176613
banner
  • Harlekin
    #139278
    A "kell" azért kell,mert nagyon hamar megcsömörlök,ha mindig csak a nagy "címeket" eszem és nincs is annyi ami érdekelne.Felüdülés néha "vagy nem",de inkább maga a változatosság az ami vonzó a "középszar" gamákba + meg van azoknak is a bája.
    Amikor melóból haza esek hulla fáradtan és nem berakok 1 nagy címet amin az eltompult agyam arra se képes,hogy felidézze a tegnapi game story folytatását,és azon agyaljak,hogy most itt mit is kellene tennem,hogy értsem is mi történik.

    Tinman

    Benned egy gyermek veszett el... durván :-D

    Jól látod és remélem még sokáig fel se nő...
  • Tinman #139277
    Megnéztem a címeket, amikkel tolta, meg, hogy miket maxolt ki.

    Sok dolog eszembe jutott, de a hc nem volt közte.

    Na sebaj beszéljünk másról, mert már így is rémesen sok karaktert öltünk a semmibe.
  • Tinman #139276
    Nyugodtan... mindig is ámulattal néztem azokra, akik olyan játékokat maxolnak ki, amit a szaksajtó, meg a nép a felejtős kategóriába sorol.

    Ez valamilyen olyan ferdülés lehet, mint azok a srácok, akik csak kövér és ronda nőkkel hajlandók dugni. Egyfajta /verzió.
  • Tinman #139275
    Nem a jó játékon van a hangsúly. Kihívásról beszéltél.

    Ezek a játékok a kihívás megtestesítői és mivel elmondásod szerint szereted a kihívást a játékokba, érdemes lenne ezeket kimaxolnod.

    "100 lego mint 1 castlevania,"mert abba is belenéztem""

    Benned egy gyermek veszett el... durván :-D
  • Totti5
    #139274
    Annak ellenére, hogy nem érzem át az acsik iránti eme vágyat, és hogy miért "kell" gyenge játékokkal játszani, attól függetlenül Harlekint vitathatanalun hardkórnak tartom, mert bőven játszik minőségi címekkel is.
  • Harlekin
    #139273
    Ja és kurvára nem vágyok arra,hogy a világ legjobb gamereként tekintsen rám bár ki is,de arra mérget vehetsz,hogy minden 1000 GS-es gamát be fogok tenni ide csak a Te kedvedért...
  • Harlekin
    #139272
    Neked ezek a jó játékok,nekem más...
    A bayonettát azt hiszem akkor basztam ki a boxból amikor a játék elején ott zuhantunk valami platformon és kiderült,hogy az már maga a játék 1 katyvasz faszság repkedés csimbumcirkusz...
    De alpból leszarom ezeket a játékokat nem az acsik végett hanem maga a játék mint játék sem érdekel E pénisz ide vagy oda 100 lego mint 1 castlevania,"mert abba is belenéztem"
  • Tinman #139271
    Az egész achi baromkodás csak akkor érdekes, ha kiváló játékkal hozza össze a sors az embert. De kimaxolni ilyen legófaxommegtoysztori meg "zs" kat kiddi szemeteket? Vicc.

    Nekem nincs mit bizonyítanom, mert nem én linkelem be hetente, az e-penis méretem ;-)

    Itt a lista, ezzel próbálkozz és a világ legjobb gamereként tekintünk rád onnantól erre mérget vehetsz.

    - Castlevania LoS
    - Dodonpachi
    - Dark Souls
    - Super Meat Boy
    - Bayonetta
    - DMC részek
  • Harlekin
    #139270
    Ja értem akkor ezek csak úgy megtörténnek...
    Tehát akkor példa gyanánt ez az acsi ami a
    Winter Starsba van
    Challenge champion 620 (100) tehát 100 GS de TA értéke 620,mert annyira "könnyű".
    Vagy esetleg a Brunswick Pro Bowling :Brunswick World Champ 1,051 TA érték (200) GS
    Ezek a középszar gamák acsijairól beszélsz?? ja ja ezeket csak megnézed a neten gyűjtögeted nyomod az y-t.Nulla ügyesség kell hozzá és kitartás.Azok a cirka 5-6 óra hibázás nélküli játék az semmi...

    Ismételten mondom nosza rajta meg lehet mutatni,hogy megy

    Ezek meg aztán csak tényleg szimplán megtörténnek

    Dragon Rising - Hardcore363 (100)

    Splinter cell Realistic Difficulty
    Last Man Standing135 (50)
    "Last Stand", survive all enemy waves of any map in one session without failing on any difficulty

    Alan wake:Alan, Wake Up120 (50)
    Complete the game on Nightmare difficulty.

    Medal of Honor: Conspicuous Gallantry350 (100)
    Singleplayer: Finish every level in the game on Tier 1 Mode under par time

    stb stb stb
  • Harlekin
    #139269
    Hol van meleg???
    22 fok van a lakásba.
    Igaz úgy,hogy a klíma 18-ra van állítva...
    Néha már fázok akkor kimegyek belebaszom magam a 29 fokos medence vízbe...
  • Myselor
    #139268
    xbox előtt hogy bírjátok ezt a meleget?
  • Harlekin
    #139267
    Meg most nézem,hogy ennek azért nem is erőltettem a maxolását,mert passos azt hiszem a game és azt a 4 acsit nem tudtam volna kiszedni...
  • Harlekin
    #139266
    De azért remélem A True Horseman:Complete the game on APOCALYPTIC acsi meglesz neked is...
    úgy is 1 középszar pár órás kihívás nélküli game pofon 1szerű acsija.
  • Laza
    #139265
    És az fel sem merült, hogy azért letölthető cím, mert így jóval a dobozos árkategória alatt lehet adni? Van 1-2 letölthető/indie cím, ami a hőn vágyott 'AAA' játékokat kenterbe veri :)

