176613
banner
  • Totti5
    #139958
    Egy rövidke 2 óra kb, átvezető a Dead 1 és Dead 2 közt. Igazából egy demónak is felfogható, mert tartalmazza a Dead 2 ujdonságait az 1hez képest és a célja is az volt, hogy rohanj a Dead 2ért ha ezt láttad. Fizetős demó. Igen, képet kapsz a Dead 2őről.
  • arty
    #139957
    dashboardon a honap ingyenes játékánál böktem rá, ott nem engedte

    amugy reális képet kapok a DR2-ről, ha "demoként" ezt a case zero-t nézem meg?
    feleslegesen nem szedném le a 6-7 gigás teljes dr2-t.... de ha az más, akkor mégis ;)
  • Myselor
    #139956
    magyar accunk van:) belépsz a deadrising 2hoz és ott lesznek mellette a dlc-k meg minden,onnan kell
  • arty
    #139955
    nabravó MS, xbox.com-on engedte megvenni

    :/
  • arty
    #139954
    lehet neki UK acca van, nem?

    nekem azt mondja, az én régiómban nem elérhető :( (magyar profil, magyar internet)
  • Totti5
    #139953
    Gamer365ön egy tag elkezdte fikázni a Killer grafikáját, mert hogy ez nem nextgen mert nem 8 giga. Miután 3szor leírtam neki hogy ez a legszebb verekedős játék ami valaha meg(fog jelenni), ami egyértelműen látszik a videókról és hogy ez nextgen GFX elemelet is használ bőven, meg hogy lesz ennél még 4szer szebb 2-3-4 év múlva, kiderült miközben folyamatosan a grafikáján lovagolt, hogy a tagnak még HDtvje sincs! Bevallotta, elkotyogta, hogy SDtvn konzolozik otthon és így osztja a nextgen grafikát.

    Szóval csak óvatosan, nagy az isten állatkertje:)
  • Totti5
    #139952
    Megnyugodhat mindenki, 3 nehézség van a splinterben is ( akárcsak a Hitman ). Normal az a run & gun bárkinek. Realistic a hard, vagyis nehéz harcok és lopakodásra ösztönzés.

    S van a legnehezebb ami minden segítséget kivesz a kezedből, köztük a falon átlátás teknót, a kijelölős látványos lövöldözést, checkpoiontok és a többit is.

    Assassins Creed szériánál ezt miért nem lehet így belőni???
  • Myselor
    #139951
    de lett,öcsém játszott vele tegnap.jól fel is idegelte xd
  • arty
    #139950
    dead rising 2 case zero most akkor mégse lett engedélyezve a magyaroknak??? :(
  • szega96
    #139949
    Az tuti :DDD
  • Macccy
    #139948
    Jajjhagyjukmáezt ... Kalkuláld bele azt is, hogy ha GTA-zol akkor nincs időd kimenni a nyóckerbe megvenni a heroin adagod, nem mész annyit páleszozni vagy kaszinózni. Tulajdonképpen a GTA V még spórolni is fog neked egy valag zsetont, csak figyeld meg! :D
  • szega96
    #139947
    Kíváncsi vagyok, hogy milyen rekordokat döntöget majd.. Amúgy az árát is a névhez méltóan lőtték be.. :DD
  • Macccy
    #139946
    Amekkora - és komolyan gondolom - nagy durranás lesz ez a játék és amekkora durranás volt NEKEM legalábbis mindenképpen az eddigi összes, nem lennék meglepve ha egyes boltok ki is fogynának belőle megjelenéskor hamar.

    Ohhh, még 1 hónap ...
  • szega96
    #139945
    Igen, úgy kell beírni, mint a pontokat/goldot.
  • szega96
    #139944
    Csak most sikerült rávenni magam :DDDD
  • wollnerd #139943
    Sziasztok!
    A különleges kiadások a játékokból amikhez letölthető tartalmak is tartoznak, azokat a tartalmakat kód(ok) beírásával lehet hozzáférni mint a gold tagságok, pontok? Pl. a GTA V Special Edition-ról beszélek. Tegnap visszavontam az alapjáték előrendelését és a GTA V SE-t vettem az (elő)rendelt termékeim közé.
  • Macccy
    #139942
    "Spaceship parts, huh?" OMG :( )
  • Macccy
    #139941
    Egy hónappal a megjelenés előtt rendelni már nem is előrendelés! :)) Lassú vagy.
    ;D
  • Waczkor
    #139940
    GTA 5 Achievements
  • DarkSector
    #139939
    Rayman Legends DEMO (x360)
  • Muttley
    #139938
    2014 február 25-28

  • arty
    #139937
    és migrálni vissza UK-ba :))
  • szega96
    #139936
    Na GTA5 előrendelve ^^
  • Totti5
    #139935
    Teljesen régiófüggetlen a Xone, a gép és a játékok is. Angol accal itthonról a gép ugyan úgy fog menni, mint ahogy a 360 ment anno ( amikor még nem volt magyar lájv ).

    Szóval láncsra kell gépet szerezni angolból:)

  • Totti5
    #139934

  • Totti5
    #139933

  • szega96
    #139932
    +1
  • Waczkor
    #139931
    Én e nélkül is szoktam néha forgatni a kontrollert,ha nagyon belemelegszek egy autós játékba és épp hogy be tudok venni egy kanyart:)
  • arty
    #139930
    semmire :)
  • xxdani
    #139929
    És ez mire jó amúgy:)?
  • davidka003
    #139928
    Gyakorlatilag semmi értelme, mert hiába fordítod balra, nem fog balra fordulni.
  • xxdani
    #139927
  • davidka003
    #139926
    Valaki megmagyarázza, hogy ez mi?
    Hogy működik ez? Bele kell rakni a kontrollert? Vagy hogy?
  • Blake6
    #139925
    No,megoldottam a problémám a profilom újra letöltésével,most már van live-om.De miért b*szakszik full kidobással időnként,ha van működő netes kapcsolatom???Nem értem,na mindegy...
  • davidka003
    #139924
    Dead Rising 2
    "reggel lekaptam, írtátok hogy hosszú a töltési idő... pc-n
    néztem korábban, így most elnyomogattam az elején a
    cutscene-eket és inkább az a bajom, hogy:
    "cutscene-loading-cutscene-loading-cutscene-loading-
    JÁTÉK-cutscene-loading-cutscene-loading-cutscene-
    loading-JÁTÉK-cutscene-loading-cutscene-loading-
    cutscene-loading-JÁTÉK...."
    a töltési idő hossza annyira nem is durva, de az, hogy
    cutscene-enként jön, az nem hiányzik már"

    Én mondtam, hogy ilyen. Nem is baj, hogy nincs goldom.
  • DarkSector
    #139923
    Már faxom tudja, 12 egy tucat. :D



  • szega96
    #139922
    Nem Forza 5 ?:D
  • DarkSector
    #139921
    Ironiát találjátok majd meg benne. :D
  • davidka003
    #139920
    Gyakorlatilag is. lol
  • DarkSector
    #139919
    Elvileg Killzone 4-ből is csak PS4 változat van, vagy a Forza 4-ből csak Xbox One.