176613
banner
  • Macccy
    #137759
    Nem ismerted Max Payne papát régről? (na nem a Marky Mark verziót!) Az maga volt a csoda nekem 11 (?) éve
  • DarkSector
    #137758
    Még jó hogy ingyenes a házhozszállítás!
  • DarkSector
    #137757
    Én mondtam, de a Remedy végett főként.

    Ez olyan mint a Naughty Dogs, bár a Remedy egyenlőre Alan Wake-el lopta be magát a szívembe, de amíg nem buknak addig maximális bizalom feléjük.
  • Mr Manson
    #137756
    149900.-
  • Macccy
    #137755
    Kinect majd jól kémlelni fog ha nem teríted rá a matyót a C64-ről! Aztán majd küldi a technó-betyár Moby-nak a fotókat a szőrös seggedről Csuvi! Ezt akaroooood??!! Heeeeeee????! :D :D :D
  • Macccy
    #137754
    Aaaahhhhh ...... Az a Hardware nem szar, ne csináld már te is előre. Mondom hogy a specifikácijók-alapján-jelentősen-szerényebb-és-ócsóbb a megfelelő jelző erre, de ettől még könnyen lehet, hogy ugyanazt fogja hozni gyakorlatban.



    Miitmondaasz?? Kvantúm Brék látatlanban is vevős!!! :DD Há' hogy mondta a főhős, hogy "Hard way then...!" és megfogta a stukkert! Almost shit myself! :P
  • DarkSector
    #137753
    Erre gondoltam...

    Azt a bizonyos 1 mondatot még én is megértettem.
  • Harlekin
    #137752
    Tudod kevéssel is beéri!"csak a videó csak azt szereti!"
    Amúgy arra én is kíváncsi leszek.
    Meg ami érdekes lehet így elsőre számomra az a titanfall.
    + a kinekt amire nagyon...
  • Macccy
    #137751
    Az az ezköz az jóó lesz! ;)
  • DarkSector
    #137750
    Grafikáról írtál, az a jelenet gameplay volt, vagyis brutális ha csak eleve a karaktereket nézzük.
    Persze a játékmenetet meg belőheted az Alan Wake + MP3 stílusba.
  • Harlekin
    #137749
    Hogy állsz RM-el?Nem laposodott el?Kombózás azt hozta amit vártál?
  • Totti5
    #137748
    Ne muatattak semmit, amiből tudnám hogy mi lesz, milyen lesz.
  • DarkSector
    #137747
    Kit érdekel a Forza meg Halo miután megmutatták a Quantum Break-et. :D
  • Totti5
    #137746
    HW szar de az MSnek lesz a világ legszebb ótós játéka idén natív 1080Pben, fix 60 fpsel, elképesztő minőséggel, részletességgel, tartalommal.

    HW szar, de az MSnek lesz egy natív 1080Pben, remélhetőleg fix 60 fpsel f ( Halo 4 tükrében ), állszaggató Halo5e.

    Eközben a GT5 kipolírozott verziója PS3ra jön csak ( ami nem baj, az is rettentő szép, és nagyon várós ), és lesz egy Killzone talán stabil 30fpsel, de egyenlőre szaggatós volt E3on.
  • Harlekin
    #137745
    Ismersz!
  • Harlekin
    #137744
    Te figyuzámán akkor most nagy valószínűséggel.Az ex címek release dates -5 nappal már 400 pézér lehet gamálni zsííír.Vagy kell majd ez a baszott drága 1600?Mert akkor tényleg rohadjanak meg...
  • Harlekin
    #137743
    őőőőő többszöri végig olvasás után se látom,hogy Én ezt írtam volna.Szimplán ez is 1 eshetőség ami még mindig változhat ez az x hónap alatt amire konkrét ismétlem konkrét dolgok lesznek ezek.+ még számtalan eszköz áll rendelkezésére MS-nek hogy ezeket a dolgokat szolidabb környezettel megoldja.Én ismétlem ÉN eddig se állítottam semmit szimplán méltó nyugalommal elfogadtam a tényeket és a nyálcsapkodó hozzászólásokat próbáltam értelmezni más és más perspektívából.Tehát ezek után kíváncsi leszek,hogy a sok nyálcsapkodó MS fikázó,bojkottért szónokló közül mennyi lesz az aki visszakozik a "na Én soha többet xbox rohadjon meg az ms" ből.Az MS nyalizásba ps fikázásba.Mert aki eddig kötötte az ebet a karóhoz annak ezek után se legyen az MS 1 istencsászár,mert meglépte ezt a"visszakozást"Tehát szívből remélem,hogy nagyon sok PS4 tulaj lesz az itteni fikázok között nem kullognak lógó orral vissza MS szimpatizánsnak.

