176613
banner
  • Renjike
    #139838
    oh , nem is tudtam hogy cimborák vagytok :)
    MGS kötelező vétel




    BTW még mindig több helyen olvasni a neten hogy Titanfall + PS4 .... nemtudom honnan szedik az infókat 10 percig kerestem googlen nemhiszem hogy ha ilyen nagy változás történne akkor ne az 1. oldalon lenne. (valamelyik nap IGN , PH , ma gamer365)
  • ABTeam2008
    #139837
    Major Nelsontól.
  • arty
    #139836
    janem, az első ebben a pakkban sincs benne

    pécén ott az első rész, de bezzeg ott meg a harmadik maradt ki a gyűjteményekből ... :((
  • arty
    #139835
    Szépen kusznak fel az árak, hétről hétre ...

    Hitman hd packon agyaltam még így is, de elég sok negativumot olvastam, plusz a harmadik részben pécére van mentésem, eléggé előrehaladva... ebben elvileg az 1-2-3 van benne, ugye?

  • Renjike
    #139834
    Honnan tudod hogy MGS lesz? :O
  • ABTeam2008
    #139833
    Hitman HD Pack - 2 994 HUF
    Hitman: Blood Money - 2 495 HUF
    Just Cause 2 - 2 994 HUF
    Deus Ex: Human Revolution - 3 594 HUF

    Jövő héten meg MGS és Silent Hill akció lesz.
  • Waczkor
    #139832
    Rivals engem is erdekel.De azt megvárom One-ra.Gtaval,Splinterrel meg szerintem bőven elleszek addig,meg az új FIFAval.Tobbi nem mozgat.
    Plusz BF érdekel meg hogy fog futni One on.

    Amúgy meg nálam 0day lesz a One.
  • Muttley
    #139831
    X-One vásárlásig?

    Splinter Black List
    GTA 5
    F1 2013 (ha nem b.sszák el a AA-OFF fizikát megint)
    AC: Black Flag
    Modern Warfare 4 (CoD Ghosts)
    Watchdog
    NFS Rivals

    mivel a Tudatos-vásárlók meg fogják várni, h kiderüljön
    fog-e túlmelegedni, kilépkedésmentes, fagyásmentes stabil működést tudja-e hozni, az induló árhoz képest mi lesz az az ár, ami meg fogja érni az egyetlen előremutató fejlődést az X360-hoz képest: a valós HD felbontást,
    mennyire lesz szavatossága, értéke a már-már full-QTE játékoknak
    stb. :)

    de megkockáztatom addig még kijön a Yaiba Ninja Gaiden is
    de lehet, h a
    Thief4
    Doom 4
    és Mirrors Edge 2 is ;)


  • bluesfool
    #139830
    Azzal a profillal én később át emigráltam volna , csak a gold miatt lett volna jó , de köszönöm az információt az amcsi golddal kapcsolatban
  • Renjike
    #139829
    Deal of the week?
  • arty
    #139828
    no, akkor kérném a 399es kinekt-telen xbonet :)
  • arty
    #139827
    +1

    szingli kampányt még végig se vittem, csak a coopot haverral :)
  • negyven2
    #139826
    Nem tudom, hogy jo 5let kiirni egy nyilvanos a keresok altal indexelt forumra ezeket az adatokat, de te tudod. Amugy ha meg is van az indiai profil, az ott elerheto tartalmakat regiozar miatt nem tudod elerni. Es csak megjegyzem, hogy amcsi profilal van webes 1 honap gold.
  • Waczkor
    #139825
    Kinect No Longer Mandatory For Xbox One (But Will Still Come With It)

    We already knew that you could turn off the Kinect, but now Microsoft says it doesn't have to be plugged in at all. Speaking to IGN, Microsoft's Marc Whitten shared the news that the Xbox One will indeed work without Kinect.

    "That said, like online, the console will still function if Kinect isn’t plugged in, although you won’t be able to use any feature or experience that explicitly uses the sensor," he said.

    Asked just how "off" the Kinect can be, Whitten answered totally off.
    Katt

    :)
  • Waczkor
    #139824
    Conviction is állat volt coopban,ez meg még jobbnak tűnik.
  • DarkSector
    #139823
    Ahogy a játék 80%-a.
  • Totti5
    #139822
    Túl sokat ezen a videón sem látni, mert tök sötét:)
  • Waczkor
    #139821
    Lesz mivel kihúzni az időt One-ig.
    Splinter,FIFA,GTA 5

    Mai Splinter videó:

    Coop:

