176613
banner
  • Hoz_Hun
    #139798
    Nekem amikor először mentem wifi-re, még benn volt az XBoxban a netes kapcsolatom is. Miután azt a beállítást kitöröltem és csak a Wifi maradt, már ment rendesen a Wifi.
  • arty
    #139797
    az a baj, hogy látja, csak kapcsolódni nem tud hozzá

    router topikjában kiderült, hogy ez sajnos ilyen - ezzel nem működik az x360 :(((
  • negyven2
    #139796
    Nallam is csinalt ma ilyet, de mar mukodik. Nekem se latott semilyen WiFi-t.
  • Renjike
    #139795
    Magyaron 1 darab ME2 DLC sincs fent :( el is adtam és megvettem PCre :D
  • Renjike
    #139794
    Xbox onera is átszáll amit fél éves késéssel megveszek szóval semmi nem vesztek ! :) (lehet hogy több mint fél év attól függ mikor lesz leárazás stb stb nemtudom hogy megyen ez most)
  • Hoz_Hun
    #139793
    Igen le volt szedve minden és rajta van a HDm-en. Nagyjából rendben vannak a dolgok úgy láttam.
    Egyvalami nem stimmel, a Mass Effect 2-höz szinte semmi DLC-t nem látok a market place-n. Megy a játék, futtaja az összes DLC-met (minden fenn van a gépen és megy is), de újra letölteni nem tudja (bent van a history-ban) meg nem is látja a LIVE Store-ben. Hát ez elég idegesítő. Ez most ilyen? ME1 és E3 nál minden DLC oké ME2-nél meg nincs semmi? Ebbe mi a logika? Most Magyaroknál komolyan nem elérhetők azok a DLCk?
    Na mindegy. Max 3 hónap múlva visszamigrálok UK-ba, ha nem jön be. :/
  • DarkSector
    #139792
    Neked, én magamra írtam hogy én nem töltögetek ezért pénzt.
    Inkább aktuálisan kifizetek 3-400ft-al többet érte, minsem gen végén rátegyek 10-15 ezret, azt sem tudva elköltöm-e vagy nem.
  • DarkSector
    #139791
    oks nemgond, csak nem értettem mire írtam..
  • Harlekin
    #139790
    oks nem szóltam
  • arty
    #139789
    :D

    +1
  • Renjike
    #139788
    sőt 500 forintért még az Aliens: COlonial Marines is vétel lenne
  • Renjike
    #139787
    Fable Anniversary , Metal Gear Solid 5 és még sok multiplatform cím amit simán akciózhatnak . Sőt még a mostani játékokat is belőhetik : feltették a Dragon's Dogmát én 2kt simán adnék érte ! Dead Space 2 Severed/Dead Space 3 Awakened DLCkért is adnék pénzt ha akciózva lennének (50-75%)
    Forza Horizon Rally pack , Falbe II is simán vétel jó áron , The Darkness , Army of Two , Prince of Persia 2008 meg még sok más! Persze megfelelő áron!
  • Renjike
    #139786
    Ja nekem is a GoW:J kéne de 5000 forintba kerül + posta ha vidékről jön, pesti meg jatekaim.hun baszik visszaírni . Lehet hogy várok még hogy csökkenjen az értéke.





    Eladtam ma az MGRRt 4k egy Mátyást így simán megért. Valamelyik hétköznap el is ballagok a takarékhoz küldhetnél valami adatot. :)
  • DarkSector
    #139785
    jah értelek jövőre mi lesz xboxon szerinted? :D
    Hogy addig 10000ft-om álljon ott? Vajon lesz valami új játék még erre a generációra amiért megéri?
  • Renjike
    #139784
    a pénzed eláll egy darabig nem? jövő nyáron úgy is lesz megint akciózás sőt télen még biztosabb! Iceakostól vennék 10900 ft a nyereségem 4150 lenne ! Simán megéri! :D
  • DarkSector
    #139783
    4200/80=52.5
    52.5 euro-t kapsz elvileg, majdnem.
    Vagyis a nyereség attól függ mennyiért vetter meg azt a 4200 pötyit.

