176613
banner
  • Moby
    #138958
    Végignyomtam, kimaxoltam, imádtam minden pillanatát.
    Pécén.
    Még biztosa előveszem párszor.
  • arty
    #138957
    nekem a "bossharcok" mondjuk pont nem annyira jöttek be, ha egyre gondolunk :) (nemtom mi az a skrillex, öreg vagyok :D )
  • Renjike
    #138956
    Én a betépős Skrillex küldetésen mondtam hogy najó ez valami hatalmas király :DDD
  • arty
    #138955
    Én első órák alapján rühelltem az FC3-at, de ahogy játszottam, úgy "szerelmesedtem" teljesen belé :) - a tizedik órától kezdve pedig alig vártam, hogy leülhessek és toljam!

    Sajnálatos, hogy anno az FC2-ben a megannyi hibát nem javították egy peccsel, abban a környezetben is jól el lehetett volna szórakozni. Akár még az FC3 után is.
  • Moby
    #138954
    Nem, én pőrén próbáltam. Beültem az autóba, nyomtam egy kövér gázt, és kispriccelt az ebéd a fogaim között.
    Na akkr szaladtam el a 7850-ért, ami végül sosem került gépbe (vagyis nem épült gép köré).
  • arty
    #138953
    nem tudom milyen blur van konzolon, de lehet az is (és az említett pecsek) is segítenek/segítettek _valamennyire_ az FC3on
    te anno pecselve próbáltad? (5 patch jött ki, utolsó idén márciusban!)

    pl alan wake alatt fenomenális a blur, nagyon-nagyon ritkán érzékeltem frém-esést, miközben a DF videok szerint azért viszonylag gyakran megtörténik ott is - az átlag 30fps játéknál sokkal-sokkal folyamatosabbnak éreztem
  • Moby
    #138952
    Even so, travelling around the islands by either foot or car still gives us wavering readings on both consoles, mostly circulating around the 25FPS point.
    Mondjuk azóta lehúzhattak a setupon patchel, hogy meglegyen a fix30.
  • davidka003
    #138951
    "It`s locked at 30. 20 is for the cutscenes."

    Én kényes vagyok a szaggatásra. (pl Dark Souls nagyobb tereknél) de itt megvan játék közben a fix 30. Főleg, hogy tengernyi update is jött.
  • Moby
    #138950
    Nem szaggat.
    Fogalmam sincs milyen lehet, amikor valami szaggat, de talán jobb is ez így :D
  • Harlekin
    #138949
    Veszélyre vissza térve ha még csak ez,hogy rá ejted de tényleg valós lehet 1 infarktus minden túlzás nélkül...
    Volt 1 hasonló esetem prototypal.
    Nagyon közel ülök a tvhez és ott is bealudta a háztetőkőn futkosás közben pár másodpercről van csak szó,de a kontroller rezgése ébresztett az miatt hogy zuhanok 1 házról na az barátom baszott nagy flash volt pár másodperc mire az agyad feldolgozza,hogy ez nem a valóság,de a szívdobogásom kb 200 lett és a fülemen folyt ki az adrenalin.Az nap este nem is aludtam...
  • Harlekin
    #138948
    Mondanám,hogy kölcsön adom,de...
    Pénzt semmi estre se ér max 326 forintot.
  • Harlekin
    #138947
    Neked is grat.
    Na akkor lehet előveszem majd és legyűröm,mert csak 3 acsi hiányzik.
    Az miatt se nagyon erőltettem anno,mert akkor jött a defiance és az érdekelt mint game.
    Most a lego star wars 3 szopatott be.Össze szedtem az összes minikitet(220) és nem adta meg az acsit(bugos).Most újra szedem őket még plusz 4 óra legalább még így is,hogy betéve tudom mit,hol,hogyan,kivel.
    De ha most se adja meg kibaszott ideges leszek.
  • Macccy
    #138946
    Kösz, de azért nem veszem meg :)
    Veszélyesen hangzik, ha ráejted a lábadra a kontrollert, még meg is sérülhetsz! Sokan nem is hiszik milyen kemény munka a géming :D
  • bluesfool
    #138945
    Én is a far cry 3-ban megcsináltam az első fejezetet , aztán elkezdtem felfedezni a szigetet, foglalom a területek . Jó játék a far cry 3 ,de szerintem a coop mód az gyenge, az nem nagyon kellett volna bele
  • DarkSector
    #138944
    Kérdés az hogy alkalmazását illetően sima játékban ki fog megállni zenét hallgatni?
    Ez annyira felesleges baromság szerintem.
  • DarkSector
    #138943
    régen is az volt.
  • Myselor
    #138942
    nagyon kemény ez a játék:))
  • zaki
    #138941
    Akkor megéri, ha fel van már korábbról telepítve a normál változat :D
  • zaki
    #138940
    Én is egyből az 1999 mode-on toltam végig, 2 részt eltekintve nem volt annyira nehéz :D
  • Harlekin
    #138939
    Gondolom...
    Nem lenne gond,mert maga a nehézség nem vészes,csak az a rohadt pénz addigra fogyott totál el.Mivel előtte sokkal bátrabban haladtam előre de ezért haltam is rendesen.Viszont utána meg már nem volt mit tenni mindig vissza rakott a checkpointra" Finkton Properra"na kb 25 próbálkozás után feladtam mindig pár lépésre voltam a köv checkpointtol és kifingtam,mert minden lőszerem képességem elfogyott...

