176613
banner
  • szega96
    #138918
    Engem se zavart volna ha kihagyják, de így csak 1 plusz élményt ad, szóval nincs vele gond.. Meg olvasom neten, hogy azért sírnak hogy ne portokat adjanak ki rá...Nemhogy örülnének, hogy jön valami...
  • szega96
    #138917
    Ez patthelyzet, mert gondolom azért nem veszik, mert nincs rá játék, de kiadni meg azért nem adnak, mert nincs kint sok vita ::::DD
  • DarkSector
    #138916
    1 évbe? életciklusonként lesz 1. :)

    Meg az is érdekes kérdés, hogy ha valaki mondjuk direkt azért játszik konzolon hogy ne kelljen tapipadoznia egy üveglapon az ujjaival, vajon érdekli-e ez a dolog?
    Mert engem baszottul hidegen hagyna ha nem lenne ilyen lehetőség.
  • szega96
    #138915
    De ilyenből havi 1 kéne, nem az ,hogy 1 évben kiadnak 1 jó játékot és hello
  • TDC Geronimo
    #138914
    Nézd meg az új killzone videót és máris megváltozik a véleményed
  • Anubys
    #138913
    Tudna, lásd Uncharted, csak marha kevés gépet adtak el, ezért senki nem csinál rá semmit.
  • szega96
    #138912
    Hát elvileg lesz ez a"használd kontrollernek a vitát(ps4)" mint a wiiu-nál, de itt is az a baj, hogy alig jönnek vitára játékok..Meg ha jönnek is csupa mobil minőség, pedig nem hiszem el, hogy nem tudna gyönyörű játékokat futtatni...Aztán csodálkoznak, hogy nem viszik.
  • Anubys
    #138911
    Jó a wiiu pont rossz példa, semmi nincs rá és rohadt drága. A 3DS-t egy drasztikus árcsökkentés meg pár jópofa cím mentette meg a bukástól, ez kéne wiiu-nál is.

    Nálam a ps4, mint gép szimpatikusabb, de ugye Dead Rising 3 meg Killer Instinct -bár utóbbi a gameplay videók alapján crap- miatt gondolkodom a Boxon. Szerintem várni fogok egy fél évet a döntéssel, addigra kiderülnek mindkét gép hibái meg jönnek új cuccok is rájuk, addig meg elleszek azokkal a játékokkal, amiket még nem toltam végig a mostani generáción.
  • Totti5
    #138910
    Mik vannak PS3nál? mert nekem semmi nem ugrik be. 1-2 PS3 játék tartalmazta a Vita verziót is.

    Egyszerűen a tablet a kezedben, vita a kezedben, még egy képernyő a kezedben modell megbukott, óriásit hasalt... úgy hívják hogy WiiU. Macera, nincs sok értelme, videón mutogatni jobb mint valaha is játék közben ezeket kihasználni.
  • Renjike
    #138909
    Nincs bajom a Playstationnel de nem érdekelnek az exkluzív címek. :) Bár még gamescomon vagy min kiderül mit húznak elő de nem valószínű hogy valami olyasmit ami nagyon bejönne ... :D
  • szega96
    #138908
    Engem ps4 felé csak a ps vita miatt húz a szívem, már ps3-nál is tök jó dolog ez a cross buy/play lehetőség aztán ps4-nél kitudja hogy milyen dolgokat találnak még ki hozzá :D
  • Renjike
    #138907
    Elég hülye elveket követsz akkor . :D Nem pörög a topik vitatkozzunk : nekem az Xboxone jobban tetszik! :DD
  • arty
    #138906
    én meg nem bírom ki, hogy ne szóljak be BÁRMIRE, ami xbone :D

    sry!
  • Renjike
    #138905
    irónia a lényege :D
  • arty
    #138904
    az lesz, de ennek mi köze egy jó képhez ? :)
  • Renjike
    #138903
    de hát az xbox one szarlesz meg gyenge.