    Ma már sok 'AAA' játék a széles tömegekre, ezek között is a segg hülyékre van optimalizálva a legnagyobb bevétel reményében ... már régen nem ezek a 'legjobb' játékok, nemhogy azok, amikért a legtöbbet érdemes fizetni.
  • davidka003
    #139264
    Nem szeretek pénzt adni indie szarokra kivéve ha 1 dollárba kerülnek.
    Így nem is játszok velük.
    Nem adok ki 1200 MS pontot egy XBLA játékra, mert annak az árából már AAA játék is kijön Zavviról.
    Ráadásul XBLA-t eladni se lehet úgyhogy nekem a letöltős verzió egy AAA játéknál is max 2k-t ér.

  • arty
    #139263
    a demoval mi a gond? xbla, tehát van (lesz) belőle ...
  • ABTeam2008
    #139262
    És a vásárlás, mint opció fel sem merült?
  • davidka003
    #139261
    Nem csak erről van szó.
    Hanem van egy csomó XBLA játék ami nincs PC-re.
  • Seth
    #139260
    Próbáld ki pc-n.
  • davidka003
    #139259
    Zeno.Clash.II.XBLA.XBOX360.TheWindWaker

    Nem is tudtam, hogy folytatják.
    Néha kicsit irigy vagyok. Sok kis ilyen indie szart szívesen kipróbálnám ingyen de csak ez miatt nem akarok RGH-t.
  • DarkSector
    #139258
    Most ez mi egy DLC?
  • arty
    #139257
    évente egy post majd jöhet, hogy állsz!
  • Macccy
    #139256
    Nehéz is lesz kimaxolni a DS2 -t, mert egyszerűen NINCS vége! :) Szerintem valami random generátor írja a sztorit, kábé annyira szar is ... és sosincs vége. De én akkoris végigtolom! Muhhahahahahaaa ;P
  • n000rbi
    #139255
    Elsőre normalon, másodjára hardon játszottam, de úgy már nem volt annyira vészes, mert ismertem a bossokat.
  • Tinman #139254
    Pénzért se... pont azért mert középszarok.

    A lényeg az, hogy ha kihívást keresel az nem abba rejlik, hogy találd meg a 100 kártyát, érmét akármit, hanem a saját ügyességed/skilled terén.

    A játékokat amiket írtam pontosan azért nehéz kimaxolni mert nem elég hozzá az, ha yt-on megnézed hol van a 99. eldugott kártya.
  • arty
    #139253
    én miután vele nem boldogultam, tudtam hogy az én szintem a normal :D
  • Totti5
    #139252
    Rövidsége miatt nem vettem meg anno, aztán elfelejtődött.

    Hard. Még elviselhető az első BOSSnál, de meg kellett vele "szenvedni".
  • davidka003
    #139251
    Normálon letoltam. Elég nehéz játék.
    Ha majd újra lesz GAME-en 5 fontért Vanquish meg Reach akkor beszerzem őket újra aztán jöhet a hard.
  • DarkSector
    #139250
    Igen amihez van acsis dlc, élteremszerűen a maxolás már nem maxot jelent hacsak az alapjátékot nézed, ez kicsit fura dolog, én Resident Evil 5-nél találkooztam ezzel először. :D
  • arty
    #139249
    vegyük úgy, hogy ezt én kérdezem! :D

    szóval, miért? mert necro dícsérte? ;)

    Tinman 3x is letolta, mindenki odáig volt tőle, meg vissza... nemértelek :)

    milyen nehézségen nyomod?
  • arty
    #139248
    jah, ez a legaljadékabb huzás ms-nek acsi ügyben (van több is): vegyél déelcét, ha acsiribanc vagy ... mert az megoldhatatlan lett volna, hogy akkor rakja hozzá a GS-t, ha megvetted a dlc-t. ...
  • Totti5
    #139247
    Ez a Vanquish nagyon jó!! Miért marad ki eddig?!
  • Harlekin
    #139246
    semmit nem reklámozok szimplán kérdezett válaszoltam elsőre viccesen nem fogadta el rákérdezett ismét így leírtam a véleményem semmi reklám azért is fejeztem be úgy ahogy...
  • Harlekin
    #139245
    bazzze most nézem a listát és TA bele se számolja a complett gamákba azokat amibe belekezdtem a dlcbe és megcsináltam de jött hozzá másik is ilyen pl az alan wake is 1150 gs még sincs a listába tehát a 73 minimum 74
  • Harlekin
    #139244
    thx!
  • Harlekin
    #139243
    nosza rajta meg lehet mutatni a középszar gamákat,hogy maxolod ki...
  • davidka003
    #139242
    Alan Wake 1-2 szopósabb rész de nem volt nehéz kimaxolni.
  • DarkSector
    #139241
    Resident Evil.
    Alan Wake-nél is lehet néha izzadni.

    Nekem DMC részek voltak durvák meg RE részek.
  • davidka003
    #139240
    Áldom az istent, hogy 3k-ért eladtam a DS2-t 2 óra játék után.
  • Macccy
    #139239
    Jó de azért ugye NEM reklámozod ezt nagyon, ugye?? Inkább ne.

    Másik: hát hallod, ha letoltad a Neverending Darksiders II -t, akkor te tényleg szereted a kihívást
    Kinyír ez a cucc, esténként nyáladzom tőle és kocogtatom a fejem a falnak. De már látom talán a végét ... Bár akkor is ezt hittem, amikor kiderült, hogy van még egy "realm" ... aztán mégegy ... és ... mégegy ...