176613
banner
  • kill3r21
    #139118
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha valakinek van kedve, youtubeon iratkozzon fel, későbbiekben jönnek majd konzolos videók is....semmi duma, semmi okosság, csak gameplay vidik...Csatornám linkje! :)
  • Macccy
    #139117
    Várok. (fél éve megvan a Wicser, nem játszottam vele fél óránál többet, most hogy nem tudom letölteni naná hogy most kellene jobban :)
  • negyven2
    #139116
    Hiba volt a rendszerben ezert nem engedte hasznalni, hiaba szedte le az ember. De azota mar reg javitottak a hibat. Ha mas jateknal is csinalja akkor erdemes varni.
  • xxdani
    #139115
    eddig nem foglalkoztam vele meg nem számolgattam mert nem érintett...de most nagyon megérintett :D
  • davidka003
    #139114
    Pár hete már erről beszélünk. :D
    Igen megéri nagyon.
  • xxdani
    #139113
    Megvan az értetlenségem oka. Idáig nem váltotta át a ms-pontom forinttá. Most, hogy bele mentem odam hogy talán megvásárolom kidobta egyből, hogy átváltva, mi történt miért blabla.
    1200pontér kaptam 6000Ft-ot . E szerint a MS úgy gondolja, hogy a 4200as kártya 21 ezer forint. Tehát ha én 10ért vettem akkor megérné még egyet venni és megduplázni az összeget nem-de?
  • davidka003
    #139112
    Hát dashboardon írja alul, hogy melyik gombbal lehet átváltani pont meg készpénz között. Te döntöd el hogy akarod megvenni.
  • xxdani
    #139111
    Trine 2 re pályázok. Ugye dashboard-on azt látom háromezer akárhányszáz forint. Weboldalon keresztül meg , hogy mennyi MS pont .
    Ha dashboard-on keresztül veszem meg akkor a bennlevő pontjaimból vonja le az 1200at vagy pedig kártyáról az összeget?
  • DarkSector
    #139110
    Ez van. :D
  • davidka003
    #139109
    Majd Horizon is meglesz dobozosan ennyiért 1 év múlva. :D
  • Botond #139108
    Lehet, viszont nincs magyar godon, szal nekem kimarad.
  • DarkSector
    #139107
    tom kláncsics játékok 1990/990-es áron a live-on
  • DarkSector
    #139106
    Forza 4 azért jobb szerintem.
  • DarkSector
    #139105
    De nem rosszak, annyira nem, nekem a Haze tetszene 340-ért. :)
  • Botond #139104
    Horizon 1990 volt :P
  • davidka003
    #139103
    Te is olyan vagy, mint én. xd
    Igen és behúztam volna annyiért akármennyire szar is.
    De már próbálom már szoktatni magam a túlságosan olcsó játékok vételéről ha azok rosszak.
  • DarkSector
    #139102
    Tudom, de 340ft-ért is hulladék??

    (ismerem mind2-őt, többet nem is fizetnék)

    De GT5-öt nem fogok normálba, mikor van Forza Horizon meg hozatnék Forza 4-et. :D
  • davidka003
    #139101
    Amúgy hulladék a Haze. GT5 prologue meg ilyen demo féleség.
  • DarkSector
    #139100
    tudom hogy azok nincsenek ezt írtam hogy ezért nem rendelek. :D
  • davidka003
    #139099
    De azok nincsenek is. Out of stock.
    Nekem ez a link van elmentve.
  • DarkSector
    #139098
    oks nem out, meg megéri külön is, de akkor már beranék 1-2 fontos lemezeket is ha már rendelek...

