176613
banner
  • TDC Geronimo
    #139318
    cloud computing egy hatalmas faszság még mindig és kivitelezhetetlen normálisan.
  • davidka003
    #139317
    Könnyebb az tény.
    A videóban elmondja, hogy a DMC 4 mennyire szűk arénákkal rendelkezik meg milyen unalmas a sok ismétlődő helyszín meg boss.
    Ez tényleg így van. Unalom tömeg a DMC 4.

    Meg nem értem ezt a hülye logikát. Miért kell egy reboot-ot hasonlítani az előző részekhez? Az új Tomb Raider is jobb lett mint a régi.

    DMC-ben egyedül a főboss előtti pálya volt unalmas. A többit élveztem.

    A diszkós pálya is milyen jó volt már. Akkor a TV-s csávó likvidálása is tetszett meg hogy a tükörképe volt a valós világnak és börtön volt.

    És hogy grebbert idézzem, számomra ha 10/10 egy játék akkor az annyi és nem érdekel ki mit gondol róla. :D

    Számomra ez 9/10, mert bőven van benne újrajátszási ráta is. Zenék is jók voltak. Nem is szaggatott sehol.
  • DarkSector
    #139316
    Nem húzta le.
    Oks és ez mit jelent?
    Olyan tesztelte aki töviről hegyire ismeri az előző részeket?

    Persze lehet pc-n inséges időkben a 4 kezét összerakva örül hogy van.
    De pláne nem 9/10, pláne nem szép, pláne nem "nem unalmas", pláne nem "nem monoton".

    A DMC5 egy faék, nagy F betűvel, idétlen világító paca ellenfelekkel, nem beszélve a Boss-okról, amik még idiótábban festenek.
    ÉS mérföldekkel könnyebb mint a többi rész.
  • Renjike
    #139315
    MajorNelson blogján kintlesz , de nem csinál külön hírt az aktuális free játékról és a heti akciókról :) (eddig nem tette)
  • karajjj
    #139314
    ja de csak gold tagsággal...
  • davidka003
    #139313
    Nem célja az MS-nek, hogy sokan vegyék meg.
  • Tinman #139312
    Ezt megint nem látom sehol kihírezve.

    Érthetetlen nekem ez az egész.
  • karajjj
    #139311
    úúú tenkjú!
  • davidka003
    #139310
    A GTA IV 990 Forint a live-on.
  • davidka003
    #139309
    Még az Otherworld sem húzta le. Az nagy szó.



    #139307: szerintem nekem is jó lesz az.
  • DarkSector
    #139308
    Ez még szubjektíven is nevetséges mint hogy 9/10.
  • arty
    #139307
    sajna nekem max vasárnap 13:00 lesz jó :/

    a tengeralattjáróssal haverral, splitscreen vagy egy órát szenvedtünk és a közelébe se voltunk a végének ... most meg még bőven maradt időnk is -
    jó vagy, na ;)
  • arty
    #139306
    Ez nem irigység, csak az MS és az Apple is egy vérgeci, monopoliumra törekvő féreg mammut, akik kőkeményen azon dolgoznak, hogy neked rosszabb legyen (értsd: fizess többet, szarabbért).
  • arty
    #139305
    és mit éreznél akkor, amikor a netkapcsolat hiányában nem lennének árnyékok, vagy a grafika fele hiányozna?
    vagy amikor a "lekapcsoljuk a Forza 6 árnyékszervereket"?

    ez a felhős maszlag továbbra is BULLSHIT, egy baromság, amibe a mikrofos a retek x1 hardvere miatt lovalta bele magát.
  • Macccy
    #139304
    3 csillagra? "Tengeralattjárós ...?" ... Ez melyik Angry Birds? :))
  • davidka003
    #139303
    Na haver most szólt, hogy szombat reggel fele jön haza akkor majd oda tudja adni a headset-et.
    --
    Mondjuk azon meglepődtem, hogy pl a tengeralattjárós pálya egész könnyen meglett. :D
    3 csillagra csinálni mindent kb esélytelen pedig nagyon jó lenne az acsi miatt. 1000G minden álmom. :D
  • Macccy
    #139302
    Ennyit számít az irigység, meg hogy az átlag paraszt zsigerből utál néhány céget, tökmindegy mit tett le az asztalra korábban, utálják látatlanban is (like Apple, Microsoft, etc.)
  • Macccy
    #139301
    A POFÁM LESZAKAD B.ZMEG!!
    http://www.gamekapocs.hu/hir/35869/itt_az_nvidia_cloudlight_techdemoja

    És a sok kis internet véglény már okoskodik is, hogy juujujj demilyenjó ötlet ez és már a 4.!! hozzászóló bele is keverte a Sony-Gaikai érdmeit ... De amikor a Microsoft mondta két hónappal ezelőtt, hogy Cloud számoltatás??! "Áááá! Neee!! ÁÁaaáá! Nehogymáá! Méé? Nemmenne! Úccse! Hülyeség! Rablánc és kínszenvedés ..."