    És akkor,hogy még kerekebb legyen a dolog Macccy mester szavaival legyen élve!
    Most esélyes lesz a simább warez ismét!


    Folytatódhat az adok kapok a használt piac és a warez állttal nagyobb károk felmérésével...

    Én maradok továbbiakban is a nyugalom tengere aki kivárja ameddig itt nem lesz a nappalimba az eszköz és gondolkodhatok érdemben,hogy ez most jó vagy sem...

  • Macccy
    #137742
    Egyetértek! ... De mai szokás szerint azé megkövezlek!! :D Biztos ami biztos! :P
  • Macccy
    #137741
    Amúgy amit ez a Tom akárki Warren is írt tök igaz erre és a hiba valóban a Microsoft KOMMUNIKÁCIÓJÁBAN volt:
    "Ultimately, Microsoft’s plan was brave and innovative with the Xbox One. All they should have done is be more honest and explained it better.”

    Kár, hogy többedmagával épp az ilyen újságírók savazták az új rendszert ahelyett, hogy megpróbálták volna legalább a gyökér MS marketinget kicsit kijavítani.


    Nah, de tényleg nyóc' emmá!

    ONtopic: Skacok! Lesz még idén valami fasza X360 exkluzív játék?
  • Renjike
    #137740
    végigvittem ismét a Halo4-t Legendaryhoznem volt türelmem , kövezzetek meg de még mindig best game ever :D (egyik)
  • Macccy
    #137739
    Nem volt semmi mártír, így se tett túl jót, meghiúsult a "konzolos Steam" kísérlet ...

    De hallood!! Tudod ez miért jó ??! ... Most esélyes lesz a simább warez ismét! ;P

    Nehogy elgyengüljek ...
  • Macccy
    #137738
    Tudom, sose fogod elolvasván a kotaku meg gizmodo cikkeket elismerni, hogy igazam volt, hogy működhetett volna az amiről most annyian beszélnek, hogy elhalasztásra került. Márpedig most is tartom, hogy működne és a Steam példa a legjobb erre. Ez van! Most nem tudjuk meg! ;)

    De hogy miért nem tartják meg a pozitívumokat?

    Szerintem mert ezekhez (lemezek kiküszöbölése, GoD játékok megosztása és eladása) a dolgokhoz kellene az internet hálózatának csodája, ami hiába van ott mindenhol, ha a gyökerek sírnak a szükségessége miatt! "Ne legyen online autentikáció?!? Kérem ..." és ezzel a lendülettel megint marad az offline lemezjátszó dekk és a 15 (?) éves lemezes kulcsolás.

    De ne hidd, hogy most nem örülök, nekem mindkét "út" megfelelt volna ... Így most maradok alkalmi 0day játék vásárló és a legjavát továbbra is 20 font alatt szerzem be.
  • Waczkor
    #137737
    Egyensúlyt találni,a játékokat lehetett volna online aktiválni, online kérni a frissítéseket, de megmaradt volna az a lehetőség is, hogy ezeket követően ne kelljen kötelezően bejelentkeznünk 24 óránként.

    A játékok eladásánál szintén jó dolog lenne/lett volna,ha a készítők látnak belőle pénzt.

    Pl én majdnem minden játékot eladok,mert ha végigtoltam esetleg többször a story-t,akkor szerintem teljesen felesleges hogy ott álljon a polcon,hacsak nem valami gyűjtői kiadás.Pláne hogy sok játékot csak a single miatt veszek meg.Boxon amivel sokat multizok az gyakorlatilag csak a fifa,régebben minimáls forza meg pgr.

    Itt apróságokat kellett volna átgondolni.A felhős dolgokkal most mi lesz?
    Most kurva sok mindent át kell megint gondolniuk,ahelyett hogy korábban kigondolták volna töviről hegyire az egészet és maximum kisebb változtatásokat kellett volna eszközölniük.Meg persze normálisan előadni az egész dolgot,felkészülten.

