176613
banner
  • tomi890125
    #138998
  • Renjike
    #138997
    Szóval az új Acben is van hal inteligencia ? :DD
  • Totti5
    #138996
    OMG! Carcharodon carcharias! Imádom, rajongok értük, a legtitokzatosabb, legbrutálisabb, a legcsodálatra méltóbb a legmeghökkentőbb de mégis rettentő inteligens élőlény.


  • Harlekin
    #138995
    thx!
    Ez most nem volt annyira vészes 220 minikits 130 gold bricks meg a red bricksek 22 pálya + az emberek a szokásos séma storyn lóhalálába végig,majd freeplaybe kiszedni mindent 100%-ra teljesíteni a gamát.A lego lotr ehez képest a háború és béke volumenű alkotás a 250 mithril kockájával + szokásos dolgok és a side missionokal... na annak az 1000 gs-e potom 55 órába telt.
  • bluesfool
    #138994
    Gratulálok Harlekin a lego star wars 2 1000 gs-hez, volt benne keresgélni való mi
  • Harlekin
    #138993
    Van nehézségi fokozat,de a végén annyira maxos a karaktered,ha jól csinálod,hogy "sima" ügy minden nehézségi fokozaton.A vége az egyetlen olyan momentum ahol lehet néminemű baj a legnehezebb fokozaton.Ez az első olyan game ahol nem azt érzed,hogy csak azért ömlik az enemi,hogy téged bosszantson meg a marhák nem tudtak mit kitalálni,hogy nehezítsenek,hanem mert ez a lényeg.Tényleg baszott jó a game,ha lehetőséged van rá ki ne hagyd...

    És akkor,ha már itt tartunk bővült az 1000/1000 es lista

    +5 órával csak meg lett a lego a raptor szerint 56 óra de a legoba van belső game time ami 32 a toy stori is 4.5 óra alatt lett meg nem 8
    Raptor bele számol pisi-kakit fáknesz-velneszt...
  • Macccy
    #138992
    Inamba szállt a bátorságom, Haaarli! A srác azt mondta, hogy klónok ezrével és fossa ránk a játék! Agyfaszos a vége tényleg? Van nehézségi fokozat? :)
  • davidka003
    #138991
    Nem Zoly tesztelte és a srácnak tetszik nagyon:
  • arty
    #138990
    ne-ne-ne-ne-ne! nem pont! forint, mondom! :D
  • Totti5
    #138989
    Tinman jelezte multkor:)

    "1 éve várok erre a kibaxott I am Alive akcióra.
    480 pont végre.
    Goldosoknak.
    Rohadj meg anyádba MS."
  • arty
    #138988
    Mikorvetted? Mértnemszóltál, hogy 500ft??? ;)

    Grafot kolléga laptopján láttam... igazad van :/
    "Szerencsére" 3-4 órát kell csak kibírni ;)
  • arty
    #138987
    A 60fps miatt a cod ANNYIRA élvezetes, h ebbe (MW3) is totál beleszerelmesedtem :D
  • arty
    #138986
    Nem vélem mihasznaságnak! Teljesen rendben van, hogy az ember a kedvencének (=ami épp NAGYON tetszik) játékidejét kitolja, amennyire csak tudja. Márpedig ezt egy hiányzó acsi simán megteszi - játszhatod ujra, nehezebb fokozaton, stb. Ez tehát jó.

    De ha egy sz*rt csak egyszer kipörgetnél, mert épp csak az van, olcsónjóaz, mittomén - azt nem nagyon értem (esetedben azért már kezdem :D ) minek ujra és ujra letolni, "hátha beadja". Ne mond, hogy a beadás előtti 2x8 óra élvezet - de akkor meg minek?

    Amugy durva, hogy ennyire acsibugos ennyi játék.
  • Totti5
    #138985
    Jó ez az Iam Alive. Előny hogy nem villog 10 méterről a platform amit meg kell mászni, így körbe kell futkosni néha hogy meglásd a helyet, nomeg a stamina mászás közben zseniális dolog, máris kiütötte az egy gombos platforming mechanikát.