    Haze-GT5 Prologue....340ft-ér?
  • davidka003
    #139097
    Forza 4 nem out of stock. Más nem számít. :D Forza az isten.
    Egyébként talán még úgy is megéri, hogy ha valaki csak Forzát rendel. Úgyis csak 3500 Ft. Itthon se nagyon kapsz ennyiért olyat ami nem essentials.
  • DarkSector
    #139096
    Jah de most nézem nem rendelek, Forza 4 kellett volna meg még 1-2 olcsó de azok OUT OF STOCK, max összeállok valakivel ha kell.
  • davidka003
    #139095
    Rendelésnél beírod, hogy mennyi pénzt akarsz felhasználni.
    Nekem 2.7 volt úgyhogy én beírtam, hogy 2.7 aztán le is vonta a végösszegből.
  • DarkSector
    #139094
    Hogy kell felhasználni?
  • davidka003
    #139093
    Mostmár nem kell hozzá reward kártya hanem maga az account gyűjti.
    Én megkaptam a rewardokat az összes régi vásárlásomra ahogy láttam.
    Legalábbis a 2,7 font rewardot nem a legyek hordták össze. :D
    Úgy van mostmár mint Zavvin.
  • DarkSector
    #139092
    Már csak azt kellene kiderítenem miért nem küldtek nekem Game kártyát mikor vásároltam nem keveset és kértem is.
  • arty
    #139091
    Pedig eddig only UK volt a reward :OOO
  • Macccy
    #139090
    A corrupted nem egyenlő azzal, hogy régiózáras. Az AssCreed-et is leszedtem egyszer úgy, hogy korrumpált lett, aztán meg leszedtem úgy, hogy jó lett. Mindkét letöltés közben a magyar accomon voltam és nincs két külön AssCreed3 sem.
    A support csaj is azt mondta, hogy meg kell nézni available e a régióban. Ha igen, akkor mennie kell, ennyi. Ezzel nem azt mondom, hogy amit mondasz színtiszta baromság, csak azt, hogy amíg a LIVE alapjáraton rendetlenkedik és ahogy tegnap este egy (!) darab játékot se találtam a Marketplace polcain, annyira meg volt rottyanva ... addig várok a régió dologgal és újrapróbálom majd. Hátha.
  • davidka003
    #139089
    Csak szólok, hogy GAME-en simán engedi felhasználni a reward pontokat. Kártya sem kell hozzá.
    Ha esetleg vannak pontjaitok és rendeltek ne felejtsétek el felhasználni.
  • davidka003
    #139088
    Azért korrupted, mert régiózáras cucc. Ez volt Fable 3-mmal is.
    Engedi leszedni de régiós baszakodás miatt korrupt lesz. PH-n 1 hét ezzel ment el. Nincs rá megoldás.
  • Macccy
    #139087
    Ilyen nincs, hogy a magyar nincs megvéve! Amikor kínai accal "megvettük" majd magyar accountra migráltunk és itt töltöttük le az Assassin's Creed 3-at, akkor se vettük meg külön, mert nem is lehet! Egyszer van megvéve és minden régióra érvényes, HA a régióra engedélyezte a kiadó. Ennyi.

    Eleve, ha nem lenne a tulajdonomban, akkor nem is látnám a marketplace-n úgy, hogy Download Again, de méginkább ott sem lenne ha nem lenne elérhető az országban.
  • Laza
    #139086
    Indított egy új játékot (az előzőt is előtte fél órával indította), és tisztán emlékezett arra, hogy ott magyar volt, még vissza is mondta, hogy kb mi volt kiírva (9 éves gyerek :) ).
  • TaRka0107
    #139085
    jaja, nekem is magyar volt!
  • arty
    #139084
    a kínaiban van :)
  • Renjike
    #139083
    akárki rendel a szóljon hátha érdekel valami :)
  • davidka003
    #139082
    Cache törlés. Amúgy meg nekem se volt magyar feliratos, mert zavviról jött.
    Nem lehet, hogy csak rosszul emlékezik? :D
  • davidka003
    #139081
    GAME.co.uk

    pl Black ops: 5 font
    MW3 - 5 font
    Halo Reach 5 font
    Forza 4 - 7 font !!!
    Saint's Row 3 - 7 font
    stb...
    LINK
  • Laza
    #139080
    Elvileg a boxos Assasins Creed 3-ban van magyarszki felirat, ugye?

    A hétvégén voltam unokaöcsémnél, és nézem ahogy játszik a játékkal, össze van miden nyomva, alul-felül fekete csík. Mondom neki nincs rendesen beállítva a kép.
    Beléptem a box menübe, beállítottam szélesvásznúra, majd vissza a játékba ... mondom, na nézd milyen fasza :) erre eltelik 5 perc és jön nekem azzal, hogy eddig magyar volt neki a felirat, mióta hozzányúltam angol :D

    Néztem a box menüben, a lokalizáció Hungary (módosítani sem lehet), ingame meg van vagy 10 féle nyelv, de egyik sem magyar.

    Járt már így valaki? Hogy lehet azt a szart visszavarázsolni? :)
  • davidka003
    #139079
    Maga a Fanatec írta ezt ki. :D
    Minden második ember ezért nyavalyog(jogosan). Elhiszem, hogy már unják ezeket a kérdéseket.
    Meg nekik is érdekük lenne, hogy Xbone-al is menjen de a Microsoft-on múlik minden.