    Minden esetre neked még 1 nagy grat!
  • DarkSector
    #138938
    Jé benne lesz a baltás punk is. :D
  • Totti5
    #138937
    Ez meg egy érdekes ficsőr

  • DarkSector
    #138936
    Ez a szinkron egyszerűen páratlan!
  • Totti5
    #138935
  • davidka003
    #138934
    Néha olyan érzésem van mintha sose olvastad volna a topicot.
    Keresőbe lent beírod, hogy essentials és ki is adja. 6. komment.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sokkal kevesebb kocsi van az essentials-ba. Nem éri meg megvenni.
  • DarkSector
    #138933
    Srácok mi az eltérés a Forza 4 és a Forza 4 essentials közt?
  • davidka003
    #138932
    Én Far Cry 3-at nyomtam most pár órát.
    Eléggé meggyőzött. Jó felfedezni a szigetet meg öldösni a kalózokat.
    És abszolút megéri megvenni konzolra ha nincs jó gépe az embernek.
    Nem szaggat. Vállalható grafika. Nincs V-sync probléma se.
  • bluesfool
    #138931
    Nem tudom hogy játszottal-e a Witcher 2-vel de az is egy nagy szivás , csak 1 achievement hiányzik ,a pókeres , hogy a kockákkal ugyanazt azt dobjad , na ahhoz kell a szerencse
  • bluesfool
    #138930
    kösz, hát mondanom se kell , nagyon nehezen , baromi lassan haladtam vele ,de meglett , elég is volt az 1999 mode egy életre az tuti
  • arty
    #138929
    annyira nem utálhatod, ha megcsináltad :)

    grat az ezerhez!
  • Harlekin
    #138928
    grat!

    Hogy a szarba tudtad lenyomni az 1999 es modot plusz cuccok vásárlása nélkül?Én a felénél feladtam nem volt hozzá türelmem...
  • bluesfool
    #138927
    Na bioshock infinite 1000 gs megvan, 80 darab videó szalag összegyűjtése az kicsit necces volt , azt hittem hogy kihagytam 1 darabot de végül meglett , hát hiába utálom a gyűjtögetést.
  • arty
    #138926
    na, a "másodlagos" (noha a legrégebbi) accomat UK régióba migráltam, most már sikerült a licensz traszfer az x360slimemre - immár a mostani, aktuális accommal is mennek az egykoron UK-n megvett játékok

    csak 2 évbe telt ...

    UK profil - királyság a paypal, hozzá is adtam - de hogy mennyire k. drága ez a régió, az hihetetlen :D a nálunk 990ft-os AC1-2 ott 3100 ft

    mondhatjuk, hogy az összes digit játék forgalmazó közül a magyarokkal az MS a legrendesebb!

    (de soha nem felejtem el nekik, h anno a migrálás után elbuktam a játékaimat és csak mostanra kaptam vissza, de pl a TrialsHD-t megvettem ujra a magyaron (másikaccon) is :(( )
  • Harlekin
    #138925
    Ajánlom figyelmedbe!

    Toy Story Mania-t!

    4.5 óra tömör nyugalom az 1000 GS-ig...
    A legizgalmasabb része az volt amikor tegnap este 7-kor belekezdtem és fél nyolckor elalvás közben kiesett a kontroller a kezemből a padlóra...
    A szívem állt meg a csattanástól.
    Így ma folytattam 8-tol és 12 környékén 1000 gs volt
  • Anubys
    #138924
    Bocs: "meg egy pár középszerű játék"
  • Anubys
    #138923
    3DS-t 70-ről árazták le 40-re egyik napról a másikra, a Resident Evil Revelations kiadása előtt pár hónappal, akkor vettem én is. Be is jött ez a húzása a Nintendonak, akárhogy nézzük a Resi húzócím. A Castlevania-ról is akkoriban jöttek az első pletykák, no meg a Heroes of Ruinról is. Mind exkluzív cím, Vitára meg van egy Mortal Kombat port meg egy középszerű játék. A Silent Hillel estleg lett volna esêlye robbantani, ha nem egy sokadik felülnézetes lövöldét csináltak volna, ami még idegesítően bugos is. Mondjuk PSN plus előfizetőként megéri a vita, de augusztusra pl gagyi játékokat adnak.
  • arty
    #138922
    mondjuk ez igaz
  • szega96
    #138921
    Akkor ez igaz lehetne a 3ds-re is, azt mégis viszik..Arra játék is jön..
  • arty
    #138920
    azért nem veszik, mert mindenkinek van mobilja, amivel kiváltotta a handheldeket alkalmi játszadozásra :)

    + a "mobiljáték" szintű cuccok meg elég drágák rá .... (amennyire hallottam)
  • DarkSector
    #138919
    De hogy ezt hasznáűlod meg egy kontrollert egyszerre? mert max akkor ad plusz élményt. :D
    Talán.

    De ha a kontroller helyett, akkor elvesz, mivel a kontroller gombjai-karjait ugymond felváltja .