176613
banner
  • Macccy
    #139198
    De ilyet kérdezni, hogy "jó is?" ... Ezt neked kell eldöntened mi a jó neked. De bármit is csinálj, egyet jegyezz meg: ha ép elmédet meg szeretnéd őrizni, NE vedd meg a Darksiders 2 -t!! Az ideg szétbasz! Szerintem ezek a Vigil Games -ék feltalálták a végtelen játékot! Hihetetlen!!! Sose lesz vége, minden Dungeon tele van szobákkal, teljesen logikus mérnöki tervezésű itt-húzd-meg-ott-nyomd-meg szerkezetek ... Ha ezek mégegyszer játékot csinálnának, magam megyek oda és viszem őket csődbe!
  • davidka003
    #139197
    Heti akciók mindig vannak. De 90%-ban szarok.
    De most több játék van leárazva, mint szokott lenni.
    Felfogható summer sale-nek is.
  • Renjike
    #139196
    de a kérdésem az volt hogy minden héten más akció van? és jók is? :D
  • Renjike
    #139195
    nem veszem meg hogy nekem is corrupted legyen :'D
  • arty
    #139194
    Vegas 1,2 kiraly :)
  • Renjike
    #139193
    most vettem észre hogy van heti akció goldosoknak god játékra (mint a capcom vagy most a tom clancy), ez minden héten van? :D és jó is?
  • Totti5
    #139192
    Trine2, Lara Croft Guardian
  • arty
    #139191
    Gatling gears, renegade ops, commando 3
  • xxdani
    #139190
    Tudtok arcade játékot mondani amiben van offline coop és nem a split screen-es féle? :)
  • Totti5
    #139189
    Iam Alive

    + puritán történet, h a családunkat keressük, közben másokon is segítünk az ég világon semmi extra, de végig kielégítő volt
    + utolsó képkocka tetszett, nem számítottam rá
    + jó volt a platforming, már amikor nem volt egyértelmű, de a felétől már nem mutattak semmit
    + metrós részek voltak a legjobbak, és még grafban is érezhető volt valami stílus a fény árnyékoknak köszünhetően
    + stamina léte adott némi nyomásfaktort a mászásokhoz és a homokviharban való keresgélésnek
    + harcok jók voltak, bár béna a kivitelezés, de 1-2 szituácuóban az erősebbik ellenfelet likvidálva megadták magukat, jól lehetett őket terelni pisztolyt rájuk tartva pl szakadák felé
    + több féle útvonal érzete, túlélők keresgélése, megsegítése

    - puritán grafika, nincs kész, valahol a fejlesztés 30%ban megtorpanva
    - nuku fizika
    - értem a színkezelést, hogy miért ez az ábrázolás, csak ebben a formában nem nézett ki jól
    - animációk 50% teljesen jó, a maradék botrányos
    - gameplay egysíkú, 1-2 helyszín rázta fel a dolgot egy pillanatra
    - story, karakterek tálalása legminimálisabb formában
    - ez egész nem állt össze egy pillanatra sem, nagyon korai fázisban megrekedt játékot dobtak ki XBLAra érzete végig ottvan

    Kár érte, ebben nagyon sok lehetőség van, amit a Last of Us ki is aknázott, kár hogy nem az Ubi tette meg először zombik nélkül... végül csak ez lett belőle.

    4/10
  • davidka003
    #139188
    Jó volt az MW3.
    Istentelenül kemény veteranon. De még hardened-en is.
    Sokkal nehezebb, mint a single, mert nincs mentési pont.
  • arty
    #139187
    megvan a "bűnös" - töröltem a Streets map-ot a hddről és voilá, megy a game

    kapja be az MS/Ubisoft :((
  • arty
    #139186
    hogy lehet az, hogy warezon már látom a Far Cry Classic-ot, de XBLA-n (HU/UK) nem?!

    honnan a jó égből lopják ezek ki? pontosabban az érdekel, h miért nem nyomhatom már a trialt :)
  • Kandurex
    #139185
  • Botond #139184
    Reggel arra ébredtem, hogy a 3 éves fiam magyarázza az anyjának, hogy a controllerren melyik a gáz meg a fék forza horizonban. :)
  • arty
    #139183
    hardened is elég sztem, az is halál :))

    dlczabálás nélkül ugyse mész semmire acsi témában ... buy2score ;)
  • bluesfool
    #139182
    Most nekem lejött egy újabb frissítés , de még mindig rossz a live , dlc vásárlásnál mindig hiba jön elő
  • davidka003
    #139181
    Holnap akkor 1 órakor fent leszek Live-on.
    MW3 szerintem brutál nehéz. Veteránon akarjuk nyomni? Acsi miatt az lenne jó de nekem oly mindegy.
  • Laza
    #139180
    Jaj, ne is jöjjön :)
  • Macccy
    #139179
    De érdekes ez, mert nincs mindenkinél ez a hiba, ráadásul nem is minden játéknál. Nem tudom hogyan működik a LIVE ezen része, de mindenképp fura. A Fable III problémát én is olvastam, ott mondták azt is, hogy 30 napot várni kell migrálás után mire mindent helyére tesznek. Faszom ...
  • arty
    #139178
    anno volt sima lemezesem, aztán ráfizettem egy fémdobozosra, aztán .... eladtam őket, amikor megvettem steamre... aztán jöttek 990ért letöltősbe, annyiért meg akkor mégiscsak kell, hogy kontival multizhassak jót (pécén lehet, csak elég zavaro az egeresek ellen)

