176613
banner
  • Renjike
    #139158
    nemhinném hogy a Naughty Dog Uncharted 4t csinálna és egyáltalán nem érdekel , előzők is teljesen hidegen hagynak ezért nincs is PS3m Killzone halál unalmas pedig csak az első két résszel játszottam (és csak az elsőt végig a 2. csak kipróbálva volt) , Last of Us érdekel de nemhiszem hogy lesz 2. rész (bár ez csak megérzés semmit nem tudok a játékról de érdekel a téma) , Heavy Rain nem is ismerem csak a nevét hallottam , Beyond Two Souls ez nem PS3 cím? és ez is érdekel , GT6 a Forza mindig is jobban tetszett bár nem lesz benne napszak meg időjárás ami nagy kár :( a sok japán szar meg számomra nem játék szóval nem érdekel :D


    Amit szóval a PS3 hívogató címek nekem : Last of Us , Metal Gear Solid 4 , Bleach: Soul Resurreccion (mondjuk ez japán de szeretem a Bleachet , Narutot , Dragon Ballt ezzel ki is fújt :D és az utóbbi kettő meg Xboxra is van)
  • AnuluWork #139157
    Uncharted 4, The Last of Us 2, GT6, Heavy Rain 2, Beyond Two Souls?
  • Renjike
    #139156
    nem :( semmi ex nem érdekel tőlük :/
  • arty
    #139155
    akkor most ps4-et veszel? ;)
  • Macccy
    #139154
    Forintban se ér annyit, ahogy így elnézem ... :/
  • Renjike
    #139153
    -Indie self publishing
    -Game mod support on the console <-- EZ érdekes :) Steam Workshop módon? :D
    -Every Xbox One can be used as a devkit
    -Streamlined certification process

    All confirmed by Microsoft.
  • Renjike
    #139152
    Avatar Warfare !!!!! 80msp mi a szösz? :DDD
  • Totti5
    #139151
    Left 4 Dead sem jelent meg Sony gépre pl.
  • Macccy
    #139150
    Követem, vagyis követném az x369a leírásokat, de annyira sok és én annyira utálok olvasni ... Ez a játék totálisan fekete-fehér: jó lenne a hangulat meg a grafika, jó a loot dolog, de a történet nyújtása a régi idők "húdejóhosszú" hack&slash játékait idézi.

    Amúgy meg kurvanagy nyúlás mindenhonnan, de ezt becsülöm a készítőkben. A látvány WoW, a loot és a zene (most a Földön vagyok épp apokalipszis után) teljesen Diablo, a szörnyek amik itt futkoznak azok GoW ... :)
  • Renjike
    #139149
    akkor viszont a 15 Ex címből még 2 hiányzik nem 1 :)
  • TDC Geronimo
    #139148
    Engem hidegen hagy ez a játék csak szerintem teljesen egyértelmű a kiadó mivolta és a nyilatkozatok alapján, hogy jönni fog másik gépre is.
  • Macccy
    #139147
    kezdődik ...
  • Totti5
    #139146
    Nem, mivel ez csak feltételezés.
  • Moby
    #139145
    “We have a huge appreciation for the fans. We love all our fans, whatever console they support. So yeah. We want to make everybody happy, but this is where we’re at right now,” he said.
  • Totti5
    #139144
    Egyezzünk meg abban hogy mindenki a pénzével veszi meg ezeket és kínálja a gép mellé. Sony konfon is volt exluzív AC4, Watch Dogs tartalom csakhogy egyet említsek. Nintendó lenyúlta a Bayonetta 2őt ( szerencsére a Rayman Legendset végül nem sikerült nekik! )

    Mindenki ugyan azt csinálja. Azt nem értem hogy miért gondolják egyesek hogy alanyi jogon jár Xbox ex a másik tábornak a "konkurens" gépre, de ezt nem is akarom megérteni.

    Ha ex akkor ex, minden oldal ugyan úgy működik. Ha időleges akkor azzal mindenki csak jól jár, ha nem akkor gépet kell venni miatta.

  • TDC Geronimo
    #139143
    MS fizetett eleget, hogy ne mondják ki nyíltan a másik verzió létezését. Nem teljesen egyértelmű? :D
  • Renjike
    #139142
    Te hallottál már erről a Titanfall PSre dologról? Akárhogy kerestem rá nem találtam sehol , egyedül egy olyan fejlesztői kérdezz-felelek van ahol megkérdezték hogy lesz-e PS verzió és annyit mondtak nem tartják teljesen kizártnak.
  • Moby
    #139141
    Nem is lett exnek beharangozva. Jön pécére is, ugyanakkor.
  • TDC Geronimo
    #139140
    Alan waket remedy csinálta, amit MS pénzelt. Titanfallt meg EA adja ki. Szerintem van különbség a kettő között.
  • TDC Geronimo
    #139139
    Alan wake nincs, de PCre van. ME1-et meg megválaszoltad. Respawn kis csapat és egyelőre 1(2) platformra koncentrálnak. Na meg ugye az MS money hat. EA meg a kiadó. Szerinted 1 év múlva nem fogják kiadni PS4re, egy olyan platformra, ami jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy sikeresebb lesz, mint az xbox?
  • Renjike
    #139138
    Azért Exnek beharangozni egy olyan játékot ami késöbb jön a rivális konzolra elég nagy hülyeség , főleg hogy rivális konzolra valami extrával adják ki ha már késtek vele (DLC vagy valami) legalább is általában így meg :D
  • Totti5
    #139137
    Alan Wake van PS3ra?
    Mass Effect annyira volt ex, hogy 5 évre rá jelent meg PS3ra.