    Ami viszont szinte kibírhatatlan az a grafika:(

    Ennek kimondottan jól állt volna calami cellshade poshadt kinézet, mint ez a normál 3D textúrák és színek nélkül folyamatos zizivel.
  • Fartisan
    #138984
    Kapcsold ki az aim assistot.:D COD-okból csak demokat próbáltam,de pont a smooth kontrol tetszett bennük,a játékmenet már kevésbé.
  • DarkSector
    #138983
    Meg kell adni bankkari adatokat nekem ez a bajom.
  • Harlekin
    #138982
    Ez nem a számokról szól ki nem szarja le,hogy 20 vagy 30.1 acsi a kitartásról türelemről és a hozzá tartozó képességről,teljesítményről tanúskodik.És ezek között lehet ott a szenvedés is ha tetszik.
    Ha valaki hát Én megtehetném hogy naponta akár 5 új gamát rakjak be,ezek azok a dolgok amik miatt akár 40 órát is eltöltök 1 gamával.
    Ellenben azokkal akiknek esetleg hónapokig csak az az 1 van és mégse veszik a fáradságot hogy megpróbálkozzanak vele.
    De ha már ennyire mihaszna dolognak vélitek az acsizást,akkor azt mondjátok meg,hogy szerintetek miért van,miért került a játékokba???
  • davidka003
    #138981
    Én meg pont azt néztem, hogy milyen jó az irányítás meg milyen élvezetes a fegyverekkel lőni. :D
    Valahogy jobban érzem őket, mint egy COD-ban.
  • Fartisan
    #138980
    Á,ezt már a blur sem fedi el,a kontrolon is lehet érezni.
  • Tinman #138979
    VPN?

    Egyik kamu accod átteszed indusra aztán leszeded ha kell, ha nem kell haladsz tovább.

    Nekem megvan dobozosan PC-re és Origin-en digitálisba, de akinek kell hajrá.
  • Renjike
    #138978
    nekem ért volna de farcry hulladékot vettem helyette
  • davidka003
    #138977
    Nem szoktam ilyet mondani de aki szerint nem ért meg a játék 495 Ft-ot az már tényleg nagyon ingyenélő.
    Most komolyan megéri az india accountos baszakodást a dolog? VPN-es trükközést?
  • Tinman #138976
    Elnézést kérek a zavarásért, de Bulletstorm ingyen nem érdekelne valakit?

    Olcsón megszámítom!

    Legyen mondjuk, 5.789 Ft-5.789 Ft? Deal?
  • arty
    #138975
    Hm. Akkor csak az marad, hogy ki mennyire veszi észre a trükkökön (blur) keresztül adott játékban.
  • Fartisan
    #138974
    Most a leárazáskor vettem,az valószinüleg a patchelt változat,ebben már resetelni lehet az outpostokat.Olyan mint az összehasonlító videókban,tényleg láthatóan ingadozik és tearingel.
  • arty
    #138973
    hihetetlen h a Flashback csak 800 pont... mármár gyanus :D (miközben egy minecraftért van pofa 1600at kérni vagy egy autócsomagért a forzához 560at....)
  • Totti5
    #138972
    Augusztus 7.: Brothers: a Tale of two Sons (1200 Pont)
    Augusztus 14.: Charlie Murder (800 Pont)
    Augusztus 21.: Flashback (800 Pont)
    Augusztus 28.: Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (1200 Pont)
  • Totti5
    #138971
  • arty
    #138970
    úgy oké :) mert ha a játékot nem élvezed, akkor egy TELJES végigjátszás nagy szenvedés lenne...
  • bluesfool
    #138969
    Persze van jelentősége a játéknak is , achievement miatt meg legalább többször végig viszem
  • arty
    #138968
    csak röhögni tudok, amikor azért a szaros 20-30 gamerscroreért játszotok, hiába ... legalább csekély mértékban élvezhető a játék is vagy annak semmi jelentősége? ;)
  • arty
    #138967
    felpecselte magát vagy wrz és nem?
  • bluesfool
    #138966
    Harlekin ,engem meg a medal of honor airborne szivatott meg , végig vittem expert fokozaton , és semmi achievementet nem kaptam , még egyszer végig viszem, legalább nem egy hosszú játék
  • Seth
    #138965
    Biztos kijön,mert én már játszottam vele ;D
  • bluesfool
    #138964
    Ha már far cry , nem úgy volt hogy kijön az első rész hd verziója xbox-ra ?
  • davidka003
    #138963
    Érdekes. Én agyfaszt kapok a képtöréstől úgyhogy tudom miről van szó de nálam nincs semmi ilyen.
    Pl Darksiders-ben elég zavaró volt.
  • Fartisan
    #138962
    Én is most játszom,folyamatosan ingadozik a képfrissítés és a képet is töri.Ennek ellenére nagyon bejön a játék,mondjuk én az FC2-t is szerettem.
  • arty
    #138961
    ez tényleg k. jó volt
  • Renjike
    #138960
    ha nem megy
  • Renjike
    #138959
    lángszórós küldi alatta ilyen törzsi nyekergés megy :DD