    holnap kis specops mw3? pl 13:00 körül?
    sztorit kipörgettem, egyedül meg elég reménytelen egy csomo missön - pl a tengeralattjárós :)

    meg vegas1 terrorhuntot is nyomhatunk

    --

    totti: tegnap délután/este töröltem a cache-t és utána szedtem le, most egyből ment update is (csomo játékot felupdateltem, számítva a netmentes időszakokra :D ).

    esetleg annyit még megpróbálok, hogy kábellel bekötöm a boxot és leszedem még1x, utoljára. kösz a tippet!
  • Totti5
    #139177
    Töröld, csinálj egy cache törlést és próbáld újra. Sosem találkoztam még ilyen problémával...

    "I got the game to work.

    While thinking about it I asked the xbox support is it possible for a game download to say its finished even give you access to begin the download but, the download not actually be finished. The support said it was possible that she has heard of it before.

    So I deleted the file unhooked anything else in my house connected to the internet cpu, roku box whatever just had it going on the box and redownloaded it thinking that maybe with nothing else running nothing will interfere with it and I was right. It plays just fine now.

    It might not have been the correct answer to the problem but it solved it."
  • Totti5
    #139176
    Iam Alive. 2 órája majdnem letöröltem az egészet... trial & error kritikán aluli pályaszakasz teljesen lelombozott pedig egész jól indult az elején, de ez valami értékelhetetlen mocsok lett. Aztán 3 pályarestart után áthámoztam magamat a szakaszon és utána kicserélták a játékot! Elkapott a hangulat, jók a pályák és a helyszínek, egyre több emberrel találkozni, ki lehet tapasztalni a harcokat ( blöffölés, kiket és hányat kell leölni, hogy megadják magukat stb... ) nem egy nagy mechanika, de elviselhető formában teszi a szükséges harcot, és sajnálod azt az 2 golyót pazarolni.

    Minden pillanatában érződik rajta hogy ez ki lett adva 1/10ed készen éppen ahogy állt össze lett barkácsolva XBLAra, mert lemezesként nem ment át a minőségi rostán a cégnél, pedig ez lehetett volna egy multiplat Last of Us zombiszörnyek nélkül, ha annyi törődést kapott volna mint bármelyik más Ubi AAA játék-.

    Kár érte.
  • davidka003
    #139175
    A 2 fontos tökéletes állapotú GAME-ről rendelt Vegas 2 tökéletesen fut. :D
    Kellett neked eladni a dobozos verziókat.
    Mondjuk a fene se gondolta, hogy ilyen szar az MS.
  • arty
    #139174
    na, vegas2 ismét - harmadszor - is szar :(

    lejött, xbox _NEM_ kapcsolt ki (24 óra x 70w :((( ), a játék dirty disc-el elszállt 5mp után ... WTF?!

    gratulálok az MS-nek, ez aztán a minőségi szolgáltatás. hétfőn felhívom a supportot és visszakérem a pénzem.
  • arty
    #139173
    én annyira bénáztam a demoban (kontival), hogy akár mennyire is érdekel ez az ujfajta "játékfajta", nem állnék neki semmiképpen :(

    majd ird meg moveal jobb lett-e
  • Totti5
    #139172
    Lesz bizony, immáron múvval.

    7 féle befejezés, 17 kulcsmomentum van amiknek a megváltozása befolyásolja a történetet, a karakterek végkimenetelét. S természetesen minden apró jelenetnek is több variációja van, ügyességtúl függően.

  • arty
    #139171
    azért az durva, h ügyesség is befolyásolja a sztorit :)

    lesz újrajátszás majd?
  • Totti5
    #139170
    Uncharted egy 100%ban cső ala Gears of War cover lövölde + 1 gombos pihentető platforming átvezetőkkel amikben mivel zéró a kihívás csak pihentetőnek és látványelemnek megy el.

    Assassins's Creed játékokhoz semmi köze, távolról sem, semmilyen fronton és semmilyen elemében.

    Én is csak azt tudom mondani, hogy ha mást nem is de az UC 1-2-3 kötelező tananyag minden gémer életében. Nyilván a Lasr of Us is az lehet, majd hamarosan kiderül számomra.
  • Anubys
    #139169
    Én is így voltam az Uncharted-dal, amíg ki nem próbáltam. :)
    Amúgy amennyi hent van benne, legalább anyi platforming is. A story meg egy jól összerakott kalandfilm kb. Érdemes komolyabban leülni elé.
  • Totti5
    #139168
    Ügyességi részeket megoldottam, ha elrontottam. Azonnal kilépni a játékból dashra:))) mert más különben elmentette.