    Titanfall X360, XOne és PC platformokra jön egyidőben.
  • Renjike
    #139136
    ja de ME1 van most a triológia dobozzal
  • Renjike
    #139135
    Mass Effect 1 és az Alan Wake még mindig nincs PS3ra
  • TDC Geronimo
    #139134
    Annyira ex, mint a mass effect vagy az alan wake volt...
  • Renjike
    #139133
    hmm ezt hol láttad? :o akkor nincs is 15 Ex címe az XOnak?
  • TDC Geronimo
    #139132
    Timed exkluzív azért.
  • Renjike
    #139131
    BTW Xbox one : a PS4 tábor miért hitegeti magát hogy PS3-4 re is megfog jelenni a Titanfall?
  • davidka003
    #139130
    Xbox One only.
  • LoSA
    #139129
    XBOX 360-ra ez a játék nem fog kijönni, ugye? :(
  • arty
    #139128
    (eredetileg a forzamulti miatt ruháztam be goldba és kb félórákat mentem is már vagy kétszer :/ )
  • arty
    #139127
    én vettem hatér' egy évest, asszem márciusban :) nekem már fizetős.

    ebből ha nagyon akarnám, levonhatnám az akciósjátékokon "nyert" pénzeket, de inkább nem - max nem vettem volna meg őket, ha nem vagyok goldos :) az ingyenjátékok meg... eddig 3/0 :(
  • Tinman #139126
    Fizetős?

    3.5 éve van X-em, Goldért soha nem fizettem.
  • arty
    #139125
    tegnap éjjel szedtem le HARMADSZORRA azt a rohadt R6Vegas2-t

    1 -> korrupt
    2 -> lejött, 100%, dirty disc error (egy GOD-nál!!! beszarás :((( )
    3- > tegnap este indítottam, ma este meglátjuk

    határ szar a live, fizetős szolgáltatásért ezt a nevetséges kategória.
  • Harlekin
    #139124
    Akkor megnyugodtam,tehát semmi érdemlegesről nem maradtam le.
    Tegnap 4 nap után mondom bekapcsolom a boxot és belenézek a DARK-ba.
    Fél óra alatt nem tudom hova tenni ezt a gamát fogalmam sincs,hogy alapon szar vagy jó vagy csak annyira szar,hogy az már jó.

    Darksiders 2-be valóban idegesítő a vége felé a közlekedő edény effektusú mellék küldetésdi Én is bele untam és meg se csináltam mind,meg volt valami küldetés ami megbaszódott ahogy rémlik.

    segédlet,mert van mit csinálni :-D
  • Macccy
    #139123
    Nem volt semmi, a "banhulládról" én csak itt hallottam, amúgy nem. :) A Witcher 2 rendetlenkedik nekem kb 60 órája és 1x a legelején amikor letöltődött akkor corrupted lett, de ez mint mondtam nem jelent semmi biztosat, mert az AssCreed3 is elsőre úgy jött le mikor ingyen volt. A magyar LIVE szerintem ilyenkor szarakodik, a szerverek talán, a marketplace. Most is megy a letöltés, mert egy napra kivettem a letöltési sorból, de ma is már újrakezdte egyszer.

    Ez a Darksiders II ez véget ér egyszer??! Kiborulok! Tudom, vannak akik a hosszú, kalandos játékokat kedvelik, magam sem vetem meg HA van történet ... igazi! De hogy ide-oda mászkálok dungeonból tornyokba és ahelyett hogy így 20+ óra játékidő után fogynának az aktív questek, inkább minden paraszt rámbeszél újabbakat, öld meg A-t, találd meg B-t, vidd el C-be D-nek a papírt, aki ad egy E küldetést Z helyen ... Aaaarrgh
  • Totti5
    #139122
  • Renjike
    #139121
    Ne el is kezdtem gyűjteni Xbox onera még megveszem a GeowJ , Metal Gear Solid HDcoll , MGS5 , talán még valami multi címet . A többi meg One alapba Titanfall , BF4 , Forza , Ryse , Dead Rising 3 (ha már ez is megjelenik miért is ne ) Meg PC Call of Duty Ghost (kivéve ha meghal a kutya akkor kihagyom :D a multira való tekintet nélkül) , Witcher 3 ..
    hú de kibaszott sok pénz lesz ez ...
  • The Protector
    #139120
    És mitől egyedibb mint a sok 100ezer gameplayminátor videója?
    Nem kötekedés,ha tetszik,feliratkozom.
  • Harlekin
    #139119
    Mi van itt,eltűnök pár napra azt ekkora felfordulás köszön vissza az sg-n.
    Mi volt ez a bannolás?Meg corrupted gamák?Meg szar a live?stb,stb,stb