    Úgy verném el bazmeg a kis vízfejüket ... Hihetetlen ... >:(
  • Tinman #139300
    Ajaj... értem :-/

    Sif lelkéből ha egy sincs, akkor tényleg baromi távol kerültél az 1000/1000-től. :-(
  • davidka003
    #139299
    Maga a Dante világa nekem tetszik. Csak unalomba fullad.
    Meg ilyen hülye kötelező challenge-ek is voltak.
  • davidka003
    #139298
    A nagy részüket igen. Talán a ritka fegyverek fele megvan.
    De pl Sif lelkéből 3 fegyvert kell kovácsolni abból meg 1 sincs.
  • Macccy
    #139297
    Nem rossz, de én személyesen jobban vágynék egy Dante's Purgatory -ra, nekem az Inferno jobban bejött. Betegebb is ... és egy Darksiders II -höz képest ... huuhuuuu
  • arty
    #139296
    na, én kimaxoltam az MS pontjaim:



    tudom, hogy kéne még venni "A Nagy Váltás" előtt, de nem találok olcsón többet + ki tudja ennyit is el tudok-e majd költeni értelmesen, azaz lesz-e mire ... (ha nem lesz xbox one-m)
  • Tinman #139295
    Már, hogy a bossok lelkét elpattintottad szintlépésére?

    Argh-e? ^^
  • davidka003
    #139294
    Az új DMC- Devil May Cry kivégezve.
    Nagyon jó lett. 9/10-re értékelném.
    Sokféle kombó van, sztori lekötött, elborult megvalósítás nagyon bejött. (Limbo)
    Grafika se rossz. Érdemes beszerezni annak is aki nem annyira ilyen hack and slash fan.
    Nem csap unalomba, mint a Dante's Inferno.
    Hardon 9 óra alatt vittem végig.
  • davidka003
    #139293
    Szedd össze az összes ritka fegyvert. Csak az hiányzik.
    Az a baj, hogy első két végigjátszásnál még nem akartam maxolni a játékot így felhasználtam a lelkeket. :\
    Minimum még kétszer végig kéne vinnem a játékot, hogy az is meglegyen. Annyit nem ér már. Persze lehet majd jövőre nekivágok.
  • arty
    #139292
    gyári jó, azt csak rápattintod a kontira és kész :)

    igen, be tudod állítani, hogy a beszédhangom honnan jöjjön - valóban nem túl kényelmes a füles-fülesen - sajna én is van, hogy így használom :/
  • Tinman #139291
    925/1000?

    Ezt nem értem... a cél előtt legyintettél, hogy ááá faxom fut be a célba? :-D
  • davidka003
    #139290
    A jampizást ne tőlem kérdezd, hanem Harlekin-től. :D
    Én nem nagyon szoktam foglalkozni az acsikkal kivéve ha nagyon bejön a játék és nem vészesek az acsik. pl Alan Wake vagy Dark Souls
    Inkább megyek mindig új játékra.

    #139288: Mit ajánlasz? Gyári headset vállalható? Mert talán havernak van, tőle eltudom kérni. Úgy belehet állítani, hogy a játék hang meg a te hangod a sima fülesből jöjjön és a headset meg mikrofonként lenne használva? Bár így mind a kettő a fejemen lenne de egyelőre jobbat nem tuduk.
  • karajjj
    #139289
    jó ez egyáltalán valamire? vagy csak kockasági mérce, hogy mások előtt jampizhass vele? :D
  • arty
    #139288
    brutál, mennyit végigtoltál ...

    szerzel majd headsetet? köv hétvégén nyomhatnánk még specopst :)
  • Botond #139287
    Nekem 1, de több folyamatban. :D
  • davidka003
    #139286
    60 végigjátszott játék de látszik, hogy nem vagyok acsi whore. :-D
  • Botond #139285
    Nekem fél év alatt 3921. :D
  • davidka003
    #139284
    18000G :D Nem volt könnyű pont ennyire kihozni. :)

    1 év alatt lett ennyi.
  • arty
    #139283
    hááát, meglátjuk mennyire tudja ellensúlyozni az fps ingadozást, az aliasingot, a gyenge texturákat ... mert ez is az élő, mozgó játék sajátja lesz :)

    a lenti állóképeken ebből semmi nincs jelen... kár, hogy mára az ingame képek kimentek a divatból :(
  • Renjike
    #139282
    Az animációk , az elmosódások és a dinamikus mozgás rengeteget dob az élményen még gyengébb kidolgozottság melett is sokkal pazarabb látványt nyújt , szerintem.
  • arty
    #139281
    mármint fordítva, nem?

    állóképeken pazar, de ingame ezt meg se közelíti majd
  • Renjike
    #139280
    állóképen nem kifejezetten szép , mozgásban annál inkább

    btw: az utolsó kép iszonyat ronda
  • Totti5
    #139279