    Itt volt egy szituáció a végén, ahol rossz döntést hoztam, ami akkor jónak tünt, de így útolag átgondolva a történteket már látom hogy tévedtem.
  • Renjike
    #139167
    nem a Story a bajom meg a többi mert elhiszem hogy jó de a játékmenet nem jön be :)

    UC123 egy assassin's creed lövöldözéssel :D jól néz ki de egyáltalán nem érdekel hogy egy átlag ember ledarál egy hadsereget csak meg kell a treasure , a Tomb Raider is ezért nem tetszett mert egy átlagos lánnyal egész északkoreát ledaránlánk ha ott játszódna.

    KZ meg egyszer végigmennék és kuka

    God of War is érdekelne még de az sem köt le nagyon.
  • davidka003
    #139166
    GAME.co.uk
    2-t fizet 3-at kap akció.
  • arty
    #139165
    "de még is a végén olyan hibát követtem el"

    ez ügyességi hiba volt vagy rosszul döntöttél? ha előbbi, az gáz :/
  • Totti5
    #139164
    Drámai
  • Seth
    #139163
    Erre csak annyit tudok mondani hogy Shaun!!!
  • Totti5
    #139162
    Mivel maga a játék saját, egyedi stílusban indul, szökőévente 1 ilyet ki lehet bírni, pláne hogy a játékmechnaika baromi összetett még ha köze sincs egy standart stílushoz.

    Nem tudom mit írjak. Ez elképesztő jó volt. Mint játék túl sokat nem ér, mint egy jó hosszú ineraktív film, viszont már nagyon is!

    + Grafika gyönyörű, aprólékos, hiteles, nagyon valós az atmoszférája minden helyszínnek.
    + Story és a karakterek rettentő jók voltak. Minden karakterszál nagyon jól felépített. ( lehet csak én beszélem bele, de a story írók kicsit merítettek a Fűrészből (is) )
    + Zene jó volt, de semmi maradandó, a szinkron és a környezeti hangok viszont tökéletesek
    + a rendezések, akciók, „átvezetők” ami lényegében 98%át kiteszi mesteriek
    + az FBIos arc felszerelése elég menő volt
    + jól használta a kontroller gombjait és a sixsaxis adta lehetőségeit
    + ami csak a mi ügyességünkön múlott, vagyis minden mozzanatunk szinte azonnal írta a story és az események következő sorait… sok sok lehetőség van, sok sok jelenet, amiről lemaradunk, mert máskép játszuk, és ez nagyon izgalmassá teszi az egészet.
    + azért van benne kihívás, kell a jó reakció ahhoz hogy ne bukjuk el a dolgokat, volt 1-2 puzzle szerű dolog is ahol nem ártott figyelni

    - szenvedős irányítás... alapjaiban a sony béna kontrollerje a hibás, na de direkt csinálják a fejlesztők is??? Annál jobb ok nem kell hogy autós és lövöldözős játékokban sem tesznek semmi fontosat a karokra, ennek ellenére itt megtették. Az a sétálás, ami kimondottan kényelmetlen volt.
    - Voltak helyzetek amikor úgy éreztem hogy simán jó gombot nyomtam és jól hadonásztam, időben tettem és még is hibásnak vette… itt ez nem fért bele!!! Főleg a sixsaxis volt a ludas
    - Lehetett kamerákat választani, de voltak helyzetek amikor nem úgy mutatta ahogy kellett volna
    - 1-2 béna mozgás azért előfordult
    - LA Noir után itt is szarok voltak a mimikák, de amúgy is…. erre jobban kellett volna figyelni


    Játékidő korrekt ( tippre ) 12-13 óra volt , főleg egy filmtől.

    Mindenkinek végig kell nézni, akarom mondani játszani, mert nagyon szórakoztató, izgalmas, letehetetlen és egyedi élmény.

    A jó végkifejlettre hajtottam, és szinte az egész ügyet felderítettem, csak 1 részletet buktam be… de még is a végén olyan hibát követtem el abban a pillanatban nem tűnt nagy dolognak mert másra koncentráltam, de mégis ott pecsételődött meg a végkifejlett, amit pont el szerettem volna kerülni 13 óra játék után… szopó, és döbbenet… de ez egy ilyen „játék”.

    Ez az ami megéri hogy többször és átélje az ember, mert mindig más és annyira más tud lenni mint semmi más, nem pedig az hogy az Unchartedben csaló hardon megszerzed azt az értelmetlen trófeét.. attól nem lesz jobb a játék, és neked sem lesz jobb, hogy munkaszerűen copy paste ugyan azon ugyan úgy végigmegy az ember. Értelmetlen.

    Tökéletes, remek, kiváló, mindenki próbálja ki, nézze végig, és legyen gazdagabb egy felejthetetlen élménnyel!

    11/10
  • arty
    #139161
    nem tudod mit veszítessz a kz2-3/uc1-2-3-al :)
  • arty
    #139160
    én is erre próbáltam célozni ;)

    és ha vagy 10 ex-ről derült volna ki és csak 5 marad boxon? vagy 2? szerintem még ennyi játék is platformhoz képes kötni az embert ....
  • Renjike
    #139159
    utána néztem közben ennek a Heavy Rainnel hát ez borzasztó... ez az interaktív film nem a Ryse :D