jön, kizárólag nextgenre.