    52.5 euro. -> ~15250ft

    Nekem ez akkor jó, ha tudnáék vásáolni valamit live-ról, és ha tudnám HOGY a játékárak is megmaradnak!
    Még a GoW legújabb része fog kelleni, de azt jobban megéri majd dobozosan nekem.
  • Renjike
    #139782
    4200 MSPn 5000 forint a nyereség? (nem tudom követni ezt a beszélgetést nyugodtan nézhettek hülyének :DD )
  • Myselor
    #139781
    jöhetne műr ez a GTA V megesz az unalom xd
  • DarkSector
    #139780
    De ki mondta hogy 11-ezret költök szórakozásra. :DDDDDDDDDD

    Írtam, hogy dejólenne , de kibaszott drága, és írtam példának hogy 1 heti fizum a 11 ezer ft-os steelbook. :D

    11 ezret nem költöttem évek óta szórakozásra, most amikor megvettem egybe a sok ps3 játékot, de azt is félig maszekmelóból finanszíroztam, de abból szinte az egész összeg visszajött már.
    Nem költök szórakozásra meg semmire havi 11k-t, ezt max külsős pénzből tudnám vagy ha nem iszok-eszek. :D

    1 játékot vettem mostanában ami 4k-nál (PC-n max 1000ft-ért.) is drágább volt, mert az alatt szoktam keresni ha lehet, az a MGRR volt.
  • Harlekin
    #139779
    semmit nem akartam kihozni nem is úgy írtam amit írtam.Szimplán,ha ezt olyan olvassa aki 49000 ft ból kell hogy kihozza az egész havi megélhetését ami szinte képtelenség nagyon csodálkozik majd azon,hogy Te ebből az összegből tizenegyezret szórakozásra költesz.Ennyi se több se kevesebb...
    Tehát ne akarj olyanokat belelátni,hogy neked nem jár szórakozás és stb
  • DarkSector
    #139778
    Várj mert nem értem mit akarsz ebből kihozni, ha azt hogy ebből a 47k-ból hogy élek meg?
    Sehogy, nem lehet, még úgymond otthon lakom, a saját dolgaimat kifizetem, telefon-internet-tv-életbiztosítás, kis áram meg víz meg ilyenekbe beleadok, aztán ennyi, egy 10-15-ből veszek magamnak kaját-piát.

    A szórakozást nem vágom, az nekem nem jár.
    Csak amikor játékot veszek, azt ezen kivűl maszekból szerzett pénzen, vagy tegyükfel mint most a steam-en amit buheráltam kis lóvét, abból próbálom fedezni ahogy sikerül, eladással esetleg.
    Ruhát az ellmúlt években talán 3-at ha vettem.

    Többit úgy használtan szerzem, ha sógornak nem kell vagy ilyen használtpiacról.
    Biztos másnak ez vicces lehet így názve de nem megy sajnos minden.

    Ha egyedül élnék egy lakásban kizárt hogy tudjak enni ebből a pénzből, max a rezsit ki tudnám fizetni.
    Szóval tőlem hiába kérdezik hogy élek meg ebből.
    Úgy hogy anyám hogy kaját a munkahelyéről a konyháról néha vagy öregaynámékhoz szoktam járni segíteni sokszor, mindjárt ott eszek 1 főt ételt, aztán virslit veszek boltba, vagy májkrémet kenyérrel...ennyi.
  • DarkSector
    #139777
    Ja értem én, mi az euro és dollár közt az eltérés, csak azt nem tudtam magyaroknak mennyi, de ha közel 1 euro akkor értem úgy már.
  • xxdani
    #139776
    Köszi, akkor ráérek vele :)
  • davidka003
    #139775
    Hónapok óta ennyi.
  • xxdani
    #139774
    Rayman origin 2000huf livon, most akciós vagy amúgy is ennyi? Mert nem akció keretében ennyi akkor még várnék a vásárlással
  • arty
    #139773
    ... és a routerem topikjában találtam még pár sorstársat :((((((( kösz MS!