    Spartan Assault milyen? :)
  • AnuluWork #138902
    Ez melyik játék?
  • arty
    #138901
    én ezt sosem tudtam befogadni, annyira irritál, hogy "megjátszott" :)
  • Totti5
    #138900
    Jajaja ez klasszik, de már nem kötne le. Túl egyszerű ahhoz.
  • Waczkor
    #138899


    Ennek kéne jönnie xbla-ra.Legjobb volt pécén,lehetett ketten is tolni:)
  • DarkSector
    #138898
    Csak szerették volna.
  • Myselor
    #138897
    nagyon jólnézki:)
  • davidka003
    #138896
    Oszkár csak a csókosoknak jár. Aki megérdemli az sosem kap.
  • Totti5
    #138895
    Itt figyel Blúréjen:). Alapmű. Hogy miért nem kapott érte oszkárt...
  • Waczkor
    #138894
    Ajánlom A pankrátor című filmet ha még nem volt meg Mickey Rourke-kal
  • davidka003
    #138893
    Állítom, hogy 2007-ben a Crysis is nézett így ki max grafon.
  • Totti5
    #138892

  • davidka003
    #138891
    Örülnél te ha csak fele olyan erős lennél mint ők.
  • Totti5
    #138890
    Show és csillogás... ezt látod te aki fizet és kap egy színházat tudatosan felépített karakterekkel, hősökkel, játékokkal, eseményekkel, történetekkel. A valóság meg ez hogy emögött irtózatos munka van, ahhoz hogy ezeket a meccseket fizikailag kibírják nem is elég maga az ember. Drogok, szerek, fájdalomcsillapítók saját szervezetük tönkretétele stb... ez a másik árnyalt oldal. Az ütések igaziak, persze a józan ész hattárain belül, a szabályokat betartva.

  • zaki
    #138889
    dettó :D
  • Seth
    #138888
    Világ életemben egy nevetséges "sportnak" tartottam.
  • davidka003
    #138887
    Maga a sport csak megjátszott. Az egész előre le van tervezve. Amúgy én is szeretem nézni.
  • Totti5
    #138886
    Ez a hét a WWE13é volt. Mást el sem indítottam, még egy ótókát sem:)))

    Kár hogy nem amcsi vagyok, imádtam volna anno ott a maga idejében:) így csak töredékeket kaptam itthon belőle amikor ez a sportág a csúcson volt a legnagyobbakkal.

    Szerencsére az Eurosporton mostanában műsorán vannak a klasszikus epik meccsek, magyar komentátorokkal, akik szintén hatalmas fanok:)

    A játék fantasztikus.

  • Macccy
    #138885
    Az lehet 15 fps, de biztostuti hogy bebújtál a VTOL mögé! Amúgy pécén régen én is letoltam Normálon és bár az alienes rész akkor se lopta be magát a bal pitvarba, de nem szenvedtem sokat.
    Most X360 -on az Easy végigjátszásnál is kicsit szoptam a kisebbik óriás robottetűvel, nem volt semmi durva fegyverem. De Delta végigjátszásnál az anyahajó ezzel a villanásával ... gusztustalan

    Renjike: Jóvanjó, nem huncutolok Teutul bátya, södörjünk egy kapadohányt levélbö és pöffentsük el a lenyugvás érdekibe.
  • davidka003
    #138884
    Ja bocs én PC-n toltam 15 FPS-el a főboss-t.
  • Renjike
    #138883
    Whoo lassítsá le cimbora



    csak viccedeztem.
  • arty
    #138882
    mondj nemet a fosportra! (ohne x360pad támogatás??? 2013ban????? MS-től??????????????)
  • Macccy
    #138881
    Mert te igazi hős vagy!

    Amúgy ha nem bújtál el szűkölve a hátulról nem bebújható (konzolos verzióban nem lehet belebújni) VTOL roncs alá/mögé és utána az ominózus kék fingások eleresztésekor nem bújtál el a hajóhíd tömbje mögé is (mert a VTOL mögött esélytelen kihúzni addig amíg szánalmas Script Kisasszony azt nem mondja, hogy lőhetsz végre a taktikai-atomgránátvetővel) akkor tényleg igazi hős vagy!
  • Macccy
    #138880
    Nem tudod? Anyáztam a készítőket! Mégis mit gondoltál, mit? Vadpörköltet! ...
    Lehet, hogy neked 5 perc vagy 10, de én magamról beszéltem és arról, hogy ez a gyökér játéktermi szaroknál volt divat, hogy ohne tartalom, húzzuk hát az időt a polipkaros, négyfejű óriás kuvasz szörny agyonlövésével, aminek 4x2 darab turret -ek vannak a fülei helyére műtve. Ráadásul az egyszemélyes hősködés - beszélő búvárruha ide vagy oda - is szánalmas egy olyan űrhajó ellen, ami ráparkol egy atommeghajtású anyahajóra és minden 8000K színhőmérsékletű fingása elpusztít egy cirkálót.

    Van még kérdés?
  • davidka003
    #138879