    Family sharingen még mindig jókat röhögök mint feature,kb a cod halacskák elúsznak ha közelítünk feléjük szinten van

    Én amúgy is boxot vettem volna,így meg már biztos is.
    Megbarátkoztam volna ezzel a sok szarsággal,az nem tetszett ahogy előadták,totális fejetlenség.
  • ABTeam2008
    #137736
    Milyen köztes megoldást említettek? Egy másik oldalon írta valaki, hogy milyen jó lenne a "family sharing" + a használt játékok engedélyezése régiózár nélkül stb. nem is folytatom a felsorolást inkább.
  • Waczkor
    #137735
    Jaja,nem lett volna feltétlenül rossz az új rendszer,csak ők maguk se tudták hogyan is kéne megcsinálni.Kimentek E3-ra úgy hogy megvolt az alap koncepció de gőzük sem volt hogy fog majd működni a gyakorlatban.

    Persze hogy mindenki lehúzta meg szidta őket.Ahogy előadták magukat,nem is csoda.

    Amúgy fórumokon sok jó megoldást lehetett olvasni hogy mégis hogy kellene ezt megoldani.
    Tehát lehetett volna valami köztes megoldást csinálni,így most hogy kivágtak mindent kérdés hogy az újításokból mi hogy fog működni.

  • arty
    #137734
    restriktív <> innovatív

    semmi ujdonságot nem kínáltak, csak a meglévő megoldásokat fejlesztették/korlátozták tetü/idióta/bonyolult módon
    idiótaság volt így visszatáncolni, volt amit érdemes lett volna továbbgondolni... kár, hogy besértődtek :D
  • ABTeam2008
    #137733
    Innovatívabb lett volna, mint a Sony megoldása. :D A PlayStation Network egy hulladék az Xbox LIVE-hoz képest, nem csoda, hogy nem vállaltak be egy olyan felhős megoldást, mint a Microsoft. :)
  • arty
    #137732
    innováció :DDD

    egyébként meg a sharinget és a pozitiv hozadékot még így is megléphették volna, csak valaki most hisztis az emesnél :)
  • ABTeam2008
    #137731
    A Vocal Minority Of Idiots (& Journalists) Ruin Innovations On The Xbox One
  • arty
    #137730
    perszepersze, nem romlott a cég goodwillje, ugye :))

    direkt igy tervezték :))))

    nahaggyá...
  • Renjike
    #137729
    Júni 26 Free to play gladiátor móka .
  • Renátó1985
    #137728
    Gondoltam, hogy kitalálsz valamit csak ne legyen igazam. :) hihetetlen vagy. Gyűlöllek :).
  • Harlekin
    #137727
    Lófasz van nem szavuk.Ez semmi más mint mártirt gyártott magából MS és istenként fürödhet az elötte álló sikerben.
    Viszont nagyon sok embert sajnálok akik az eddigi helyzet miatt rászoktak a nyugtatóra.:-D
  • Mr Manson
    #137726
    ... nem a userekről van szó, nem az Ő szavuk, hanem a SONY miatt kellett meglépni ...

    HW szar: lehet gyengébb , de ettől még sok mindent ki lehet hozni egy jó kóddal. És akárki akármit mond MS és emberei ehhez rohadtul értenek.
  • Renátó1985
    #137725
    Azért mégis csak van szava a usereknek :). Harlekin, nem megmondtam ? :P Nyomi vagy!
  • Kandurex
    #137724
    Egyszerűen be bukták volna a generációt, ha jól láttam a legutolsó szavazásokat már 40:1 aránylat a PS4/BOX vásárlók aránya.

    Jó döntés volt, ettől független a HW szar :))
  • Anubys
    #137723
    Hát, ez igen hasznos válasz volt... Meg már írták korábban is.... :)
  • orichalcos
    #137722
    Ide is:

    Xbox ONE - Pálfordulás
  • Anubys
    #137721
    Mondjuk csinálhattak volna inkább új részt, ezt a kettőt már párszor végigtoltam... :(
  • Waczkor
    #137720
    Hivatalos.

    Katt

    Xbox One games will be playable on any Xbox One console -- there will be no regional restrictions.

    Akkor mindezeket figyelembe véve megoldható lesz behozni külföldről boxot és használni nálunk.Minden úgy lesz mint 360 esetében.