    mindenem csatlakozik gond nélkül, csak ez a fos box nem :(
  • Totti5
    #139772
    Minden játték, dlc ugyan akkor jelenik meg, ebben sosem volt eltérés.
  • arty
    #139771
    lehet, hogy elsietted :) le volt szedve minden dlc, xbla játék migrálás előtt? bizonyos tartalmak magyar lájvon nem léteznek, ergo még angolon a gépedre kell őket tenni - sőt: időnként akkor sem használhatóak, ha le vannak töltve, csak mert magyar az accod

    ami jobb "itthon": magyar lájvon szinte minden olcsóbb, mint UK lájvon

  • Hoz_Hun
    #139770
    Én is kaptam egy ilyen levelet csak angolul, mert az accountom az UK-nál volt. Most emiatt fogtam aztán átváltottam az accomat Magyarra (már korábban is gondolkodtam rajta). Egész símán ment.

    Most hogy régiómat áttettem kishazánkba, kb milyen változásra kell számítanom? A DLC azért remélem egyidőben jelennek meg az UK megjelenésekkel.
    (Az XBoxon csak játszom, sem videót nem néztem, sem zenét nem hallgattam rajta soha).
  • szega96
    #139769
    Vicc, hogy a GTA5 mindenhol minimum 14.500 Ft, más új játék 11-12...Látják a sikert.. :DD
  • wollnerd #139768
    "meg hogy nemsokára lesz pénz-feltöltő-kártya is" Aminek, ha jól tudom, Microsoft Gift Card lesz a neve és hasonló lesz a kezelésük mint a pontoknak. Igazam van? Hála istennek, hogy átveszi az Xbox Live a valódi valutát, a M$-osok így gondolnak azokra akik kicsit tartózkodnak a online vásárlástól. Ám engem mondjuk eléggé meglepett hogy véget akarják venni.. De ennek a cikknek az első bekezdése alapján megértettem hogy miért.
  • davidka003
    #139767
    Mind a kettő érdekel. Ez a pár száz Ft akció is számít.
    Végig fogom vinni. Catherine-ről is nagyon sok review-t néztem meg Resi6-ról is. Sehol nem írták, hogy vállalhatatlan szar, csak te mondod folyton.
  • arty
    #139766
    eh, nekem is vennem kéne... MÉG :D
  • Tinman #139765
    Valamiért 4200... hmmmm... furcsa
  • arty
    #139764
    hihetetlen, 1 órája nem jön össze, h a box kapcsolódjon a wifire... wtf?? tönkrement a boxom? :(
  • arty
    #139763
    miért, mennyi pontod van? :D
  • Myselor
    #139762
    másnál is szarakszik a live?
  • Tinman #139761
    Akkor kb. 5000 Ft-ot nyerek az ügyön? Helyes! :-D
  • arty
    #139760
    "Az Xboxon lebonyolított tranzakciókat hamarosan saját pénznemében intézheti, nem kell Microsoft pontak pontokat használnia. A változásnak köszönhetően még könnyebben elérheti és élvezheti az Xbox közkedvelt játékait, alkalmazásait, HD-filmjeit, tévéműsorait és más nagyszerű tartalmát.

    Ha az Xbox 360 következő rendszerfrissítése után vásárlást kezdeményez, vagy bevált egy pontak kártyát vagy kódot Microsoft-fiókjában, a birtokában lévő Microsoft pontok piactéri értékével megegyező vagy nagyobb összegű pénzt helyezünk el a fiókjában. A Microsoft pontok érvényüket veszítik, Ön pedig azonnal felhasználhatja az újonnan kapott pénzösszeget (és a régiójában elérhető egyéb fizetési módokat) arra, hogy tartalmat vásároljon kedvenc Xbox áruházaiból, vagy Windows Phone 8 készülékén a Windows Phone Áruházból. Microsoft pontak pontjainak jelenlegi egyenlegét a következő címen nézheti meg: http://www.xbox.com/account. "

    meg hogy nemsokára lesz pénz-feltöltő-kártya is ... :)
  • Tinman #139759
    Bővebben pls!