176613
banner
  • arty
    #137799
    készítsenek csunyább játékokat, fullhd, 60fps-re. érdekel?
    ki kényszeríti rájuk, hogy 80 millát áldozzanak egy játékra?
  • DarkSector
    #137798
    Hát nem tudom mennyi fogyott a Gears-ból meg azt sem hogy a nextgen mennyivel kerül több pénzbe? ne az ezelőtti gent nézzük az elmúlt, hanem a mostani nextgenre írta, és mondta a mikiszopsz hogy az exclusive-ok 60 euro-ba fájnak max ahogy eddig, vagyis el kell gondolkozni kicsit, most vagy 2x 3x többet kell munkálkodni egy-egy nagyobb játékon, és ugyanannyiértadják ÚJONNAN mint azt a generációt amibe már pár cég becsődölt.
  • arty
    #137797
    Ezeknek semmi köze a warezhoz és azért nem hőbörögtél, mert birka vagy :P
  • arty
    #137796
    És a játékfejlesztő kiért van? Nem a játékosért? Nem belőlük él, egészvéletlenül?

    Ugy kell felépiteni az üzleti modellt, h a használtpiacot is bele kell kalkulálni - mint egy autógyárnak ;)

    Egyébként meg: mennyi fogyott a gears1-2-3-ból? Szarul ment/megy nekik? szvsz ő pont kussoljon ....
  • ABTeam2008
    #137795
    Szabadúszó. :)
  • arty
    #137794
    álmodj királylány .... :D (még1x: a ps3 sem hozta, pedig ott kisebb volt a difi. tedd be az aktuális fifát a két gépbe...)
  • DarkSector
    #137793
    Akkor ahol most van. :D
  • arty
    #137792
    a konzolos steam kísérlet 2005 óta minden évben meghal.... ehez nem kell nextgen, a lájv, a digitális disztrib csődjét átélheted a curr-genen is

    (tekintsünk most el az utóbbi pár honap pár jó vételétől)
  • ABTeam2008
    #137791
    Cliffy már nincs az Epicnél tavaly októbertől.
  • DarkSector
    #137790
    Jah a képzeletbelitől igen. :)
  • Totti5
    #137789
    Forza 4 IS messze van a tökéletestől.
  • DarkSector
    #137788
    "Totti, tartalmilag te milyen újítást látsz a Forza 5-ben
    ami a Forza 4-ben nincs benne?"

    Egy tökéletes játék hogy lehet tökéletesebb? ezt kérdezed? :D
  • Muttley
    #137787
    lám-lám :)
    mégsem akarták magukat tökön szúrni :o)
    nem szoktam senkinek rosszat akarni
    de ezúttal kíváncsi lennék, h az eredeti ötletgyárosokat páros lábbal rúgták-e ki a negatív PR miatt
    persze, majd csak nyugtával dicsérjük a napot... :)

    #137746
    Totti, tartalmilag te milyen újítást látsz a Forza 5-ben
    ami a Forza 4-ben nincs benne?
  • Harlekin
    #137786
    Miért nem nekem jutott előbb eszembe ez a kép...
  • DarkSector
    #137785


    Megint a homokozó...kezdek megijjedni, és gyerekekkel? Naaaa. :D
  • Harlekin
    #137784
    Ja és ÉN MS helyébe csak ennyit tennék.



    Nesztek lehet menni játszani





  • DarkSector
    #137783
    És a nyelved? :D
  • DarkSector
    #137782
    Ja aggódsz is te , neked megnyílt a menyország. :D
  • Harlekin
    #137781
    Már a szívem is nem csak a valagam...
  • Harlekin
    #137780
    "De ez van, nyert a nép"
    Nem max vesztett az MS.
    Mit nyerte a nép,de most őszintén amikor még az sem volt világos,hogy a megálmodott rendszerrel mit nyerhet vagy veszíthet.
    Én biztos,hogy nyertem,mert az biztosra vehető,hogy szíforeva most telefonál éppen a dzsungelflesher ödönéknek,hogy benne vannak e 1 garatmandulától tökigheréléses xboxone műtétbe.
    Köszönöm sg bojkottálok és internet hörgő torokkal ordibálok neked is joni fiú nyakig a homokba köszönöm köszönöm....
  • DarkSector
    #137779
    Te szőrős szívű. :D
  • Harlekin
    #137778
    Erre szokták azt mondani...Na ez a buli is megdöglött!
  • DarkSector
    #137777
    Én ezért sem hőbölögtem mikor elsőnek bejelentették ezeket a korlátozásokat, a warez és használt ellenes dolgokat...
    De ez van, nyert a nép, AKIK most örülnek utána meg megint a Microsoft lesz a geci, meg persze a sony, hogy a konzolok miatt minden DLC, meg fizetős bla-bla-bla.