  • Rage47
    #139820
    nyugdíjba küldhették volna Fishert, ő lett volna mondjuk a felettese a mostani ügynöknek...
  • arty
    #139819
    És micsoda hajrá lesz, tejóég. 1 honap betegszabi kéne ... :D
  • bluesfool
    #139818
    Sziasztok,
    Egy nagyon nagy segitséget szeretnék kérni akinek van egy kis ideje.
    Sajnos tönkrement a tápom az xbox-nál, és most jelenleg nem tudom használni. Viszont minél gyorsabban szeretnék csinálni egy új profilt , hogy kapjak 1 hónap gold tagságot, és ezt csak xboxon keresztül lehet úgy csinálni. Ha valakinek van rá 2-3 perce, azt tudna nekem csinálni egy profilt ? Úgy hogy mielőtt elkészitené a profilt , átkell állitani a Locale-t indiára , utána meg kell szakitani az internet kapcsolatot , aztán vissza a netet , majd utána lehet késziteni a profilt. Ha valaki tudna segiteni ebben tessék itt van az e-mail cim amire kellene :[email protected] és a jelszó pedig xbox3200 . Előre is nagyon szépen köszönöm ha valaki ezt megteszi.
  • Waczkor
    #139817
    Remélem kézbe vehető lesz Eurogamer Expon,mert én is nagyon megtapiznám már.
  • Totti5
    #139816
    Splinter Cell: Blacklist már csak 1 hét! Kezdődik a generáció végső hajrája.
  • Totti5
    #139815
  • Totti5
    #139814
    Alig várom hogy kézbe vehessem.

    S örvendetes hogy továbbra is elemes alapból. Így az itthon levő 4 pár akksi kifogyhatatlan naftát fog szolgáltatni hozzá.
  • arty
    #139813
    no, megvan a pontos hiba:

    xbox 360S - N-es wifire, WPA2-PSK enkriptálás, AES/CCMP cipher mellett nem lehet kapcsolódni
    bármit változtatok a képleten, megy faszán
    bármi más eszköz képes a wifire csatlakozni: 3 telefon, 1 tablet, 3 notebook, ps3 - csak ez a redvaszar nem.

    az ms supportnak persze FOGGALMA sincs a helyzetről, usual - kedvesek, de kicsit komolyabb a gond, végük.

    köszönöm mikrofos, hogy egy bugos mocskot árultok :((( de legalább megvolt 1 $-ból, gondolom.
  • Myselor
    #139812
    hali,valakit érdekel Lego Batman 2 DC heroes?3-4k de lehet alkudni belőle,nagyon új,2x volt végigjátszva.
  • Renjike
    #139811
    Akármilyen micro USB kábel vezetékessé varázsolja a kontrollerem = kevesebb a reakcióidő , PCn is használható . Csini :))
  • Waczkor
    #139810
    Xbox One controller has 40 different improvements, new video discusses them




  • Waczkor
    #139809
    Grand Theft Auto V online video and info coming this Thursday.
    Rockstar Games will release a gameplay video and new information about Grand Theft Auto V's upcoming online mode on August 15, the company has announced.

    Mindenképp meg akarják nehezíteni a várakozást,pedig már csak egy hónap...

    :)
  • arty
    #139808
    gta4 szvsz megüti ezt :) itt az ember nagyon rongy(baba).
  • Macccy
    #139807
    Engem viszont most a HALF-LIFE 2 pakk köt le naon naon ... Igaz, hogy acsihunterkedem és már betoltam az IDDQD -t is, hogy simábban haladhassak, de a játék minősége akkor is nagyon fasza így 9 évesen! (mármint a game annyi idős nem én)

    A HALF-LIFE 2 és PORTAL 2 mellett melyik játéknak volt még ilyen szintű tárgy-fizikája, fejből tudtok párat? Alan Wake -nek volt még, de korántsem ilyen és a Halo fizikáján lepődtem meg sokszor, de persze az sem ennyire durva. GTA IV, RDR és MAX PAYNE 3 is jó volt, de szintén nem ez a szint ... Tudtok még ennyire faszát?

  • Macccy
    #139806
    Kettőben a sztori volt meglepően jó (igen, azaz ) de ott a környezet engem kicsit jobban taszított (mondjuk egy háború milyen legyen). De a 3 az minden szinten fun lett.
  • Renjike
    #139805
    én a kettőt szeretem a legjobban :)
  • DarkSector
    #139804
    Szerintem is, nekem a Mind tetszett, az első részen látszik hogy kezdés volt, a 2-3-4(gondolom ez a rész is) kiforottabb azért.
  • Macccy
    #139803
    Gears of War 3 nagyonjó volt, én bírtam, oltári fun és zúzás!
  • arty
    #139802
    köv játékom a gears3 lesz, majd kiderül. első tetszett, második kevésbé ...

    (persze nem szar a g2, csak mint egyetlen logikus magyarázatot találtam erre a mérhetetlen baromságra, amit az ms elkövetett)
  • DarkSector
    #139801
    Érdekes...:D
    Szerintem fasza volt.
  • arty
    #139800
    a geow2 szar lett? :D
  • DarkSector
    #139799
    Ésszerű magyarázat a jelenségre?