176613
banner
  • Totti5
    #139998
    Ugyan az lesz a séma mint az 1-2. Last uf Ushoz az ég világon semmi köze. Nem a story lesz az erőssége, ami 10edleges dolog benne.
  • DarkSector
    #139997
    Remélem nem sega játék lesz.
  • DarkSector
    #139996
    Hát azé ennyire nem. :D
    De szép.

    Érdekes én a DR 1-2-nél úgy tekinetettem a játékra mint egy offline arénaharc, s nem egy játék.

    Itt végre, úgy tűnik ha lesz egy jó kis kerettörténet, a játékmete mellett végre valami izgalmasabb játék lesz.

    Az első 2 résszel játszottam, csak az maradt meg bennem, hogy egy zuzda, 2-3 utcán.
    Nem éreztem igazán azt hogy csinálok valamit haladok valahová.

    Ezt meg kicsit úgy látom vegyítették a The Last of Us-al. hogy azért kelljen menned valamerre, pörög a story, vezet valamennyire a játék.
  • Macccy
    #139995
    De mennyire filmszerű már, nem?! Ha a karakterek arca néha nem árulná el, még azt hinném, hogy a Walking Dead következő évadának promóját nézem!
  • Macccy
    #139994
    HOOLLY-SHIIIT !!
  • Totti5
    #139993
    Na ez annyira odabasz, hogy FULLHD verziót valahonnan le kell tölteni.
  • DarkSector
    #139992
    Basszameg, Filmet kérnénk belőle. :D

    Szép a nextgen grafika. :D
  • ABTeam2008
    #139991
    Új Dead Rising 3 trailer! Odabasz! :D
  • Totti5
    #139990
    The Bureau: XCOM Declassified-t nyomd:)
  • Macccy
    #139989
    Blöööeeeeee ... Ez valami okádék szarul néz ki, csak hogy így a külsőségeket említsem Payday 2 kapcsán. Ez tényleg ennyire szar? Béna textúrák, 5-6 évvel ezelőtt is szégyellnivaló poligonszám és modellezés, az NPC-k mozgása robotos és átsétált a biztonsági őr az ajtó mellett a falon, bááázzz. Direkt megnéztem PC-n ehhez képest hűdehűha 'the gen after next-gen' e a grafika ... Hát lófaszos ott is, egyetlen különbséget láttam a felbontáson kívül, hogy PC-n a gagyi mű tükröződés map felbontása kicsit nagyobb, de még így is elsírom magam olyan ótvar, ahogy a safehouse konyhapultján "betükröződik" a nem létező sikátort szegélyező két épülettömb képe.

    Ezt még co-opra sem venném meg szerintem, de még nézem a videókat. Most a hétvégén cimborák tartottak egy LAN partyt természetesen warez only és ráébredtek milyen jó is a Left4Dead, bár szét volt hekkelve és így ment a 8-9 player co-op. Nagy fun az na, régóta mondtam nekik
  • Harlekin
    #139988
    szigorúan coop!!!Egyedül szar szerintem...Nagyon nehéz sőt kivitelezhetetlen némelyik meló.
    Ezért írtam mi marad...Annyi game lesz,hogy győzni se fogom majd.
  • Macccy
    #139987
    "mi marad itt szeptemberre" ... egy kis GTA V ? ... húdebefosás lesz, báááááázz

    GTA Onlány október 1-től indul én meg vehetek megint LIVE előfizetést október 4 -től, mert lejár


    Te Harli, ez a Payday ez csak co-op jóság mint a Left4Dead, vagy írjam föl a wishlist -emre?
  • Macccy
    #139986
    Főleg úgy, hogy "a játék és a figurái nem kevesebb, mint 100 millió dollárt emésztettek fel, ráadásul ebben még nincsenek benne az idevágó marketingköltségek" ami tehát nem aprópénz és az alanyi jogú büszke ingyenélőkből ez nem fog összejönni. Aztán ha ez nem jön össze, akkor 2-3 év múlva már nem fog tudni a gyerekeinek játékot mutogatni még pénzért se, mert a Disney Interactive lehúzza a Donald kacsa rolót ...
  • Harlekin
    #139985
    Bazz most nézem nem is halál hanem ölés nélkül(hogy a faszba néztem ezt el a tiédbe).Felmentem TA-ra és nézegetem a többi acsit is vannak finik...
    De szerintem előbb Saints Rowal játszok,mert splinter coopba igazi és most szinte mindenki nyaral akivel nyomnám.A pay dayt is nagyon nehezen hozzuk össze,hogy meg legyenek az acsik képtelenség 1edül párat megcsinálni.Jövő héten meg Én megyek nyaralni na mi marad itt szeptemberre.
  • Harlekin
    #139984
    Az fasza...
    Amúgy ezek mind pici csalással megoldhatók.Mert halál v. észrevételnél kilépsz dashra és marad minden a régi.Feltéve ha nem valami istenverte szar a mentés illetve checpoint rendszer.
  • Totti5
    #139983
    Blacklist acsi:

    Completed the single player campaign without killing anyone as Sam Fisher

    Completed a single player mission undetected

    A feladat adott Harlekin:DD
  • Totti5
    #139982
    1 hét alatt keres meg egy játék árát? amindenit. Segíjen él? interneten lógás, napi 1 doboz 700 forintos cigaretta meg farzsebből megvan. Önsajnálatból 5ös.

    Ha ennyire szarul megy, akkor ne a warezzal foglalkozzon elsősorban.

    De igaz, szép kis szösszenetek gyültek össze a kommentekben.
  • davidka003
    #139981
    Disney: Infinity-vel jól beszopták a warezmatyik. :D

    Hiába van meg a lemez, nem megy, mert kell hozzá egy fizikai talapzat meg figurák.