    Ez lesz, tudjuk mindanyian.
  • Totti5
    #137776
    Mivel az egész irányítás ezer sebből vérzik, ez csak 1 sok probléma közül. Mondjuk ez a legkevesebb, én észre sem vettem. A késést már annál inkább:(
  • Totti5
    #137775
    Nam most kíváncsi leszek a kiadókra. Sonynál úgy volt, hogy náluk nem a cég dönt, hanem a kiadók. Most akkor mi lesz?

    Amúgy érdemes elolvasni, kb összegzi az egészet: Az internet népe kórusként szidta a Microsoftot. De vajon jogosan? Voltak pozitív oldalai az eredetileg tervezett korlátozásoknak? Mi lesz így a következő generációval? Megpróbálunk rávilágítani néhány érdekességre.

    Az tény hogy az MS túl sokat akart és ebből így nem lett semmi a SONY negatív ellen marketingje miatt. Ezzel viszont a jó és előremutató funkciók sem lesznek:(((
  • Harlekin
    #137774
    "A kamerát viszont megnéztem. Függlőleges mozgásnál valóban van benne egy törés. Ez nem kontroller hiba, ilyen a game."
    De mi a célja nem jövök rá pedig agyaltam eleget.Kizártnak tartom,hogy 1 ekkora hibát benne hagynának,mert ez minden csak nem jó.
  • DarkSector
    #137773
    Hát ezekután Cliff-től kb érezhető mit várjunk a nextgen-ben, de amúgy igaza van, én mind játékfejlesztő én sem örülnék.

    Gondold el, te mondjuk készítesz egy játékot, xy-nak csak ő forgalmazhatja, és ugy dönt lehetővé teszi hogy a te szellemi termékedet úgymond hivatalos warezra használják, hát asszem picit én sem örülnék.

    Hiába hanzik jól ez a használt biznisz, ez csak max a játékosoknak jó.
  • Harlekin
    #137772
    céges bulin az 1ik munkatársunk azt ecsetelte egész este,hogy neki miért nem adatik meg az,hogy 1 szerre 2 női mell között ébredhessen.Miután másnapra teleportálási állapotba került csináltunk róla 1 iszonyat brutál csodálkozós képet.A többit meg látod budi,gatya le,katt, net ,PS ,és 1 perces csuklómozdulat és csak az ő feje hiányzik a képről"személyiség jogok"A pikantéria az hogy ez a kép azonnal felkerült a mobiljára a céges gépekre asztalnak,és kiplakátoltuk vele a kocsiját és a lakása környékét a köszönöm istenem felirattal ellátva...
  • Totti5
    #137771
    Persze hogy nem szar, de ez majd a multiplatonál fog kiderülni. Exeknél nyilván nem.
  • Totti5
    #137770
    Sehogy, holnap/hétvégén. ( bár az is necces mert Le Mans 24 órás viadal lesz, azt pedig 24 órán át fogom nézni:) )

    A kamerát viszont megnéztem. Függlőleges mozgásnál valóban van benne egy törés. Ez nem kontroller hiba, ilyen a game.
  • Renjike
    #137769
    najó ... a kép után én AKAR TUDNI A TÖRTÉNETET IS! sikítva röhögtem fel
  • Renjike
    #137768
    de várhatunk , csak gears of warban lesz 1 multi map meg 5 dollár/darab a többi :D ja nem mert ha előrendeled kapsz egyet ingyen :)
  • Harlekin
    #137767
    Mivel kaptam privátba is kérést

    Így legyen...a képnek története van... eskű az 1ik Én vagyok...



    Ha valakit elborzaszt totti szedd ki
  • DarkSector
    #137766
    :D
  • DarkSector
    #137765
    Epic-től nem várhatunk sokaat ezekután....

    Egyrészt megértem amit mond, még ha magamellen is beszél.
  • Harlekin
    #137764
    Van 1 pár és szép várakat építenek a gyerekek benne,meg gondolom a macskák is oda járnak szarni...
  • Renjike
    #137763
    [email protected] : kérem a képet
  • DarkSector
    #137762
    Vagyis homokozó van felétek? :D
  • Harlekin
    #137761
    Ha valaki a szőrös valagamra kíváncsi annak most is küldök szívesen képet róla sőt dedikálom is.
    Moby biztos,hogy nem kíváncsi rá,mert nem szőrösen látta eleget "nem félre érteni semmi buziság nincs benne"
    Na ebből mi kerekedik majd...???
  • DarkSector
    #137760
    Hogyne ismerném, 286-os gépen kezdtem a pc-s ipart. :P

    MP megvan mobiltelóra is.