    "És az kinek jó?
    Mert én nem fogok 10-en 20-on ezret kiadni egy játékért,az ára konkrétan nekem egy hét meló!
    Szóval hajrá warez,kivéve az ilyen játékok,amivel a gyerkőcöket akartam volna feldobni így a suli előtt"

    Ó szegény. Gyakorlatilag a kiadónak a kurva anyját, hogy nem megy a warez.
    De utálom mikor egyesek azt gondolják, hogy alanyi jogon jár minden ingyen.
  • Macccy
    #139980
    Najó, de ezt ne hangoztasd!

    Gandalf: "Drums ... Drums in the deep. ... They are coming ..."
    Legolas: "They have PS3 trolls!"
  • davidka003
    #139979
    PS3-ban fosabb a VGA. Gyanítom, hogy boxon jobban megy.
    Patch-el pedig biztos javul valamit.

    FC3 meg AC3 is javult patch-el.
  • grebber
    #139978
    PS3-on toltam végig ott is 1-2 helyen irdatlanul akadt.
  • Rage47
    #139977
    köszi
  • arty
    #139976
    :(
  • Totti5
    #139975
    Splinter ütős lett. Pályák kialakítása hasonló mint a Tomb Raiderben. Sok féle útvonal, 5 helyről megközelíthető, mászva kúszva, lopakodva, halkan ölve, vagy éppen simán ajtókon közlekevde rohanva. Nagyon élvezetes. Bár ez gondolom az első részekben is ilyen volt.

    Ami viszont elfogadhatatlan az a frém és a képtörés. Annyira túl lett vállalva a grafribanckodás miatt hogy egy pillanatra sincs meg a 30 és sokször töri a képet. Mocskosul szép minden, textúrák nagyon szépek, AA is van 720p is, nem lehet belekötni a képminőségbe mert az csúcs, de miért nem lehetett kicsit visszavenni és 30 fpsre belőni? ennyire kell majmolni a PCt és a grafikát, hogy simán a frém kárára túllövik? egyszerűen érthetetlen :(((
  • arty
    #139974
    azt mondják, az ukrán akkountos hrivnya éri most majd meg a legjobban :D
  • Renjike
    #139973
    én yenben kérném
  • xxdani
    #139972
    ..és ha nem magyar accountja van mennyi dollár?
  • vsly
    #139971
    0,29411765pont fog érni kb 1Ftot...
  • davidka003
    #139970
    Persona 4 Arena Limited Edition Xbox 360
    £12.98
  • DarkSector
    #139969
    Kavard még meg szegényt. :D
  • Renjike
    #139968
    1 pont 3.4 forint lesz.
  • DarkSector
    #139967
    sok pénzé.

    80MP = 0.90 euro kb.
  • Rage47
    #139966
    Mi lesz a MS pontokkal, miután megszűntek? Beváltódnak pénzzé?
  • arty
    #139965
    már demoztam is vele félórát... és PONT az történt, aminek DR közben nem szabad: el kellett mennem, mentésem ősrégen :D

    pech. amugy első blikkre bejött, de lehet nekem elég is lesz ez a 2 órás kis menet egyelőre.
    dead islandnál sokkal jobb, anno a DR1 is tetszett, csak az idő múlása iszonyat frusztráló ...
  • Harlekin
    #139964
    Iszonyat sok melón vagyok túl már szinte mind becsukott szemmel megy
    Ukrán melót "ékszer rablást" kb 1 perc alatt csinálom a teljes ékszer bolt kipakolást...
    Meg is van a hozzá tartozó acsi ami a 35 másodperc alatt legyen meg a nyakékes rablás...
    tehát odaérsz,beszaladsz,robbantasz,felveszed,kiszaladsz a kocsihoz 35 másodperc alatt.Teszem hozzá szerencse is kell hozzá jó sok,hogy pont abba a széfbe legyen.
    Amúgy acsikról csak annyit,hogy kibaszott bugos mind lutri,hogy megadja vagy se.
    A hokicsapat fényképes acsit kb 8.ra adta meg.Úgy hogy mindig előtte cachet töröltem.
    Most az előbb a pénz+meth és bizonyíték ellopásos acsit megadta a coop partnernek nekem meg nem...
  • Waczkor
    #139963
    Elsővel nem játszottam,kicsit furának tűnt a videókon mikor elrontották a melót és özönlöttek a rendőrök,kommandósok és halomra lőttek mindenkit,meg vagy 10x felélesztették egymást:)
  • Harlekin
    #139962
    Nem 1 hű meg ha,de nekem speciel nagyon bejön. coopba nyomjuk és így nagyon nagy a hangulata.Az előbb metet főztünk és kigyulladt a labor.
    Jókat lehet benne ökörködünk...1 nagyon nagy hiányossága van,hogy az AI-nek nem lehet utasításokat adni,ha ez benne lenne világbajnok game lenne.Az előbb el kellet az FBI bázisról fegyvereket lopni.Jó lassan lehet a csomagokkal sétálni mire összepakolod és előkészíted szállításra is idő,de AI semmi mást nem tesz csak lövöldöz ahelyett hogy elkapna 1 táskát és vinné a kocsihoz így fordulhattunk 4 szer mire kihordtunk mindent.
  • DarkSector
    #139961
    Kicsit olyan lett mint a Payday játék 2. része...kb olyan. :_D
  • Waczkor
    #139960
    Milyen lett a Payday 2?
  • Harlekin
    #139959
    DR2 től sokat ne várj...Eleve nem nagy durranás,hamar unalomba fordul,idegesítő az idő elleni rohanás,egyedül nehéz...
    Amúgy jó,hogy ingyenes...